Startliste for Repayopen
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Repayopen |
|
Utskriftsdatum |
24 januari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Skellefteå |
|
Utskriftstid |
08:40 |
|
|
Arrangör |
Skelleftesim S.34 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 januari 2016 |
|
|
|
|
Gren 16, 50m Bröstsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
3 |
Björn Risberg |
2004 |
AN0704 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
|
22 |
4 |
Hugo Westermark |
2004 |
AD0304 |
BURTRÄSK |
|
25m |
56.27 |
80 |
5 |
William Lundmark |
2004 |
AA7704 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
56.45 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
77 |
1 |
Elliot Lundberg |
2007 |
AB1307 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
56.03 |
126 |
2 |
Vincent Wall |
2004 |
AM1504 |
UMEÅ SS |
|
50m |
53.23 |
21 |
3 |
Karl-Axel Waller |
2003 |
AI7503 |
BURTRÄSK |
|
25m |
51.79 |
69 |
4 |
Dennis Karambotis |
2003 |
AC7503 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
51.22 |
84 |
5 |
Melwin Magnusson |
2005 |
AC5505 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
51.75 |
119 |
6 |
Viktor Nyström |
2004 |
AJ9504 |
UMEÅ SS |
|
25m |
53.23 |
141 |
7 |
Otto Forslund |
2002 |
AD7102 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
54.82 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Iyas Kalash |
2004 |
AO4304 |
UMEÅ SS |
|
25m |
49.41 |
34 |
2 |
Edvin Johnsson |
2001 |
AE0101 |
LULEÅ SS |
|
25m |
48.86 |
114 |
3 |
Henrik Lidström |
2003 |
AP0303 |
UMEÅ SS |
|
25m |
47.87 |
94 |
4 |
Emil Ulander |
2003 |
AE2303 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
47.23 |
142 |
5 |
Robin Andersson |
2003 |
AP5503 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
47.45 |
100 |
6 |
Oliver Cobian |
2003 |
AP1103 |
UMEÅ SS |
|
25m |
48.62 |
111 |
7 |
Unai Izarra |
2003 |
AP6503 |
UMEÅ SS |
|
25m |
49.36 |
79 |
8 |
Marcus Lundmark |
2002 |
AN7302 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
50.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
62 |
1 |
Theodor Eriksson |
2002 |
AV6502 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
43.25 |
60 |
2 |
Lucas Devismes |
2002 |
AI2502 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
41.04 |
58 |
3 |
Alexander Beresnev |
2001 |
AY3901 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
38.91 |
51 |
4 |
Konstantinos Johansson |
1998 |
AB1998 |
PITEÅ SIM |
|
25m |
36.49 |
44 |
5 |
Ji An Wang |
2003 |
AA2303 |
LULEÅ SS |
|
25m |
37.89 |
116 |
6 |
Felix Luthman |
2004 |
AB4104 |
UMEÅ SS |
|
25m |
40.52 |
71 |
7 |
Albin Lindqvist |
2002 |
AI9502 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
42.35 |
14 |
8 |
Alfred Vikström |
2001 |
AS4701 |
BUREÅ SS |
|
25m |
45.04 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
24 januari 2016 |
Licensierad till: Skellefte Simsällskap 34 |
Utskriftstid |
08:40 |
|