Ohjelma Jöns Svanbergsimmet
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 22, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 426 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 2:23.83 | |
2 | 64 | Nordlund Julia | 1998 | FALUN | AL2498 | 25 m | 2:24.70 | |
3 | 170 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 2:25.24 | |
4 | 444 | Burt Ayleen | 1997 | SPIF SF | BB5497 | 25 m | 2:26.19 | |
5 | 93 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 2:28.14 | |
6 | 209 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 2:31.56 | |
7 | 129 | Czarnecki Cecilia | 1999 | LUDVIKA SS | AT9699 | 25 m | 2:31.57 | |
8 | 75 | Östling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 25 m | 2:32.55 | |
9 | 207 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 2:33.09 | |
10 | 469 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 2:33.16 | |
11 | 23 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 50 m | 2:34.00 | |
12 | 44 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 2:34.35 | |
13 | 225 | Bollbring Maja | 1999 | SUNDSVALL | AC5899 | 25 m | 2:34.57 | |
14 | 404 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 25 m | 2:34.91 | |
15 | 375 | Sved Lovisa | 2000 | UPSALA S | AH5800 | 25 m | 2:34.96 | |
16 | 431 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 2:36.00 | |
17 | 183 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 2:36.05 | |
18 | 73 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 2:36.17 | |
19 | 65 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 2:37.02 | |
20 | 389 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 2:37.39 | |
21 | 37 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 2:38.02 | |
22 | 12 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 25 m | 2:38.20 | |
23 | 341 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 2:38.34 | |
24 | 220 | Söderberg Linn | 2004 | SOLLEFTEÅ | AE3804 | 25 m | 2:39.05 | |
25 | 297 | Bankefors Rebecka | 1998 | UPSALA S | AX3298 | 25 m | 2:39.20 | |
26 | 42 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 2:39.39 | |
27 | 174 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 2:39.67 | |
28 | 320 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 2:39.77 | |
29 | 305 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 2:40.26 | |
30 | 57 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 2:40.39 | |
31 | 285 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 2:42.56 | |
32 | 433 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 2:42.86 | |
33 | 275 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 25 m | 2:43.22 | |
34 | 143 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 2:43.30 | |
35 | 430 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 2:44.11 | |
36 | 49 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 2:44.15 | |
37 | 255 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 2:44.54 | |
38 | 258 | Bothe Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | 2:44.61 | |
39 | 330 | Helin Öncu Ani | 2001 | UPSALA S | AO0401 | 25 m | 2:44.71 | |
40 | 85 | Ericson Alice | 2001 | GÄVLE SS | AZ9601 | 25 m | 2:46.27 | |
41 | 116 | Wikström Tove | 2001 | HÄRNÖSAND | AC0201 | 25 m | 2:46.53 | |
42 | 197 | Almgren Josefin | 2002 | SKURU IK | AX0602 | 25 m | 2:47.55 | |
43 | 485 | Woivalin Ellen | 2001 | IFÅ | 01B291 | 25 m | 2:48.03 | |
44 | 17 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 2:48.57 | |
45 | 16 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 2:49.03 | |
46 | 331 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 2:49.19 | |
47 | 308 | Carlsson Lisa | 1999 | UPSALA S | AU5299 | 25 m | 2:49.95 | |
48 | 43 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 2:50.38 | |
49 | 46 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 2:51.88 | |
50 | 390 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 2:51.89 | |
51 | 189 | Sjösten Cassandra | 2003 | SALA SS | BR8803 | 25 m | 2:52.29 | |
52 | 62 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:53.76 | |
53 | 342 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 50 m | 2:55.63 | |
54 | 335 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 50 m | 2:57.88 | |
55 | 333 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 50 m | 2:58.41 | |
56 | 374 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 50 m | 2:59.61 | |
57 | 410 | Bergqvist Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | AW0400 | 25 m | 2:59.76 | |
58 | 87 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 3:00.22 | |
59 | 268 | Hiram Veronika | 2004 | SÖDERTÖRN | AK7204 | 25 m | 3:01.44 | |
60 | 110 | Dahlbom Martina | 1998 | HÄRNÖSAND | BI6298 | 25 m | 3:03.03 | |
61 | 318 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 3:05.14 | |
62 | 332 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 3:06.69 | |
63 | 292 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 3:07.56 | |
64 | 344 | Larsson Daniela | 2004 | UPSALA S | AK0804 | 50 m | 3:12.54 | |
65 | 137 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 2:48.46 | RES |
66 | 453 | Köhler Hjördis | 2001 | SPIF SF | BM6401 | 25 m | 2:49.31 | RES |
67 | 345 | Larsson Nikita | 2001 | UPSALA S | BD2201 | 25 m | 2:49.35 | RES |
68 | 184 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 3:03.33 | RES |
69 | 440 | Albinzon Alice | 2000 | SPIF SF | AY1200 | 25 m | 3:12.19 | RES |
70 | 373 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 25 m | 3:14.73 | RES |
71 | 362 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 3:21.18 | RES |
72 | 19 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 50 m | RES | |
73 | 74 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 50 m | RES | |
74 | 161 | Schöneberg Leah | 2004 | NORRTÄLJE | AR0804 | 50 m | RES | |
75 | 203 | Högberg-Klang Matilda | 2000 | SKURU IK | AU3600 | 50 m | RES | |
76 | 299 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 50 m | RES | |
77 | 385 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.25.02 | Utskriftsdatum | 13 maj 2016 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap | Utskriftstid | 14:18 |