2019-12-14   16:39:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SM/NSM (50 m) 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

33_S
Laji 33, 400m Vapaauinti Miehet Aikuinen 
 
ME: Paul BIEDERMANN (1986) 3:40.07 2009-07-26 
EE: Paul BIEDERMANN (1986) 3:40.07 2009-07-26 
SE: Antti Kasvio (1973) 3:47.81 1993-08-06 
Nuorten SE: Matias Koski (1994) 3:52.55 2012-03-29 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
75  Piiroinen Eetu  1995  HSS    50 m  3:55.44  3:55.44   
386  Soini Eetu  1996  RaisU    25 m  3:57.32  4:05.32   
363  Grönblom Juho  1998  RaisU    25 m  3:59.13  4:07.13   
374  Lehtonen Roope  1996  RaisU    50 m  4:09.10  4:09.10   
382  Rintala Waltteri  1998  RaisU    25 m  4:02.10  4:10.10   
391  Martikainen Emil  1997  RaUS    25 m  4:03.45  4:11.45   
375  Lindroos Johannes  1996  RaisU    25 m  4:04.56  4:12.56   
279  Roiko-Jokela Tapio  1996  SWIM    25 m  4:06.15  4:14.15   
418  Virta Pietari  1997  TaTU    25 m  4:06.61  4:14.61   
10  309  Hatunen Lauri  1998  VUS-VSS    25 m  4:07.35  4:15.35   
11  41  Hummel Armin  1978  HSS    25 m  4:09.17  4:17.17   
12  152  Jeskanen Samuli  1996  Cetus    25 m  4:11.00  4:19.00   
13  80  Tähtivuori Aaro  1998  HSS    25 m  4:11.07  4:19.07   
14  104  Patinen Reko  1998  NumKis    25 m  4:12.56  4:20.56   
15  439  Lindberg Peik  1999  ÅSK    50 m  4:20.71  4:20.71   
16  113  Pullinen Jasper  1999  RiUS    50 m  4:20.85  4:20.85   
17  387  Soini Oskari  1997  RaisU    50 m  4:21.83  4:21.83   
18  36  Heinilä Jami  2000  HSS    25 m  4:14.19  4:22.19   
19  33  Egorov Kirill  2000  HSS    50 m  4:22.79  4:22.79   
20  617  Junninen Tapio  1995  Vanders    50 m  4:26.02  4:26.02   
21  426  Aaltonen Joni  1999  ÅSK    25 m  4:18.62  4:26.62   
22  414  Rif Jan  1998  TaTU    25 m  4:18.83  4:26.83   
23  149  Huhtala Santeri  1998  Cetus    25 m  4:19.42  4:27.42   
24  206  Virta Rasmus  1998  Cetus    25 m  4:19.57  4:27.57   
25  131  Aalto Oskari  2002  Cetus    50 m  4:28.89  4:28.89   
26  521  Moilanen Atte  2001  OU    50 m  4:29.06  4:29.06   
27  399  Eerola Aapo  1999  TaTU    25 m  4:22.41  4:30.41   
28  164  Kotiranta Joonas  1998  Cetus    25 m  4:22.60  4:30.60   
29  37  Herlevi Elias  2000  HSS    50 m  4:31.07  4:31.07   
30  224  Vartiainen Miiro  2001  JoUS    50 m  4:31.31  4:31.31   
31  406  Korhonen Joona  2000  TaTU    25 m  4:24.04  4:32.04   
32  83  Yli-Äyhö Kustaa  2000  HSS    50 m  4:32.71  4:32.71   
33  93  Soukola Elias  1999  JUK    25 m  4:25.18  4:33.18   
34  394  Hynynen Oskari  2001  SalU    25 m  4:25.70  4:33.70   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.02  Tulostuspäivämäärä  26 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap  Tulostusaika  08:45 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner