Program for UGP 4 2016, Sjöbo
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 203 | Larsson Isak | 2000 | SJBO SS | AF4900 | 25 m | 4:25.62 | |
2 | 208 | Persson Alfred | 2000 | SJBO SS | AG4900 | 25 m | 4:26.81 | |
3 | 10 | Salbrink Filip | 2002 | ESLVS SS | AH6502 | 25 m | 4:26.95 | |
4 | 284 | Hansson Felix | 2000 | YSTADS SS | AO9900 | 25 m | 4:28.72 | |
5 | 24 | Hangrd Roy | 1999 | SK LDDE | AH0999 | 25 m | 4:32.26 | |
6 | 286 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 4:34.41 | |
7 | 110 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 4:36.03 | |
8 | 126 | Bjrkman Pascal | 2001 | POSEIDON | AF6701 | 25 m | 4:38.41 | |
9 | 227 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 4:39.03 | |
10 | 184 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 4:41.61 | |
11 | 51 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 4:45.03 | |
12 | 177 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 4:54.18 | |
13 | 84 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 4:57.84 | |
14 | 29 | Miderbck Lukas | 2003 | SK LDDE | AC5903 | 25 m | 4:58.70 | |
15 | 338 | Nordstrm Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 4:59.29 | |
16 | 33 | Paulsson Isak | 2002 | SK LDDE | AG1502 | 25 m | 5:02.08 | |
17 | 325 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 5:04.30 | |
18 | 50 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 5:05.27 | |
19 | 210 | Rosberg Alfred | 2003 | SJBO SS | AJ4103 | 25 m | 5:05.79 | |
20 | 22 | Erds Hampus | 2003 | SK LDDE | AK0303 | 25 m | 5:06.72 | |
21 | 313 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 25 m | 5:11.95 | |
22 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 5:12.30 | |
23 | 87 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 5:15.23 | |
24 | 180 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 5:16.02 | |
25 | 277 | rmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 5:16.79 | |
26 | 105 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 25 m | 5:17.02 | |
27 | 11 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLVS SS | AC9704 | 25 m | 5:23.01 | |
28 | 226 | Frjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 50 m | 5:25.69 | |
29 | 141 | Hrestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 50 m | 5:26.51 | |
30 | 79 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 5:28.49 | |
31 | 225 | Franzn Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 5:35.61 | |
32 | 147 | Leandersson Hugo | 2002 | POSEIDON | AT9102 | 25 m | 5:37.75 | |
33 | 166 | Sandberg Axel | 2004 | POSEIDON | AA7307 | 25 m | 5:39.19 | |
34 | 243 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 5:40.84 | |
35 | 111 | Strmland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 5:41.75 | |
36 | 266 | Ramng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 50 m | 5:42.83 | |
37 | 12 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLVS SS | AG0304 | 50 m | 5:44.26 | |
38 | 247 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 50 m | 5:44.79 | |
39 | 14 | Thelin Axel | 2002 | ESLVS SS | AW4902 | 50 m | 5:46.77 | |
40 | 32 | Paulsson Aron | 2006 | SK LDDE | AB3306 | 25 m | 5:56.07 | |
41 | 154 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 25 m | 5:56.78 | |
42 | 118 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 6:08.30 | |
43 | 130 | Bontidean Lucas | 2005 | POSEIDON | AC0305 | 25 m | 6:09.11 | |
44 | 268 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 50 m | 6:27.05 | |
45 | 189 | Rafael Pavli | 2002 | SK RAN | AS5902 | 25 m | 6:46.40 | |
46 | 94 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | ||
47 | 329 | Ravn Rehnstrm Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjbo Simsllskap | Utskriftstid | 09:39 |