Program for Glasriket Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 9
|
Tvling |
Glasriket Cup |
|
Utskriftsdatum |
09 april 2016 |
|
|
Tvlingsort |
Vxj |
|
Utskriftstid |
08:58 |
|
|
Arrangr |
Vxj Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
09 april 2016 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Brst Damer ppen |
Finaler (5) |
Sponsor: Nybro Glasbruk |
|
Berknad start 10:58 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
183 |
3 |
Liv Kronqvist |
2005 |
AJ1205 |
LNSBODA |
|
25m |
|
40 |
4 |
Tyra Andersson |
2006 |
AI9406 |
HULTSFRED |
|
25m |
|
184 |
5 |
Tilda Nilsson |
2005 |
AJ0205 |
LNSBODA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
151 |
2 |
Maria Davidsson |
2005 |
AE9805 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:53.53 |
158 |
3 |
Isabella Larsson |
2002 |
AF4802 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:49.36 |
236 |
4 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VXJ SS |
|
25m |
1:43.20 |
97 |
5 |
Tufva Alexandersson |
2002 |
AV9202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:44.39 |
199 |
6 |
Madicken Oden |
2003 |
AK0603 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:50.86 |
44 |
7 |
Ellen Ekstrm Nelson |
2006 |
AK2406 |
HULTSFRED |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
201 |
1 |
Tindra kerblom |
2003 |
AH7603 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:42.28 |
309 |
2 |
Mina Vukosavljevic |
2005 |
BF3605 |
VXJ SS |
|
25m |
1:40.15 |
45 |
3 |
Ellen Havskog |
2005 |
AD3805 |
HULTSFRED |
|
25m |
1:36.10 |
153 |
4 |
Louise Ebbesen |
2001 |
AE1601 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:32.22 |
33 |
5 |
Emelie Hejdestrm |
2000 |
BB7800 |
FINSPNG |
|
25m |
1:35.73 |
107 |
6 |
Aurora Nilsson |
2002 |
AL9602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:38.07 |
55 |
7 |
Jenny Frstberg |
2002 |
AD1602 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:40.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
195 |
1 |
Thea Lindman |
2003 |
AC8203 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:31.17 |
26 |
2 |
Matilda Mild |
2001 |
AK1401 |
ANDERSTORP |
|
50m |
1:28.95 |
214 |
3 |
Linnea Waldemarsson |
1996 |
AN8696 |
VSTERVIK |
|
25m |
1:25.41 |
206 |
4 |
Emma Juneskog |
1998 |
AU2298 |
VSTERVIK |
|
25m |
1:23.49 |
137 |
5 |
Kitty Thai |
1998 |
BG0698 |
KSLS |
|
25m |
1:24.03 |
11 |
6 |
Julia strand |
1999 |
AT7499 |
ALVESTA SS |
|
50m |
1:26.28 |
58 |
7 |
Anna Hofer |
2000 |
BQ4600 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:30.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
290 |
1 |
Ebba Petersson |
1998 |
AP7898 |
VXJ SS |
|
25m |
1:21.85 |
129 |
2 |
Hanna Nilsson |
1996 |
AJ2696 |
KSLS |
|
25m |
1:20.91 |
187 |
3 |
Rebecca Diaz-Nilsson |
1996 |
AD8296 |
NKK |
|
25m |
1:15.30 |
145 |
4 |
Edith Axelsson-Wiesel |
2002 |
AO3602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:14.85 |
215 |
5 |
Agnes Wedel |
2000 |
AX7200 |
VSTERVIK |
|
25m |
1:15.10 |
204 |
6 |
Thea Ekstrm |
2001 |
AW5801 |
VSTERVIK |
|
25m |
1:17.17 |
71 |
7 |
Anna Sjlund |
2000 |
AG8800 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:21.47 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
09 april 2016 |
Licensierad till: Landskrona Simsllskap |
Utskriftstid |
08:58 |
|