Program för Vårsimiaden Distrikt, Strängnäs
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Vårsimiaden Försök 2016 |
|
Utskriftsdatum |
23 april 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Strängnäs |
|
Utskriftstid |
09:05 |
|
|
Arrangör |
Strängnäs Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 april 2016 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim F 11-13 |
Finaler (11) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
54 |
1 |
Moa Widing |
2005 |
AI8205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
29 |
2 |
Selma Hasanbegovic |
2005 |
BC6605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
68 |
3 |
Alicia Ferjani |
2003 |
BZ3603 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:55.00 |
27 |
4 |
Lova Eriksson |
2004 |
AT6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:05.84 |
165 |
5 |
Amanda Lövstav |
2005 |
AU2405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Natalie Szabó |
2005 |
AF3605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:49.27 |
38 |
2 |
Philippa Lindkvist |
2005 |
AU1405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:44.64 |
133 |
3 |
Frida Reneström |
2005 |
BJ1405 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:43.41 |
58 |
4 |
Maja Björkbacka |
2005 |
AU9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:44.05 |
66 |
5 |
Elin Andersson |
2005 |
AU7405 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:45.00 |
163 |
6 |
Olga Borbély |
2004 |
BA5204 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:54.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Frida Karlsson |
2005 |
AH0405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:41.94 |
53 |
2 |
Emilia Widing |
2005 |
AH5405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:40.52 |
49 |
3 |
Sammi Thai |
2005 |
AK6405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:39.36 |
167 |
4 |
Ella Wahlström |
2005 |
BE2805 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:40.00 |
46 |
5 |
Ellen Roos |
2005 |
AF1605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:40.75 |
40 |
6 |
Linnéa Magnusson |
2005 |
AH1405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:41.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Anna Pasquariello |
2003 |
BY2803 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:37.00 |
37 |
2 |
My Larsson |
2005 |
AF8405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:33.59 |
118 |
3 |
Johanna Uzelac |
2003 |
BE0803 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:32.02 |
34 |
4 |
Tove Karlberg |
2003 |
BP1203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:33.28 |
157 |
5 |
Soobin Åkerlund |
2004 |
BL2604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:34.91 |
24 |
6 |
Sigrid Bengtsson |
2005 |
AI3205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:38.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Thea Mikaelsson |
2005 |
BG0805 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:30.09 |
121 |
2 |
Ida Ångström |
2005 |
AP5805 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:29.97 |
120 |
3 |
Sarah von der Burg |
2004 |
AP6604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:28.00 |
114 |
4 |
Astrid Schankin_lembke |
2004 |
AP5604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:28.35 |
26 |
5 |
Maja Brattberg |
2005 |
AK7205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:29.98 |
145 |
6 |
Lovis Westman |
2003 |
BA1403 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:30.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Sofia Ingemansson |
2004 |
AC9204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:27.06 |
134 |
2 |
Vera Romin |
2005 |
AG1605 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:26.50 |
119 |
3 |
Ebba Wolfbrandt |
2003 |
AQ5603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:24.41 |
8 |
4 |
Amy Smit |
2003 |
AV4603 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:26.12 |
126 |
5 |
Josephine Johnsen-Åberg |
2005 |
AF2405 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:26.95 |
36 |
6 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:27.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Agnes Strömberg |
2003 |
BR0403 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:23.98 |
98 |
2 |
Sofi Holmberg |
2003 |
AB3403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:23.70 |
47 |
3 |
Eva Shahverdyan |
2004 |
AQ6204 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:22.77 |
143 |
4 |
Emilia Tshibanda |
2004 |
AL2404 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:23.26 |
101 |
5 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:23.70 |
23 |
6 |
Madeleine Bengtsson |
2005 |
AK9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:24.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
129 |
1 |
Elin Logander |
2005 |
AS8605 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:22.27 |
14 |
2 |
Tara Klarbo Egan |
2005 |
AQ6605 |
SK ENA |
|
25m |
1:21.25 |
7 |
3 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:20.47 |
18 |
4 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
25m |
1:20.71 |
141 |
5 |
Adna Supukovic |
2003 |
AZ2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:21.28 |
103 |
6 |
Amalia Mowafy |
2005 |
AP3805 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:22.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:19.58 |
33 |
2 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:19.15 |
42 |
3 |
Isabelle Persson |
2003 |
AQ1203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:18.23 |
76 |
4 |
Estelle Gyoni |
2004 |
AS0204 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:18.37 |
104 |
5 |
Amelie Muhr |
2003 |
AQ4603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:19.51 |
75 |
6 |
Alvida Forsman |
2004 |
BM7404 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:20.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
52 |
1 |
Stella Verner |
2003 |
AF6403 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:16.60 |
28 |
2 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:14.87 |
92 |
3 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:12.27 |
10 |
4 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
1:13.64 |
13 |
5 |
Alice Johansson |
2003 |
AJ0603 |
SK ENA |
|
25m |
1:16.34 |
5 |
6 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:17.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:11.03 |
16 |
2 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
1:09.21 |
106 |
3 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:03.04 |
138 |
4 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:08.13 |
15 |
5 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:10.36 |
111 |
6 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:12.20 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
23 april 2016 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
09:05 |
|