2018-12-13   09:40:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viriilit Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

6_S
Laji 6, 50m Rintauinti Naiset 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Pulkkinen Suvi  1988  HäUS  88A094  50 m  32.97  31.47   
Bargum Heini  1981  Vanders  81A081  50 m  35.86  34.36   
Luoto Raakel  1975  ÅSK  75A049  50 m  35.88  34.38   
Ääri Mari  1980  AUi  80A096  25 m  35.65  35.65   
Rahkonen Satu  1977  Cetus  77A004  25 m  35.70  35.70   
Ilander Anu  1968  HSS  68A022  25 m  36.59  36.59   
Aaltonen Sanna  1973  S.C.P.  73A056  25 m  37.50  37.50   
Hokkanen Sanna  1977  Cetus  77A000  50 m  39.69  38.19   
Vainio Maarit  1980  AUi  80A112  25 m  39.33  39.33   
10  Kovanen Riikka  1986  Octopus  86A182  50 m  40.84  39.34   
11  Teriö-Malila Kati  1980  AUi  80A113  25 m  39.57  39.57   
12  Hurula Ulla  1965  KemTU  65A006  25 m  39.78  39.78   
13  Salmela Johanna  1976  TuUS  76A011  25 m  40.17  40.17   
14  Venesmäki Maarit  1969  TuUS  69A035  25 m  40.72  40.72   
15  Laakso Salla  1980  HSS  80A007  25 m  41.31  41.31   
16  Luoma Lotta  1990  Vanders  90A628  50 m  44.58  43.08   
17  Virtanen Anna-liisa  1985  HäUS  85A152  25 m  43.60  43.60   
18  Harjuoja Jenni  1977  Cetus  77A072  25 m  43.67  43.67   
19  Järvenpää Eeva  1984  Octopus  84A045  25 m  44.52  44.52   
20  Vaara Inga-maria  1979  Hydra  79A096  25 m  45.59  45.59   
21  Virkki Benita  1950  AUi  50A009  25 m  46.94  46.94   
22  Salonen-Piira Merja  1958  Koovee  58A012  50 m  48.49  46.99   
23  Kaarlonen Meri  1964  Cetus  64A048  25 m  47.04  47.04   
24  Rajamäki-Partanen Heidi  1973  Cetus  73A070  50 m  48.77  47.27   
25  Tenno Heta  1975  Vanders  75A097  25 m  47.43  47.43   
26  Cankar Laura  1973  Cetus  73A010  25 m  48.05  48.05   
27  Jokela-Ulenius Katja  1971  Octopus  71A067  25 m  49.30  49.30   
28  Hyvönen Marjut  1966  TuUS  66A045  25 m  49.81  49.81   
29  Lajunen Anu  1966  SWIM  66A086  25 m  51.08  51.08   
30  Rosti Hanna  1978  KeUi  78A086  25 m  51.72  51.72   
31  Siro Inga  1945  Koovee  45A001  50 m  53.66  52.16   
32  Melamies Pauliina  1968  HTU  68A057  25 m  52.56  52.56   
33  Visakoski Sirpa  1952  AUi  52A016  25 m  53.50  53.50   
34  Koivisto Marjatta  1952  ORCA  52A018  50 m  1:01.59  1:00.09   
35  Therman Vladimira  1985  HSS  85A130  25 m       
36  Rekonen Krista  1989  SiWa  89A082  25 m       
37  Puranen Liisa  1982  Vanders  82A033  25 m       
38  Lehto Maria  1983  ViesU  83A030  25 m       
39  Kiuru Mari  1984  HäUS  84A002  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  08 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  12:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner