Program för UGP 1 och ENA-sprinten
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 11, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 150 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | 2:44.30 | |
2 | 151 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 2:46.70 | |
3 | 25 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 2:50.31 | |
4 | 117 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 25 m | 2:50.77 | |
5 | 44 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 2:51.38 | |
6 | 32 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 2:55.54 | |
7 | 155 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 2:55.85 | |
8 | 170 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 2:56.24 | |
9 | 53 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 2:58.76 | |
10 | 81 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 3:01.43 | |
11 | 161 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 3:10.56 | |
12 | 55 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 3:11.46 | |
13 | 189 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 3:13.10 | |
14 | 72 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 3:13.45 | |
15 | 94 | Waara Emma | 2000 | KARLSKO SF | AU2800 | 25 m | 3:14.09 | |
16 | 63 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 3:15.78 | |
17 | 23 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 3:16.22 | |
18 | 85 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 3:16.72 | |
19 | 56 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 3:17.42 | |
20 | 57 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 3:19.01 | |
21 | 102 | Hedin Emmy | 2001 | KARLSTAD | BO5401 | 25 m | 3:19.89 | |
22 | 28 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 3:20.44 | |
23 | 104 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 3:23.84 | |
24 | 143 | Gustafsson Lovisa | 2002 | ÖSA | BG4402 | 25 m | 3:24.81 | |
25 | 47 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 3:25.06 | |
26 | 146 | Juhler Mikaela | 2000 | ÖSA | BM7200 | 50 m | 3:25.98 | |
27 | 118 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 25 m | 3:27.55 | |
28 | 169 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 3:28.72 | |
29 | 195 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 3:36.53 | EFT |
30 | 11 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | AC1404 | 25 m | 3:36.58 | |
31 | 119 | Wahlstedt Miranda | 2006 | KARLSTAD | AA1606 | 25 m | 3:37.61 | |
32 | 36 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 3:40.38 | |
33 | 29 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 3:41.58 | |
34 | 69 | Shahverdyan Eva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6204 | 25 m | 3:42.70 | |
35 | 95 | Åberg Signe | 2000 | KARLSKO SF | BL7800 | 25 m | 3:47.76 | |
36 | 80 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 50 m | 3:48.97 | |
37 | 140 | Engström Terese | 1999 | ÖSA | BF1899 | 25 m | 3:49.15 | |
38 | 33 | Björk Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AZ0402 | 25 m | 3:50.07 | |
39 | 90 | Nilsson Elin | 2001 | KARLSKO SF | BU9401 | 25 m | 3:51.74 | |
40 | 41 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 4:04.33 | |
41 | 167 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 4:06.45 | |
42 | 62 | Pettersson Johanna | 2003 | ESKILSTUNA | AL9803 | 25 m | 4:09.67 | |
43 | 165 | Larsson Evelina | 2002 | HK SIM | BA1602 | 25 m | 4:10.04 | |
44 | 194 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 4:19.17 | EFT |
45 | 52 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 4:27.46 | |
46 | 14 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | ||
47 | 24 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | ||
48 | 27 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | ||
49 | 30 | Bengtsson Sigrid | 2005 | ESKILSTUNA | AI3205 | 25 m | ||
50 | 34 | Brattberg Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AK7205 | 25 m | ||
51 | 39 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | ||
52 | 40 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | ||
53 | 49 | Karlsson Frida | 2005 | ESKILSTUNA | AH0405 | 25 m | ||
54 | 50 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | ||
55 | 54 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 25 m | ||
56 | 58 | Magnusson Linnéa | 2005 | ESKILSTUNA | AH1405 | 25 m | ||
57 | 67 | sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | ||
58 | 79 | Eerola Emilia | 1999 | KARLSKO SF | BE1499 | 25 m | ||
59 | 98 | Bergsten Elvira | 2005 | KARLSTAD | AO8605 | 25 m | ||
60 | 99 | Berner Clara | 2004 | KARLSTAD | BA4204 | 25 m | ||
61 | 100 | Duelien Vilma | 2004 | KARLSTAD | BF4604 | 25 m | ||
62 | 113 | Peistorpet Elin | 2004 | KARLSTAD | AY0404 | 25 m | ||
63 | 115 | Rönnquist Agnes | 2004 | KARLSTAD | BA7604 | 25 m | ||
64 | 158 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | ||
65 | 176 | Smit Amy | 2003 | BÅLSTA SK | AV4603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 28 januari 2016 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 16:18 |