2018-12-15   21:39:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viriilit Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Viriilit Vinstat    Tulostuspäivämäärä  09 tammikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  15:46   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 tammikuu 2016         
 
 
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vladimira Therman  1985  30-34  HSS    25m     
Krista Rekonen  1989  25-29  SiWa    25m     
Liisa Puranen  1982  30-34  Vanders    25m     
Heidi Rajamäki-Partanen  1973  40-44  Cetus    25m  45.95  45.95 
Tiina Tihlman  1959  55-59  HSS    25m     
Inga Siro  1945  70-74  Koovee    25m     
Sanna Aaltonen  1973  40-44  S.C.P.    25m     
Mari Kiuru  1984  30-34  HäUS    25m     

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pauliina Melamies  1968  45-49  HTU    25m  39.73  39.73 
Sirpa Visakoski  1952  60-64  AUi    50m  38.90  37.90 
Meri Kaarlonen  1964  50-54  Cetus    25m  36.15  36.15 
Minna Karhama  1966  50-54  Vanders    25m  35.53  35.53 
Marjut Hyvönen  1966  50-54  TuUS    25m  36.13  36.13 
Laura Cankar  1973  40-44  Cetus    25m  37.64  37.64 
Katja Jokela-Ulenius  1971  45-49  Octopus    25m  38.79  38.79 
Marjatta Koivisto  1952  60-64  ORCA    50m  46.54  45.54 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anu Lajunen  1966  50-54  SWIM    50m  36.00  35.00 
Hanna Rosti  1978  35-39  KeUi    25m  34.49  34.49 
Wilma Wallin  1982  30-34  HU    50m  34.53  33.53 
Jenni Harjuoja  1977  35-39  Cetus    25m  32.41  32.41 
Heta Tenno  1975  40-44  Vanders    25m  33.50  33.50 
Salla Laakso  1980  35-39  HSS    25m  34.40  34.40 
Anna-liisa Virtanen  1985  30-34  HäUS    50m  35.57  34.57 
Inga-maria Vaara  1979  35-39  Hydra    25m  35.30  35.30 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anne Ruuskanen  1973  40-44  Cetus    25m  32.03  32.03 
Eeva Järvenpää  1984  30-34  Octopus    25m  31.52  31.52 
Sanna Hokkanen  1977  35-39  Cetus    50m  31.39  30.39 
Johanna Salmela  1976  40-44  TuUS    25m  30.00  30.00 
Ulla Hurula  1965  50-54  KemTU    50m  31.11  30.11 
Kati Teriö-Malila  1980  35-39  AUi    25m  31.47  31.47 
Lotta Luoma  1990  25-29  Vanders    50m  32.70  31.70 
Niina Säteri  1984  30-34  S.C.P.    50m  33.15  32.15 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maarit Venesmäki  1969  45-49  TuUS    25m  29.67  29.67 
Anu Ilander  1968  45-49  HSS    25m  28.86  28.86 
Mari Ääri  1980  35-39  AUi    50m  28.76  27.76 
Raakel Luoto  1975  40-44  ÅSK    50m  27.67  26.67 
Heini Bargum  1981  35-39  Vanders    50m  28.64  27.64 
Satu Rahkonen  1977  35-39  Cetus    25m  28.20  28.20 
Maarit Vainio  1980  35-39  AUi    25m  29.01  29.01 
Riikka Kovanen  1986  30-34  Octopus    25m  30.00  30.00 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  09 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner