Ohjelma Öppna Roslagsmästerskapen 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Roslagsmästerskapen 2016 |
|
Utskriftsdatum |
08 februari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Norrtälje |
|
Utskriftstid |
08:48 |
|
|
Arrangör |
Norrtälje simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 februari 2016 |
|
|
|
|
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
3 |
Ella Pettersson |
2002 |
BR8202 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
66 |
4 |
Lovisa Klingberg |
2004 |
BR7604 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
1 |
5 |
Elina Bergenstein Fransson |
2004 |
BJ7604 |
DANDERYD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
103 |
2 |
Thindra Tillberg Öhman |
2003 |
BK0803 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
117 |
3 |
Mathilda Anderzon |
2005 |
BE9205 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
131 |
4 |
Denise Frejd |
2003 |
BI8603 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:02.22 |
171 |
5 |
Saga Thyrberg |
2003 |
BI1803 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
185 |
6 |
Tove Björnsson |
2004 |
AY1604 |
SIGTUNA SK |
|
25m |
|
32 |
7 |
Josefine Gylling |
2004 |
AI3604 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
168 |
1 |
Embla Stendrake |
2005 |
AI0205 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
55.73 |
63 |
2 |
Elin Glifberg |
2004 |
AW4804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
49.51 |
95 |
3 |
Tilde Pettersson |
2004 |
AD9404 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
47.91 |
137 |
4 |
Towalie Hedelin |
2002 |
BN8202 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
47.04 |
133 |
5 |
Nathalie Galway |
2005 |
AA2205 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
47.49 |
18 |
6 |
Elina Widén |
2003 |
BG0203 |
GIMO SS |
|
25m |
48.27 |
110 |
7 |
Lova Åhlén |
2004 |
AW0804 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
49.59 |
166 |
8 |
Nora Rönnbro |
2004 |
AU8404 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:00.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Dominika Auxtova |
2004 |
BI4804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
44.79 |
23 |
2 |
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
43.92 |
67 |
3 |
Katja Kutsenko |
2004 |
AT5404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
42.39 |
19 |
4 |
Emma Bellander |
2002 |
BB2802 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
41.24 |
183 |
5 |
Ebba Björnsson |
2002 |
AV5202 |
SIGTUNA SK |
|
25m |
41.77 |
29 |
6 |
Lisa Eriksson |
2003 |
AO9403 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
42.69 |
12 |
7 |
Tora Dregelid |
2002 |
BP5202 |
GIMO SS |
|
25m |
44.73 |
97 |
8 |
Leah Schöneberg |
2004 |
AR0804 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
45.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Emma Järnebrink |
2003 |
BG3203 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
40.47 |
88 |
2 |
Bonnie Ingemarson |
2002 |
BU6202 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
39.62 |
2 |
3 |
Louise Blomqvist |
2004 |
BD2204 |
DANDERYD |
|
25m |
39.34 |
132 |
4 |
Isabella Galway |
2003 |
AA3203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
38.51 |
6 |
5 |
Sofia Montan |
2004 |
BJ2804 |
DANDERYD |
|
25m |
38.72 |
109 |
6 |
Moa Zetterström |
2005 |
AA9805 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
39.57 |
69 |
7 |
Julia Lundgren |
2002 |
BB1602 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
40.22 |
93 |
8 |
Tuva Mattsson |
2004 |
AP1804 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
40.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
37.36 |
11 |
2 |
Elina Berg |
2002 |
BG6402 |
GIMO SS |
|
25m |
36.48 |
156 |
3 |
Lovisa Liljeblad |
2002 |
AF5402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
33.92 |
71 |
4 |
Rebecca Sandström |
2003 |
AS4803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
32.16 |
35 |
5 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
32.84 |
76 |
6 |
Irma Åkerblom |
2002 |
BF1402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
35.77 |
169 |
7 |
Wilma Stendrake |
2003 |
BB2403 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
37.11 |
111 |
8 |
Thindra Åkerblom |
2003 |
AK3603 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
38.15 |
Skapad av WinGrodan 1.24.04 |
Utskriftsdatum |
08 februari 2016 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
Utskriftstid |
08:48 |
|