Startliste for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp.2 & 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 378 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 1:21.97 | |
2 | 73 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 1:23.30 | |
3 | 535 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:23.56 | |
4 | 393 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:25.48 | |
5 | 95 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:25.69 | |
6 | 200 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:26.21 | |
7 | 113 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:26.87 | |
8 | 306 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:27.95 | |
9 | 527 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:28.22 | |
10 | 522 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:28.24 | |
11 | 34 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:28.91 | |
12 | 387 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:29.28 | |
13 | 399 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:29.86 | |
14 | 104 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:30.73 | |
15 | 17 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:31.04 | |
16 | 174 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:31.50 | |
17 | 265 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:31.52 | |
18 | 398 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:31.60 | |
19 | 548 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:31.97 | |
20 | 261 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:33.32 | |
21 | 105 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:33.64 | |
22 | 497 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 1:33.86 | |
23 | 332 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:33.98 | |
24 | 309 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:34.03 | |
25 | 397 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:34.50 | |
26 | 377 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 1:34.75 | |
27 | 379 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:34.94 | |
28 | 45 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:35.16 | |
29 | 81 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:36.07 | |
30 | 311 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 1:36.15 | |
31 | 380 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:36.92 | |
32 | 99 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:37.11 | |
33 | 195 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:37.53 | |
34 | 44 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:38.83 | |
35 | 216 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:39.70 | |
36 | 558 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:39.71 | |
37 | 572 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:39.76 | |
38 | 203 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:40.49 | |
39 | 357 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:40.59 | |
40 | 547 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 50 m | 1:41.18 | |
41 | 166 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:41.32 | |
42 | 5 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 1:41.74 | |
43 | 1 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:42.36 | |
44 | 40 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 25 m | 1:42.69 | |
45 | 390 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 1:42.71 | |
46 | 499 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 1:43.20 | |
47 | 109 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 1:43.25 | |
48 | 487 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:43.32 | |
49 | 165 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:43.34 | |
50 | 106 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:44.96 | |
51 | 331 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 1:45.07 | |
52 | 182 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 1:45.26 | |
53 | 23 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:45.66 | |
54 | 388 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:45.78 | |
55 | 228 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:46.09 | |
56 | 207 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:47.00 | |
57 | 231 | Rosenkilde Olivia | 2004 | HERLEV | 0442AQ | 25 m | 1:47.64 | |
58 | 430 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 1:47.71 | |
59 | 218 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:48.05 | |
60 | 173 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:48.19 | |
61 | 588 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:49.58 | EFT |
62 | 502 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:49.90 | |
63 | 119 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:50.45 | |
64 | 531 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:51.28 | |
65 | 14 | Waltenburg Sarah | 2004 | FR.SUND | 0412AD | 25 m | 1:51.66 | |
66 | 562 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:52.18 | |
67 | 576 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 1:52.79 | |
68 | 425 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:52.81 | |
69 | 143 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:52.94 | |
70 | 409 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:52.99 | |
71 | 426 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:53.07 | |
72 | 431 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 1:53.39 | |
73 | 85 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:53.56 | |
74 | 16 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 1:54.41 | |
75 | 532 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:54.47 | |
76 | 162 | Andreassen Aia | 2003 | HELSINGØR | 0392AW | 25 m | 1:57.05 | |
77 | 55 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:57.21 | |
78 | 484 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 1:58.59 | |
79 | 20 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:58.61 | |
80 | 21 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:58.82 | |
81 | 24 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:59.15 | |
82 | 578 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:59.73 | |
83 | 184 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 25 m | 2:00.05 | |
84 | 333 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:00.99 | |
85 | 420 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 2:01.90 | |
86 | 533 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 2:03.13 | |
87 | 559 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:03.20 | |
88 | 201 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:03.45 | |
89 | 140 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 2:03.55 | |
90 | 433 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | 2:03.59 | |
91 | 187 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 2:04.95 | |
92 | 314 | Købke Laura | 2005 | HØRSHOLM | 0584AO | 25 m | 2:05.87 | |
93 | 146 | Truelsen Agnes Rygaard | 2005 | GLADSAXE | 0506AJ | 25 m | 2:05.96 | |
94 | 198 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 2:06.13 | |
95 | 569 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:07.61 | |
96 | 136 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:08.40 | |
97 | 353 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 2:08.97 | |
98 | 321 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 2:09.85 | |
99 | 350 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 2:11.29 | |
100 | 127 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 2:12.09 | |
101 | 421 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 2:12.74 | |
102 | 298 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 2:15.01 | |
103 | 302 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 25 m | 2:15.10 | |
104 | 416 | Lange Filippa Holm | 2006 | BIRKERØD | 25 m | 2:30.00 | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2015 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:44 |