Startliste for Repayopen
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Repayopen |
|
Utskriftsdatum |
23 januari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Skellefteå |
|
Utskriftstid |
12:19 |
|
|
Arrangör |
Skelleftesim S.34 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 januari 2016 |
|
|
|
|
Gren 7, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
105 |
3 |
Alice Granström |
2003 |
BV4403 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
82 |
4 |
Elma Lundström |
2006 |
AM8606 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
|
108 |
5 |
Alva Gustavsson |
2006 |
AP6406 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
143 |
1 |
Marilyn Devismes |
2006 |
AA0406 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
|
96 |
2 |
Selma Westerlund |
2004 |
BD5404 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
2:03.26 |
118 |
3 |
Agnes Löfgren |
2005 |
AT3805 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:50.33 |
103 |
4 |
Jonna Egelskog |
2003 |
BR7603 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:42.96 |
136 |
5 |
Naimi Sandström |
2001 |
BR6601 |
BYSKE |
|
25m |
1:49.75 |
128 |
6 |
Tyra Östberg |
2004 |
BD2804 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:59.56 |
23 |
7 |
Maja Westermark |
2006 |
AM5806 |
BURTRÄSK |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Clara Rantzow |
2005 |
AG4205 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:41.56 |
134 |
2 |
Agnes Bäckström |
2003 |
AB8203 |
BYSKE |
|
25m |
1:38.10 |
102 |
3 |
Lea Edvardsson |
2003 |
AV8603 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:32.38 |
7 |
4 |
Thea Markström |
2003 |
AS3603 |
BUREÅ SS |
|
25m |
1:31.56 |
83 |
5 |
Astrid Lövgren |
2002 |
AH1202 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:32.00 |
3 |
6 |
Hannah Lindqvist |
2003 |
AS1603 |
BUREÅ SS |
|
25m |
1:34.62 |
78 |
7 |
Olivia Lundberg |
2005 |
AD3305 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:38.61 |
20 |
8 |
Kajsa Waller |
2005 |
AD7805 |
BURTRÄSK |
|
25m |
1:42.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
70 |
1 |
Ellen Larsson |
2001 |
BR7801 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:30.84 |
31 |
2 |
Alva Gonzalez-Glanberg |
2002 |
AA1802 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:23.76 |
85 |
3 |
Alva Nilsson |
2000 |
AT9200 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:22.00 |
101 |
4 |
Lisa Drugge |
2001 |
BQ2201 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:20.35 |
106 |
5 |
Agnes Gustafsson |
2003 |
AJ1803 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:21.36 |
1 |
6 |
Petra Andersson |
2001 |
AU9201 |
BUREÅ SS |
|
25m |
1:23.02 |
131 |
7 |
Nellie Karppinen |
2002 |
BR2202 |
IKSU |
|
25m |
1:26.00 |
12 |
8 |
Wilma Wenden |
2002 |
BB7402 |
BUREÅ SS |
|
25m |
1:31.02 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
23 januari 2016 |
Licensierad till: Skellefte Simsällskap 34 |
Utskriftstid |
12:19 |
|