Program för Arena USO 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass4 försök
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
ARENA USO 2016 |
|
Utskriftsdatum |
10 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
19:40 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 september 2016 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Dam A-B-C-D |
Försök (13) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
254 |
2 |
Wilma Vinneby |
2005 |
BK5805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
245 |
3 |
Märta Ryrrmalm |
2006 |
BA1806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
225 |
4 |
Ebba Kjellberg |
2006 |
AZ2206 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:51.92 |
237 |
5 |
Vilma Olsson |
2007 |
AK4407 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
221 |
6 |
Elin Johansson |
2003 |
BZ1803 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
252 |
7 |
Matilda Wassblad |
2006 |
BA2806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
193 |
1 |
Linnea Andersson |
2003 |
BD8203 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:44.50 |
119 |
2 |
Märta Arnqvist |
2005 |
BB1205 |
VARBERG |
|
50m |
1:41.90 |
304 |
3 |
Tuva Adamsson |
2005 |
AN9805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:40.67 |
122 |
4 |
Maria Balslev |
2004 |
AZ7204 |
VARBERG |
|
25m |
1:35.11 |
210 |
5 |
Annamaria Girnus de Sousa |
2005 |
AO2205 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:38.76 |
200 |
6 |
Moa Blomberg |
2005 |
AN2805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:40.90 |
141 |
7 |
Emma Johansson |
2005 |
BG7805 |
VARBERG |
|
50m |
1:43.42 |
126 |
8 |
Nadja Båth |
2004 |
BG9404 |
VARBERG |
|
50m |
1:44.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
156 |
1 |
Sanna Sjunnesson |
2004 |
BM7804 |
VARBERG |
|
50m |
1:30.86 |
135 |
2 |
Ronja Gustafsson |
2006 |
AD4606 |
VARBERG |
|
50m |
1:29.33 |
134 |
3 |
Freja Gustafsson |
2004 |
AZ9604 |
VARBERG |
|
50m |
1:28.18 |
246 |
4 |
Moa Rödin |
2004 |
BH8404 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:26.75 |
149 |
5 |
Olivia Leijon |
2005 |
AL8605 |
VARBERG |
|
50m |
1:28.01 |
219 |
6 |
Isabell Holmgren |
2004 |
AO7404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:28.62 |
242 |
7 |
Lova Rodin |
2005 |
AO1205 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:30.33 |
218 |
8 |
Emma Hejdengård |
2006 |
AY7806 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:31.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
130 |
1 |
Felicia Ceveryd |
2005 |
AZ1605 |
VARBERG |
|
50m |
1:26.04 |
68 |
2 |
Linnea Lindberg |
2005 |
AJ2205 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:24.55 |
160 |
3 |
Alva Tingstorp |
2005 |
AB6405 |
VARBERG |
|
25m |
1:23.77 |
205 |
4 |
Alma Drapkin |
2002 |
BG7402 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:22.25 |
131 |
5 |
Emmie Dahlgren |
2004 |
BA8204 |
VARBERG |
|
25m |
1:22.73 |
78 |
6 |
Sara Sjölander |
2006 |
AE0406 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:24.48 |
256 |
7 |
Matilda Östblom |
2004 |
AO4204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:25.21 |
157 |
8 |
Filippa Sjögren |
2006 |
AD6406 |
VARBERG |
|
25m |
1:26.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
209 |
1 |
Nora Eriksson |
2005 |
AN1805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:21.48 |
91 |
2 |
Linnéa Ahlmark |
2000 |
BG9600 |
S 77 |
|
25m |
1:19.50 |
124 |
3 |
Nikki Berggren |
2005 |
AD9805 |
VARBERG |
|
25m |
1:18.83 |
103 |
4 |
Ellen Olofsson |
2000 |
BK3600 |
S 77 |
|
25m |
1:16.98 |
239 |
5 |
Jennifer Persson |
2004 |
AK4604 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:18.58 |
105 |
6 |
Elena Runfors |
2002 |
BK9402 |
S 77 |
|
25m |
1:19.16 |
286 |
7 |
Nora Ellingsen |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:19.99 |
196 |
8 |
Alva Andreasson |
2002 |
BJ3802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:21.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
214 |
1 |
Linnéa Hammarqvist |
2003 |
BV8603 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:16.10 |
154 |
2 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
50m |
1:15.04 |
100 |
3 |
Amanda Löfdahl |
2001 |
AQ0201 |
S 77 |
|
25m |
1:13.03 |
3 |
4 |
Cajsa Askengren |
2002 |
AO5802 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:12.38 |
22 |
5 |
Astrid Svedberg |
2001 |
AV5801 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:12.55 |
9 |
6 |
Aoife Hjelm |
2002 |
AT1402 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:13.14 |
233 |
7 |
Lina Nielsen |
2005 |
AD5605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:15.46 |
223 |
8 |
Juni Karfunkel |
2004 |
AO9404 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:16.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
18 |
1 |
Hannah Lornell |
2000 |
AI3200 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:11.65 |
181 |
2 |
Ada Gillberg |
2000 |
AJ3400 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
1:10.44 |
234 |
3 |
Tilda Nilsson |
2001 |
AW2601 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:10.26 |
177 |
4 |
Klara Bennehed |
1997 |
AB4897 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
1:09.68 |
63 |
5 |
Ingrid Hellgren |
2003 |
AW1203 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:09.92 |
208 |
6 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:10.38 |
232 |
7 |
Alicia Nestorin |
2002 |
BP3602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:10.74 |
235 |
8 |
Tilde Nordström |
2004 |
AG0204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:11.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
276 |
1 |
Nora Misund |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:09.30 |
190 |
2 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:09.06 |
279 |
3 |
Stine Forsstrom |
2000 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:08.66 |
59 |
4 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:08.40 |
274 |
5 |
Dorte Nordgård |
2001 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:08.64 |
12 |
6 |
Alma Johansson |
2001 |
BE9401 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:08.85 |
125 |
7 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
1:09.10 |
95 |
8 |
Wilma Bergman |
2002 |
AR0202 |
S 77 |
|
50m |
1:09.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:07.76 |
189 |
2 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:07.33 |
24 |
3 |
Elin Trollsfjord |
2001 |
BE6601 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:06.95 |
273 |
4 |
Thea Aksmo Svendsby |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:06.62 |
79 |
5 |
Michaela Thyberg |
2000 |
AL6600 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:06.72 |
27 |
6 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:07.07 |
253 |
7 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:07.53 |
61 |
8 |
Emmy Hedin |
2001 |
BO5401 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:08.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:06.25 |
65 |
2 |
Emma Hjort |
2000 |
AZ4800 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:05.97 |
123 |
3 |
Molly Bengtsson |
2001 |
BL5401 |
VARBERG |
|
25m |
1:05.53 |
272 |
4 |
Synne Lauritzen |
2001 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:05.09 |
46 |
5 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:05.23 |
42 |
6 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:05.85 |
15 |
7 |
Linn Koivuluoma |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:06.15 |
115 |
8 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
25m |
1:06.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
277 |
1 |
Thyra Haugland-Halvorsen |
2002 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:04.61 |
271 |
2 |
Tindra Aminoff |
2003 |
AU5403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:03.86 |
93 |
3 |
Alva Back |
2002 |
AQ8802 |
S 77 |
|
25m |
1:01.33 |
308 |
4 |
Amalie Mikkelsen |
1997 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
57.58 |
57 |
5 |
Elvira Eklund-Ramböl |
1997 |
AV5497 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:00.75 |
75 |
6 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:02.88 |
230 |
7 |
Thilda Larsson |
1999 |
AA8299 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:04.41 |
102 |
8 |
Gabriella Milusic |
2004 |
AJ0404 |
S 77 |
|
25m |
1:05.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Ida Lithner |
2004 |
AB6204 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:04.48 |
40 |
2 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:03.68 |
278 |
3 |
Aurora Oseland |
2000 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:01.31 |
259 |
4 |
Stina Gardell |
1990 |
AG9690 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
55.29 |
80 |
5 |
Elin Thörner |
1998 |
AI2298 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:00.48 |
47 |
6 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:01.88 |
45 |
7 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:04.34 |
121 |
8 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
1:04.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Ajla Omic |
1999 |
AH5299 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:04.43 |
74 |
2 |
Solveig Ramallo |
1993 |
BX2693 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:03.59 |
39 |
3 |
Linnea Fundberg |
1999 |
AK5699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:01.16 |
263 |
4 |
Josefin Lindkvist |
1993 |
AK4493 |
VÄSBY SS |
|
25m |
54.52 |
19 |
5 |
Emelie Melin |
2000 |
AK9600 |
ELFSBORG |
|
25m |
59.52 |
28 |
6 |
Tilda Öman |
2000 |
AI7200 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:01.71 |
25 |
7 |
Filippa Trollsfjord |
2001 |
BE4601 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:04.19 |
81 |
8 |
Michelle Träff |
2002 |
BE0602 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:04.67 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
10 september 2016 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
19:40 |
|