2018-12-11   23:28:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viriilit Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 9
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Viriilit Vinstat    Tulostuspäivämäärä  09 tammikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  15:46   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 tammikuu 2016         
 
 
 
Laji 9, 100m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut (8) 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Tauno Vuoristo  1949  65-69  TU    25m     
Lauri Heikkilä  1964  50-54  S.C.P.    25m     
Hannu Koivisto  1953  60-64  ORCA    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Esa Mangeloja  1968  45-49  SWIM    25m     
Kalevi Kostiainen  1967  45-49  HSS    25m     
Timo Narumo  1969  45-49  Vanders    25m     
Viacheslav Kononenko  1974  40-44  SiWa    25m     
Ari Hakala  1956  60-64  AUi    25m     
Jukka Pellinen  1967  45-49  SWIM    25m     
Tommi Halima  1973  40-44  S.C.P.    25m     
               

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ossi Vallemaa  1954  60-64  U-klubi    25m     
Istvan Beszteri  1973  40-44  Vanders    25m     
Jarmo Saari  1955  60-64  AUi    25m     
Jari Apell  1968  45-49  Octopus    25m     
Kristoffer Myrberg  1987  25-29  Cetus    25m     
Rami Laakso  1968  45-49  Hydra    25m     
Raimo Etelävuori  1945  70-74  ORCA    25m     
Arvo Musikka  1959  55-59  Vanders    25m     

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuomas Lähdetluoma  1985  30-34  Speedo    25m     
Petri Heikkilä  1960  55-59  Speedo    25m     
Ari Auvinen  1967  45-49  Cetus    25m     
Eero Elovaara  1956  60-64  Cetus    25m     
Mikko Arponen  1980  35-39  Nereus    25m     
Antti Järvelin  1978  35-39  HS    25m     
Mika Lehto  1970  45-49  Nereus    25m     
Tomi Mahlamäki  1970  45-49  Cetus    25m     

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mika Sulkava  1978  35-39  ORCA    25m     
Juha Koski  1942  70-74  Cetus    25m  1:45.76  1:45.76 
Lauri Malk  1937  75-79  Cetus    25m  1:35.16  1:35.16 
Timo Teponoja  1955  60-64  Cetus    25m  1:23.93  1:23.93 
Sami Uitti  1971  45-49  Cetus    25m  1:33.00  1:33.00 
Ari Outinen  1964  50-54  HU    25m  1:36.75  1:36.75 
Juhani Soininen  1941  75-79  Cetus    25m  2:36.05  2:36.05 
Rune Pedersen  1977  35-39  Vanders    25m     

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jussi Luokkakallio  1971  45-49  Octopus    25m  1:19.12  1:19.12 
Matti Hurula  1961  55-59  KemTU    25m  1:18.52  1:18.52 
Ahti Uusivuori  1960  55-59  RaUS    25m  1:13.91  1:13.91 
Teppo Paajanen  1975  40-44  Speedo    25m  1:13.00  1:13.00 
Lasse Lahtinen  1971  45-49  Vanders    25m  1:13.07  1:13.07 
Tom Nylund  1959  55-59  RaUS    25m  1:17.24  1:17.24 
Jaakko Lyytinen  1976  40-44  HU    25m  1:18.79  1:18.79 
Jens Söderholm  1972  40-44  HSS    25m  1:23.41  1:23.41 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jussi Kujala  1980  35-39  Vanders    25m  1:11.88  1:11.88 
Ville Alopaeus  1971  45-49  Cetus    25m  1:10.79  1:10.79 
Jussi Koivisto  1979  35-39  TuUS    25m  1:10.12  1:10.12 
Pasi Rönkkö  1970  45-49  S.C.P.    25m  1:09.16  1:09.16 
Markus Salmela  1983  30-34  Vanders    25m  1:09.75  1:09.75 
Janne Soininen  1966  50-54  Cetus    25m  1:10.77  1:10.77 
Mika Ruusunen  1970  45-49  HSS    25m  1:10.98  1:10.98 
Tuomas Iivanainen  1970  45-49  HSS    25m  1:12.69  1:12.69 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mikael Koponen  1986  30-34  HU    25m  1:05.74  1:05.74 
Kalle Lintula  1986  30-34  UKK    25m  1:05.51  1:05.51 
Tommy Rundgren  1968  45-49  Speedo    25m  1:03.57  1:03.57 
Teemu Hellas  1982  30-34  Cetus    25m  1:02.18  1:02.18 
Tero Matkaniemi  1972  40-44  Speedo    25m  1:03.03  1:03.03 
Ville Lindfors  1976  40-44  Vanders    25m  1:05.20  1:05.20 
Sami Vaskuri  1973  40-44  ÅSK    25m  1:05.67  1:05.67 
Lari Sirnelä  1982  30-34  Speedo    25m  1:05.93  1:05.93 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  09 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner