Program for XXX Turku Super Games
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 2, M, P-16 100m vu |
Sponsori: TKA Kuljetus |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Tyry Matias | 1993 | TaTU | 50 m | 52.52 | 52.52 | ||
2 | Peltonen Tatu | 1989 | TaTU | 25 m | 51.11 | 53.11 | ||
3 | Rannikko Otto | 1999 | SK | 25 m | 51.33 | 53.33 | ||
4 | Suominen Wilhelm | 1999 | SK | 25 m | 51.64 | 53.64 | ||
5 | Salminen Casper | 1998 | RaisU | 50 m | 53.80 | 53.80 | ||
6 | Martikainen Emil | 1997 | RaUS | 25 m | 51.95 | 53.95 | ||
7 | Lindroos Johannes | 1996 | RaisU | 25 m | 52.24 | 54.24 | ||
8 | Smeds Kaj | 1998 | SK | 50 m | 54.27 | 54.27 | ||
9 | Rintala Waltteri | 1998 | RaisU | 25 m | 52.82 | 54.82 | ||
10 | Patinen Reko | 1998 | NumKis | 25 m | 53.47 | 55.47 | ||
11 | Hellstrm Henri | 1997 | RaisU | 50 m | 55.56 | 55.56 | ||
12 | Heino Akseli | 1999 | SK | 50 m | 55.64 | 55.64 | ||
13 | Nordman Jakob | 1996 | SK | 50 m | 56.14 | 56.14 | ||
14 | Jms Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 56.24 | 56.24 | ||
15 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 50 m | 56.84 | 56.84 | ||
16 | Hynynen Oskari | 2001 | SalU | 25 m | 56.07 | 58.07 | ||
17 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 25 m | 56.74 | 58.74 | ||
18 | Nrhi Eetu | 1998 | Octopus | 25 m | 57.51 | 59.51 | ||
19 | Trm Lauri | 2000 | PUS | 50 m | 59.54 | 59.54 | ||
20 | Rissanen Rami | 1999 | PUS | 50 m | 1:00.13 | 1:00.13 | ||
21 | Tikkakoski Eerik | 2001 | TaTU | 25 m | 59.32 | 1:01.32 | ||
22 | Rantamki Oskari | 2001 | Octopus | 25 m | 59.44 | 1:01.44 | ||
23 | Malmberg Olli | 2001 | Octopus | 25 m | 59.69 | 1:01.69 | ||
24 | Vehkalahti Tino | 2001 | TaTU | 25 m | 1:00.28 | 1:02.28 | ||
25 | Lehtonen Joona | 2001 | TaTU | 25 m | 1:00.44 | 1:02.44 | ||
26 | Forsel Marcus | 2003 | SK | 25 m | 1:00.60 | 1:02.60 | ||
27 | Mkel Oskar | 1998 | Octopus | 25 m | 1:00.76 | 1:02.76 | ||
28 | Enroth Hugo | 2001 | SK | 50 m | 1:02.91 | 1:02.91 | ||
29 | Laine Elias | 2002 | RaisU | 25 m | 1:01.89 | 1:03.89 | ||
30 | Koski Roope | 1999 | Octopus | 25 m | 1:02.45 | 1:04.45 | ||
31 | Kuusela Iiro | 2001 | TaTU | 25 m | 1:02.48 | 1:04.48 | ||
32 | Syrjkoski Joona | 2000 | TaTU | 25 m | 1:03.12 | 1:05.12 | ||
33 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 25 m | 1:03.46 | 1:05.46 | ||
34 | Herpola Santeri | 2003 | SK | 25 m | 1:04.46 | 1:06.46 | ||
35 | Kukkonen Sami | 2000 | TaTU | 25 m | 1:05.14 | 1:07.14 | ||
36 | Pankratov Petr | 2002 | TaTU | 25 m | 1:05.24 | 1:07.24 | ||
37 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 25 m | 1:05.30 | 1:07.30 | ||
38 | Ekstrm Miska | 2000 | Octopus | 25 m | 1:05.60 | 1:07.60 | ||
39 | Birkstedt Miska | 2002 | TaTU | 25 m | 1:05.62 | 1:07.62 | ||
40 | Aaltonen Ville | 2001 | PUS | 25 m | 1:05.74 | 1:07.74 | ||
41 | Kallio Samu Petteri | 2002 | SK | 25 m | 1:06.69 | 1:08.69 | ||
42 | Ahonp Atte-Mikael | 2001 | TaTU | 25 m | 1:08.35 | 1:10.35 | ||
43 | Korpinen Leevi | 2001 | SK | 50 m | 1:10.49 | 1:10.49 | ||
44 | Jntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 25 m | 1:09.49 | 1:11.49 | ||
45 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | 1:10.37 | 1:12.37 | ||
46 | Juven Janne | 2001 | SK | 25 m | 1:10.52 | 1:12.52 | ||
47 | Menp Arttu | 2003 | SK | 25 m | 1:11.09 | 1:13.09 | ||
48 | Meltovaara Frans | 2000 | SK | 50 m | 1:13.70 | 1:13.70 | ||
49 | Kunttila Tatu | 2003 | SK | 25 m | 1:14.13 | 1:16.13 | ||
50 | Pesonen Davi-esra | 2002 | SalU | 25 m | 1:14.77 | 1:16.77 | ||
51 | Kuusimki Ville | 2002 | PUS | 25 m | 1:14.85 | 1:16.85 | ||
52 | Anttila Lauri | 2002 | PUS | 25 m | 1:15.99 | 1:17.99 | ||
53 | Mikkonen Eetu | 2003 | AUi | 25 m | 1:17.94 | 1:19.94 | ||
54 | Laine Elias | 2003 | SK | 25 m | 1:20.73 | 1:22.73 | ||
55 | Pavlov Daniel | 2003 | AUi | 25 m | 1:20.90 | 1:22.90 | ||
56 | Erkkil Olli | 2003 | AUi | 25 m | 1:24.71 | 1:26.71 | ||
57 | Puutio Aaro | 2003 | SK | 25 m | 1:27.04 | 1:29.04 | ||
Tekij: WinGrodan 1.24.04 | Tulostuspivmr | 30 tammikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:06 |