Program for Glasriket Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 59, 100m Rygg Flickor B |
Sponsor: Nybro Glasbruk |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 138 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 25 m | 1:14.80 | |
2 | 120 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | AX2203 | 25 m | 1:15.14 | |
3 | 111 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | AC8803 | 25 m | 1:16.33 | |
4 | 119 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | AW9603 | 25 m | 1:17.93 | |
5 | 233 | Bodsjö Sanna | 2003 | VÄXJÖ SS | AD6203 | 25 m | 1:18.14 | |
6 | 17 | Jingmark Jennifer | 2003 | ANDERSTORP | AO0603 | 25 m | 1:18.24 | |
7 | 53 | Bondeson Hannah | 2003 | KALMAR SS | AE9603 | 25 m | 1:20.72 | |
8 | 74 | Winblad Tea | 2004 | KALMAR SS | AH7404 | 25 m | 1:21.40 | |
9 | 167 | Pap Beatrice | 2003 | LJUNGBY SS | AB6803 | 25 m | 1:23.33 | |
10 | 328 | Hansson Olivia | 2003 | ÖSTERLEN | AP5403 | 25 m | 1:24.32 | |
11 | 3 | Gustafsson Tove | 2004 | ALVESTA SS | AH7204 | 25 m | 1:24.49 | |
12 | 193 | Haraldsson Ella | 2003 | HVETLANDA | AH5603 | 25 m | 1:25.60 | |
13 | 88 | Holst Jonsson Isabel | 2003 | KARLSHAMN | AQ2203 | 25 m | 1:26.25 | |
14 | 161 | Lundgren Sahlina | 2004 | LJUNGBY SS | AI6604 | 25 m | 1:28.01 | |
15 | 28 | Torén Agnes | 2003 | ANDERSTORP | BE2603 | 25 m | 1:28.08 | |
16 | 241 | Elgaard Fonnesbech Liv | 2004 | VÄXJÖ SS | BC2604 | 50 m | 1:28.09 | |
17 | 175 | Vorszak Kriszta | 2003 | LJUNGBY SS | AC2203 | 25 m | 1:28.24 | |
18 | 195 | Lindman Thea | 2003 | HVETLANDA | AC8203 | 25 m | 1:29.63 | |
19 | 246 | Estrada Hermansson Aimée | 2003 | VÄXJÖ SS | AT7403 | 25 m | 1:29.86 | |
20 | 91 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 1:31.31 | |
21 | 224 | Arthursson Tilda | 2003 | VÄXJÖ SS | BD7603 | 25 m | 1:32.80 | |
22 | 92 | Olson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 25 m | 1:33.61 | |
23 | 267 | Hultqvist Zandra | 2004 | VÄXJÖ SS | AH8604 | 25 m | 1:34.19 | |
24 | 62 | Lindvall Isabell | 2003 | KALMAR SS | AO2603 | 25 m | 1:35.63 | |
25 | 64 | Loo Viktoria | 2004 | KALMAR SS | AH3604 | 25 m | 1:35.82 | |
26 | 110 | Petersson Sarah | 2003 | KARLSKRONA | AC7803 | 25 m | 1:38.20 | |
27 | 201 | Åkerblom Tindra | 2003 | HVETLANDA | AH7603 | 25 m | 1:38.43 | |
28 | 277 | Magnusson Vanja | 2004 | VÄXJÖ SS | AH7604 | 25 m | 1:41.50 | |
29 | 146 | Bergman Linnea | 2003 | LJUNGBY SS | BB5403 | 25 m | 1:41.83 | |
30 | 105 | Lundström Lova | 2003 | KARLSKRONA | BC1803 | 25 m | 1:43.04 | |
31 | 303 | Wardrum Alva | 2003 | VÄXJÖ SS | AQ1805 | 25 m | 1:45.65 | |
32 | 259 | Hildebrand Westerberg Agnes | 2004 | VÄXJÖ SS | BF9404 | 25 m | 1:46.24 | |
33 | 234 | Bäckström Molly | 2004 | VÄXJÖ SS | BK3204 | 25 m | 1:46.91 | |
34 | 70 | Sandebäck Nicole | 2003 | KALMAR SS | BG3603 | 25 m | 1:47.99 | |
35 | 305 | Wibert Siri | 2004 | VÄXJÖ SS | AY8204 | 25 m | 1:48.22 | |
36 | 243 | Engvall Frida | 2004 | VÄXJÖ SS | BF0604 | 25 m | 1:48.54 | |
37 | 150 | Davidsson Jenny | 2003 | LJUNGBY SS | AV7603 | 25 m | 1:49.64 | |
38 | 296 | Sjö Agnes | 2004 | VÄXJÖ SS | BE9204 | 25 m | 1:50.16 | |
39 | 19 | Kemper Ebba | 2004 | ANDERSTORP | BA6404 | 25 m | 1:50.68 | |
40 | 280 | Månsson Kajsa | 2003 | VÄXJÖ SS | BL0803 | 25 m | 1:51.62 | |
41 | 319 | Svensson Ida | 2003 | ÄLMHULT | AU9603 | 25 m | 2:00.19 | |
42 | 320 | Tokarska Liwia | 2004 | ÄLMHULT | BI6604 | 25 m | 2:27.82 | |
43 | 39 | Wärn Amanda | 2004 | FINSPÅNG | AY6804 | 25 m | 2:31.29 | |
44 | 35 | Lindgren Julia | 2004 | FINSPÅNG | BP9804 | 25 m | ||
45 | 46 | Petersson Mathilda | 2004 | HULTSFRED | BT6604 | 25 m | ||
46 | 237 | Damkilde Selma | 2004 | VÄXJÖ SS | BK2804 | 25 m | ||
47 | 244 | Eriksson Agnes | 2004 | VÄXJÖ SS | BF1604 | 25 m | ||
48 | 268 | Hässlebro Alice | 2004 | VÄXJÖ SS | BF8404 | 25 m | ||
49 | 295 | Sander Matilda | 2004 | VÄXJÖ SS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 08 april 2016 |
Licensierad till: Växjö Simsällskap | Utskriftstid | 13:59 |