Program för Snapphanesimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
Snapphanesimmet |
|
Utskriftsdatum |
05 december 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
14:19 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 december 2015 |
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Damer |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
101 |
2 |
Livianne Lesmac |
2005 |
BA5205 |
KK KARPEN |
|
25m |
|
51 |
3 |
Emmie Lennberger |
2000 |
AN7200 |
HS |
|
25m |
|
152 |
4 |
Felicia Zander |
2004 |
BK9804 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:50.10 |
102 |
5 |
Maja Nilsson |
2004 |
AM7604 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:56.62 |
168 |
6 |
Agnes Nilsson |
2006 |
AD2806 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
99 |
2 |
Rebecca Kokko |
2004 |
AT9804 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:39.70 |
19 |
3 |
Emmy Olofsson |
2003 |
AY4403 |
S 71 |
|
25m |
1:39.57 |
161 |
4 |
Viktoria Andersson |
2003 |
BP7803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:37.00 |
109 |
5 |
Alice Carlqvist-Seger |
2004 |
AJ9404 |
KSLS |
|
25m |
1:38.84 |
91 |
6 |
Isabelle Erneland |
2002 |
AY5602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:39.64 |
105 |
7 |
Lovisa Rohlin |
2004 |
AB9404 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:43.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
160 |
2 |
Johanna Andersson |
2003 |
BP5803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:34.50 |
169 |
3 |
Ella Persson |
2004 |
AJ2604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:30.98 |
77 |
4 |
Wilma Sjölin |
2002 |
AR4402 |
HS |
|
25m |
1:29.69 |
87 |
5 |
Ellen Alvemalm |
2001 |
AN6601 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:30.27 |
144 |
6 |
Saskia Kaminski |
2004 |
AR9604 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:31.47 |
23 |
7 |
Alva Stenebo |
2003 |
AY6403 |
S 71 |
|
25m |
1:35.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
Ellinor Stenhård |
2002 |
AV8402 |
HS |
|
25m |
1:29.52 |
60 |
3 |
Anna Nilsson |
2003 |
BF3203 |
HS |
|
25m |
1:28.25 |
142 |
4 |
Emilia Johansson |
2003 |
BE6403 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:26.67 |
114 |
5 |
Maja Fling |
2001 |
BF9601 |
KSLS |
|
25m |
1:26.83 |
148 |
6 |
Idun Nilsson |
2002 |
AU1802 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:28.30 |
164 |
7 |
Nelly Hansson |
2004 |
AG9204 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:29.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
2 |
Victoria Vulic |
2002 |
BH8402 |
HS |
|
25m |
1:25.50 |
20 |
3 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
25m |
1:23.45 |
94 |
4 |
Auste Ziuznyte |
2001 |
BW6801 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:22.46 |
165 |
5 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:22.98 |
79 |
6 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
25m |
1:24.27 |
107 |
7 |
Ellinor Andersson |
1998 |
BM6298 |
KSLS |
|
25m |
1:26.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
149 |
2 |
Emma Palmquist |
2000 |
AS1400 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:21.56 |
73 |
3 |
Ellen Rosdahl |
2002 |
AO0802 |
HS |
|
25m |
1:20.58 |
39 |
4 |
Annika Gren |
1999 |
BL2499 |
HS |
|
25m |
1:17.85 |
140 |
5 |
Klara Flodmark |
2001 |
AE4201 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:20.06 |
125 |
6 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
25m |
1:20.89 |
55 |
7 |
Julise Llupa |
2002 |
AO7602 |
HS |
|
25m |
1:21.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
2 |
Hanna Lindahl |
2000 |
AN6200 |
HS |
|
25m |
1:17.45 |
108 |
3 |
Josefine Bengtsson |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
25m |
1:15.81 |
126 |
4 |
Hanna Nilsson |
1996 |
AJ2696 |
KSLS |
|
25m |
1:11.25 |
33 |
5 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
25m |
1:15.32 |
116 |
6 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
25m |
1:16.95 |
132 |
7 |
Kitty Thai |
1998 |
BG0698 |
KSLS |
|
25m |
1:17.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
92 |
2 |
Annie Johansson |
2002 |
AA2602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:19.25 |
166 |
3 |
Inez Jensen |
2001 |
BI8201 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:17.27 |
14 |
4 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
1:13.74 |
80 |
5 |
Wilma Svensson |
2002 |
BK8402 |
HS |
|
25m |
1:15.93 |
104 |
6 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:17.83 |
89 |
7 |
Nellie Briskog |
2001 |
AB8601 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:19.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
25m |
1:20.86 |
118 |
3 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
25m |
1:20.38 |
127 |
4 |
Saga Nyborg |
2003 |
AK9603 |
KSLS |
|
25m |
1:15.46 |
54 |
5 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
25m |
1:19.04 |
66 |
6 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
1:20.75 |
62 |
7 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
25m |
1:20.98 |
|
|
Heat 10 (10) (10 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
Alicia Hart |
2005 |
AE3805 |
S 71 |
|
25m |
1:46.16 |
21 |
3 |
Veronika Ruzic |
2006 |
AH1606 |
S 71 |
|
25m |
1:41.35 |
158 |
4 |
Selma Seipp |
2005 |
AC6605 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:29.67 |
167 |
5 |
Leah Ljungerud |
2006 |
AC8406 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:34.45 |
146 |
6 |
Anna Larsson |
2006 |
AM1806 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:45.62 |
11 |
7 |
Freja Malmgren |
2007 |
AA8207 |
S 71 |
|
25m |
1:49.46 |
Skapad av WinGrodan 1.24.04 |
Utskriftsdatum |
05 december 2015 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
14:19 |
|