Program for Danish Open 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 34
|
Stvne navn |
Danish Open 2016 |
|
Udskriftsdato |
16 april 2016 |
|
|
Stvne by |
Kbenhavn |
|
Udskriftstidspunkt |
19:38 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion & Hovedstanens Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
13 april 2016 |
|
|
|
|
Lb 34, 200m Rygsvmning Damer |
Indledende (4) |
Europarekord Senior: Anastasia Zueva (1990) 2:04.94 2009-08-01 |
Nordisk Rekord Senior: Eyglo Osk Gustafsdottir (1995) 2:09.86 2015-03-31 |
Dansk Rekord Senior: Pernille Larsen (1992) 2:10.27 2009-07-31 |
Dansk Rekord Junior: Mie stergaard Nielsen (1996) 2:11.97 2012-03-25 |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
242 |
3 |
Nina Toft |
2000 |
0072AD |
LYNGBY |
|
50m |
2:28.28 |
238 |
4 |
Sophie Amalie Schn |
1999 |
9952AB |
LYNGBY |
|
50m |
2:27.33 |
317 |
5 |
Emily Brophy |
1999 |
9962AQ |
VAT CPH-MK |
|
50m |
2:28.22 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
263 |
1 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERD |
|
50m |
2:26.76 |
216 |
2 |
Emma Maage |
1999 |
9996AH |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:25.49 |
13 |
3 |
Signhild Joensen |
2000 |
|
gir |
|
50m |
2:20.79 |
66 |
4 |
Laura Glerup Jensen |
1998 |
9854AV |
VIBORG |
|
50m |
2:17.01 |
233 |
5 |
Anna Brandt Nielsen |
1998 |
9856AK |
LYNGBY |
|
50m |
2:19.52 |
253 |
6 |
Katharina Nekhorochko |
2000 |
0014AH |
ALLERD |
|
50m |
2:23.39 |
328 |
7 |
Line J. V. Hededal |
2001 |
0186AG |
TRITON V |
|
50m |
2:25.71 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
141 |
1 |
Sofie Brgger |
2000 |
0032AD |
KVIK |
|
50m |
2:26.24 |
341 |
2 |
Emma Anne Ljungstrm |
1999 |
9908AH |
TRITON B |
|
50m |
2:24.89 |
44 |
3 |
Emilie Falbe-Hansen |
1999 |
9962AD |
GENTOFTE |
|
50m |
2:20.77 |
154 |
4 |
Hannah Strunge Nissen |
1997 |
9754AD |
KVIK |
|
50m |
2:16.80 |
107 |
5 |
Victoria Bierre |
2000 |
0022AS |
GLADSAXE |
|
50m |
2:19.04 |
334 |
6 |
Caroline Amalie Duus |
1998 |
9804AB |
TRITON B |
|
50m |
2:23.20 |
350 |
7 |
Emma Bugge Fynbo |
2001 |
0158AE |
HOLSTEBRO |
|
50m |
2:25.63 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
302 |
1 |
Mathilde Laugesen |
2001 |
0176AL |
VI39 |
|
50m |
2:25.82 |
339 |
2 |
Frederikke Jensen |
2000 |
0002AC |
TRITON B |
|
50m |
2:24.84 |
161 |
3 |
Sara Sylvest |
2000 |
0086AD |
KVIK |
|
50m |
2:19.80 |
364 |
4 |
Sarah Bro |
1996 |
9686AE |
GENTOFTE |
|
50m |
2:12.53 |
15 |
5 |
Sra R. Nysted |
2001 |
|
SUUROYAR |
|
50m |
2:18.11 |
344 |
6 |
Maja Nielsen |
1996 |
9632AD |
TRITON B |
|
50m |
2:22.03 |
255 |
7 |
Katrine Stampe |
2000 |
0068AM |
ALLERD |
|
50m |
2:25.50 |
299 |
8 |
Caroline Mathiesen |
2001 |
0172AG |
AIF |
|
50m |
2:27.19 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
16 april 2016 |
Licens til Hovedstadens Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
19:38 |
|