Program för Vårsimiaden Distrikt, Vellinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 3
Heatlista Gren 39
|
Tävling |
Vårsimiaden Distrikt 2016 |
|
Utskriftsdatum |
23 april 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Vellinge |
|
Utskriftstid |
19:25 |
|
|
Arrangör |
Vellinge Näsets SK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 april 2016 |
|
|
|
|
Gren 39, 100m Frisim Flickor11 |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
1 |
Freja Rosenlund |
2005 |
AX4205 |
SK RAN |
|
25m |
|
194 |
2 |
Hanna Skogberg |
2005 |
AX5205 |
SK RAN |
|
25m |
|
414 |
3 |
Jacquline Rengbrandt |
2005 |
BF6605 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
66 |
4 |
Sandra Tran |
2005 |
BK8205 |
MKK |
|
25m |
|
418 |
5 |
Rebecca Westergren |
2005 |
AM3605 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
318 |
1 |
Julia Lennarsson |
2005 |
BJ5205 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
50 |
2 |
Filippa Norvenius |
2005 |
BB6405 |
MKK |
|
25m |
|
232 |
3 |
Lina Stanaitis |
2005 |
AX5605 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:28.03 |
190 |
4 |
Alexandra Rustan |
2005 |
BE2405 |
SK RAN |
|
25m |
|
38 |
5 |
Karolina Lakonski |
2005 |
BI1805 |
MKK |
|
25m |
|
52 |
6 |
Nora Olsson |
2005 |
AW9805 |
MKK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
213 |
1 |
Tora Häll |
2005 |
AX0605 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:02.37 |
165 |
2 |
Monika Ferenczy |
2005 |
AX2205 |
SK RAN |
|
25m |
1:48.52 |
26 |
3 |
Ebba Holm |
2005 |
AW8805 |
MKK |
|
25m |
1:39.97 |
126 |
4 |
Cecila Lång Rune |
2005 |
BH4605 |
POSEIDON |
|
25m |
1:46.11 |
214 |
5 |
Frida Isaksson |
2005 |
AR3805 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:55.54 |
225 |
6 |
Jennifer Norlén |
2005 |
AX8405 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:03.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
191 |
1 |
Elena Seitzberg |
2005 |
AX3205 |
SK RAN |
|
25m |
1:36.27 |
358 |
2 |
Nellie Emilsson |
2005 |
AN8205 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:34.61 |
299 |
3 |
Nelly Ahmadi |
2005 |
AX1805 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:33.77 |
210 |
4 |
Ella Bodell |
2005 |
AX2605 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:34.04 |
279 |
5 |
Nellie Siöland |
2005 |
BD0405 |
SK TRITON |
|
25m |
1:35.74 |
261 |
6 |
Jenny Nilsson |
2005 |
AV9805 |
SK TRITON |
|
25m |
1:39.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
402 |
1 |
Lovisa la Mahieu |
2005 |
AR6805 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:29.34 |
362 |
2 |
Johanna Jönsson |
2005 |
AN5205 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:28.74 |
274 |
3 |
Amanda Pålsson |
2005 |
AV6805 |
SK TRITON |
|
25m |
1:27.79 |
57 |
4 |
Teodora Petric |
2005 |
AP5205 |
MKK |
|
25m |
1:28.04 |
28 |
5 |
Emma Ingner |
2005 |
AW3805 |
MKK |
|
25m |
1:29.21 |
258 |
6 |
Melina Mercourios |
2005 |
AO1405 |
SK TRITON |
|
25m |
1:32.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
273 |
1 |
Lina Plantin |
2005 |
AJ7605 |
SK TRITON |
|
25m |
1:25.21 |
338 |
2 |
Hanna Stenskepp |
2005 |
AJ8605 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:23.91 |
5 |
3 |
Beatrice Ask |
2005 |
AG3405 |
MKK |
|
25m |
1:22.84 |
100 |
4 |
Johanna Andersson Medhanie |
2005 |
AG0405 |
POSEIDON |
|
25m |
1:23.87 |
399 |
5 |
Tilde Heij Wahlström |
2005 |
AR7805 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:24.06 |
344 |
6 |
Thea Wicknertz |
2005 |
AT3405 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:25.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
1 |
Anna Stenberg |
2005 |
AA3405 |
MKK |
|
25m |
1:21.92 |
241 |
2 |
Maja Björnström |
2005 |
AD2205 |
SK TRITON |
|
25m |
1:15.19 |
395 |
3 |
Erma Duratovic |
2005 |
AP2205 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:10.30 |
416 |
4 |
Alicia Sjögren |
2005 |
AA8205 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:10.65 |
240 |
5 |
Zinna Bengtsson Nimander |
2005 |
AD1405 |
SK TRITON |
|
25m |
1:17.08 |
327 |
6 |
Amanda Persson |
2005 |
AJ0805 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:22.84 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
23 april 2016 |
Licensierad till: Vellinge-Näsets Simklubb |
Utskriftstid |
19:25 |
|