Program för Arena Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2
Gren 11, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 159 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | AH4698 | 25 m | 1:08.00 | |
2 | 142 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:12.20 | |
3 | 16 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 25 m | 1:13.42 | |
4 | 146 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 1:15.22 | |
5 | 58 | Budde Julia | 1999 | KÖPINGS SS | AT7699 | 25 m | 1:16.04 | |
6 | 139 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 1:18.13 | |
7 | 28 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:18.94 | |
8 | 134 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 1:19.51 | |
9 | 153 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:19.52 | |
10 | 30 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 1:19.81 | |
11 | 77 | Tegin Elise | 2004 | LINDESBERG | AL2804 | 25 m | 1:20.66 | |
12 | 55 | Hallström Maja | 2000 | HEDEMORA | BM5400 | 25 m | 1:23.22 | |
13 | 137 | Brattström Maija | 2004 | HK SIM | AR8804 | 25 m | 1:23.99 | |
14 | 9 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 1:25.67 | |
15 | 136 | Brattström Elina | 2003 | HK SIM | BE3803 | 25 m | 1:26.70 | |
16 | 83 | Dalin Ida | 2005 | SALA SS | AG6205 | 25 m | 1:27.88 | |
17 | 17 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 1:29.06 | |
18 | 179 | Hermann Ellinor | 2003 | ÖSTERBY SS | AN9403 | 25 m | 1:29.83 | EFT |
19 | 180 | söderberg elsa | 2002 | ÖSTERBY SS | BJ5802 | 25 m | 1:30.45 | EFT |
20 | 60 | Ehlin Maja | 2002 | KÖPINGS SS | BT6202 | 25 m | 1:31.35 | |
21 | 2 | Alden Moa | 2000 | AVESTA SS | AH7800 | 25 m | 1:32.11 | |
22 | 76 | Nordén Alice | 2003 | LINDESBERG | BM6203 | 25 m | 1:32.39 | |
23 | 158 | Åkerstrand Julia | 2004 | HK SIM | BC6604 | 25 m | 1:33.71 | |
24 | 32 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 1:33.95 | |
25 | 178 | Nordin Emilia | 2003 | HEDEMORA | AO6803 | 25 m | 1:33.99 | EFT |
26 | 10 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | AC1404 | 25 m | 1:34.36 | |
27 | 25 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | 1:34.56 | |
28 | 86 | Eriksson Leia | 2004 | SALA SS | BB6804 | 25 m | 1:36.34 | |
29 | 24 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:36.70 | |
30 | 12 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 1:37.41 | |
31 | 92 | Modig Carolina | 2003 | SALA SS | BG5403 | 25 m | 1:37.91 | |
32 | 48 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 1:38.28 | |
33 | 75 | Nilsson Ebba | 2003 | LINDESBERG | AV8403 | 25 m | 1:39.08 | |
34 | 13 | Smit Amy | 2003 | BÅLSTA SK | AV4603 | 25 m | 1:39.65 | |
35 | 7 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 1:42.28 | |
36 | 154 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | AQ2805 | 25 m | 1:42.82 | |
37 | 145 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | AM9205 | 25 m | 1:43.91 | |
38 | 144 | Larsson Evelina | 2002 | HK SIM | BA1602 | 25 m | 1:46.03 | |
39 | 51 | Arthursdóttir Ronja | 2002 | HEDEMORA | AM2802 | 25 m | 1:46.08 | |
40 | 150 | Rye Carla | 2004 | HK SIM | BC7604 | 25 m | 1:52.79 | |
41 | 57 | Nilsson Emmy | 2003 | HEDEMORA | AO5803 | 25 m | 1:54.00 | |
42 | 53 | Cloudy Weerasinghe Elisha | 2006 | HEDEMORA | AO8606 | 25 m | 2:05.36 | |
43 | 39 | Zachrisson Elsa | 2003 | FAGERSTA | AO7803 | 25 m | ||
44 | 52 | Arthursdóttir Sara | 2005 | HEDEMORA | AF4405 | 25 m | ||
45 | 56 | Nahkala Nilsson Nova | 2004 | HEDEMORA | BD9604 | 25 m | ||
46 | 141 | Jacobsson Tyra | 2005 | HK SIM | AB0805 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.02 | Utskriftsdatum | 08 april 2016 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 22:23 |