Startliste for Vest Ã…rgangsmesterskab Gr. 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
Vest Årgang Gruppe2 |
|
Udskriftsdato |
21 marts 2009 |
|
|
Stævne by |
Aabybro |
|
Udskriftstidspunkt |
11:06 |
|
|
Arrangør |
Aabybro IF og Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Løb 12, 200m Medley Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
53 |
1 |
Merete Toft Jensen |
1999 |
9926AD |
HOLSTEBRO |
|
25m |
3:58.28 |
194 |
2 |
Mathilde Skjødt Mikkelsen |
1998 |
9826AD |
AALBORG |
|
25m |
3:56.81 |
9 |
3 |
Sara Sofia Benzarti |
1997 |
9766AR |
BRÆDSTRUP |
|
25m |
3:23.38 |
135 |
4 |
Caroline Skovdrup Jensen |
1997 |
9722AM |
TEMPO |
|
25m |
3:29.70 |
138 |
5 |
Shanna Armstrong |
1998 |
9894AG |
ST ESBJERG |
|
25m |
3:57.56 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
198 |
1 |
Laura K. Westergaard |
1997 |
9716AM |
AALBORG |
|
25m |
3:21.39 |
42 |
2 |
Emma Sørensen |
1997 |
9774AL |
HERNING |
|
25m |
3:17.00 |
121 |
3 |
Rikke Mouritsen |
1997 |
9786AG |
NORD |
|
25m |
3:12.26 |
66 |
4 |
Amalie Østrup |
1997 |
9708AL |
HORSENS |
|
25m |
3:13.11 |
84 |
5 |
Katrine Kristensen |
1997 |
9754AL |
NYBORG |
|
25m |
3:18.07 |
140 |
6 |
Jacqueline L. Jensen |
1997 |
9708AC |
ST ESBJERG |
|
25m |
3:22.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Carina Hansen |
1997 |
9786AC |
WEST SWIM |
|
25m |
3:09.56 |
80 |
2 |
Cathrine Stapelfeld |
1997 |
9784AF |
IKAST |
|
25m |
3:08.75 |
72 |
3 |
Cecilie Stefansen |
1997 |
9784AE |
IHF |
|
25m |
3:08.36 |
208 |
4 |
Camilla Clausen |
1997 |
9716AO |
OSLF |
|
25m |
3:08.69 |
83 |
5 |
Stine Johansen |
1997 |
9792AE |
NYBORG |
|
25m |
3:08.85 |
34 |
6 |
Cecilia Hansen |
1997 |
9746AG |
HERNING |
|
25m |
3:09.98 |
|
|
Heat 4 (5) (11 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
225 |
1 |
Marie Brinck-Jensen |
1998 |
9824AD |
DELTA |
|
25m |
3:31.10 |
218 |
2 |
Pernille Luise Kellmann |
1998 |
9832AA |
SØNDERBORG |
|
25m |
3:23.97 |
167 |
3 |
Jasmin Koefod Jacobsen |
1998 |
9834AA |
WEST SWIM |
|
25m |
3:10.03 |
95 |
4 |
Anne Sofie Jørgensen |
1998 |
9892AA |
RINGE |
|
25m |
3:19.23 |
39 |
5 |
Lea Moesgaard |
1998 |
9846AC |
HERNING |
|
25m |
3:24.54 |
178 |
6 |
Emma Byrne |
1998 |
9858AE |
AALBORG |
|
25m |
3:40.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
169 |
1 |
Katrine Larsen |
1997 |
9768AC |
WEST SWIM |
|
25m |
3:01.82 |
16 |
2 |
Emilie Yung Meiling |
1997 |
9784AB |
AGF |
|
25m |
2:59.31 |
171 |
3 |
Rikke Svejgård Nielsen |
1997 |
9754AA |
WEST SWIM |
|
25m |
2:48.60 |
193 |
4 |
Karina Vestergaard Jensen |
1997 |
9756AH |
AALBORG |
|
25m |
2:58.74 |
159 |
5 |
Anne-Kirstine Knudsen |
1997 |
9768AE |
VILDBJERG |
|
25m |
2:59.92 |
211 |
6 |
Ida Schwertfeger |
1997 |
9772AE |
OSLF |
|
25m |
3:08.06 |
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
|