Program för DM/JDM Skåne-Blekinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
DM-JDM |
|
Utskriftsdatum |
11 juni 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Simrishamn |
|
Utskriftstid |
00:35 |
|
|
Arrangör |
Ystads Simsällskap - Österlensim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 juni 2016 |
|
|
|
|
Gren 1, 100m Frisim Damer |
Finaler (8) |
Sponsor: Ystad TV Antenn & Service |
|
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
813 |
1 |
Ebba Löfgren |
2001 |
BU9601 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:03.70 |
595 |
2 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.62 |
800 |
3 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:03.62 |
724 |
4 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
1:03.59 |
743 |
5 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:03.61 |
683 |
6 |
Anna Björnberg |
1992 |
BB4892 |
POSEIDON |
|
50m |
1:03.62 |
796 |
7 |
Hedda Nilsson-Halvardsson |
2001 |
AQ3601 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:03.67 |
739 |
8 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:04.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
573 |
1 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSKRONA |
|
50m |
1:03.55 |
592 |
2 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:03.49 |
639 |
3 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
50m |
1:02.97 |
684 |
4 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
POSEIDON |
|
50m |
1:02.88 |
562 |
5 |
Elin Widén |
1998 |
AI4498 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:02.91 |
534 |
6 |
Daniella Horvath |
2001 |
AO9601 |
HS |
|
50m |
1:03.43 |
692 |
7 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
50m |
1:03.55 |
618 |
8 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
50m |
1:03.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
641 |
1 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
25m |
1:02.79 |
237 |
2 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
1:02.63 |
560 |
3 |
Kajsa Norell Dahlqvist |
2001 |
AV2401 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:02.51 |
234 |
4 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
25m |
1:02.31 |
817 |
5 |
Emma Vileus |
2001 |
AW1401 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:02.46 |
657 |
6 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:02.57 |
653 |
7 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:02.68 |
528 |
8 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
1:02.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
794 |
1 |
Sofia Stålnacke |
2001 |
AT7801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:02.17 |
555 |
2 |
Maja Johansson |
1999 |
AW2899 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:02.07 |
563 |
3 |
Ida Widén |
2001 |
AB3801 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:01.88 |
814 |
4 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:01.49 |
299 |
5 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
25m |
1:01.87 |
520 |
6 |
Tilde Anderberg-Richard |
1999 |
AU5499 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:01.97 |
298 |
7 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
50m |
1:02.12 |
812 |
8 |
Ida Larsson |
2002 |
AL8202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:02.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
788 |
1 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:01.31 |
807 |
2 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:01.19 |
590 |
3 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:01.11 |
597 |
4 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:01.01 |
756 |
5 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
SK TRITON |
|
25m |
1:01.05 |
569 |
6 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
50m |
1:01.12 |
786 |
7 |
Emmy Johnsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:01.29 |
578 |
8 |
Gabriella Henriksson |
2000 |
AS8400 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:01.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
680 |
1 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
50m |
1:00.87 |
572 |
2 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:00.61 |
530 |
3 |
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
HS |
|
25m |
1:00.46 |
772 |
4 |
Alexandra Volkova |
1996 |
AK4896 |
SK TRITON |
|
25m |
1:00.07 |
300 |
5 |
Andrea Prai |
2001 |
AI3201 |
OSBY SS |
|
25m |
1:00.37 |
536 |
6 |
Sandra Lendt |
2000 |
AH0400 |
HS |
|
25m |
1:00.50 |
804 |
7 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:00.70 |
731 |
8 |
My Grewell |
1998 |
BE2698 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:00.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
737 |
1 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
59.74 |
539 |
2 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
25m |
59.67 |
798 |
3 |
Hanna Cronqvist |
1996 |
AD5496 |
TRELLEBORG |
|
25m |
59.29 |
454 |
4 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
59.15 |
651 |
5 |
Emma Johansson |
1991 |
AQ8691 |
SK HAJEN |
|
50m |
59.24 |
741 |
6 |
Michelle Lövdahl |
1995 |
AH8895 |
SK SYDSIM |
|
25m |
59.44 |
762 |
7 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
59.71 |
793 |
8 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
59.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
236 |
1 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
50m |
58.43 |
596 |
2 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
57.21 |
754 |
3 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
SK TRITON |
|
25m |
56.55 |
623 |
4 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
MKK |
|
50m |
55.36 |
766 |
5 |
Moa Ståhl |
1995 |
AV4695 |
SK TRITON |
|
25m |
56.46 |
550 |
6 |
Ronja Wikström |
1996 |
BQ0696 |
HS |
|
25m |
56.70 |
638 |
7 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
25m |
57.69 |
643 |
8 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
58.65 |
Skapad av WinGrodan 1.25.04 |
Utskriftsdatum |
11 juni 2016 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
Utskriftstid |
00:35 |
|