Program för Luciasimmet Eriksdalsbadet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 64, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 102 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 25 m | 1:15.34 | |
2 | 88 | Lo Lindroos Ines | 2003 | SK NEPTUN | AV9403 | 25 m | 1:16.75 | |
3 | 61 | Eriksson Madicken | 2003 | SK NEPTUN | AX8203 | 25 m | 1:19.39 | |
4 | 73 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 25 m | 1:20.50 | |
5 | 33 | Åkerblom Irma | 2002 | LIDINGÖ SK | BF1402 | 25 m | 1:20.76 | |
6 | 17 | Flink Lupin | 2002 | KANAANS SS | AW8402 | 25 m | 1:22.67 | |
7 | 123 | Wallberg Hedda | 2003 | SK NEPTUN | AU9203 | 25 m | 1:23.21 | |
8 | 21 | Segerström Nora | 2002 | KANAANS SS | BM0802 | 25 m | 1:23.29 | |
9 | 50 | Edman Lovisa | 2003 | SK NEPTUN | AU5203 | 25 m | 1:23.51 | |
10 | 178 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 1:24.43 | |
11 | 48 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 25 m | 1:25.13 | |
12 | 69 | Grähs Elin | 2004 | SK NEPTUN | BD4204 | 25 m | 1:26.11 | |
13 | 122 | Wainikka Anna | 2004 | SK NEPTUN | AP7804 | 25 m | 1:27.76 | |
14 | 95 | Martinsson Ester | 2002 | SK NEPTUN | BO3802 | 25 m | 1:27.80 | |
15 | 60 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 1:28.45 | |
16 | 68 | Gottberg Lova | 2003 | SK NEPTUN | BH5403 | 25 m | 1:28.49 | |
17 | 177 | Liljeberg Lykke | 2002 | LIDINGÖ SK | BV5602 | 25 m | 1:28.73 | |
18 | 44 | Brodd Isabell | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 25 m | 1:29.72 | |
19 | 80 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 25 m | 1:37.54 | |
20 | 176 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 1:39.29 | |
21 | 54 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 25 m | 1:42.17 | |
22 | 91 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 25 m | 1:46.18 | |
23 | 153 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 1:49.83 | |
24 | 120 | Unden Clara | 2004 | SK NEPTUN | AW6404 | 25 m | 1:50.17 | |
25 | 126 | Velasco Ullenhag Clara | 2004 | SK NEPTUN | AW7404 | 25 m | 1:50.54 | |
26 | 106 | Priks Sigrid | 2004 | SK NEPTUN | BB0404 | 25 m | 1:51.71 | |
27 | 110 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 25 m | 1:51.86 | |
28 | 38 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 25 m | 1:53.83 | |
29 | 32 | Zahradnickova Sofia | 2003 | LIDINGÖ SK | BU5403 | 25 m | 1:55.59 | |
30 | 16 | Brunnberg Hilma | 2003 | KANAANS SS | BI0603 | 50 m | ||
31 | 18 | Flink Möja | 2005 | KANAANS SS | AH9605 | 50 m | ||
32 | 41 | Birtner Annie | 2004 | SK NEPTUN | BN6204 | 50 m | ||
33 | 46 | Dahl Emelie | 2004 | SK NEPTUN | AP7604 | 50 m | ||
34 | 79 | Johnston Nike | 2005 | SK NEPTUN | AJ5405 | 50 m | ||
35 | 96 | Martinsson Iris | 2005 | SK NEPTUN | AF3405 | 50 m | ||
36 | 155 | Lajsic Jelena | 2002 | SK NEPTUN | BO1802 | 50 m | ||
37 | 168 | Roxmalm Ellinor | 2003 | SK NEPTUN | BW5203 | 50 m | ||
38 | 169 | Nordenbäck Gabriela | 2003 | SK NEPTUN | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 13 december 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:44 |