Startliste for Spektrum Odder Swim Cup 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Spektrum Odder Swim Cup 2016 |
|
Udskriftsdato |
04 marts 2016 |
|
|
Stævne by |
Odder |
|
Udskriftstidspunkt |
16:16 |
|
|
Arrangør |
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
04 marts 2016 |
|
|
|
|
Løb 7, 400m Medley Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
269 |
2 |
Lærke Høgsted |
2003 |
0332AG |
S 68 |
|
25m |
|
115 |
3 |
Josefine Mikkelsen |
2002 |
0242AT |
HORSENS |
|
25m |
|
117 |
4 |
Sofie Bach Nielsen |
2003 |
0368AD |
HORSENS |
|
25m |
|
78 |
5 |
Frederikke Suhnsen |
2002 |
0244AU |
HERNING |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
66 |
1 |
Alberte Schnieber Klausen |
2002 |
0224AT |
HERNING |
|
25m |
|
215 |
2 |
Line Frederiksen |
2003 |
0314AG |
SILKEBORG |
|
25m |
|
111 |
3 |
Emilia Juhl Leiszner |
2002 |
0288AJ |
HORSENS |
|
25m |
7:24.53 |
100 |
4 |
Catherina Juul Jensen |
2003 |
0326AX |
HORSENS |
|
25m |
|
58 |
5 |
Signe Bach |
2002 |
0254AQ |
HERNING |
|
25m |
|
76 |
6 |
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
0352AQ |
HERNING |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
258 |
1 |
Clara Tolderlund |
2002 |
0256AK |
SILKEBORG |
|
50m |
6:42.88 |
229 |
2 |
Jasmin Jespersen |
2002 |
0268AL |
SILKEBORG |
|
25m |
6:20.91 |
106 |
3 |
Anna Bull Kramer |
2003 |
0382AE |
HORSENS |
|
25m |
6:09.06 |
68 |
4 |
Amalie Kristensen |
2003 |
0304AK |
HERNING |
|
25m |
6:09.11 |
124 |
5 |
Ida Sund |
2002 |
0254AU |
HORSENS |
|
25m |
6:24.07 |
191 |
6 |
Emma Rasmussen |
2002 |
0292AL |
ODDER |
|
25m |
7:04.51 |
|
|
Heat 4 (7) (Årg. 2004-2016) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
Feline Flytkjær Broersma |
2004 |
0474AK |
HORSENS |
|
25m |
|
52 |
3 |
Nele Schulze |
2004 |
0492AH |
HSK |
|
25m |
6:13.45 |
11 |
4 |
Ane Kirstine Granild |
2004 |
0412AP |
AGF |
|
25m |
6:49.01 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 5 (7) (Årg. 2002-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
77 |
1 |
Pernille Koch Sinding |
2002 |
0242AL |
HERNING |
|
25m |
5:59.38 |
138 |
2 |
Charlotte S. Jensen |
2002 |
0242AF |
NORD |
|
25m |
5:42.96 |
71 |
3 |
Sascha Lausten |
2002 |
0202AJ |
HERNING |
|
25m |
5:22.96 |
148 |
4 |
Marie Christensen |
2002 |
0272AI |
ODDER |
|
25m |
5:32.67 |
69 |
5 |
Frederikke Kruse |
2002 |
0278AI |
HERNING |
|
25m |
5:54.09 |
110 |
6 |
Karoline Lagoni |
2003 |
0324AE |
HORSENS |
|
25m |
6:00.46 |
|
|
Heat 6 (7) (Årg. 2000-2001) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
42 |
1 |
Anna Kruse Mathiasen |
2000 |
0006BG |
HSK |
|
25m |
6:47.65 |
9 |
2 |
Line Gertz |
2001 |
0156AT |
AGF |
|
25m |
5:40.75 |
73 |
3 |
Amalie Søby Mortensen |
2001 |
0112AJ |
HERNING |
|
25m |
4:58.86 |
34 |
4 |
Josefine Bladt Wichmann |
2000 |
0076AQ |
AGF |
|
25m |
5:35.85 |
61 |
5 |
Laura Gam |
2001 |
0192AQ |
HERNING |
|
25m |
5:42.37 |
143 |
6 |
Anna Sarauw |
2001 |
0188BB |
NORD |
|
25m |
|
|
|
Heat 7 (7) (Årg. 1917-1999) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
136 |
2 |
Laura Christensen |
1997 |
9708AY |
NORD |
|
50m |
6:28.32 |
123 |
3 |
Nicoline Rosenkilde |
1999 |
9918AT |
HORSENS |
|
25m |
5:32.67 |
254 |
4 |
Amalie Skov |
1999 |
9992AW |
SILKEBORG |
|
25m |
6:06.46 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
04 marts 2016 |
Licens til Odder IGF |
Udskriftstidspunkt |
16:16 |
|