Ohjelma SM/NSM (50 m) 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 8
|
Kilpailu |
SM ja NSM 2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Helsinki |
|
Tulostusaika |
09:14 |
|
|
Järjestäjä |
HSS |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 8, 200m Rintauinti Miehet |
Alkuerät (5) |
ME: Akihiro YAMAGUCHI (1994) 2:07.01 2012-09-15 |
EE: Daniel GYURTA (1989) 2:07.23 2013-08-02 |
SE: Matti Mattsson (1993) 2:08.95 2013-08-02 |
Nuorten SE: Matti Mattsson (1993) 2:12.65 2011-07-07 |
|
Erä 1 (5) , Nuori |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kalle Hyttinen |
2001 |
01B140 |
BS-PU |
|
25m |
2:36.45 |
2:42.45 |
|
4 |
Elias Herlevi |
2000 |
00A187 |
HSS |
|
25m |
2:34.57 |
2:40.57 |
|
5 |
Jesper Lietzen |
2002 |
02A171 |
AUi |
|
25m |
2:35.33 |
2:41.33 |
|
6 |
Mikko Luopajärvi |
1999 |
99A583 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:37.00 |
2:43.00 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Olli Soramies |
1998 |
98A496 |
VoVi |
|
50m |
2:35.68 |
2:35.68 |
|
2 |
Walentin Koskinen |
2000 |
00A343 |
UiTa |
|
25m |
2:28.94 |
2:34.94 |
|
3 |
Henri Kyyrä |
1999 |
99A179 |
Vanders |
|
50m |
2:34.53 |
2:34.53 |
|
4 |
Anton Ukkola |
2000 |
00A217 |
OU |
|
50m |
2:33.73 |
2:33.73 |
|
5 |
Juha Hyvärinen |
1998 |
98A057 |
HäUS |
|
25m |
2:28.51 |
2:34.51 |
|
6 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
01A556 |
Cetus |
|
25m |
2:28.84 |
2:34.84 |
|
7 |
Eetu Närhi |
1998 |
98A620 |
Octopus |
|
25m |
2:29.42 |
2:35.42 |
|
8 |
Sasa Seppälä |
1998 |
98B111 |
HaUS |
|
25m |
2:34.37 |
2:40.37 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Anton Nuottajärvi |
2000 |
00A294 |
Cetus |
|
25m |
2:26.60 |
2:32.60 |
|
2 |
Erik Nurmi |
2001 |
01A470 |
Vanders |
|
25m |
2:23.19 |
2:29.19 |
|
3 |
Mikael Karuveha |
1999 |
99B021 |
TaTU |
|
25m |
2:21.62 |
2:27.62 |
|
4 |
Werneri Koskinen |
1998 |
98A828 |
UiTa |
|
50m |
2:20.18 |
2:20.18 |
|
5 |
Valtteri Kiiskinen |
1998 |
98A658 |
HSS |
|
25m |
2:19.82 |
2:25.82 |
|
6 |
Eerikki Laitala |
2001 |
01A548 |
Cetus |
|
25m |
2:22.97 |
2:28.97 |
|
7 |
Atte Kulmala |
1998 |
98B262 |
UiTa |
|
25m |
2:23.81 |
2:29.81 |
|
8 |
Joona Oksakari |
2000 |
00A358 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:27.70 |
2:33.70 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Aku Luukko |
1997 |
97A196 |
ÅSK |
|
50m |
2:32.20 |
2:32.20 |
|
2 |
Antti Kiviaho |
1996 |
96A587 |
SCR |
|
25m |
2:23.76 |
2:29.76 |
|
3 |
Kasper Jämsä |
1997 |
97A109 |
LaUS |
|
25m |
2:17.06 |
2:23.06 |
|
4 |
Miikka Ruohoniemi |
1993 |
93A494 |
SWIM |
|
25m |
2:11.17 |
2:17.17 |
|
5 |
Lassi Ohtonen |
1992 |
92A348 |
Cetus |
|
25m |
2:14.82 |
2:20.82 |
|
6 |
Lauri Tolvanen |
1988 |
88A065 |
BS-PU |
|
25m |
2:22.66 |
2:28.66 |
|
7 |
Bruce Clayhills |
1997 |
97A983 |
HSS |
|
50m |
2:31.35 |
2:31.35 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Roope Lehtonen |
1996 |
96A083 |
RaisU |
|
25m |
2:25.67 |
2:31.67 |
|
2 |
Jakob Nordman |
1996 |
96A934 |
ÅSK |
|
25m |
2:23.02 |
2:29.02 |
|
3 |
Tapio Junninen |
1995 |
95A553 |
Vanders |
|
50m |
2:21.15 |
2:21.15 |
|
4 |
Matti Mattsson |
1993 |
93A067 |
PUS |
|
50m |
2:09.89 |
2:09.89 |
|
5 |
Sami Myrén |
1991 |
91A093 |
HSS |
|
25m |
2:13.35 |
2:19.35 |
|
6 |
Eeli Aavasalo |
1996 |
96A652 |
RaisU |
|
25m |
2:18.01 |
2:24.01 |
|
7 |
Miika Tolvanen |
1996 |
96A432 |
SWIM |
|
50m |
2:30.70 |
2:30.70 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap |
Tulostusaika |
09:14 |
|