2018-12-12   00:31:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viriilit Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

10_S
Laji 10, 100m Sekauinti Naiset 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Luoto Raakel  1975  ÅSK  75A049  25 m  1:06.00  1:06.00   
Ääri Mari  1980  AUi  80A096  25 m  1:07.51  1:07.51   
Rahkonen Satu  1977  Cetus  77A004  25 m  1:10.57  1:10.57   
Bargum Heini  1981  Vanders  81A081  25 m  1:12.05  1:12.05   
Hurula Ulla  1965  KemTU  65A006  25 m  1:13.52  1:13.52   
Ilander Anu  1968  HSS  68A022  25 m  1:14.04  1:14.04   
Vainio Maarit  1980  AUi  80A112  25 m  1:14.16  1:14.16   
Salmela Johanna  1976  TuUS  76A011  25 m  1:14.81  1:14.81   
Kovanen Riikka  1986  Octopus  86A182  25 m  1:18.09  1:18.09   
10  Venesmäki Maarit  1969  TuUS  69A035  25 m  1:18.15  1:18.15   
11  Viljanen Meri  1980  Hydra  80A041  25 m  1:18.39  1:18.39   
12  Harjuoja Jenni  1977  Cetus  77A072  25 m  1:18.72  1:18.72   
13  Hokkanen Sanna  1977  Cetus  77A000  25 m  1:18.84  1:18.84   
14  Teriö-Malila Kati  1980  AUi  80A113  25 m  1:19.57  1:19.57   
15  Alanko Veera  1973  KeUi  73A068  25 m  1:20.51  1:20.51   
16  Järvenpää Eeva  1984  Octopus  84A045  25 m  1:22.38  1:22.38   
17  Virtanen Anna-liisa  1985  HäUS  85A152  25 m  1:27.57  1:27.57   
18  Säteri Niina  1984  S.C.P.  84A134  25 m  1:28.15  1:28.15   
19  Tenno Heta  1975  Vanders  75A097  25 m  1:29.52  1:29.52   
20  Kaarlonen Meri  1964  Cetus  64A048  25 m  1:33.78  1:33.78   
21  Hyvönen Marjut  1966  TuUS  66A045  25 m  1:36.09  1:36.09   
22  Rosti Hanna  1978  KeUi  78A086  25 m  1:37.60  1:37.60   
23  Karhama Minna  1966  Vanders  66A022  25 m  1:40.90  1:40.90   
24  Visakoski Sirpa  1952  AUi  52A016  25 m  1:41.79  1:41.79   
25  Cankar Laura  1973  Cetus  73A010  25 m       
26  Aaltonen Sanna  1973  S.C.P.  73A056  25 m       
27  Rekonen Krista  1989  SiWa  89A082  25 m       
28  Rajamäki-Partanen Heidi  1973  Cetus  73A070  25 m       
29  Lajunen Anu  1966  SWIM  66A086  25 m       
30  Kiuru Mari  1984  HäUS  84A002  25 m       
31  Pulkkinen Suvi  1988  HäUS  88A094  25 m       
32  Siro Inga  1945  Koovee  45A001  25 m       
33  Tihlman Tiina  1959  HSS  59A011  25 m       
34  Koivisto Marjatta  1952  ORCA  52A018  25 m       
35  Luoma Lotta  1990  Vanders  90A628  25 m       
36  Puranen Liisa  1982  Vanders  82A033  25 m       
37  Therman Vladimira  1985  HSS  85A130  25 m       
38  Salonen-Piira Merja  1958  Koovee  58A012  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  08 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  12:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner