Program för Nya Arena Vilunda Knatte 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Nya Arena Vilunda Knatte 2016 |
|
Utskriftsdatum |
13 mars 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Upplands Väsby |
|
Utskriftstid |
14:37 |
|
|
Arrangör |
Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 mars 2016 |
|
|
|
|
Gren 17, 100m Medley Damer |
Finaler (15) |
Beräknad start 17:14 |
Heat 1 (15) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
134 |
3 |
Ebba Kinnunen |
2006 |
AK1206 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
89 |
4 |
Elin Hall |
2006 |
AH4806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
10 |
5 |
Olivia Elmquist |
2007 |
AH2607 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
250 |
2 |
Nathalie Westlund |
2005 |
AS6405 |
TUREBERG |
|
25m |
|
78 |
3 |
Tilda Ericsson |
2006 |
AR9806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
235 |
4 |
Ebbalisa Lidgren |
2005 |
AH9405 |
TUREBERG |
|
25m |
|
311 |
5 |
Wilma Danielsson |
2006 |
AJ1206 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
125 |
6 |
Penny Wenster |
2004 |
BM3404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
249 |
7 |
Emelie Westlund |
2005 |
AS5405 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
76 |
1 |
Anna Eneroth |
2007 |
AK4607 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
7 |
2 |
Cecilia Eklund |
2005 |
BF0205 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
133 |
3 |
Alva Karén |
2005 |
BE3605 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
236 |
4 |
Julia Liu |
2004 |
BG6204 |
TUREBERG |
|
25m |
|
230 |
5 |
Johanna Klingenstierna |
2005 |
AS1405 |
TUREBERG |
|
25m |
|
46 |
6 |
Emelie Sidén |
2005 |
AL9605 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
85 |
7 |
Rebecca Friberg |
2006 |
AQ8806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
316 |
8 |
Tindra Funke |
2006 |
AC3606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Britta Palmborg |
2005 |
AQ7805 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
286 |
2 |
Amanda Lindberg |
2006 |
AP7206 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:02.77 |
70 |
3 |
Ebba Burman Kindgren |
2005 |
AP0405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:59.95 |
2 |
4 |
Rebecca Andersson |
2006 |
AH7206 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:58.26 |
184 |
5 |
Elin Päivinen |
2004 |
BK0204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:59.36 |
63 |
6 |
Ebba Westring |
2006 |
AK8406 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:02.32 |
71 |
7 |
Isa Carlsund |
2006 |
AF6606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:08.89 |
348 |
8 |
Frida Steen |
2005 |
AY1805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
Emilia Teglöf |
2005 |
AQ3205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:54.81 |
109 |
2 |
Frida Palmquist |
2005 |
AP7605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:54.03 |
100 |
3 |
Anabelle Llorca |
2005 |
AP8605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:53.85 |
47 |
4 |
Manya Sidén Bashouki |
2006 |
AH6206 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:53.58 |
347 |
5 |
Hanna Sköld |
2005 |
AP2805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:53.69 |
267 |
6 |
Deniz Degerbalkan |
2006 |
AP3406 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:53.88 |
62 |
7 |
Isabella Westberg |
2007 |
AC1207 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:54.73 |
105 |
8 |
Saga Lööf |
2005 |
BE2205 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:56.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Elle Wincent |
2005 |
AQ6205 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:51.94 |
69 |
2 |
Engla Blanco |
2006 |
AS0206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:51.29 |
101 |
3 |
Sara Lofter |
2006 |
AS2806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:50.48 |
82 |
4 |
Estelle Ersöz |
2005 |
BD9405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:50.09 |
152 |
5 |
Jennifer Geaney |
2005 |
AS9805 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:50.45 |
300 |
6 |
Tilda Svärd |
2005 |
BB9405 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:50.52 |
322 |
7 |
Ida Johansson |
2006 |
AF8806 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:51.84 |
112 |
8 |
Mathilda Rosenberg |
2005 |
AP6605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:52.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
AY8205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:49.37 |
4 |
2 |
Linn Bengtsson |
2007 |
AB9207 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:49.16 |
8 |
3 |
Nellie Ekman |
2006 |
AH9206 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:48.46 |
299 |
4 |
Nora Sundberg |
2005 |
AP4205 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:48.09 |
58 |
5 |
Mira Wallin |
2006 |
AC6406 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:48.21 |
197 |
6 |
Ella Gunnarsson |
2006 |
AT5206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:48.83 |
95 |
7 |
Lisa Knöös |
2005 |
AB0405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:49.32 |
301 |
8 |
Clara Taberman |
2004 |
BC9204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:49.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Isabelle Lardner Klang |
2005 |
AP7405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:48.03 |
175 |
2 |
Moa Berg |
2006 |
AC7206 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:47.59 |
27 |
3 |
Hanna Iwarson |
2005 |
AI7805 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:46.19 |
190 |
4 |
Angelina Zander |
2005 |
AS7405 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:45.03 |
30 |
5 |
Tindra Karlsson Winander |
2005 |
BE3205 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:45.10 |
14 |
6 |
Stella Finnhammar |
2005 |
AO7805 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:47.48 |
356 |
7 |
Milla Wahlund |
2006 |
AG0206 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:47.85 |
287 |
8 |
Junie Lindgren |
2004 |
BO2604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:48.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Aliette Hellberg |
2004 |
AL5204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:44.04 |
159 |
2 |
Ella Holmberg |
2006 |
AK7406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:43.36 |
177 |
3 |
Alice Englund |
2005 |
AS4205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:42.61 |
172 |
4 |
Lisa Uddeholt |
2005 |
AX6405 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:42.51 |
124 |
5 |
Clara Velasco Ullenhag |
2004 |
AW7404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:42.55 |
292 |
6 |
Saga Mattsson |
2004 |
BH9404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:43.36 |
130 |
7 |
Ebba Carlsson |
2005 |
AG9805 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:43.92 |
66 |
8 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:44.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
68 |
1 |
Annie Birtner |
2004 |
BN6204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:40.38 |
297 |
2 |
Matilda Schibbye |
2004 |
BC5204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:39.09 |
319 |
3 |
Lovisa Jardelid |
2005 |
AK1405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:38.83 |
54 |
4 |
Emma Söderberg |
2004 |
AP8204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:38.28 |
111 |
5 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:38.50 |
144 |
6 |
Elicia Allard |
2005 |
AP0805 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:39.02 |
102 |
7 |
Ingrid Lund |
2006 |
AG8206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:40.25 |
17 |
8 |
Olivia Halfar |
2005 |
AJ4205 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:40.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Hannah Kinane |
2006 |
AC5406 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:37.43 |
279 |
2 |
Elina Hellgren |
2004 |
BA2404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:36.54 |
61 |
3 |
Amanda Wensmark |
2005 |
AJ2405 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:35.76 |
327 |
4 |
Alice Lindgren |
2005 |
AK3405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:35.54 |
263 |
5 |
Amanda Borgfors |
2004 |
AS1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:35.71 |
93 |
6 |
Nike Johnston |
2005 |
AJ5405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:36.14 |
75 |
7 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:36.90 |
122 |
8 |
Clara Unden |
2004 |
AW6404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:38.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
137 |
1 |
Filippa Neuman |
2004 |
AP4204 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:35.47 |
261 |
2 |
Amanda Björklund |
2006 |
AF1606 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:35.24 |
107 |
3 |
Iris Martinsson |
2005 |
AF3405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.51 |
150 |
4 |
Wilma Eld |
2005 |
AS5205 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:34.15 |
29 |
5 |
Boel Jägerskog |
2005 |
AJ7205 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:34.17 |
344 |
6 |
Anna Safaei |
2004 |
AS8804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:35.06 |
312 |
7 |
Amanda Fabel |
2005 |
AC3805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:35.40 |
117 |
8 |
Elisa Sundberg |
2005 |
AP6805 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:35.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
94 |
1 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:32.73 |
20 |
2 |
Sofia Hansen |
2004 |
AL9604 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:31.70 |
271 |
3 |
Clara Ersson |
2004 |
BA3204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:30.64 |
269 |
4 |
Engla Ellbrant |
2004 |
AK2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:29.16 |
282 |
5 |
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:29.40 |
262 |
6 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:31.46 |
168 |
7 |
Veronica Olsson |
2005 |
AG6805 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:31.94 |
72 |
8 |
Emelie Dahl |
2004 |
AP7604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Filippa Folcker |
2005 |
AJ7405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:27.56 |
304 |
2 |
Nicole Valeskog |
2004 |
AT5204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:27.39 |
143 |
3 |
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
AE2406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:26.94 |
273 |
4 |
Louise Franks |
2005 |
AG7605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:26.22 |
214 |
5 |
Sara Arnö |
2004 |
AA1208 |
TUREBERG |
|
25m |
1:26.40 |
333 |
6 |
Moa Nyblom |
2005 |
AA5605 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:27.18 |
80 |
7 |
Lilly Eriksson |
2004 |
AS1604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:27.54 |
24 |
8 |
Louise Hertegren |
2004 |
AD0604 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:28.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
147 |
1 |
Johanna Bagelius |
2004 |
BB4604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:25.42 |
284 |
2 |
Dina Larsson |
2004 |
AN1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:25.02 |
360 |
3 |
Hanna Åkerman |
2004 |
AJ0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:21.68 |
57 |
4 |
Ioanna Tsirona |
2004 |
AE2404 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:18.79 |
87 |
5 |
Elin Grähs |
2004 |
BD4204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:21.03 |
353 |
6 |
Amanda Takala |
2004 |
AP3804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:22.69 |
36 |
7 |
Elin Lindqvist |
2004 |
AP7204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:25.18 |
313 |
8 |
Lovisa Fantenberg |
2004 |
AS3604 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:26.00 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
13 mars 2016 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
Utskriftstid |
14:37 |
|