Program för UGP 1 och ENA-sprinten
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Ungdoms GP 1/ENA Sprinten2016 |
|
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
14:22 |
|
|
Arrangör |
SK ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Herrar |
Finaler (6) |
Beräknad start 15:58 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
96 |
2 |
Bouwe Ackema |
1998 |
AY6598 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
103 |
3 |
Filip Hedin |
2003 |
AS1503 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:07.72 |
60 |
4 |
Samuel Paulson |
2004 |
AG3504 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:09.93 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Edvin Heikinniemi |
2003 |
AH0503 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:04.50 |
43 |
2 |
Maximilian Holm |
2005 |
AD7305 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:00.39 |
83 |
3 |
Noel Hodberg |
2002 |
AS7302 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:48.88 |
3 |
4 |
Emil Kristiansson |
2003 |
AA9703 |
ARVIKA SS |
|
50m |
2:49.07 |
178 |
5 |
Henrik Tran |
2004 |
AC0704 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:04.11 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
141 |
1 |
William Forsström |
2002 |
AM0902 |
ÖSA |
|
25m |
2:45.79 |
65 |
2 |
Carl Roos |
2004 |
AB8104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:41.56 |
187 |
3 |
Eric Malmquist |
2003 |
AC1703 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:40.96 |
35 |
4 |
Arman Dumanyan |
2002 |
AR1702 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:41.48 |
112 |
5 |
Filip Myringby |
2001 |
AS6901 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:42.85 |
9 |
6 |
Hampus Frykman |
2002 |
AC5502 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:46.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
59 |
1 |
Elias Paulson |
2000 |
AS0900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:39.15 |
110 |
2 |
Ludvig Mathisen |
2003 |
AD7903 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:37.22 |
6 |
3 |
Emil Lundgren |
2000 |
AI4500 |
ARVIKA SS |
|
25m |
2:31.68 |
177 |
4 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:35.97 |
116 |
5 |
Axel Rönnquist |
2001 |
AR2101 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:38.68 |
120 |
6 |
Samuel Vestin |
2002 |
AJ2502 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:39.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Vilhelm Lovén |
1999 |
AP4999 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:29.78 |
108 |
2 |
Uros Jovancic |
2000 |
AS3300 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:24.82 |
78 |
3 |
Igor Blagojevic |
2000 |
AG5700 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:23.29 |
107 |
4 |
Milos Jovancic |
2002 |
AH1302 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:24.49 |
157 |
5 |
Oscar Wilhelmsson |
2002 |
AM3902 |
ÖSA |
|
25m |
2:26.19 |
139 |
6 |
Adrijan Danqi |
2002 |
AS2502 |
ÖSA |
|
25m |
2:30.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
73 |
1 |
Axel Witt |
2000 |
AE5100 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:16.87 |
10 |
2 |
Leo Jakobsson |
2002 |
AG4302 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:14.83 |
193 |
3 |
Gustav Ekesten |
1998 |
AJ4398 |
SK ENA |
|
25m |
2:12.05 |
147 |
4 |
Michal Laszewski |
2002 |
AC4902 |
ÖSA |
|
25m |
2:14.72 |
31 |
5 |
Carl Bidebo |
2000 |
AN9900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:15.36 |
156 |
6 |
Anton Wallin |
2000 |
AM7700 |
ÖSA |
|
25m |
2:19.04 |
Skapad av WinGrodan 1.24.08 |
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
Utskriftstid |
14:22 |
|