Program for Gentofte Open 2016 - Langbane
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 449 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:07.83 | |
2 | 493 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 1:07.95 | |
3 | 398 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 1:08.51 | |
4 | 394 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 1:09.37 | |
5 | 642 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 1:09.59 | |
6 | 537 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 50 m | 1:09.73 | |
7 | 504 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:10.26 | |
8 | 603 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:11.00 | |
9 | 437 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:11.24 | |
10 | 503 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 50 m | 1:12.35 | |
11 | 375 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 1:12.75 | |
12 | 445 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:12.90 | |
13 | 425 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:13.32 | |
14 | 494 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 1:13.35 | |
15 | 552 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:13.47 | |
16 | 489 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 1:16.43 | |
17 | 593 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:16.89 | |
18 | 429 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:19.10 | |
19 | 535 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 1:19.23 | |
20 | 385 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 1:19.81 | |
21 | 433 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:20.02 | |
22 | 612 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 1:20.28 | |
23 | 626 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 50 m | 1:20.36 | |
24 | 564 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:20.42 | |
25 | 509 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 1:22.63 | |
26 | 565 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 1:23.23 | |
27 | 420 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 1:25.03 | |
28 | 421 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:27.72 | |
29 | 466 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:34.02 | |
30 | 599 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 1:35.84 | |
31 | 155 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 1:39.40 | |
32 | 510 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 1:48.31 | |
33 | 515 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 50 m | 1:54.92 | |
34 | 639 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 2:09.55 | |
35 | 527 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |