Program för Falu SkinsGames 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 28/2 Klockan 08.45 (Insim kl 07.45)
Gren 19, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 225 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:34.50 | |
2 | 251 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 2:36.38 | |
3 | 237 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 25 m | 2:39.18 | |
4 | 186 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 2:42.84 | |
5 | 134 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 2:43.01 | |
6 | 260 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 2:43.16 | |
7 | 152 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 2:48.11 | |
8 | 259 | Walldén Adelina | 2002 | VÄSTERÅS | AS2602 | 25 m | 2:49.68 | |
9 | 207 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 2:49.92 | |
10 | 246 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 2:53.62 | |
11 | 276 | Månström Olivia | 1999 | SK ÄGIR | BL8899 | 25 m | 2:54.20 | |
12 | 241 | Faleke Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | 2:56.39 | |
13 | 85 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 2:57.30 | |
14 | 212 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 2:57.41 | |
15 | 119 | Waara Elin | 1997 | KARLSKO SF | BD3497 | 25 m | 2:58.20 | |
16 | 264 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 2:58.62 | |
17 | 188 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 2:58.66 | |
18 | 218 | Söderberg Miranda | 1999 | UPSALA S | AB0699 | 25 m | 2:59.03 | |
19 | 203 | Helin Öncu Ani | 2001 | UPSALA S | AO0401 | 25 m | 2:59.32 | |
20 | 36 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 3:00.27 | |
21 | 105 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 3:07.95 | |
22 | 220 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 3:08.38 | |
23 | 244 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 3:09.87 | |
24 | 273 | Hann Ebba | 2004 | SK ÄGIR | AN6804 | 25 m | 3:15.62 | |
25 | 46 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 3:17.05 | |
26 | 116 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 3:17.74 | |
27 | 232 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 3:18.83 | |
28 | 121 | Ehlin Maja | 2002 | KÖPINGS SS | BT6202 | 25 m | 3:20.42 | |
29 | 48 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 3:21.27 | |
30 | 284 | Uusitorppa Olivia | 2004 | Rauma | 04A150 | 25 m | 3:23.56 | |
31 | 215 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 25 m | 3:23.61 | |
32 | 67 | Höök Nellie | 2001 | FILIPSTAD | AM5201 | 25 m | 3:23.92 | |
33 | 283 | Ailanen Alisia | 2004 | Rauma | 04A129 | 25 m | 3:24.94 | |
34 | 195 | Bredenberg Ella | 2001 | UPSALA S | BC2801 | 25 m | 3:25.11 | |
35 | 230 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 3:25.42 | |
36 | 278 | Viggeborn Tess | 2003 | SK ÄGIR | BE5203 | 25 m | 3:25.84 | |
37 | 62 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 3:26.81 | |
38 | 287 | Pusa Vilhelmiina | 2001 | Rauma | 01A042 | 25 m | 3:28.17 | |
39 | 248 | Muhr Amelie | 2003 | VÄSTERÅS | AQ4603 | 25 m | 3:29.49 | |
40 | 205 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 3:32.66 | |
41 | 34 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 3:37.59 | |
42 | 161 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 3:37.63 | |
43 | 47 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 3:38.50 | |
44 | 270 | Blücher Greta | 2003 | SK ÄGIR | AG1403 | 25 m | 3:41.20 | |
45 | 112 | Papp Anna | 2001 | HUDIKSVALL | BT1801 | 50 m | 3:43.43 | |
46 | 162 | Nilsson Linn | 2003 | SALA SS | BV5403 | 25 m | ||
47 | 183 | Lind-Dannberg Sofia | 2003 | SIM 77 HOF | BG1603 | 25 m | ||
48 | 238 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | ||
49 | 274 | Jakobsson Filippa | 2003 | SK ÄGIR | AY0603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 26 februari 2016 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 22:59 |