Startliste for Hjørring Park Vendia Swim Cup 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
Hjørring Park Vendia Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
30 april 2016 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
15:00 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 april 2016 |
|
|
|
|
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Ekkofonden |
|
Heat 1 (4) (Årg. 2004-2016) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
492 |
1 |
Mathilde Møller |
2004 |
0438AD |
ST-NEPTUN |
|
50m |
1:15.30 |
539 |
2 |
Kathrine Bech Nielsen |
2004 |
0432AJ |
ODDER |
|
50m |
1:13.86 |
724 |
3 |
Laura Rønn Danielsen |
2004 |
0404AP |
AALBORG |
|
50m |
1:13.51 |
741 |
4 |
Emma Kutsko Jensen |
2004 |
0458AO |
AALBORG |
|
50m |
1:09.49 |
765 |
5 |
Anna Toft Petersen |
2004 |
0438AI |
AALBORG |
|
50m |
1:12.07 |
784 |
6 |
Frida Hagstrup Vesterlund |
2004 |
0464AI |
AALBORG |
|
50m |
1:13.73 |
447 |
7 |
Feline Flytkjær Broersma |
2004 |
0474AK |
HORSENS |
|
50m |
1:14.82 |
692 |
8 |
Anna Varming |
2005 |
0574AJ |
VIBORG |
|
50m |
1:16.07 |
|
|
Heat 2 (4) (Årg. 2002-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
527 |
1 |
Marie Christensen |
2002 |
0272AI |
ODDER |
|
50m |
1:05.19 |
764 |
2 |
Victoria Haahr Pallesen |
2002 |
0226AC |
AALBORG |
|
50m |
1:04.20 |
455 |
3 |
Cecilie Grøndal |
2002 |
0282AK |
HORSENS |
|
50m |
1:03.62 |
752 |
4 |
Mille Moeslund Lausen |
2002 |
0258AF |
AALBORG |
|
50m |
1:02.68 |
687 |
5 |
Louise D. Liboriussen |
2002 |
0242AV |
VIBORG |
|
50m |
1:03.42 |
776 |
6 |
Lea Serup Schøn |
2002 |
0266AI |
AALBORG |
|
50m |
1:03.93 |
713 |
7 |
Camilla Brøgger-Andersen |
2002 |
0246AQ |
AALBORG |
|
50m |
1:04.26 |
682 |
8 |
Louise Houe Andersen |
2003 |
0384AN |
VIBORG |
|
50m |
1:05.32 |
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2000-2001) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
445 |
1 |
Sofie Amalie J. Bisgaard |
2000 |
0082BB |
HORSENS |
|
50m |
1:04.94 |
605 |
2 |
Helene Baxter |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:04.49 |
514 |
3 |
Camilla Ottesen |
2000 |
0032AE |
NORD |
|
50m |
1:02.87 |
449 |
4 |
Josefine Due Christensen |
2001 |
0166AT |
HORSENS |
|
50m |
1:01.54 |
616 |
5 |
Emily Lane |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:02.37 |
738 |
6 |
Line Sloth Holm |
2001 |
0198AO |
AALBORG |
|
50m |
1:03.05 |
476 |
7 |
Mie Buch Nielsen |
2001 |
0188AH |
HORSENS |
|
50m |
1:04.65 |
438 |
8 |
Cecilie B. Andersen |
2001 |
0116AI |
HORSENS |
|
50m |
1:04.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
588 |
1 |
Sofie Rasmussen |
1999 |
9962AP |
S 68 |
|
50m |
1:04.18 |
709 |
2 |
Asta Blanch |
1996 |
9604AC |
AALBORG |
|
50m |
1:03.69 |
745 |
3 |
Ghita Kobbelgaard |
1995 |
9528AG |
AALBORG |
|
50m |
1:02.70 |
352 |
4 |
Sara Stoebner |
1998 |
|
SKTEAM SØR |
|
50m |
1:00.83 |
353 |
5 |
Malene Tørnkvist |
1998 |
|
SKTEAM SØR |
|
50m |
1:01.99 |
308 |
6 |
Anne Nielsen |
1999 |
9968BC |
AARS |
|
50m |
1:03.41 |
354 |
7 |
Oda Sodefjed Tørnkvist |
1998 |
|
SKTEAM SØR |
|
50m |
1:03.83 |
482 |
8 |
Nicoline Rosenkilde |
1999 |
9918AT |
HORSENS |
|
50m |
1:06.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.04 |
Udskriftsdato |
30 april 2016 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
15:00 |
|