Program för Ungdoms-GP 2, Göteborg
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
UGP2 |
|
Utskriftsdatum |
11 mars 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
19:07 |
|
|
Arrangör |
Göteborg Sim och SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 mars 2016 |
|
|
|
|
Gren 2, 800m Frisim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
225 |
3 |
Elina Wang |
2004 |
AV4204 |
MASS |
|
25m |
|
102 |
4 |
Ella Simonsson |
2002 |
BK2202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
313 |
5 |
Louise Lundqvist |
2003 |
AQ1403 |
SVENLJUNGA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
2 |
Johanna Edgren |
2004 |
AZ5604 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
56 |
3 |
Stella Buer |
2004 |
AZ3604 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
78 |
4 |
Saga Johannesson |
2005 |
AE3705 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
68 |
5 |
Fannie Gronowitz |
2003 |
BA0203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
200 |
6 |
Sara Nyqvist |
2003 |
BG4603 |
MASS |
|
25m |
|
312 |
7 |
Hilja Volmberg |
2003 |
AN7803 |
SK STIMMET |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
168 |
1 |
Alma Ericsson |
2000 |
AZ1800 |
MASS |
|
25m |
|
335 |
2 |
Emelie Särkiniemi Carlsson |
2005 |
AF4205 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
15:00.00 |
324 |
3 |
Lisa Lenhoff |
2003 |
BN3403 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
13:30.00 |
334 |
4 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
12:42.70 |
294 |
5 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
25m |
13:15.00 |
146 |
6 |
Agnes Kramer |
1998 |
BP4698 |
SK LAXEN |
|
25m |
13:30.00 |
210 |
7 |
Clara Sjöstedt |
2003 |
BG6603 |
MASS |
|
25m |
|
180 |
8 |
Elin Gustafsson |
2000 |
AQ1400 |
MASS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
311 |
1 |
Kinga Szczesniak |
2001 |
AL5801 |
SK STIMMET |
|
25m |
12:16.12 |
259 |
2 |
Emelie Edberg |
2002 |
BH6802 |
S 02 |
|
25m |
12:05.00 |
93 |
3 |
Tove Olsson Brandtvig |
2000 |
BL0800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
11:59.51 |
309 |
4 |
Klara Stigsson |
2001 |
AL0201 |
SK STIMMET |
|
25m |
11:49.44 |
369 |
5 |
Anna Lipatnikova |
2000 |
AD2600 |
ANGERED |
|
25m |
11:55.99 |
58 |
6 |
Megane Consil |
2001 |
BQ3801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
11:59.56 |
345 |
7 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
12:11.46 |
303 |
8 |
Sofie Persson |
2004 |
AB5804 |
SKENE SIM |
|
25m |
12:21.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Tilde Persson |
2001 |
BK2201 |
GÖTEBORG |
|
25m |
11:38.16 |
92 |
2 |
Sissy Olsson |
2001 |
BH1601 |
GÖTEBORG |
|
25m |
11:34.38 |
269 |
3 |
Signe Kåberg |
2002 |
BG1402 |
S 02 |
|
25m |
11:30.00 |
29 |
4 |
Linn Koivuluoma |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
11:18.57 |
351 |
5 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
25m |
11:20.00 |
379 |
6 |
Alice Nordkvist |
2000 |
AV8400 |
MARIESTAD |
|
25m |
11:30.09 |
185 |
7 |
Sara Hopmark |
2004 |
AJ7204 |
MASS |
|
25m |
11:35.53 |
247 |
8 |
Ida Berlin |
2002 |
AW6402 |
S 02 |
|
25m |
11:48.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
26 |
1 |
Louise Johansson |
1999 |
BF0299 |
ELFSBORG |
|
25m |
11:09.68 |
304 |
2 |
Therese Baltzarsson |
2001 |
AE5201 |
SK STIMMET |
|
25m |
10:58.62 |
59 |
3 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
10:57.28 |
71 |
4 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AZ4602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
10:55.13 |
44 |
5 |
Filippa Trollsfjord |
2001 |
BE4601 |
ELFSBORG |
|
25m |
10:56.98 |
148 |
6 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
25m |
10:58.52 |
243 |
7 |
Emma Abrahamsson |
2003 |
AZ7603 |
S 02 |
|
25m |
11:07.35 |
267 |
8 |
Malin Kaldrup |
2000 |
AA1600 |
S 02 |
|
25m |
11:10.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
331 |
1 |
Melina Robertson |
2001 |
AO9401 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
10:46.70 |
110 |
2 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
25m |
10:36.97 |
380 |
3 |
Matilda Eni |
2002 |
AF0402 |
MARIESTAD |
|
25m |
10:30.00 |
35 |
4 |
Emelie Melin |
2000 |
AK9600 |
ELFSBORG |
|
25m |
10:26.25 |
124 |
5 |
Felicia Thonander |
2001 |
AC8801 |
KUNGÄLV |
|
25m |
10:26.53 |
252 |
6 |
Aurora Cartabellotta |
1999 |
BS4699 |
S 02 |
|
25m |
10:30.00 |
178 |
7 |
Wilma Gunnarsson |
2002 |
AW9402 |
MASS |
|
25m |
10:39.46 |
341 |
8 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
10:49.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
10:20.24 |
348 |
2 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
10:16.22 |
329 |
3 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
9:59.52 |
82 |
4 |
Alfhild Kristensson |
1999 |
AI6699 |
GÖTEBORG |
|
25m |
9:20.93 |
97 |
5 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
9:22.47 |
352 |
6 |
Maja Hedström |
2001 |
AI0201 |
VARBERG |
|
25m |
10:13.64 |
214 |
7 |
Elvira Skogsberg |
2001 |
AI2801 |
MASS |
|
25m |
10:18.07 |
245 |
8 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
25m |
10:22.00 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
11 mars 2016 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
19:07 |
|