2019-08-20   14:58:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM/JDM Skåne-Blekinge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

9_S
Gren 9, 800m Frisim Damer Senior 
 
Sponsor: Ting i Gärsnäs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
754  Forés Alba  1998  SK TRITON  AI5298  25 m  8:53.22   
525  Ülger Olivia  2000  ESLÖVS SS  AK3800  25 m  9:06.68   
793  Sjöholm Lina  2000  SJÖBO SS  AD7200  25 m  9:08.40   
542  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  25 m  9:12.31   
628  Mikkelsen Josephine  2002  MKK  AI5202  25 m  9:16.79   
641  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  9:24.73   
758  Grönberg Madeleine  1999  SK TRITON  AH3699  25 m  9:30.09   
590  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  9:30.13   
756  Granborg Amanda  1999  SK TRITON  AE7699  25 m  9:30.65   
10  520  Anderberg-Richard Tilde  1999  ÖSTERLEN  AU5499  25 m  9:41.40   
11  679  Berglund Olivia  1998  POSEIDON  AR9898  50 m  9:43.61   
12  680  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  50 m  9:44.87   
13  814  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  25 m  9:45.69   
14  837  Åkesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  50 m  9:52.60   
15  696  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  50 m  9:57.87   
16  530  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  50 m  10:07.71   
17  672  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  50 m  10:20.97   
18  237  Modig Amanda  1999  KSLS  AJ5499  50 m  10:21.04   
19  523  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  50 m  10:23.86   
20  816  Taylor Emma  1998  VELLINGE-N  AZ8498  50 m  10:30.70   
21  844  Thunberg Ellen  2001  ÄNGELHOLM  BC7401  50 m  10:32.86   
22  773  Dellhede Louise  1999  SS IDEN  AQ8499  50 m  10:33.43   
23  692  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  50 m  10:34.61   
24  715  Frykholm Isabella  2001  SK RAN  BD9201  50 m  10:38.57   
25  822  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  50 m  10:41.34   
26  812  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  50 m  10:42.83   
27  851  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  50 m  10:43.78   
28  688  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  50 m  10:43.94   
29  241  Rosengren Josefine  2000  KSLS  BA3800  50 m  10:12.60  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.03  Utskriftsdatum  10 juni 2016 
Licensierad till: Ystads Simsällskap  Utskriftstid  10:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner