Startliste for Øst Årgang
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
Øst Årgang |
|
Udskriftsdato |
10 april 2016 |
|
|
Stævne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
10:23 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Ringsted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 april 2016 |
|
|
|
|
Løb 25, 200m Medley Damer |
Finaler (21) |
Vejledende starttid 09:00 |
Heat 1 (21) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
255 |
1 |
Sofie Nielsen |
2003 |
0324AU |
HASLEV |
|
25m |
|
45 |
2 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
TUNE |
|
25m |
3:12.62 |
22 |
3 |
Isabel Lillebæk |
2004 |
0466AT |
JYLLINGE |
|
25m |
3:08.28 |
23 |
4 |
Emma Ekman |
2004 |
0494AG |
LAKSEN |
|
25m |
3:07.56 |
155 |
5 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
3:07.61 |
243 |
6 |
Amalie Brammer Kærgaard |
2004 |
0418AH |
GLADSAXE |
|
25m |
3:09.25 |
272 |
7 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
100 |
1 |
Karoline Nielsen |
2004 |
0422AB |
SLAGELSE |
|
25m |
3:05.34 |
29 |
2 |
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
0414AM |
SLANGERUP |
|
25m |
3:03.46 |
47 |
3 |
Josefine Arbo Sørensen |
2004 |
0446AD |
TUNE |
|
25m |
3:02.64 |
138 |
4 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
3:01.48 |
301 |
5 |
Frida Bang Stanelt |
2004 |
0422AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
3:02.13 |
329 |
6 |
Laura Borre Jacobsen |
2004 |
0488AD |
LYNGBY |
|
25m |
3:03.37 |
246 |
7 |
Cathrine Østergaard Niels |
2004 |
0494AL |
GLADSAXE |
|
25m |
3:04.20 |
136 |
8 |
Emma Zambrano Thorsen |
2004 |
0402AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
3:06.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
327 |
1 |
Lærke Vinneck Hansen |
2004 |
0458AB |
LYNGBY |
|
25m |
3:00.59 |
31 |
2 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
SLANGERUP |
|
25m |
3:00.03 |
408 |
3 |
Frida Hvirring Kragh |
2004 |
0474AF |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:59.52 |
384 |
4 |
Alma Heyn Stage |
2004 |
0462AC |
KVIK |
|
25m |
2:59.45 |
292 |
5 |
Martha Hjuler Britze |
2004 |
0488AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:59.51 |
67 |
6 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERØD |
|
25m |
2:59.62 |
400 |
7 |
Anne Sofie Devantier |
2004 |
0406AG |
VEST |
|
25m |
3:00.51 |
143 |
8 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
3:01.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
217 |
1 |
Isabella Victoria Nimb |
2004 |
0428AK |
GENTOFTE |
|
25m |
2:58.73 |
201 |
2 |
Josefine Zebitz |
2004 |
0454AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:57.26 |
39 |
3 |
Esther Hek Hansen |
2004 |
0492AB |
ISHØJ |
|
25m |
2:56.74 |
190 |
4 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:56.44 |
193 |
5 |
Laura Vangkilde |
2004 |
0422AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:56.49 |
306 |
6 |
Clara Dreier |
2004 |
0438AC |
KØGE |
|
25m |
2:56.85 |
27 |
7 |
Clara Sass Husum |
2004 |
0474AM |
SLANGERUP |
|
25m |
2:57.49 |
80 |
8 |
Camille Nørby |
2004 |
0498AE |
BIRKERØD |
|
25m |
2:59.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
383 |
1 |
Elisabeth Roskær |
2004 |
0464AC |
KVIK |
|
25m |
2:56.17 |
202 |
2 |
Maja Marie Elmgreen |
2003 |
0376AE |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:55.37 |
227 |
3 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:54.42 |
183 |
4 |
Emilia Naledi Madonsela |
2003 |
0394AV |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:53.77 |
41 |
5 |
Emma Hebsgaard Nielsen |
2003 |
0362AE |
ISHØJ |
|
25m |
2:53.98 |
64 |
6 |
Emma Stoltz |
2004 |
0448AE |
ALLERØD |
|
25m |
2:54.74 |
164 |
7 |
Laura L. Hørning |
2004 |
0456AC |
GSK |
|
25m |
2:56.02 |
310 |
8 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
0464AA |
KØGE |
|
25m |
2:56.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
300 |
1 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:53.18 |
332 |
2 |
Julie Danfred Jørgensen |
2004 |
0408AF |
LYNGBY |
|
25m |
2:52.60 |
188 |
3 |
Mathilde Hagihara |
2004 |
0468AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:51.81 |
403 |
4 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
2:51.72 |
354 |
5 |
Sophie Gjelstrup |
2002 |
0244AQ |
SØLLERØD |
|
25m |
2:51.73 |
46 |
6 |
Sidse M. Ø. Engsbro |
2004 |
0482AK |
TUNE |
|
25m |
2:51.88 |
194 |
7 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:52.69 |
192 |
8 |
Maya Hatting Bärmann |
2004 |
0498AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:53.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
381 |
1 |
Luna Fyller Jacobsen |
2003 |
0308AO |
KVIK |
|
25m |
2:51.66 |
214 |
2 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:51.29 |
159 |
3 |
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
0476AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:51.11 |
289 |
4 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
0454AE |
HILLERØD |
|
25m |
2:51.05 |
229 |
5 |
Sophia Bøttger |
2004 |
0424AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:51.07 |
337 |
6 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
25m |
2:51.28 |
287 |
7 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:51.57 |
409 |
8 |
Anna Marie Nielsen |
2004 |
0482AF |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:51.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
379 |
1 |
Freja Gjerløv |
2003 |
0378AC |
KVIK |
|
25m |
2:50.92 |
311 |
2 |
Kathrine Sofie Jensen |
2003 |
0352AC |
KØGE |
|
25m |
2:50.81 |
20 |
3 |
Christine Henriksen |
2003 |
0376AM |
JYLLINGE |
|
25m |
2:50.10 |
189 |
4 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:50.02 |
191 |
5 |
Rebecca Hoeck |
2004 |
0488AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:50.07 |
224 |
6 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
2:50.40 |
160 |
7 |
Anna Wrist-Elkjær |
2003 |
0398AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:50.91 |
156 |
8 |
Anna Maria Madsen |
2004 |
0444AJ |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:50.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
69 |
1 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
25m |
2:49.26 |
145 |
2 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
0262AK |
VI39 |
|
25m |
2:49.18 |
341 |
3 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
NÆSTVED |
|
25m |
2:48.60 |
73 |
4 |
Esther Marie Heunicke |
2003 |
0344AE |
BIRKERØD |
|
25m |
2:48.45 |
70 |
5 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
25m |
2:48.52 |
213 |
6 |
Anne Sofie Evald |
2004 |
0486AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:48.72 |
53 |
7 |
Therese Sand Frederiksen |
2003 |
0374AT |
ALLERØD |
|
25m |
2:49.18 |
396 |
8 |
Olivia Mammen |
2003 |
0374AB |
TRITON B |
|
25m |
2:49.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
380 |
1 |
Sarah Sirek Hansen |
2003 |
0352AB |
KVIK |
|
25m |
2:47.73 |
297 |
2 |
Elena Westmark Holm |
2003 |
0336AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:47.48 |
62 |
3 |
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
0314AB |
ALLERØD |
|
25m |
2:46.23 |
268 |
4 |
Fie Tönshoff |
2002 |
0276AK |
HELSINGØR |
|
25m |
2:45.09 |
373 |
5 |
Chastine Melhede |
2002 |
0292AZ |
KVIK |
|
25m |
2:45.57 |
79 |
6 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
25m |
2:46.47 |
186 |
7 |
Hannah Höesch |
2003 |
0336AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:47.71 |
344 |
8 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
25m |
2:48.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
321 |
1 |
Sofia Norre Bendt |
2003 |
0316AG |
LYNGBY |
|
25m |
2:44.51 |
161 |
2 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
GSK |
|
25m |
2:44.11 |
350 |
3 |
Katja Kjær Nielsen |
2002 |
0268AU |
RINGSTED |
|
25m |
2:44.01 |
245 |
4 |
Michelle Mortensen |
2002 |
0274AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:43.98 |
347 |
5 |
Maria Andersen |
2002 |
0222AP |
RINGSTED |
|
25m |
2:44.01 |
312 |
6 |
Katja Skovdal Lorentzen |
2003 |
0338AQ |
KØGE |
|
25m |
2:44.07 |
182 |
7 |
Luna Gammelgaard |
2003 |
0382AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:44.31 |
252 |
8 |
Amalie Schou |
2003 |
0394AC |
GLADSAXE |
|
25m |
2:44.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
32 |
1 |
Luna Emilie Olsen |
2003 |
0312AC |
SLANGERUP |
|
25m |
2:43.68 |
270 |
2 |
Regitze Lyngfeldt |
2002 |
0286AC |
HELSINGØR |
|
25m |
2:43.52 |
305 |
3 |
Caroline Gøttrup Bagge |
2003 |
0322AB |
KØGE |
|
25m |
2:43.25 |
21 |
4 |
Pernille Elm Jensen |
2003 |
0302AI |
JYLLINGE |
|
25m |
2:42.96 |
152 |
5 |
Caroline Veggerby |
2003 |
0318AN |
VI39 |
|
25m |
2:43.20 |
185 |
6 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:43.51 |
296 |
7 |
Julie Frisch Hoff |
2002 |
0288AH |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:43.56 |
313 |
8 |
Line Nøhr Petersen |
2003 |
0378AI |
KØGE |
|
25m |
2:43.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
386 |
1 |
Freya Nørlund Wentzel |
2003 |
0374AC |
KVIK |
|
25m |
2:42.68 |
99 |
2 |
Matilde Mantzius Mosegård |
2003 |
0378AA |
SLAGELSE |
|
25m |
2:42.61 |
382 |
3 |
Amalie Nielsen |
2003 |
0338AV |
KVIK |
|
25m |
2:42.12 |
239 |
4 |
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
0358AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:41.53 |
181 |
5 |
Naja Thomsen |
2003 |
0398AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:42.00 |
137 |
6 |
Kathrine S. Jørgensen |
2002 |
0258AJ |
AIF |
|
25m |
2:42.46 |
412 |
7 |
Emilia Steen |
2002 |
0204AD |
RØNNE |
|
25m |
2:42.62 |
266 |
8 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
25m |
2:42.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
298 |
1 |
Emma Hjort Kaas |
2002 |
0278AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:41.29 |
340 |
2 |
Olivia Olivarius Vølund |
2002 |
0278AD |
LYNGBY |
|
25m |
2:40.91 |
419 |
3 |
Alberte Fie Petersen |
2002 |
0224AH |
ROSKILDE |
|
25m |
2:40.73 |
378 |
4 |
Rebekka Giessing |
2003 |
0364AE |
KVIK |
|
25m |
2:40.01 |
78 |
5 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
25m |
2:40.26 |
267 |
6 |
Sofie Villum Færch |
2002 |
0286AQ |
HELSINGØR |
|
25m |
2:40.88 |
28 |
7 |
Liva Buchholt Johansen |
2003 |
0306AA |
SLANGERUP |
|
25m |
2:41.29 |
374 |
8 |
Sofie Findahl Andersen |
2003 |
0382AB |
KVIK |
|
25m |
2:41.49 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
236 |
1 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:39.20 |
281 |
2 |
Thea F. Johansen |
2003 |
0324AA |
HERLEV |
|
25m |
2:38.69 |
377 |
3 |
Amalie Michelsen |
2003 |
0308AC |
KVIK |
|
25m |
2:38.32 |
336 |
4 |
Claudia Sperling |
2002 |
0222AL |
LYNGBY |
|
25m |
2:38.01 |
184 |
5 |
Charlotte Malberg |
2002 |
0276AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:38.32 |
265 |
6 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGØR |
|
25m |
2:38.61 |
376 |
7 |
Emilie Meng |
2003 |
0318AC |
KVIK |
|
25m |
2:38.74 |
82 |
8 |
Cecilie Porsdal |
2002 |
0254AH |
BIRKERØD |
|
25m |
2:39.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
148 |
1 |
Julie Laugesen |
2003 |
0308AF |
VI39 |
|
25m |
2:37.78 |
393 |
2 |
Laura Janner |
2002 |
0214AB |
TRITON B |
|
25m |
2:37.45 |
65 |
3 |
Cornelia Bergqvist |
2003 |
0346AE |
BIRKERØD |
|
25m |
2:37.32 |
399 |
4 |
Abby Kristine Waterval |
2002 |
0222AE |
TRITON B |
|
25m |
2:36.61 |
315 |
5 |
Naya Modin Thomsen |
2003 |
0374AA |
KØGE |
|
25m |
2:37.23 |
391 |
6 |
Johanne B. Hansen |
2002 |
0264AF |
TRITON B |
|
25m |
2:37.40 |
280 |
7 |
Maja Egebjerg Brast |
2002 |
0206AF |
HERLEV |
|
25m |
2:37.52 |
210 |
8 |
Alberte V. Bisgaard |
2003 |
0336AK |
GENTOFTE |
|
25m |
2:37.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
198 |
1 |
Sofie Maagøe |
2003 |
0366AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:36.07 |
237 |
2 |
Cassandra L. L. Hansen |
2002 |
0226AM |
GLADSAXE |
|
25m |
2:35.75 |
334 |
3 |
Katrine Brandt Nielsen |
2002 |
0284AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:35.46 |
367 |
4 |
Julie Krøyer Svendsen |
2002 |
0222AA |
KVIK |
|
25m |
2:33.43 |
140 |
5 |
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
0298AO |
VI39 |
|
25m |
2:33.76 |
24 |
6 |
Lærke Schelde-Mollerup |
2003 |
0358AB |
LAKSEN |
|
25m |
2:35.52 |
343 |
7 |
Victoria Bæts Kristensen |
2002 |
0286AP |
NÆSTVED |
|
25m |
2:36.04 |
219 |
8 |
Natalie Clara Petersen |
2002 |
0296AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:36.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
417 |
1 |
Kaya Fjeldsted Kristensen |
2002 |
0232AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
2:33.03 |
54 |
2 |
Mille Graasbøll |
2002 |
0234AB |
ALLERØD |
|
25m |
2:32.54 |
416 |
3 |
Frederikke Echardt |
2002 |
0274AG |
ROSKILDE |
|
25m |
2:31.91 |
241 |
4 |
Nicoline Ingeman-Petersen |
2002 |
0232AM |
GLADSAXE |
|
25m |
2:30.80 |
218 |
5 |
Bjørk Nelsing Petersen |
2002 |
0264AE |
GENTOFTE |
|
25m |
2:31.86 |
302 |
6 |
Marie Uglebjerg |
2002 |
0222AB |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:32.41 |
196 |
7 |
Johanne Hingebjerg |
2002 |
0298AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:32.90 |
359 |
8 |
Martha Vitus Tversted |
2002 |
0202AE |
SØLLERØD |
|
25m |
2:33.16 |
|
|
Heat 19 (21) (Årg. 2004-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
238 |
1 |
Emma Hansen |
2004 |
0434AM |
GLADSAXE |
|
25m |
2:46.84 |
228 |
2 |
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
0478AC |
GLADSAXE |
|
25m |
2:46.12 |
133 |
3 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:43.03 |
398 |
4 |
Liva Stjernholm |
2004 |
0486AA |
TRITON B |
|
25m |
2:41.33 |
285 |
5 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:42.14 |
212 |
6 |
Asta Poulsen Dolan |
2004 |
0414AH |
GENTOFTE |
|
25m |
2:44.59 |
401 |
7 |
Anna Højerslev Eriksen |
2004 |
0484AD |
VEST |
|
25m |
2:46.39 |
244 |
8 |
Roseline Løkkegaard |
2004 |
0462AF |
GLADSAXE |
|
25m |
2:48.14 |
|
|
Heat 20 (21) (Årg. 2003-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
369 |
1 |
Tine Petersen |
2003 |
0304AO |
KVIK |
|
25m |
2:32.45 |
251 |
2 |
Terese Kjøller Rudbeck |
2003 |
0342AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
2:31.95 |
180 |
3 |
Clara Carlquist |
2003 |
0314AN |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:31.63 |
220 |
4 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:28.76 |
371 |
5 |
Celia Puggaard |
2003 |
0346AA |
KVIK |
|
25m |
2:31.34 |
221 |
6 |
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
0342AO |
GENTOFTE |
|
25m |
2:31.74 |
250 |
7 |
Gro Grinda Rasmussen |
2003 |
0372AF |
GLADSAXE |
|
25m |
2:32.21 |
370 |
8 |
Caroline Brink |
2003 |
0316AE |
KVIK |
|
25m |
2:33.57 |
|
|
Heat 21 (21) (Årg. 2002-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
96 |
1 |
Regitze Gotthard |
2002 |
0228AA |
SLAGELSE |
|
25m |
2:29.44 |
63 |
2 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
25m |
2:28.53 |
66 |
3 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:27.72 |
368 |
4 |
Sofie Hansen |
2002 |
0202AI |
KVIK |
|
25m |
2:17.88 |
72 |
5 |
Anne Føyn |
2002 |
0282AF |
BIRKERØD |
|
25m |
2:23.39 |
56 |
6 |
Josephine Kruse |
2002 |
0242AQ |
ALLERØD |
|
25m |
2:28.03 |
418 |
7 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
ROSKILDE |
|
25m |
2:28.74 |
197 |
8 |
Signe Fich Hansen |
2002 |
0248AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:30.48 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
10 april 2016 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
10:23 |
|