Startliste for Kalundborg Swim Cup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:09.63 | |
2 | 474 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 2:10.78 | |
3 | 328 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:12.02 | |
4 | 483 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 2:13.47 | |
5 | 337 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 2:13.61 | |
6 | 422 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 2:15.54 | |
7 | 115 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 2:16.69 | |
8 | 298 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 2:18.31 | |
9 | 476 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 2:18.73 | |
10 | 411 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 2:19.19 | |
11 | 440 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:19.83 | |
12 | 496 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 2:21.29 | |
13 | 153 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:22.20 | |
14 | 423 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 2:22.31 | |
15 | 300 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 2:22.51 | |
16 | 66 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:22.62 | |
17 | 456 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 2:23.27 | |
18 | 302 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 2:23.58 | |
19 | 316 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:25.00 | |
20 | 297 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 2:25.03 | |
21 | 482 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:25.34 | |
22 | 88 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:25.67 | |
23 | 495 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 2:27.25 | |
24 | 327 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 2:28.22 | |
25 | 229 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 2:31.32 | |
26 | 264 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:32.18 | |
27 | 68 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:32.71 | |
28 | 379 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:33.06 | |
29 | 419 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:33.22 | |
30 | 436 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 2:33.54 | |
31 | 50 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 2:35.49 | ||
32 | 498 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:35.49 | |
33 | 432 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:38.15 | |
34 | 143 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:38.89 | |
35 | 42 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:40.32 | |
36 | 287 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:40.43 | |
37 | 21 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 2:40.83 | |
38 | 119 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 25 m | 2:43.48 | |
39 | 51 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:44.83 | |
40 | 345 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 2:45.61 | |
41 | 108 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 2:48.03 | |
42 | 240 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 2:48.30 | |
43 | 67 | Kristiansen Josefine M. | 2002 | NÆSTVED | 0212AV | 25 m | 2:49.78 | |
44 | 118 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 2:51.50 | |
45 | 87 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 2:53.64 | |
46 | 303 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 2:53.78 | |
47 | 86 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:58.31 | |
48 | 265 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 2:58.63 | |
49 | 97 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 3:00.02 | |
50 | 232 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 3:00.05 | |
51 | 359 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 3:01.12 | |
52 | 314 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | 3:02.23 | |
53 | 241 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:08.67 | |
54 | 252 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 3:09.74 | |
55 | 364 | Andersen Sidse | 2003 | DRAGSHOLM | 0302AY | 25 m | 3:10.11 | |
56 | 502 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 3:11.06 | |
57 | 318 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 3:12.91 | |
58 | 395 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 0146BA | 25 m | 3:13.17 | |
59 | 26 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 3:15.65 | |
60 | 117 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 3:16.39 | |
61 | 330 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 3:17.94 | |
62 | 382 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 3:20.11 | |
63 | 322 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 3:22.62 | |
64 | 386 | Sørensen Caroline Kingo | 2003 | DRAGSHOLM | 0358AW | 25 m | 3:30.11 | |
65 | 333 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 3:38.51 | |
66 | 329 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 3:38.96 | |
67 | 128 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 25 m | 3:43.55 | |
68 | 291 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 3:44.85 | |
69 | 492 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 4:01.09 | ||
70 | 421 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 4:16.18 | ||
71 | 81 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | ||
72 | 164 | Smith Erika Nicole | 2003 | LYNGBY | 0358AU | 25 m | ||
73 | 165 | Sondt-Marcussen Sille | 2005 | LYNGBY | 0528AE | 25 m | ||
74 | 292 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 25 m | ||
75 | 294 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | ||
76 | 366 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
77 | 390 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 25 m | ||
78 | 408 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
79 | 431 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
80 | 434 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
81 | 455 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 1:53.41 | |
2 | 126 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:58.54 | |
3 | 404 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 1:59.69 | |
4 | 98 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 2:02.80 | |
5 | 405 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 2:03.04 | |
6 | 82 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 2:03.72 | |
7 | 420 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:05.26 | |
8 | 152 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 2:05.72 | |
9 | 245 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:07.35 | |
10 | 494 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 2:08.69 | |
11 | 93 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 2:09.17 | |
12 | 481 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:10.08 | |
13 | 144 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:10.87 | |
14 | 107 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 2:11.29 | |
15 | 104 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 2:12.33 | |
16 | 293 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 2:12.62 | |
17 | 74 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:12.75 | |
18 | 127 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:13.14 | |
19 | 336 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | 2:13.54 | |
20 | 100 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 2:15.50 | |
21 | 114 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 2:16.71 | |
22 | 500 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:18.93 | |
23 | 414 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 2:20.95 | |
24 | 417 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:21.09 | |
25 | 236 | Castro Alessandro De | 2002 | VEST | 25 m | 2:21.74 | ||
26 | 18 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 2:22.62 | |
27 | 76 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:24.57 | |
28 | 315 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 2:24.71 | |
29 | 458 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:24.85 | |
30 | 234 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 2:25.28 | |
31 | 109 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 2:26.21 | |
32 | 27 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 2:26.42 | |
33 | 258 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:26.79 | |
34 | 377 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 2:28.97 | |
35 | 391 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 2:36.48 | |
36 | 39 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:36.58 | |
37 | 248 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:37.39 | |
38 | 25 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:37.79 | |
39 | 250 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 2:37.91 | |
40 | 378 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:38.31 | |
41 | 425 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:39.00 | |
42 | 129 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:39.33 | |
43 | 311 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:39.71 | |
44 | 260 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:42.43 | |
45 | 239 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:42.69 | |
46 | 288 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 2:43.50 | |
47 | 48 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 2:45.26 | |
48 | 146 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:48.82 | |
49 | 416 | Lorentsen Lucas | 2004 | KALUNDBORG | 0407AI | 25 m | 2:50.00 | |
50 | 60 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 2:51.13 | |
51 | 231 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 2:51.33 | |
52 | 28 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 2:55.15 | |
53 | 134 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 2:56.12 | |
54 | 299 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 2:56.30 | |
55 | 16 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:57.28 | |
56 | 324 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:57.85 | |
57 | 418 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 3:00.00 | |
58 | 89 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 3:02.35 | |
59 | 497 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 3:02.80 | |
60 | 350 | Hvilsom Christian Bjørn | 2002 | TVS IF | 0293AK | 25 m | 3:07.01 | |
61 | 312 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 3:08.64 | |
62 | 91 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 3:09.80 | |
63 | 466 | Guul Magnus | 2005 | RINGSTED | 25 m | 3:12.60 | ||
64 | 308 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 3:15.11 | |
65 | 477 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | 3:18.21 | ||
66 | 173 | Volianitis Ikaros | 2004 | LYNGBY | 0441AJ | 25 m | 3:22.82 | |
67 | 428 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 3:35.74 | |
68 | 491 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 3:38.94 | |
69 | 325 | Nyegaard Joanathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 3:40.05 | |
70 | 470 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 3:40.86 | |
71 | 490 | Petersen Tobias Askhøj | 2005 | RINGSTED | 0531AB | 25 m | 3:41.79 | |
72 | 289 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 3:48.38 | |
73 | 317 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 3:58.50 | |
74 | 415 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 0687AB | 25 m | 4:03.45 | |
75 | 310 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 4:04.56 | |
76 | 54 | Emil Madsen | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
77 | 77 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
78 | 305 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 442 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:05.79 | |
2 | 331 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:09.04 | |
3 | 290 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:09.83 | |
4 | 166 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:09.86 | |
5 | 411 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:12.59 | |
6 | 295 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:13.64 | |
7 | 148 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:14.38 | |
8 | 92 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:15.38 | |
9 | 120 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:16.21 | |
10 | 344 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:16.71 | |
11 | 168 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:16.83 | |
12 | 96 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 1:17.10 | |
13 | 47 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:17.67 | |
14 | 174 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:17.78 | |
15 | 243 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:17.96 | |
16 | 435 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:18.40 | |
17 | 473 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 1:18.70 | |
18 | 45 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 1:18.78 | |
19 | 363 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:18.86 | |
20 | 229 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 1:19.53 | |
21 | 139 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:19.66 | |
22 | 332 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:19.76 | |
23 | 424 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 1:20.03 | |
24 | 397 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 1:20.16 | |
25 | 419 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:20.28 | |
26 | 264 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:20.46 | |
27 | 130 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:20.55 | |
28 | 59 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:21.17 | |
29 | 145 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 1:21.86 | |
30 | 476 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 1:22.88 | |
31 | 121 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:23.04 | |
32 | 257 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:23.05 | |
33 | 351 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 1:23.07 | |
34 | 436 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:23.08 | |
35 | 147 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:24.04 | |
36 | 347 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 1:25.48 | |
37 | 138 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:26.40 | |
38 | 488 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 0262BA | 25 m | 1:26.75 | |
39 | 485 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 1:26.83 | |
40 | 346 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 1:27.55 | |
41 | 464 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 1:27.59 | |
42 | 122 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:27.73 | |
43 | 149 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:28.75 | |
44 | 163 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:28.79 | |
45 | 13 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:28.80 | |
46 | 262 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 1:29.02 | |
47 | 110 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:29.52 | |
48 | 475 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 1:29.76 | |
49 | 356 | Larsen Anna-Laura Dalsø | 1999 | TVS IF | 9956BE | 25 m | 1:30.00 | |
50 | 387 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:30.11 | |
51 | 360 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 1:30.14 | |
52 | 269 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:30.43 | |
53 | 241 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:31.28 | |
54 | 30 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:31.57 | |
55 | 65 | Knudsen Miamaja Skytt | 2003 | NÆSTVED | 0398AV | 25 m | 1:31.75 | |
56 | 29 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 1:32.03 | |
57 | 265 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 1:32.49 | |
58 | 116 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:34.65 | |
59 | 161 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:35.99 | |
60 | 427 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 1:36.13 | |
61 | 349 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 1:37.23 | |
62 | 133 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:38.15 | |
63 | 232 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:38.31 | |
64 | 170 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 1:39.34 | |
65 | 322 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 1:39.57 | |
66 | 383 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:40.11 | |
67 | 385 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:40.11 | |
68 | 154 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:40.55 | |
69 | 73 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:40.97 | |
70 | 486 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:41.41 | |
71 | 259 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:42.84 | |
72 | 329 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:43.03 | |
73 | 291 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:44.41 | |
74 | 375 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:45.11 | |
75 | 389 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:45.11 | |
76 | 64 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:46.23 | |
77 | 165 | Sondt-Marcussen Sille | 2005 | LYNGBY | 0528AE | 50 m | 1:46.48 | |
78 | 136 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 1:48.08 | |
79 | 254 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:48.64 | |
80 | 493 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:48.88 | ||
81 | 333 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:48.97 | |
82 | 140 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 1:49.15 | |
83 | 283 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:49.76 | |
84 | 274 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:50.42 | |
85 | 431 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 1:53.29 | ||
86 | 90 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:53.39 | |
87 | 162 | Sloth Ida Lerche | 2004 | LYNGBY | 0498AK | 50 m | 1:57.45 | |
88 | 230 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:58.22 | |
89 | 249 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 1:59.58 | |
90 | 49 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 2:00.22 | ||
91 | 280 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 2:03.95 | |
92 | 270 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 2:04.26 | |
93 | 284 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:04.62 | |
94 | 235 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 2:08.85 | |
95 | 292 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 25 m | 2:15.24 | |
96 | 43 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 2:20.49 | ||
97 | 247 | Hansen Lærke | 2006 | VEST | 0686AH | 25 m | 2:21.07 | |
98 | 421 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:21.10 | ||
99 | 273 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 2:23.46 | |
100 | 266 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 2:25.82 | |
101 | 253 | Holm Kathrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 2:27.65 | |
102 | 244 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 2:32.52 | |
103 | 53 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
104 | 58 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | ||
105 | 69 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
106 | 251 | Henriksen Jenny | 2006 | VEST | 25 m | |||
107 | 256 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 25 m | |||
108 | 343 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | ||
109 | 392 | Christiansen Linea | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
110 | 437 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
111 | 472 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
112 | 487 | Pedersen Ingrid Marie | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
113 | 489 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 56.55 | |
2 | 83 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 1:00.19 | |
3 | 441 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:02.72 | |
4 | 93 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 1:03.01 | |
5 | 465 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 1:03.72 | |
6 | 151 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:04.28 | |
7 | 407 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:04.35 | |
8 | 367 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:06.69 | |
9 | 320 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:08.66 | |
10 | 135 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:09.37 | |
11 | 234 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:11.94 | |
12 | 480 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:12.64 | |
13 | 17 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:12.83 | |
14 | 499 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 1:13.47 | |
15 | 417 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:14.17 | |
16 | 388 | Sørensen Magnus Kingo | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 1:14.28 | |
17 | 414 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:14.61 | |
18 | 261 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:15.54 | |
19 | 15 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:16.65 | |
20 | 501 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 1:17.91 | |
21 | 159 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:18.81 | |
22 | 141 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:19.77 | |
23 | 391 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 1:20.36 | |
24 | 14 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:21.39 | |
25 | 250 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:21.59 | |
26 | 459 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:21.60 | |
27 | 169 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:22.07 | |
28 | 56 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:22.79 | |
29 | 239 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:24.79 | |
30 | 158 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:25.98 | |
31 | 24 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:27.14 | |
32 | 134 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:27.30 | |
33 | 167 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:27.57 | |
34 | 416 | Lorentsen Lucas | 2004 | KALUNDBORG | 0407AI | 25 m | 1:27.67 | |
35 | 272 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:28.85 | |
36 | 89 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:28.89 | |
37 | 146 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:29.24 | |
38 | 425 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:30.27 | |
39 | 28 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 1:30.83 | |
40 | 39 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:30.88 | |
41 | 40 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:33.29 | |
42 | 131 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:33.49 | |
43 | 381 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:35.55 | |
44 | 372 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:36.27 | |
45 | 299 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:36.60 | |
46 | 20 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:36.91 | |
47 | 370 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:38.10 | |
48 | 277 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:38.73 | |
49 | 289 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:39.36 | |
50 | 268 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:39.43 | |
51 | 355 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 1:39.68 | |
52 | 48 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 1:40.51 | |
53 | 312 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:40.89 | |
54 | 263 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:42.64 | |
55 | 238 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 1:44.15 | |
56 | 317 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 1:44.21 | |
57 | 150 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:44.66 | |
58 | 378 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:44.66 | |
59 | 267 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:45.27 | |
60 | 309 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:46.75 | |
61 | 233 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:46.89 | |
62 | 308 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:47.02 | |
63 | 242 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:47.08 | |
64 | 325 | Nyegaard Joanathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:48.13 | |
65 | 173 | Volianitis Ikaros | 2004 | LYNGBY | 0441AJ | 50 m | 1:50.23 | |
66 | 246 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:50.33 | |
67 | 371 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 1:51.68 | |
68 | 275 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 50 m | 1:51.76 | |
69 | 282 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 1:51.85 | |
70 | 463 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:52.41 | |
71 | 55 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:53.38 | |
72 | 278 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:53.72 | |
73 | 310 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:54.44 | |
74 | 285 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:55.18 | |
75 | 491 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:55.80 | |
76 | 276 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:58.69 | |
77 | 415 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 0687AB | 25 m | 1:59.31 | |
78 | 279 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 2:00.49 | |
79 | 433 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | 2:22.68 | ||
80 | 306 | Hintze William | 2005 | ROSKILDE | 0549AG | 25 m | 2:29.87 | |
81 | 313 | Kobberø Aksel | 2007 | ROSKILDE | 0739AA | 25 m | 2:32.12 | |
82 | 52 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
83 | 54 | Emil Madsen | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
84 | 237 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 25 m | |||
85 | 286 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 25 m | |||
86 | 321 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | ||
87 | 409 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
88 | 426 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
89 | 429 | Rasmussen Sofus | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
90 | 438 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
91 | 478 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 35.33 | |
2 | 46 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 37.14 | |
3 | 300 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 37.64 | |
4 | 99 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 37.75 | |
5 | 354 | Koefoed Ida | 2001 | TVS IF | 0108AO | 25 m | 39.02 | |
6 | 344 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 39.18 | |
7 | 319 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 39.60 | |
8 | 85 | Zachariassen Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0184BC | 25 m | 39.68 | |
9 | 115 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 39.82 | |
10 | 335 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 40.20 | |
11 | 62 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 40.35 | |
12 | 103 | Elmquist Nicoline | 2002 | HERLUFSHOL | 0228AX | 25 m | 41.07 | |
13 | 316 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 41.51 | |
14 | 351 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 42.04 | |
15 | 67 | Kristiansen Josefine M. | 2002 | NÆSTVED | 0212AV | 25 m | 42.84 | |
16 | 390 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 25 m | 43.28 | |
17 | 488 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 0262BA | 25 m | 44.72 | |
18 | 110 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 45.08 | |
19 | 380 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 45.92 | |
20 | 19 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 46.36 | |
21 | 412 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 46.37 | |
22 | 456 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 46.51 | |
23 | 132 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 46.67 | |
24 | 58 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 46.68 | |
25 | 149 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 48.50 | |
26 | 352 | Jacobsen Isabella | 2004 | TVS IF | 25 m | 48.61 | ||
27 | 376 | Nielsen Sabine Storm | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 48.79 | |
28 | 369 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 49.69 | |
29 | 117 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 50.74 | |
30 | 137 | Høybye Lucca Piel | 2003 | LYNGBY | 0368AV | 25 m | 51.43 | |
31 | 455 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 51.57 | |
32 | 22 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 51.61 | |
33 | 87 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 53.80 | |
34 | 280 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 54.39 | |
35 | 486 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 55.05 | |
36 | 154 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 55.50 | |
37 | 382 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 55.50 | |
38 | 128 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 25 m | 55.55 | |
39 | 485 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 55.65 | |
40 | 133 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 55.69 | |
41 | 362 | Simonsen Emma | 2004 | TVS IF | 0472AO | 25 m | 55.77 | |
42 | 170 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 55.90 | |
43 | 164 | Smith Erika Nicole | 2003 | LYNGBY | 0358AU | 25 m | 55.92 | |
44 | 274 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 56.25 | |
45 | 71 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 56.48 | |
46 | 385 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 57.25 | |
47 | 383 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 57.32 | |
48 | 283 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 57.33 | |
49 | 386 | Sørensen Caroline Kingo | 2003 | DRAGSHOLM | 0358AW | 25 m | 57.95 | |
50 | 140 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 58.23 | |
51 | 86 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 59.38 | |
52 | 155 | Olivarius Ida | 2004 | LYNGBY | 0418AL | 25 m | 59.53 | |
53 | 111 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:00.07 | |
54 | 364 | Andersen Sidse | 2003 | DRAGSHOLM | 0302AY | 25 m | 1:00.11 | |
55 | 254 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:00.89 | |
56 | 253 | Holm Kathrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 1:01.39 | |
57 | 373 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:03.84 | ||
58 | 270 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:04.12 | |
59 | 230 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:05.67 | |
60 | 406 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 1:05.98 | ||
61 | 162 | Sloth Ida Lerche | 2004 | LYNGBY | 0498AK | 25 m | 1:06.40 | |
62 | 249 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 1:09.02 | |
63 | 434 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 1:09.94 | ||
64 | 284 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:11.59 | |
65 | 53 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:13.17 | ||
66 | 69 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:15.94 | ||
67 | 235 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:18.28 | |
68 | 471 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 25 m | 1:23.24 | |
69 | 468 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 25 m | 1:32.73 | ||
70 | 43 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:35.64 | ||
71 | 247 | Hansen Lærke | 2006 | VEST | 0686AH | 25 m | 1:51.47 | |
72 | 49 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
73 | 64 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | ||
74 | 65 | Knudsen Miamaja Skytt | 2003 | NÆSTVED | 0398AV | 25 m | ||
75 | 72 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
76 | 81 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | ||
77 | 244 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | ||
78 | 251 | Henriksen Jenny | 2006 | VEST | 25 m | |||
79 | 256 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 25 m | |||
80 | 266 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | ||
81 | 273 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | ||
82 | 365 | Astrup Julie | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
83 | 366 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
84 | 368 | Jensen Emma | 2001 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
85 | 392 | Christiansen Linea | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
86 | 408 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
87 | 492 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 29.52 | |
2 | 467 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 30.18 | |
3 | 407 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 30.40 | |
4 | 82 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 31.93 | |
5 | 460 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 32.33 | |
6 | 326 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 35.10 | |
7 | 142 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 35.86 | |
8 | 172 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 35.90 | |
9 | 501 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 35.93 | |
10 | 500 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 36.94 | |
11 | 114 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 38.53 | |
12 | 357 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 38.63 | |
13 | 171 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 40.81 | |
14 | 160 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 41.16 | |
15 | 141 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 41.43 | |
16 | 14 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 41.96 | |
17 | 479 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 42.66 | |
18 | 113 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 43.10 | |
19 | 167 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 44.27 | |
20 | 60 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 45.94 | |
21 | 413 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 46.58 | |
22 | 70 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 47.21 | |
23 | 459 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 47.66 | |
24 | 418 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 48.90 | |
25 | 358 | Mosegaard Mikkel | 2004 | TVS IF | 0427AF | 25 m | 48.96 | |
26 | 268 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 50.59 | |
27 | 466 | Guul Magnus | 2005 | RINGSTED | 25 m | 50.59 | ||
28 | 293 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 50.60 | |
29 | 477 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | 52.41 | ||
30 | 238 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 53.62 | |
31 | 105 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 53.85 | |
32 | 233 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 56.65 | |
33 | 277 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 56.70 | |
34 | 463 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 56.84 | |
35 | 348 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | TVS IF | 0379AN | 25 m | 57.26 | |
36 | 267 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 57.88 | |
37 | 370 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 57.98 | |
38 | 275 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 58.94 | |
39 | 470 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 59.25 | |
40 | 282 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 59.42 | |
41 | 372 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:00.11 | |
42 | 461 | Diem Felix | 2005 | RINGSTED | 0541AH | 25 m | 1:01.81 | |
43 | 384 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:02.75 | ||
44 | 242 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:04.13 | |
45 | 490 | Petersen Tobias Askhøj | 2005 | RINGSTED | 0531AB | 25 m | 1:05.26 | |
46 | 285 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:12.08 | |
47 | 263 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:12.37 | |
48 | 276 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:12.91 | |
49 | 278 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:13.50 | |
50 | 433 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | 1:15.78 | ||
51 | 24 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | ||
52 | 52 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
53 | 54 | Emil Madsen | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
54 | 77 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
55 | 237 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 25 m | |||
56 | 246 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | ||
57 | 279 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | ||
58 | 286 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 25 m | |||
59 | 305 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | ||
60 | 321 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | ||
61 | 334 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 25 m | ||
62 | 336 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | ||
63 | 374 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
64 | 396 | Petersen Gustav | 1996 | ODSHERRED | 25 m | |||
65 | 409 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
66 | 426 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
67 | 429 | Rasmussen Sofus | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
68 | 438 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
69 | 469 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 7, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 442 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 2:25.02 | |
2 | 290 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:27.82 | |
3 | 328 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:31.97 | |
4 | 153 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:35.46 | |
5 | 337 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 2:36.03 | |
6 | 166 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:38.17 | |
7 | 335 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 2:39.17 | |
8 | 121 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:39.35 | |
9 | 139 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:39.80 | |
10 | 295 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:40.25 | |
11 | 496 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 2:40.27 | |
12 | 66 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:43.30 | |
13 | 148 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 2:44.08 | |
14 | 423 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 2:46.53 | |
15 | 120 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:47.04 | |
16 | 174 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:51.19 | |
17 | 354 | Koefoed Ida | 2001 | TVS IF | 0108AO | 25 m | 2:51.43 | |
18 | 363 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:51.57 | |
19 | 96 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 2:51.78 | |
20 | 271 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 2:53.20 | |
21 | 47 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:53.50 | |
22 | 435 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 2:53.50 | |
23 | 264 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:54.35 | |
24 | 123 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 2:54.47 | |
25 | 130 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:55.60 | |
26 | 168 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:56.31 | |
27 | 243 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 2:56.79 | |
28 | 257 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:56.81 | |
29 | 495 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 2:57.40 | |
30 | 281 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:00.59 | |
31 | 145 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 3:02.09 | |
32 | 379 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 3:02.84 | |
33 | 21 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 3:04.06 | |
34 | 143 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 3:04.16 | |
35 | 161 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 3:04.80 | |
36 | 19 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 3:05.54 | |
37 | 138 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 3:06.37 | |
38 | 42 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 3:06.57 | |
39 | 360 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 50 m | 3:07.47 | |
40 | 287 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:07.64 | |
41 | 26 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 3:11.05 | |
42 | 30 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 3:11.13 | |
43 | 51 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 3:11.90 | |
44 | 85 | Zachariassen Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0184BC | 25 m | 3:12.91 | |
45 | 314 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | 3:13.05 | |
46 | 265 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 3:13.10 | |
47 | 262 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 3:13.28 | |
48 | 387 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 3:15.11 | |
49 | 163 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 3:16.12 | |
50 | 241 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:17.83 | |
51 | 118 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 3:19.50 | |
52 | 502 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 3:21.62 | |
53 | 269 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:24.03 | |
54 | 498 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 3:24.23 | |
55 | 22 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 3:24.69 | RES |
56 | 97 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 3:26.55 | RES |
57 | 359 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 3:26.74 | RES |
58 | 13 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 3:27.16 | RES |
59 | 427 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 3:30.00 | RES |
60 | 252 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 3:30.41 | RES |
61 | 232 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 3:31.91 | RES |
62 | 464 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 3:37.16 | RES |
63 | 349 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 3:38.51 | RES |
64 | 345 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 3:38.70 | RES |
65 | 259 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:40.91 | RES |
66 | 73 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 3:52.04 | RES |
67 | 493 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 3:54.97 | RES | |
68 | 457 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 3:56.63 | RES |
69 | 90 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 4:36.39 | RES |
70 | 103 | Elmquist Nicoline | 2002 | HERLUFSHOL | 0228AX | 25 m | RES | |
71 | 136 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 8, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 126 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:14.58 | |
2 | 405 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 2:15.54 | |
3 | 367 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:17.11 | |
4 | 98 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 2:21.59 | |
5 | 420 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:23.09 | |
6 | 441 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:24.22 | |
7 | 151 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:24.56 | |
8 | 172 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:26.84 | |
9 | 245 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:28.21 | |
10 | 135 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:30.66 | |
11 | 74 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:30.68 | |
12 | 127 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:31.52 | |
13 | 144 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:32.53 | |
14 | 107 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 2:33.50 | |
15 | 104 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 2:33.81 | |
16 | 261 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:34.12 | |
17 | 100 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 2:34.57 | |
18 | 500 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:34.69 | |
19 | 315 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 2:39.33 | |
20 | 142 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 2:39.34 | |
21 | 234 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 2:43.55 | |
22 | 388 | Sørensen Magnus Kingo | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 2:45.25 | |
23 | 258 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:48.68 | |
24 | 17 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 2:48.79 | |
25 | 159 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 2:52.03 | |
26 | 18 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 2:52.19 | |
27 | 255 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:53.31 | |
28 | 25 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:56.71 | |
29 | 76 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:57.97 | |
30 | 152 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:58.57 | |
31 | 479 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 2:59.37 | |
32 | 248 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 3:00.87 | |
33 | 250 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 3:01.50 | |
34 | 260 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 3:01.65 | |
35 | 458 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 3:01.70 | |
36 | 56 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 3:02.38 | |
37 | 231 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 3:04.24 | |
38 | 167 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 3:05.21 | |
39 | 16 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 3:05.89 | |
40 | 239 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 3:06.26 | |
41 | 311 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 3:07.13 | |
42 | 129 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 3:08.18 | |
43 | 272 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 3:10.58 | RES |
44 | 20 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 3:20.05 | RES |
45 | 497 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 3:48.24 | RES |
46 | 350 | Hvilsom Christian Bjørn | 2002 | TVS IF | 0293AK | 25 m | 3:48.52 | RES |
47 | 55 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 9, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 290 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:05.25 | |
2 | 410 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 1:07.18 | |
3 | 483 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 1:09.45 | |
4 | 295 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 1:09.80 | |
5 | 139 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:10.66 | |
6 | 440 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:11.00 | |
7 | 88 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:13.15 | |
8 | 331 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:13.30 | |
9 | 482 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 1:16.12 | |
10 | 243 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 1:18.00 | |
11 | 474 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 1:18.14 | |
12 | 332 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:18.33 | |
13 | 302 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 1:21.70 | |
14 | 300 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:22.11 | |
15 | 119 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 50 m | 1:22.45 | |
16 | 92 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:22.91 | |
17 | 147 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:24.87 | |
18 | 432 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:25.62 | |
19 | 363 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:25.83 | |
20 | 240 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:25.87 | |
21 | 281 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:26.02 | |
22 | 62 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 1:26.37 | |
23 | 132 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 1:27.46 | |
24 | 347 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 1:27.46 | |
25 | 262 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 1:27.67 | |
26 | 424 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 50 m | 1:28.15 | |
27 | 68 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:28.62 | |
28 | 122 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:31.31 | |
29 | 168 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:31.66 | |
30 | 393 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 9956BB | 25 m | 1:31.70 | |
31 | 287 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:32.44 | |
32 | 319 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:33.86 | |
33 | 252 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 1:35.71 | |
34 | 50 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 1:35.74 | ||
35 | 346 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 1:39.67 | |
36 | 137 | Høybye Lucca Piel | 2003 | LYNGBY | 0368AV | 25 m | 1:54.52 | |
37 | 23 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | ||
38 | 29 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | ||
39 | 110 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | ||
40 | 294 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | ||
41 | 303 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | ||
42 | 333 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | ||
43 | 457 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 10, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 58.02 | |
2 | 460 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 58.28 | |
3 | 404 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 1:00.38 | |
4 | 126 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:00.47 | |
5 | 83 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 1:00.63 | |
6 | 407 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:02.20 | |
7 | 93 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 1:05.57 | |
8 | 320 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:07.20 | |
9 | 245 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:08.58 | |
10 | 357 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:08.78 | |
11 | 127 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:10.84 | |
12 | 394 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 25 m | 1:11.92 | |
13 | 494 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 1:12.51 | |
14 | 15 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:13.36 | |
15 | 417 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:17.93 | |
16 | 258 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:18.88 | |
17 | 481 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 1:19.62 | |
18 | 480 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:20.03 | |
19 | 255 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:20.33 | |
20 | 248 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:23.01 | |
21 | 171 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:24.24 | |
22 | 231 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:24.90 | |
23 | 288 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 1:26.73 | |
24 | 425 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:27.97 | |
25 | 381 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:29.77 | |
26 | 60 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:34.12 | |
27 | 169 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:34.80 | |
28 | 134 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:38.76 | |
29 | 129 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:39.06 | |
30 | 131 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:39.66 | |
31 | 158 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:43.31 | |
32 | 428 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:50.00 | |
33 | 150 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 1:55.45 | |
34 | 39 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | ||
35 | 48 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | ||
36 | 70 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | ||
37 | 159 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | ||
38 | 311 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | ||
39 | 324 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 328 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 27.53 | |
2 | 298 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 27.95 | |
3 | 337 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 28.07 | |
4 | 410 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 28.22 | |
5 | 476 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 28.70 | |
6 | 483 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 28.79 | |
7 | 166 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 29.03 | |
8 | 115 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 29.09 | |
9 | 294 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 29.35 | |
10 | 297 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 29.56 | |
11 | 148 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 29.66 | |
12 | 153 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 29.70 | |
13 | 335 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 29.74 | |
14 | 62 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 29.91 | |
15 | 331 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 29.91 | |
16 | 496 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 30.40 | |
17 | 108 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 30.42 | |
18 | 271 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 30.44 | |
19 | 351 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 30.49 | |
20 | 411 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 30.57 | |
21 | 422 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 30.80 | |
22 | 88 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 30.87 | |
23 | 344 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 50 m | 30.89 | |
24 | 120 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 30.93 | |
25 | 229 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 30.94 | |
26 | 495 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 31.03 | |
27 | 45 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 31.14 | |
28 | 123 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | 31.21 | |
29 | 354 | Koefoed Ida | 2001 | TVS IF | 0108AO | 25 m | 31.26 | |
30 | 356 | Larsen Anna-Laura Dalsø | 1999 | TVS IF | 9956BE | 25 m | 31.26 | |
31 | 473 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 31.49 | |
32 | 390 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 25 m | 31.57 | |
33 | 92 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 31.74 | |
34 | 456 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 31.93 | |
35 | 174 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 31.99 | |
36 | 147 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 32.00 | |
37 | 397 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 32.06 | |
38 | 130 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 32.08 | |
39 | 302 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 32.23 | |
40 | 360 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 32.26 | |
41 | 488 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 0262BA | 25 m | 32.28 | |
42 | 103 | Elmquist Nicoline | 2002 | HERLUFSHOL | 0228AX | 25 m | 32.38 | |
43 | 85 | Zachariassen Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0184BC | 25 m | 32.39 | |
44 | 332 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 32.46 | |
45 | 424 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 32.80 | |
46 | 380 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 32.95 | |
47 | 436 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 33.08 | |
48 | 475 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 33.08 | |
49 | 118 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 33.18 | |
50 | 47 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 33.19 | |
51 | 122 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 33.25 | |
52 | 387 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 33.25 | |
53 | 138 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 33.37 | |
54 | 343 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 33.43 | |
55 | 65 | Knudsen Miamaja Skytt | 2003 | NÆSTVED | 0398AV | 25 m | 33.44 | |
56 | 376 | Nielsen Sabine Storm | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 33.54 | |
57 | 432 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 33.56 | |
58 | 163 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 33.57 | |
59 | 419 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 33.73 | |
60 | 59 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 33.75 | |
61 | 119 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 50 m | 33.85 | |
62 | 345 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 34.02 | |
63 | 393 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 9956BB | 25 m | 34.02 | |
64 | 21 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 34.04 | |
65 | 327 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 34.38 | |
66 | 412 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 34.41 | |
67 | 51 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 34.64 | |
68 | 87 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 34.71 | |
69 | 145 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 34.74 | |
70 | 50 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 35.31 | ||
71 | 164 | Smith Erika Nicole | 2003 | LYNGBY | 0358AU | 25 m | 35.38 | |
72 | 42 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 35.52 | |
73 | 30 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 35.53 | |
74 | 347 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 50 m | 35.71 | |
75 | 314 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | 35.92 | |
76 | 485 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 36.05 | |
77 | 86 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 36.59 | |
78 | 116 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 37.18 | |
79 | 369 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 37.19 | |
80 | 359 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 37.22 | |
81 | 502 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 37.47 | |
82 | 362 | Simonsen Emma | 2004 | TVS IF | 0472AO | 25 m | 37.58 | |
83 | 133 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 38.06 | |
84 | 455 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 38.16 | |
85 | 29 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 38.20 | |
86 | 117 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 38.27 | |
87 | 375 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 38.51 | |
88 | 427 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 38.85 | |
89 | 318 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 39.02 | |
90 | 26 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 39.13 | |
91 | 73 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 39.13 | |
92 | 395 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 0146BA | 25 m | 39.25 | |
93 | 137 | Høybye Lucca Piel | 2003 | LYNGBY | 0368AV | 25 m | 39.40 | |
94 | 64 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 39.60 | |
95 | 170 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 39.89 | |
96 | 342 | Christensen Caroline | 2000 | TVS IF | 25 m | 40.00 | ||
97 | 383 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 40.25 | |
98 | 81 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 40.72 | |
99 | 486 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 40.93 | |
100 | 165 | Sondt-Marcussen Sille | 2005 | LYNGBY | 0528AE | 50 m | 40.97 | |
101 | 330 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 41.07 | |
102 | 386 | Sørensen Caroline Kingo | 2003 | DRAGSHOLM | 0358AW | 25 m | 41.47 | |
103 | 385 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 42.17 | |
104 | 349 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 42.32 | |
105 | 389 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 42.92 | |
106 | 364 | Andersen Sidse | 2003 | DRAGSHOLM | 0302AY | 25 m | 43.11 | |
107 | 162 | Sloth Ida Lerche | 2004 | LYNGBY | 0498AK | 25 m | 43.47 | |
108 | 90 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 43.62 | |
109 | 274 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 43.99 | |
110 | 462 | Dysted Rose | 2004 | RINGSTED | 25 m | 44.09 | ||
111 | 254 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 44.53 | |
112 | 49 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 44.64 | ||
113 | 71 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 45.40 | |
114 | 140 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 45.93 | |
115 | 373 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 46.08 | ||
116 | 431 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 46.31 | ||
117 | 111 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 47.00 | |
118 | 492 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 48.69 | ||
119 | 284 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 49.01 | |
120 | 249 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 49.06 | |
121 | 230 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 49.35 | |
122 | 283 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 49.46 | |
123 | 155 | Olivarius Ida | 2004 | LYNGBY | 0418AL | 25 m | 49.80 | |
124 | 280 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 50.01 | |
125 | 421 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 51.00 | ||
126 | 406 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 51.26 | ||
127 | 235 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 52.18 | |
128 | 253 | Holm Kathrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 52.30 | |
129 | 270 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 54.15 | |
130 | 434 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 54.54 | ||
131 | 468 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 25 m | 56.28 | ||
132 | 69 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 57.99 | ||
133 | 43 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 59.58 | ||
134 | 471 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 50 m | 59.62 | |
135 | 472 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 25 m | 59.98 | ||
136 | 489 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 25 m | 1:00.90 | ||
137 | 266 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:02.16 | |
138 | 247 | Hansen Lærke | 2006 | VEST | 0686AH | 25 m | 1:02.58 | |
139 | 292 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 25 m | 1:02.96 | |
140 | 244 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:09.78 | |
141 | 273 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:15.83 | |
142 | 256 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 25 m | 1:18.58 | ||
143 | 53 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:20.82 | ||
144 | 72 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
145 | 251 | Henriksen Jenny | 2006 | VEST | 25 m | |||
146 | 322 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | ||
147 | 365 | Astrup Julie | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
148 | 366 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
149 | 368 | Jensen Emma | 2001 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
150 | 392 | Christiansen Linea | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
151 | 408 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
152 | 437 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
153 | 487 | Pedersen Ingrid Marie | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 82 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 23.51 | |
2 | 61 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 24.57 | |
3 | 404 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 24.89 | |
4 | 172 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 25.63 | |
5 | 336 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | 25.81 | |
6 | 152 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 25.87 | |
7 | 405 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 26.26 | |
8 | 465 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 26.42 | |
9 | 144 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 26.44 | |
10 | 98 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 26.51 | |
11 | 293 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 26.54 | |
12 | 151 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 26.79 | |
13 | 334 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 25 m | 26.87 | |
14 | 494 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 26.88 | |
15 | 484 | Olesen Karsten | 1970 | RINGSTED | 25 m | 26.99 | ||
16 | 104 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 27.06 | |
17 | 501 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 27.12 | |
18 | 367 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 27.16 | |
19 | 420 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 27.44 | |
20 | 107 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 27.91 | |
21 | 100 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 27.98 | |
22 | 142 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 28.15 | |
23 | 326 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 28.52 | |
24 | 236 | Castro Alessandro De | 2002 | VEST | 25 m | 28.55 | ||
25 | 127 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 28.59 | |
26 | 394 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 25 m | 28.69 | |
27 | 357 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 50 m | 28.83 | |
28 | 441 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 50 m | 28.93 | |
29 | 388 | Sørensen Magnus Kingo | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 29.66 | |
30 | 27 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 29.87 | |
31 | 414 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 29.88 | |
32 | 315 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 29.89 | |
33 | 18 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 30.25 | |
34 | 355 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 30.33 | |
35 | 391 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 30.60 | |
36 | 17 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 30.95 | |
37 | 141 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 31.10 | |
38 | 458 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 31.60 | |
39 | 76 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 32.07 | |
40 | 479 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 32.09 | |
41 | 160 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 32.38 | |
42 | 109 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 50 m | 32.45 | |
43 | 377 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 32.86 | |
44 | 459 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 32.89 | |
45 | 169 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 33.21 | |
46 | 146 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 33.26 | |
47 | 413 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 33.32 | |
48 | 24 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 33.61 | |
49 | 381 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 33.85 | |
50 | 416 | Lorentsen Lucas | 2004 | KALUNDBORG | 0407AI | 25 m | 34.11 | |
51 | 16 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 34.31 | |
52 | 288 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 34.54 | |
53 | 28 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 35.02 | |
54 | 372 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 35.30 | |
55 | 131 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 35.32 | |
56 | 20 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 35.65 | |
57 | 378 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 35.96 | |
58 | 70 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 35.98 | |
59 | 358 | Mosegaard Mikkel | 2004 | TVS IF | 0427AF | 25 m | 36.03 | |
60 | 40 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 36.70 | |
61 | 105 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 37.01 | |
62 | 89 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 37.07 | |
63 | 91 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 37.56 | |
64 | 268 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 38.01 | |
65 | 497 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 38.09 | |
66 | 428 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 39.20 | |
67 | 277 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 39.31 | |
68 | 52 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 39.46 | ||
69 | 466 | Guul Magnus | 2005 | RINGSTED | 25 m | 39.69 | ||
70 | 418 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 40.16 | |
71 | 150 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 40.60 | |
72 | 370 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 41.11 | |
73 | 238 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 41.23 | |
74 | 490 | Petersen Tobias Askhøj | 2005 | RINGSTED | 0531AB | 25 m | 42.13 | |
75 | 55 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 42.38 | |
76 | 275 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 43.17 | |
77 | 267 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 43.35 | |
78 | 263 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 43.92 | |
79 | 173 | Volianitis Ikaros | 2004 | LYNGBY | 0441AJ | 25 m | 44.28 | |
80 | 233 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 44.42 | |
81 | 470 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 44.51 | |
82 | 478 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 25 m | 45.38 | ||
83 | 246 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 45.42 | |
84 | 463 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 45.57 | |
85 | 491 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 45.89 | |
86 | 282 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 46.01 | |
87 | 242 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 46.23 | |
88 | 348 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | TVS IF | 0379AN | 25 m | 46.90 | |
89 | 325 | Nyegaard Joanathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 47.25 | |
90 | 278 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 47.46 | |
91 | 279 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 47.48 | |
92 | 415 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 0687AB | 25 m | 47.48 | |
93 | 321 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 47.54 | |
94 | 371 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 48.11 | |
95 | 305 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 48.41 | |
96 | 384 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 49.36 | ||
97 | 285 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 51.90 | |
98 | 461 | Diem Felix | 2005 | RINGSTED | 0541AH | 25 m | 52.09 | |
99 | 309 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 53.15 | |
100 | 237 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 25 m | 54.67 | ||
101 | 433 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | 56.96 | ||
102 | 276 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 59.46 | |
103 | 54 | Emil Madsen | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
104 | 77 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
105 | 286 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 25 m | |||
106 | 289 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | ||
107 | 313 | Kobberø Aksel | 2007 | ROSKILDE | 0739AA | 25 m | ||
108 | 374 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
109 | 396 | Petersen Gustav | 1996 | ODSHERRED | 25 m | |||
110 | 409 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
111 | 426 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
112 | 429 | Rasmussen Sofus | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
113 | 438 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
114 | 469 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 440 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:50.31 | |
2 | 46 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 2:51.94 | |
3 | 99 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 2:53.83 | |
4 | 316 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:55.78 | |
5 | 319 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 2:57.33 | |
6 | 66 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:59.55 | |
7 | 271 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 3:00.58 | |
8 | 68 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 3:01.72 | |
9 | 96 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 3:02.73 | |
10 | 482 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 3:08.81 | |
11 | 281 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:12.70 | |
12 | 423 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 3:16.57 | |
13 | 257 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:19.20 | |
14 | 161 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 3:19.58 | |
15 | 67 | Kristiansen Josefine M. | 2002 | NÆSTVED | 0212AV | 25 m | 3:20.26 | |
16 | 19 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 3:21.39 | |
17 | 110 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 3:24.80 | |
18 | 379 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 3:27.64 | |
19 | 475 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 3:30.95 | |
20 | 412 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 3:33.33 | |
21 | 143 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 3:34.24 | |
22 | 22 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 3:35.87 | |
23 | 132 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 3:36.53 | |
24 | 59 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 3:38.25 | |
25 | 149 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 3:38.43 | |
26 | 380 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 3:40.11 | |
27 | 97 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 3:40.46 | |
28 | 240 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 3:42.86 | |
29 | 269 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:44.65 | |
30 | 13 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 3:45.46 | |
31 | 58 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 3:47.20 | |
32 | 498 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 3:49.44 | |
33 | 352 | Jacobsen Isabella | 2004 | TVS IF | 25 m | 3:50.72 | ||
34 | 382 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 3:55.11 | |
35 | 389 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 3:55.11 | |
36 | 493 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 3:59.53 | ||
37 | 259 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 4:00.66 | |
38 | 464 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 4:02.72 | |
39 | 71 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 4:14.95 | |
40 | 457 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 4:14.96 | |
41 | 291 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 4:22.90 | |
42 | 329 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 4:55.01 | |
43 | 111 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | ||
44 | 128 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 25 m | ||
45 | 136 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | ||
46 | 154 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | ||
47 | 155 | Olivarius Ida | 2004 | LYNGBY | 0418AL | 25 m | ||
48 | 303 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | ||
49 | 330 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 460 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:24.43 | |
2 | 467 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 2:39.72 | |
3 | 499 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:41.21 | |
4 | 439 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 2:45.96 | |
5 | 114 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 2:46.96 | |
6 | 261 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 50 m | 2:55.52 | |
7 | 320 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 2:59.22 | |
8 | 236 | Castro Alessandro De | 2002 | VEST | 25 m | 2:59.51 | ||
9 | 355 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 3:02.07 | |
10 | 135 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 3:04.02 | |
11 | 160 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 3:04.15 | |
12 | 113 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 3:08.66 | |
13 | 74 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 3:09.87 | |
14 | 14 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 3:14.44 | |
15 | 255 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 3:15.35 | |
16 | 15 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 3:16.99 | |
17 | 56 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 3:20.81 | |
18 | 25 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 3:33.78 | |
19 | 171 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 3:34.82 | |
20 | 413 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 3:38.54 | |
21 | 272 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 3:40.00 | |
22 | 260 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 3:41.36 | |
23 | 299 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 3:41.53 | |
24 | 158 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 3:47.68 | |
25 | 40 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 3:49.37 | |
26 | 477 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | 3:56.21 | ||
27 | 310 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 3:57.13 | |
28 | 350 | Hvilsom Christian Bjørn | 2002 | TVS IF | 0293AK | 25 m | 3:57.17 | |
29 | 324 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 4:05.12 | |
30 | 312 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 4:06.55 | |
31 | 317 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 4:21.51 | |
32 | 105 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | ||
33 | 308 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | ||
34 | 334 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 25 m | ||
35 | 396 | Petersen Gustav | 1996 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 15, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 453 | Ringsted Piger 1 | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:06.00 | ||
2 | 402 | Kalundborg Piger | 1990 | KALUNDBORG | 25 m | 2:08.20 | ||
3 | 401 | Kalundborg Piger | 1996 | KALUNDBORG | 50 m | 2:09.83 | ||
4 | 156 | Lyngby Piger 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:11.87 | ||
5 | 37 | Næstved Piger 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:12.14 | ||
6 | 38 | Næstved Piger 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:16.20 | ||
7 | 450 | Hg Piger Ældste | 1998 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:16.72 | ||
8 | 228 | Vest Årgangspiger | 2001 | VEST | 25 m | 2:20.78 | ||
9 | 157 | Lyngby Es3 Piger 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:22.00 | ||
10 | 449 | Hg Piger 1 Yngste | 2001 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:27.44 | ||
11 | 340 | Tvs Piger 1 | 1999 | TVS IF | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | 34 | Herlev Piger 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:51.63 | ||
13 | 341 | Tvs Piger 2 | 1990 | TVS IF | 25 m | 3:00.00 | ||
14 | 454 | Ringsted Piger 2 | 0 | RINGSTED | 25 m | 3:08.00 | ||
15 | 226 | Vest Talent Piger | 2005 | VEST | 25 m | 3:26.65 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 16, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 451 | Ringsted Drenge 1 | 0 | RINGSTED | 25 m | 1:45.00 | ||
2 | 399 | Kalundborg Junior | 1997 | KALUNDBORG | 25 m | 1:48.35 | ||
3 | 398 | Kalundborg Drenge | 1990 | KALUNDBORG | 25 m | 1:56.24 | ||
4 | 31 | Herlev Drenge 1 | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:57.07 | ||
5 | 35 | Næstved Drenge 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:00.10 | ||
6 | 124 | Lyngby Drenge 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:00.66 | ||
7 | 447 | Hg Drenge Ældste | 1996 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:07.72 | ||
8 | 227 | Vest Årgangsdrenge | 2000 | VEST | 25 m | 2:07.80 | ||
9 | 36 | Næstved Drenge 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:12.10 | ||
10 | 125 | Lyngby Es3 Drenge 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:21.00 | ||
11 | 448 | Hg Drenge Yngste | 1999 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:41.23 | ||
12 | 452 | Ringsted Drenge 2 | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:51.80 | ||
13 | 225 | Vest Talent Drenge | 2004 | VEST | 25 m | 3:16.91 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |
Løb 17, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 59.86 | |
2 | 337 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 1:00.53 | |
3 | 298 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:01.87 | |
4 | 115 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 1:02.25 | |
5 | 476 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 1:02.82 | |
6 | 411 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:04.50 | |
7 | 297 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 1:04.53 | |
8 | 335 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:04.64 | |
9 | 153 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:05.18 | |
10 | 46 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:05.34 | |
11 | 300 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 1:05.34 | |
12 | 422 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:05.87 | |
13 | 496 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 1:06.05 | |
14 | 108 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 1:06.19 | |
15 | 344 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:06.32 | |
16 | 139 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:06.46 | |
17 | 88 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:06.92 | |
18 | 66 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:07.10 | |
19 | 495 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 1:07.36 | |
20 | 302 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 1:07.51 | |
21 | 423 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 1:07.85 | |
22 | 271 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:08.03 | |
23 | 323 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 1:08.13 | |
24 | 92 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:08.15 | |
25 | 319 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:08.28 | |
26 | 120 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:08.53 | |
27 | 96 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:08.59 | |
28 | 78 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | 1:08.68 | |
29 | 229 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 1:09.51 | |
30 | 243 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:09.52 | |
31 | 351 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 1:09.67 | |
32 | 473 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 1:09.83 | |
33 | 264 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:09.86 | |
34 | 390 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 25 m | 1:09.90 | |
35 | 356 | Larsen Anna-Laura Dalsø | 1999 | TVS IF | 9956BE | 25 m | 1:09.95 | |
36 | 123 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:10.02 | |
37 | 379 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:10.10 | |
38 | 436 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:10.15 | |
39 | 397 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 1:10.37 | |
40 | 68 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:10.82 | |
41 | 332 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:11.17 | |
42 | 132 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:11.34 | |
43 | 130 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:11.56 | |
44 | 168 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:12.02 | |
45 | 419 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:12.30 | |
46 | 432 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:12.58 | |
47 | 103 | Elmquist Nicoline | 2002 | HERLUFSHOL | 0228AX | 25 m | 1:12.82 | |
48 | 475 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 1:12.87 | |
49 | 143 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 50 m | 1:12.93 | |
50 | 424 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 1:13.06 | |
51 | 343 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 1:13.22 | |
52 | 345 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 1:13.25 | |
53 | 138 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:13.52 | |
54 | 393 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 9956BB | 25 m | 1:13.88 | |
55 | 281 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:14.28 | |
56 | 257 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:14.93 | |
57 | 327 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 1:15.05 | |
58 | 376 | Nielsen Sabine Storm | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 1:15.17 | |
59 | 21 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:15.87 | |
60 | 122 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:16.38 | |
61 | 488 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 0262BA | 25 m | 1:16.70 | |
62 | 347 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 50 m | 1:16.92 | |
63 | 145 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 1:17.09 | |
64 | 240 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:17.14 | |
65 | 112 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 50 m | 1:17.23 | |
66 | 262 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 1:17.47 | |
67 | 42 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:17.48 | |
68 | 118 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 1:17.83 | |
69 | 303 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 1:18.35 | |
70 | 163 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:18.45 | |
71 | 164 | Smith Erika Nicole | 2003 | LYNGBY | 0358AU | 50 m | 1:18.58 | |
72 | 59 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:18.82 | |
73 | 50 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 1:18.94 | ||
74 | 412 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:19.01 | |
75 | 369 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:20.11 | |
76 | 110 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:20.33 | |
77 | 30 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:20.34 | |
78 | 485 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 1:20.48 | |
79 | 87 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:20.84 | |
80 | 19 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:21.30 | |
81 | 502 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 1:22.57 | |
82 | 133 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 1:22.81 | |
83 | 29 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 1:22.91 | |
84 | 137 | Høybye Lucca Piel | 2003 | LYNGBY | 0368AV | 50 m | 1:22.92 | |
85 | 265 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 50 m | 1:23.43 | |
86 | 149 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 1:23.46 | |
87 | 23 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 1:23.68 | |
88 | 269 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:24.00 | |
89 | 241 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:24.23 | |
90 | 232 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:24.83 | |
91 | 455 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:24.95 | |
92 | 252 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 1:26.28 | |
93 | 318 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:26.46 | |
94 | 359 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 1:26.63 | |
95 | 13 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:26.82 | |
96 | 97 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:26.87 | |
97 | 41 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 1:27.97 | |
98 | 395 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 0146BA | 25 m | 1:28.78 | |
99 | 26 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:28.97 | |
100 | 322 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 1:30.16 | |
101 | 427 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 1:30.22 | |
102 | 362 | Simonsen Emma | 2004 | TVS IF | 0472AO | 25 m | 1:30.27 | |
103 | 170 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 50 m | 1:30.42 | |
104 | 375 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:30.45 | |
105 | 486 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:30.84 | |
106 | 349 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 1:30.98 | |
107 | 116 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:31.72 | |
108 | 329 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:32.18 | |
109 | 330 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:32.35 | |
110 | 259 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:32.45 | |
111 | 165 | Sondt-Marcussen Sille | 2005 | LYNGBY | 0528AE | 50 m | 1:33.88 | |
112 | 154 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:35.81 | |
113 | 128 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 50 m | 1:35.84 | |
114 | 117 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:35.98 | |
115 | 7 | Liebgen Signe | 2005 | SLAGELSE | 0544AI | 25 m | 1:36.23 | |
116 | 457 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:37.67 | |
117 | 274 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:38.25 | |
118 | 4 | Jørgensen Silke Bruun | 2005 | SLAGELSE | 0558AA | 25 m | 1:38.59 | |
119 | 382 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:38.94 | |
120 | 386 | Sørensen Caroline Kingo | 2003 | DRAGSHOLM | 0358AW | 25 m | 1:39.00 | |
121 | 333 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:41.01 | |
122 | 136 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 1:41.49 | |
123 | 11 | Quist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 1:41.70 | |
124 | 254 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 50 m | 1:41.85 | |
125 | 81 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:43.01 | |
126 | 71 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:44.14 | |
127 | 111 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:44.29 | |
128 | 291 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 50 m | 1:44.56 | |
129 | 492 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:44.92 | ||
130 | 462 | Dysted Rose | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:49.33 | ||
131 | 230 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:51.25 | |
132 | 6 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 1:52.08 | |
133 | 284 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:52.29 | |
134 | 421 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 1:56.02 | ||
135 | 280 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 1:56.39 | |
136 | 431 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 1:56.65 | ||
137 | 57 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:59.59 | ||
138 | 253 | Holm Kathrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 2:01.01 | |
139 | 270 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 2:02.32 | |
140 | 235 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 2:05.10 | |
141 | 471 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 50 m | 2:06.72 | |
142 | 43 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 2:06.82 | ||
143 | 292 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 25 m | 2:19.97 | |
144 | 434 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 2:20.82 | ||
145 | 266 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 2:24.89 | |
146 | 244 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 2:38.39 | |
147 | 247 | Hansen Lærke | 2006 | VEST | 0686AH | 25 m | 2:39.66 | |
148 | 273 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 2:44.39 | |
149 | 1 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | ||
150 | 12 | Rasmussen Caroline | 2006 | SLAGELSE | 0696AE | 25 m | ||
151 | 84 | Villumsen Dedde | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
152 | 251 | Henriksen Jenny | 2006 | VEST | 25 m | |||
153 | 256 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 25 m | |||
154 | 294 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | ||
155 | 301 | Elise Julie | 2007 | ROSKILDE | 25 m | |||
156 | 307 | Hylleberg Silje | 2007 | ROSKILDE | 25 m | |||
157 | 408 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
158 | 437 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
159 | 468 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
160 | 472 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
161 | 487 | Pedersen Ingrid Marie | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
162 | 489 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 51.35 | |
2 | 94 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 52.55 | |
3 | 245 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 53.17 | |
4 | 126 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 54.96 | |
5 | 404 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 55.09 | |
6 | 405 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 55.89 | |
7 | 353 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 56.53 | |
8 | 172 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 56.54 | |
9 | 465 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 56.60 | |
10 | 98 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 56.69 | |
11 | 61 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 57.24 | |
12 | 151 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 57.30 | |
13 | 336 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | 57.30 | |
14 | 494 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 58.34 | |
15 | 144 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 58.37 | |
16 | 104 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 58.53 | |
17 | 420 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 58.89 | |
18 | 367 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 58.99 | |
19 | 293 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 59.00 | |
20 | 107 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 59.03 | |
21 | 93 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 59.11 | |
22 | 480 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 59.42 | |
23 | 326 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:00.03 | |
24 | 127 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:01.27 | |
25 | 74 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:01.53 | |
26 | 142 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:01.96 | |
27 | 481 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 1:02.28 | |
28 | 114 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:02.69 | |
29 | 394 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 25 m | 1:03.20 | |
30 | 236 | Castro Alessandro De | 2002 | VEST | 25 m | 1:03.78 | ||
31 | 388 | Sørensen Magnus Kingo | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 1:04.00 | |
32 | 357 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 50 m | 1:04.06 | |
33 | 18 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 1:05.06 | |
34 | 414 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:05.46 | |
35 | 417 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:06.33 | |
36 | 101 | Christensen Jonas | 2002 | HERLUFSHOL | 0231AG | 25 m | 1:06.90 | |
37 | 109 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 1:07.50 | |
38 | 56 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:07.76 | |
39 | 76 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:08.34 | |
40 | 258 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:08.42 | |
41 | 234 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:08.83 | |
42 | 141 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:09.90 | |
43 | 458 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:10.03 | |
44 | 296 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:10.36 | |
45 | 377 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:10.69 | |
46 | 14 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:10.85 | |
47 | 25 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:10.89 | |
48 | 261 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 50 m | 1:11.51 | |
49 | 250 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:11.99 | |
50 | 167 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:12.04 | |
51 | 459 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:12.55 | |
52 | 146 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:12.60 | |
53 | 479 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:12.66 | |
54 | 260 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:12.82 | |
55 | 129 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:12.86 | |
56 | 425 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:12.99 | |
57 | 39 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:13.36 | |
58 | 255 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:13.70 | |
59 | 171 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:14.41 | |
60 | 413 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:15.08 | |
61 | 70 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:15.42 | |
62 | 24 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:15.59 | |
63 | 381 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:16.24 | |
64 | 272 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:16.46 | |
65 | 231 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:16.74 | |
66 | 378 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:17.26 | |
67 | 20 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:17.39 | |
68 | 8 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:17.56 | |
69 | 416 | Lorentsen Lucas | 2004 | KALUNDBORG | 0407AI | 25 m | 1:18.14 | |
70 | 239 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:18.19 | |
71 | 158 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:18.25 | |
72 | 106 | Kruse Rune | 2002 | HERLUFSHOL | 0207AQ | 50 m | 1:19.56 | |
73 | 16 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:20.15 | |
74 | 60 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:20.52 | |
75 | 299 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:20.70 | |
76 | 28 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 1:21.06 | |
77 | 324 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:21.09 | |
78 | 370 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:21.46 | |
79 | 134 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:21.64 | |
80 | 358 | Mosegaard Mikkel | 2004 | TVS IF | 0427AF | 25 m | 1:21.99 | |
81 | 131 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:22.09 | |
82 | 89 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:22.14 | |
83 | 372 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:22.21 | |
84 | 312 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:26.22 | |
85 | 91 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:26.90 | |
86 | 497 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:27.60 | |
87 | 466 | Guul Magnus | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:28.47 | ||
88 | 52 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 1:29.30 | ||
89 | 308 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:29.48 | |
90 | 317 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 1:29.66 | |
91 | 268 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:29.71 | |
92 | 150 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 1:30.44 | |
93 | 418 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:30.48 | |
94 | 277 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:31.24 | |
95 | 428 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:32.48 | |
96 | 477 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | 1:32.67 | ||
97 | 173 | Volianitis Ikaros | 2004 | LYNGBY | 0441AJ | 50 m | 1:33.07 | |
98 | 310 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:33.10 | |
99 | 361 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | 1:34.33 | |
100 | 304 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:34.47 | |
101 | 371 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 1:34.47 | |
102 | 238 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 1:34.78 | |
103 | 490 | Petersen Tobias Askhøj | 2005 | RINGSTED | 0531AB | 25 m | 1:35.59 | |
104 | 315 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:35.80 | |
105 | 80 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 1:36.81 | ||
106 | 275 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:37.15 | |
107 | 289 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:37.53 | |
108 | 470 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:38.30 | |
109 | 384 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:40.11 | ||
110 | 233 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:40.45 | |
111 | 267 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:40.87 | |
112 | 44 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:41.53 | |
113 | 463 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:42.06 | |
114 | 278 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:43.11 | |
115 | 282 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 50 m | 1:44.31 | |
116 | 491 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:44.53 | |
117 | 242 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:44.92 | |
118 | 415 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 0687AB | 25 m | 1:49.98 | |
119 | 461 | Diem Felix | 2005 | RINGSTED | 0541AH | 25 m | 1:52.30 | |
120 | 305 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 1:53.83 | |
121 | 285 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:54.49 | |
122 | 276 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:54.71 | |
123 | 279 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:55.29 | |
124 | 309 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:55.62 | |
125 | 321 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:56.22 | |
126 | 306 | Hintze William | 2005 | ROSKILDE | 0549AG | 25 m | 2:20.40 | |
127 | 2 | Bjaldby Frederik Hillers | 2005 | SLAGELSE | 25 m | |||
128 | 5 | Krainer Jakob | 2005 | SLAGELSE | 0575AG | 25 m | ||
129 | 9 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | ||
130 | 10 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | ||
131 | 79 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 25 m | |||
132 | 237 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 25 m | |||
133 | 286 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 25 m | |||
134 | 348 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | TVS IF | 0379AN | 25 m | ||
135 | 374 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
136 | 396 | Petersen Gustav | 1996 | ODSHERRED | 25 m | |||
137 | 426 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
138 | 429 | Rasmussen Sofus | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
139 | 433 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
140 | 438 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
141 | 469 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
142 | 478 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 440 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:30.49 | |
2 | 483 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 50 m | 2:35.15 | |
3 | 295 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:36.50 | |
4 | 482 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:46.03 | |
5 | 297 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 2:51.99 | |
6 | 119 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 25 m | 3:28.49 | |
7 | 287 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:29.88 | |
8 | 73 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | ||
9 | 108 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | ||
10 | 300 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | ||
11 | 498 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 460 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:09.67 | |
2 | 407 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 2:17.48 | |
3 | 420 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:19.77 | |
4 | 83 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 2:20.01 | |
5 | 501 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 2:38.26 | |
6 | 100 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 2:44.48 | |
7 | 320 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 2:47.50 | |
8 | 248 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:57.81 | |
9 | 258 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 3:00.71 | |
10 | 169 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | ||
11 | 288 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 32.12 | |
2 | 331 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 32.72 | |
3 | 298 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 32.95 | |
4 | 294 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 34.56 | |
5 | 148 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 34.85 | |
6 | 108 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 35.02 | |
7 | 397 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 35.52 | |
8 | 316 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 35.54 | |
9 | 47 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 35.57 | |
10 | 473 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 35.67 | |
11 | 423 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 36.06 | |
12 | 174 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 36.16 | |
13 | 435 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 36.17 | |
14 | 424 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 36.89 | |
15 | 363 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 37.49 | |
16 | 59 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 37.50 | |
17 | 145 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 37.74 | |
18 | 332 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 37.95 | |
19 | 132 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 38.11 | |
20 | 323 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 39.02 | |
21 | 147 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 39.62 | |
22 | 130 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 40.23 | |
23 | 346 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 41.23 | |
24 | 488 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 0262BA | 25 m | 41.30 | |
25 | 112 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 25 m | 41.36 | |
26 | 87 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 41.43 | |
27 | 50 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 41.72 | ||
28 | 116 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 43.08 | |
29 | 1 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 43.66 | |
30 | 427 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 44.18 | |
31 | 164 | Smith Erika Nicole | 2003 | LYNGBY | 0358AU | 25 m | 44.61 | |
32 | 161 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 45.82 | |
33 | 303 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 46.00 | |
34 | 170 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 46.07 | |
35 | 63 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 46.18 | |
36 | 4 | Jørgensen Silke Bruun | 2005 | SLAGELSE | 0558AA | 25 m | 47.05 | |
37 | 322 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 47.30 | |
38 | 22 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 49.20 | |
39 | 117 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 49.60 | |
40 | 283 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 49.66 | |
41 | 386 | Sørensen Caroline Kingo | 2003 | DRAGSHOLM | 0358AW | 25 m | 50.11 | |
42 | 291 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 50.15 | |
43 | 254 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 51.16 | |
44 | 11 | Quist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 51.29 | |
45 | 41 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 51.41 | |
46 | 274 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 51.48 | |
47 | 49 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 51.88 | ||
48 | 333 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 52.15 | |
49 | 492 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 53.08 | ||
50 | 249 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 53.13 | |
51 | 329 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 53.55 | |
52 | 140 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 53.75 | |
53 | 280 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 54.15 | |
54 | 230 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 54.46 | |
55 | 90 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 54.53 | |
56 | 382 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 55.11 | |
57 | 6 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 55.17 | |
58 | 235 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 56.38 | |
59 | 155 | Olivarius Ida | 2004 | LYNGBY | 0418AL | 25 m | 56.72 | |
60 | 431 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 57.74 | ||
61 | 12 | Rasmussen Caroline | 2006 | SLAGELSE | 0696AE | 25 m | 58.23 | |
62 | 128 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 25 m | 59.29 | |
63 | 472 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:00.01 | ||
64 | 489 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 25 m | 1:00.39 | ||
65 | 57 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:00.48 | ||
66 | 162 | Sloth Ida Lerche | 2004 | LYNGBY | 0498AK | 25 m | 1:01.28 | |
67 | 266 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:01.35 | |
68 | 244 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:02.32 | |
69 | 434 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 1:03.19 | ||
70 | 253 | Holm Kathrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 1:03.57 | |
71 | 247 | Hansen Lærke | 2006 | VEST | 0686AH | 25 m | 1:03.70 | |
72 | 292 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 25 m | 1:04.90 | |
73 | 273 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:05.19 | |
74 | 43 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:11.87 | ||
75 | 84 | Villumsen Dedde | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
76 | 251 | Henriksen Jenny | 2006 | VEST | 25 m | |||
77 | 256 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 25 m | |||
78 | 301 | Elise Julie | 2007 | ROSKILDE | 25 m | |||
79 | 307 | Hylleberg Silje | 2007 | ROSKILDE | 25 m | |||
80 | 408 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
81 | 437 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
82 | 487 | Pedersen Ingrid Marie | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 29.42 | |
2 | 94 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 29.48 | |
3 | 465 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 29.56 | |
4 | 441 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 29.84 | |
5 | 102 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | 30.50 | |
6 | 367 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 30.92 | |
7 | 414 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 33.73 | |
8 | 17 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 33.83 | |
9 | 293 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 34.28 | |
10 | 499 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 34.68 | |
11 | 388 | Sørensen Magnus Kingo | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 35.30 | |
12 | 141 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 35.72 | |
13 | 159 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 36.85 | |
14 | 15 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 37.05 | |
15 | 311 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 38.54 | |
16 | 18 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 38.70 | |
17 | 416 | Lorentsen Lucas | 2004 | KALUNDBORG | 0407AI | 25 m | 39.04 | |
18 | 357 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 50 m | 39.31 | |
19 | 24 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 40.12 | |
20 | 101 | Christensen Jonas | 2002 | HERLUFSHOL | 0231AG | 25 m | 40.39 | |
21 | 27 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 40.59 | |
22 | 296 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 41.10 | |
23 | 131 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 41.80 | |
24 | 40 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 42.42 | |
25 | 167 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 44.03 | |
26 | 113 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 44.38 | |
27 | 312 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 44.52 | |
28 | 299 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 44.97 | |
29 | 268 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 45.03 | |
30 | 91 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 45.21 | |
31 | 289 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 46.22 | |
32 | 267 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 46.57 | |
33 | 3 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 46.94 | |
34 | 308 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 47.30 | |
35 | 263 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 47.86 | |
36 | 275 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 48.24 | |
37 | 497 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 48.35 | |
38 | 238 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 48.40 | |
39 | 466 | Guul Magnus | 2005 | RINGSTED | 25 m | 48.71 | ||
40 | 478 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 25 m | 49.17 | ||
41 | 233 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 49.22 | |
42 | 242 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 50.00 | |
43 | 490 | Petersen Tobias Askhøj | 2005 | RINGSTED | 0531AB | 25 m | 50.20 | |
44 | 309 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 50.86 | |
45 | 278 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 51.07 | |
46 | 310 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 51.18 | |
47 | 317 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 51.20 | |
48 | 277 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 51.29 | |
49 | 285 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 51.96 | |
50 | 282 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 52.13 | |
51 | 8 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 52.19 | |
52 | 415 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 0687AB | 25 m | 52.25 | |
53 | 325 | Nyegaard Joanathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 52.32 | |
54 | 279 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 52.47 | |
55 | 321 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 54.98 | |
56 | 461 | Diem Felix | 2005 | RINGSTED | 0541AH | 25 m | 55.13 | |
57 | 491 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 55.32 | |
58 | 276 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 55.61 | |
59 | 305 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 56.09 | |
60 | 371 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 58.11 | |
61 | 348 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | TVS IF | 0379AN | 25 m | 1:04.53 | |
62 | 433 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | 1:04.60 | ||
63 | 2 | Bjaldby Frederik Hillers | 2005 | SLAGELSE | 25 m | |||
64 | 5 | Krainer Jakob | 2005 | SLAGELSE | 0575AG | 25 m | ||
65 | 9 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | ||
66 | 10 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | ||
67 | 237 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 25 m | |||
68 | 286 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 25 m | |||
69 | 336 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | ||
70 | 426 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
71 | 429 | Rasmussen Sofus | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
72 | 438 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
73 | 469 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
74 | 477 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 23, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 4:36.30 | |
2 | 295 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 4:41.83 | |
3 | 337 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 4:46.00 | |
4 | 99 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 4:48.26 | |
5 | 496 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 4:53.94 | |
6 | 66 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 5:03.32 | |
7 | 319 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 5:05.22 | |
8 | 440 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 50 m | 5:06.68 | |
9 | 121 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 5:07.48 | |
10 | 271 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 5:07.57 | |
11 | 379 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 5:09.91 | |
12 | 327 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 5:12.97 | |
13 | 436 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 5:20.30 | RES |
14 | 264 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 5:24.78 | RES |
15 | 495 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 5:26.26 | RES |
16 | 42 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 5:36.76 | RES |
17 | 287 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 5:38.92 | RES |
18 | 229 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 5:39.68 | RES |
19 | 356 | Larsen Anna-Laura Dalsø | 1999 | TVS IF | 9956BE | 25 m | 5:40.00 | RES |
20 | 464 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 5:43.68 | RES |
21 | 498 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 5:57.65 | RES |
22 | 475 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 6:36.02 | RES |
23 | 118 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 7:38.06 | RES |
24 | 265 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 24, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 481 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 4:29.03 | |
2 | 480 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 4:37.09 | |
3 | 245 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 4:37.26 | |
4 | 494 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 4:38.59 | |
5 | 353 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 50 m | 4:38.92 | |
6 | 98 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 4:39.32 | |
7 | 74 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 4:42.18 | |
8 | 107 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 4:42.70 | |
9 | 135 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 4:43.30 | |
10 | 261 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 5:02.19 | |
11 | 315 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 5:11.34 | |
12 | 76 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 5:11.78 | |
13 | 152 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 5:15.19 | RES |
14 | 458 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 5:25.27 | RES |
15 | 248 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 5:25.85 | RES |
16 | 377 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 5:30.11 | RES |
17 | 250 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 5:32.67 | RES |
18 | 260 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 5:42.86 | RES |
19 | 239 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 5:51.29 | RES |
20 | 231 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 6:25.80 | RES |
21 | 355 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | RES | |
22 | 479 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 25, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 442 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:09.00 | |
2 | 298 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:12.43 | |
3 | 121 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:12.57 | |
4 | 139 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:12.89 | |
5 | 153 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:13.06 | |
6 | 335 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:14.38 | |
7 | 148 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:14.60 | |
8 | 46 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:15.08 | |
9 | 115 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 1:15.08 | |
10 | 476 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 1:15.09 | |
11 | 166 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:15.23 | |
12 | 297 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 1:16.23 | |
13 | 344 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:17.15 | |
14 | 411 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:17.52 | |
15 | 123 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:17.93 | |
16 | 88 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:17.99 | |
17 | 68 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:18.32 | |
18 | 120 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:18.84 | |
19 | 435 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:19.14 | |
20 | 96 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:19.22 | |
21 | 174 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:19.53 | |
22 | 168 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:19.76 | |
23 | 363 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:20.84 | |
24 | 78 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | 1:21.98 | |
25 | 351 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 1:21.98 | |
26 | 103 | Elmquist Nicoline | 2002 | HERLUFSHOL | 0228AX | 25 m | 1:22.29 | |
27 | 47 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:22.87 | |
28 | 436 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:23.36 | |
29 | 132 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:23.54 | |
30 | 161 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:23.75 | |
31 | 147 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:24.33 | |
32 | 379 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:24.68 | |
33 | 138 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:25.00 | |
34 | 122 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:25.13 | |
35 | 21 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:25.24 | |
36 | 240 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:25.27 | |
37 | 419 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:25.60 | |
38 | 482 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 1:25.61 | |
39 | 19 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:27.61 | |
40 | 143 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:27.78 | |
41 | 30 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:28.00 | |
42 | 412 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:29.82 | |
43 | 50 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 1:30.68 | ||
44 | 347 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 1:30.69 | |
45 | 343 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 1:32.36 | |
46 | 87 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:32.52 | |
47 | 119 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 25 m | 1:32.99 | |
48 | 149 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:33.93 | |
49 | 485 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 1:34.79 | |
50 | 97 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:34.87 | |
51 | 22 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:35.11 | |
52 | 29 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 1:35.35 | |
53 | 432 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:35.75 | |
54 | 252 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 1:36.36 | |
55 | 369 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:37.17 | |
56 | 133 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:38.64 | |
57 | 318 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:38.64 | |
58 | 259 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:38.76 | |
59 | 502 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 1:39.23 | |
60 | 375 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:39.58 | |
61 | 376 | Nielsen Sabine Storm | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 1:40.11 | |
62 | 137 | Høybye Lucca Piel | 2003 | LYNGBY | 0368AV | 25 m | 1:40.22 | |
63 | 349 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 1:41.63 | |
64 | 73 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:41.99 | |
65 | 362 | Simonsen Emma | 2004 | TVS IF | 0472AO | 25 m | 1:42.04 | |
66 | 63 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:42.81 | |
67 | 7 | Liebgen Signe | 2005 | SLAGELSE | 0544AI | 25 m | 1:44.53 | |
68 | 330 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:44.73 | |
69 | 486 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:45.05 | |
70 | 493 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:46.64 | ||
71 | 154 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:46.97 | |
72 | 395 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 0146BA | 25 m | 1:47.38 | |
73 | 75 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:48.53 | |
74 | 457 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:49.15 | |
75 | 136 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:53.37 | |
76 | 71 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 2:00.83 | |
77 | 90 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:02.22 | |
78 | 155 | Olivarius Ida | 2004 | LYNGBY | 0418AL | 25 m | 2:03.11 | |
79 | 57 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
80 | 81 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | ||
81 | 111 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | ||
82 | 455 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 26, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 126 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:02.41 | |
2 | 407 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:02.94 | |
3 | 94 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 1:03.37 | |
4 | 404 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 1:05.95 | |
5 | 334 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 25 m | 1:06.54 | |
6 | 172 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:06.84 | |
7 | 326 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:07.41 | |
8 | 61 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:07.68 | |
9 | 420 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:07.84 | |
10 | 93 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 1:08.50 | |
11 | 245 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:08.64 | |
12 | 95 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 1:08.65 | |
13 | 441 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:09.11 | |
14 | 151 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:09.18 | |
15 | 135 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:09.82 | |
16 | 127 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:09.84 | |
17 | 367 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:09.87 | |
18 | 484 | Olesen Karsten | 1970 | RINGSTED | 25 m | 1:10.00 | ||
19 | 501 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 1:11.19 | |
20 | 152 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:11.62 | |
21 | 104 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 1:12.60 | |
22 | 144 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:12.76 | |
23 | 394 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 25 m | 1:13.08 | |
24 | 500 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:13.23 | |
25 | 142 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:13.77 | |
26 | 236 | Castro Alessandro De | 2002 | VEST | 25 m | 1:14.00 | ||
27 | 159 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:16.30 | |
28 | 56 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:17.93 | |
29 | 17 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:18.33 | |
30 | 14 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:19.98 | |
31 | 114 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:20.28 | |
32 | 113 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:20.74 | |
33 | 258 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:21.03 | |
34 | 160 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:21.25 | |
35 | 171 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:22.06 | |
36 | 100 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 1:22.20 | |
37 | 25 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:23.09 | |
38 | 167 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:24.14 | |
39 | 311 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:25.38 | |
40 | 417 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:25.53 | |
41 | 169 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:26.77 | |
42 | 129 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:26.92 | |
43 | 146 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:26.97 | |
44 | 158 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:27.48 | |
45 | 413 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:27.80 | |
46 | 425 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:27.94 | |
47 | 39 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:28.45 | |
48 | 381 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:28.45 | |
49 | 248 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:28.75 | |
50 | 106 | Kruse Rune | 2002 | HERLUFSHOL | 0207AQ | 25 m | 1:29.90 | |
51 | 378 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:30.11 | |
52 | 28 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 1:30.80 | |
53 | 70 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:31.16 | |
54 | 60 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:31.60 | |
55 | 20 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:32.40 | |
56 | 134 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:32.53 | |
57 | 131 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:33.49 | |
58 | 16 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:34.97 | |
59 | 372 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:36.67 | |
60 | 358 | Mosegaard Mikkel | 2004 | TVS IF | 0427AF | 25 m | 1:37.32 | |
61 | 370 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:40.11 | |
62 | 150 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:41.66 | |
63 | 418 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:43.38 | |
64 | 466 | Guul Magnus | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:45.07 | ||
65 | 91 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:45.13 | |
66 | 361 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | 1:48.12 | |
67 | 428 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:49.74 | |
68 | 80 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 1:56.39 | ||
69 | 173 | Volianitis Ikaros | 2004 | LYNGBY | 0441AJ | 25 m | 2:01.60 | |
70 | 371 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 2:10.11 | |
71 | 3 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | ||
72 | 9 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | ||
73 | 79 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 25 m | |||
74 | 304 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | ||
75 | 325 | Nyegaard Joanathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | ||
76 | 374 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
77 | 463 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 27, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 30.93 | |
2 | 483 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 31.10 | |
3 | 121 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 31.36 | |
4 | 153 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 31.46 | |
5 | 294 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 31.77 | |
6 | 422 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 31.96 | |
7 | 139 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 32.81 | |
8 | 92 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 32.99 | |
9 | 99 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 33.05 | |
10 | 435 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 33.15 | |
11 | 88 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 33.31 | |
12 | 331 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 33.43 | |
13 | 332 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 33.60 | |
14 | 123 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 34.22 | |
15 | 323 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 34.33 | |
16 | 424 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 35.42 | |
17 | 300 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 35.50 | |
18 | 316 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 35.74 | |
19 | 118 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 36.01 | |
20 | 103 | Elmquist Nicoline | 2002 | HERLUFSHOL | 0228AX | 25 m | 36.04 | |
21 | 397 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 36.06 | |
22 | 119 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 50 m | 36.21 | |
23 | 302 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 36.47 | |
24 | 473 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 36.54 | |
25 | 423 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 36.62 | |
26 | 432 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 37.33 | |
27 | 393 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 9956BB | 25 m | 38.17 | |
28 | 30 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 38.24 | |
29 | 356 | Larsen Anna-Laura Dalsø | 1999 | TVS IF | 9956BE | 25 m | 38.32 | |
30 | 21 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 39.00 | |
31 | 345 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 40.29 | |
32 | 163 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 41.21 | |
33 | 145 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 41.88 | |
34 | 343 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 50 m | 42.49 | |
35 | 13 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 42.82 | |
36 | 26 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 42.91 | |
37 | 29 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 43.02 | |
38 | 359 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 44.01 | |
39 | 23 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 44.08 | |
40 | 412 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 44.32 | |
41 | 347 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 45.52 | |
42 | 137 | Høybye Lucca Piel | 2003 | LYNGBY | 0368AV | 25 m | 46.06 | |
43 | 170 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 46.11 | |
44 | 502 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 46.74 | |
45 | 464 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 47.29 | |
46 | 130 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 47.49 | |
47 | 4 | Jørgensen Silke Bruun | 2005 | SLAGELSE | 0558AA | 25 m | 49.88 | |
48 | 165 | Sondt-Marcussen Sille | 2005 | LYNGBY | 0528AE | 25 m | 51.30 | |
49 | 41 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 52.62 | |
50 | 303 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 52.70 | |
51 | 457 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 53.74 | |
52 | 140 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 53.82 | |
53 | 375 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 55.11 | |
54 | 128 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 25 m | 55.83 | |
55 | 162 | Sloth Ida Lerche | 2004 | LYNGBY | 0498AK | 25 m | 55.92 | |
56 | 492 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 56.33 | ||
57 | 155 | Olivarius Ida | 2004 | LYNGBY | 0418AL | 25 m | 1:11.87 | |
58 | 43 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:19.94 | ||
59 | 49 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
60 | 75 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 28, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 25.99 | |
2 | 460 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 26.83 | |
3 | 94 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 27.28 | |
4 | 83 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 27.45 | |
5 | 404 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 27.89 | |
6 | 144 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 28.42 | |
7 | 405 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 28.45 | |
8 | 499 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 28.54 | |
9 | 293 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 28.66 | |
10 | 394 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 25 m | 30.22 | |
11 | 494 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 30.25 | |
12 | 152 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 30.27 | |
13 | 501 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 30.91 | |
14 | 465 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 31.13 | |
15 | 480 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 31.40 | |
16 | 95 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 31.45 | |
17 | 320 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 31.76 | |
18 | 15 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 32.04 | |
19 | 500 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 33.45 | |
20 | 24 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 35.88 | |
21 | 18 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 36.03 | |
22 | 106 | Kruse Rune | 2002 | HERLUFSHOL | 0207AQ | 50 m | 36.18 | |
23 | 146 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 37.06 | |
24 | 355 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 37.34 | |
25 | 425 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 37.39 | |
26 | 109 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 50 m | 38.23 | |
27 | 76 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 38.60 | |
28 | 296 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 38.74 | |
29 | 381 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 39.36 | |
30 | 8 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 39.66 | |
31 | 288 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 40.13 | |
32 | 16 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 42.17 | |
33 | 388 | Sørensen Magnus Kingo | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 42.57 | |
34 | 20 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 42.97 | |
35 | 28 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 50 m | 44.32 | |
36 | 377 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 45.11 | |
37 | 370 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 45.71 | |
38 | 160 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 46.19 | |
39 | 428 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 48.23 | |
40 | 324 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 54.08 | |
41 | 173 | Volianitis Ikaros | 2004 | LYNGBY | 0441AJ | 25 m | 59.68 | |
42 | 497 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:01.81 | |
43 | 80 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 1:03.07 | ||
44 | 44 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:05.43 | |
45 | 384 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:10.11 | ||
46 | 40 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | ||
47 | 52 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
48 | 304 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | ||
49 | 325 | Nyegaard Joanathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | ||
50 | 336 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | ||
51 | 396 | Petersen Gustav | 1996 | ODSHERRED | 25 m | |||
52 | 470 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | ||
53 | 490 | Petersen Tobias Askhøj | 2005 | RINGSTED | 0531AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 29, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 442 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 2:17.76 | |
2 | 331 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:23.55 | |
3 | 166 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:33.00 | |
4 | 295 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:34.39 | |
5 | 411 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 2:37.01 | |
6 | 92 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 2:41.46 | |
7 | 66 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:42.42 | |
8 | 120 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:42.45 | |
9 | 47 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:43.19 | |
10 | 174 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:44.14 | |
11 | 108 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 2:44.29 | |
12 | 476 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 2:44.35 | |
13 | 363 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:46.36 | |
14 | 229 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 2:47.49 | |
15 | 243 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 2:50.72 | |
16 | 495 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 2:51.29 | |
17 | 498 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:52.59 | |
18 | 59 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 2:52.74 | |
19 | 264 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:52.88 | |
20 | 147 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:54.87 | |
21 | 257 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:58.27 | |
22 | 281 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:00.06 | |
23 | 163 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 3:08.65 | |
24 | 241 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:09.49 | |
25 | 346 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 3:09.51 | |
26 | 116 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 3:11.19 | |
27 | 232 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 3:14.00 | |
28 | 265 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 3:23.31 | |
29 | 63 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 3:28.98 | |
30 | 427 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 3:30.00 | |
31 | 269 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:34.92 | |
32 | 322 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 3:42.25 | |
33 | 330 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 3:46.47 | |
34 | 349 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 50 m | 3:53.56 | |
35 | 90 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:55.56 | |
36 | 329 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 4:11.82 | |
37 | 81 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | ||
38 | 133 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | ||
39 | 154 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | ||
40 | 262 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | ||
41 | 291 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | ||
42 | 318 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | ||
43 | 333 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | ||
44 | 421 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
45 | 455 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 30, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 441 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:10.02 | |
2 | 102 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | 2:20.26 | |
3 | 151 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:21.51 | |
4 | 353 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 2:23.98 | |
5 | 135 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:28.15 | |
6 | 234 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 2:34.45 | |
7 | 481 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:34.60 | |
8 | 17 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 2:37.23 | |
9 | 417 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:40.80 | |
10 | 414 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 2:44.11 | |
11 | 315 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 2:49.17 | |
12 | 169 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 2:51.20 | |
13 | 311 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:56.77 | |
14 | 250 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 2:57.07 | |
15 | 239 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:58.29 | |
16 | 255 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 3:02.45 | |
17 | 60 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 3:03.15 | |
18 | 89 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 3:04.87 | |
19 | 134 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 3:06.68 | |
20 | 272 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 3:09.64 | |
21 | 416 | Lorentsen Lucas | 2004 | KALUNDBORG | 0407AI | 25 m | 3:10.00 | |
22 | 378 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 3:10.11 | |
23 | 477 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | 3:23.49 | ||
24 | 263 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 3:35.91 | |
25 | 289 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 3:40.95 | |
26 | 308 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 3:46.41 | |
27 | 312 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 3:57.92 | |
28 | 310 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 4:01.95 | |
29 | 101 | Christensen Jonas | 2002 | HERLUFSHOL | 0231AG | 25 m | ||
30 | 299 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | ||
31 | 309 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | ||
32 | 317 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | ||
33 | 415 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 0687AB | 25 m | ||
34 | 479 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | ||
35 | 491 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 31, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 483 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 1:13.47 | |
2 | 99 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 1:19.99 | |
3 | 46 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:20.85 | |
4 | 344 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:21.67 | |
5 | 319 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:23.05 | |
6 | 316 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 1:23.87 | |
7 | 96 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:24.70 | |
8 | 148 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:25.27 | |
9 | 271 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:26.25 | |
10 | 68 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:26.76 | |
11 | 440 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:26.93 | |
12 | 281 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:27.25 | |
13 | 335 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:27.51 | |
14 | 297 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 1:28.42 | |
15 | 257 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:31.10 | |
16 | 161 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:31.32 | |
17 | 168 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:31.32 | |
18 | 390 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 25 m | 1:31.35 | |
19 | 123 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:31.44 | |
20 | 351 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 1:32.47 | |
21 | 496 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 1:34.26 | |
22 | 419 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:35.30 | |
23 | 262 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 1:37.00 | |
24 | 122 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:37.11 | |
25 | 110 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:37.67 | |
26 | 243 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 1:37.99 | |
27 | 78 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 25 m | 1:38.11 | |
28 | 345 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 1:38.11 | |
29 | 482 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 1:40.18 | |
30 | 19 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:40.65 | |
31 | 475 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 1:40.75 | |
32 | 269 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:42.20 | |
33 | 488 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 0262BA | 25 m | 1:42.53 | |
34 | 240 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:42.59 | |
35 | 149 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:42.73 | |
36 | 42 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 1:44.03 | |
37 | 287 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:44.63 | |
38 | 143 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 50 m | 1:44.69 | |
39 | 241 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:45.05 | |
40 | 13 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:47.00 | |
41 | 259 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:47.73 | |
42 | 22 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:48.05 | |
43 | 164 | Smith Erika Nicole | 2003 | LYNGBY | 0358AU | 50 m | 1:48.12 | |
44 | 138 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:48.64 | |
45 | 26 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:48.65 | |
46 | 232 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:50.77 | |
47 | 493 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:51.19 | ||
48 | 252 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 1:52.50 | |
49 | 464 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 1:52.51 | |
50 | 75 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:52.60 | |
51 | 376 | Nielsen Sabine Storm | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 1:52.71 | |
52 | 362 | Simonsen Emma | 2004 | TVS IF | 0472AO | 25 m | 1:52.99 | |
53 | 359 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 1:53.83 | |
54 | 485 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 1:55.57 | |
55 | 369 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:56.21 | |
56 | 136 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:56.49 | |
57 | 117 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:57.64 | |
58 | 280 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 1:58.18 | |
59 | 73 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:58.55 | |
60 | 140 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 1:59.98 | |
61 | 111 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:00.00 | |
62 | 382 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 2:00.11 | |
63 | 274 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:00.28 | |
64 | 283 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:01.20 | |
65 | 7 | Liebgen Signe | 2005 | SLAGELSE | 0544AI | 25 m | 2:02.00 | |
66 | 486 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 2:03.71 | |
67 | 71 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 2:03.96 | |
68 | 162 | Sloth Ida Lerche | 2004 | LYNGBY | 0498AK | 25 m | 2:04.53 | |
69 | 165 | Sondt-Marcussen Sille | 2005 | LYNGBY | 0528AE | 50 m | 2:04.90 | |
70 | 386 | Sørensen Caroline Kingo | 2003 | DRAGSHOLM | 0358AW | 25 m | 2:05.11 | |
71 | 11 | Quist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 2:05.47 | |
72 | 254 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 2:06.85 | |
73 | 253 | Holm Kathrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 2:09.60 | |
74 | 12 | Rasmussen Caroline | 2006 | SLAGELSE | 0696AE | 25 m | 2:20.97 | |
75 | 431 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:22.96 | ||
76 | 230 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 2:23.46 | |
77 | 434 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 2:50.47 | ||
78 | 471 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 25 m | 2:53.25 | |
79 | 1 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | ||
80 | 6 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | ||
81 | 49 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
82 | 84 | Villumsen Dedde | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
83 | 97 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | ||
84 | 249 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | ||
85 | 270 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | ||
86 | 284 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | ||
87 | 397 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | ||
88 | 408 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
89 | 421 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 32, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 407 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:06.54 | |
2 | 61 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:06.67 | |
3 | 460 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 1:08.00 | |
4 | 405 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:10.27 | |
5 | 334 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 25 m | 1:10.30 | |
6 | 126 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:12.87 | |
7 | 439 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 1:13.84 | |
8 | 500 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:15.05 | |
9 | 95 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 1:15.40 | |
10 | 104 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 1:15.78 | |
11 | 261 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:16.87 | |
12 | 172 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:16.89 | |
13 | 142 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:18.10 | |
14 | 98 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 1:19.44 | |
15 | 74 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:20.31 | |
16 | 236 | Castro Alessandro De | 2002 | VEST | 25 m | 1:22.78 | ||
17 | 357 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:26.34 | |
18 | 355 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 1:26.45 | |
19 | 320 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:28.28 | |
20 | 171 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:28.45 | |
21 | 234 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:28.46 | |
22 | 15 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:29.09 | |
23 | 160 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:29.52 | |
24 | 113 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:29.67 | |
25 | 159 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:29.74 | |
26 | 141 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:30.70 | |
27 | 255 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:31.23 | |
28 | 56 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:31.41 | |
29 | 27 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:33.00 | |
30 | 14 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:33.54 | |
31 | 129 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:36.55 | |
32 | 231 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:37.44 | |
33 | 413 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:40.64 | |
34 | 459 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:41.05 | |
35 | 260 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:41.53 | |
36 | 272 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:41.62 | |
37 | 25 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 1:42.05 | |
38 | 158 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:42.05 | |
39 | 418 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:49.33 | |
40 | 40 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:49.57 | |
41 | 288 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 1:51.04 | |
42 | 458 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:51.16 | |
43 | 268 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:52.75 | |
44 | 277 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:52.81 | |
45 | 89 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:53.69 | |
46 | 3 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:54.00 | |
47 | 324 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 1:56.33 | |
48 | 361 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | 1:57.86 | |
49 | 238 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 2:00.50 | |
50 | 150 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:00.66 | |
51 | 463 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 2:00.86 | |
52 | 348 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | TVS IF | 0379AN | 25 m | 2:01.10 | |
53 | 267 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 2:04.80 | |
54 | 275 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 2:05.27 | |
55 | 282 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 2:07.17 | |
56 | 372 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 2:10.11 | |
57 | 233 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 2:11.11 | |
58 | 52 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 2:16.39 | ||
59 | 242 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 2:18.52 | |
60 | 461 | Diem Felix | 2005 | RINGSTED | 0541AH | 25 m | 2:18.84 | |
61 | 285 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 2:32.66 | |
62 | 433 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | 2:53.23 | ||
63 | 2 | Bjaldby Frederik Hillers | 2005 | SLAGELSE | 25 m | |||
64 | 5 | Krainer Jakob | 2005 | SLAGELSE | 0575AG | 25 m | ||
65 | 10 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | ||
66 | 39 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | ||
67 | 70 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | ||
68 | 79 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 25 m | |||
69 | 107 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | ||
70 | 305 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | ||
71 | 321 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | ||
72 | 396 | Petersen Gustav | 1996 | ODSHERRED | 25 m | |||
73 | 426 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
74 | 438 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
75 | 470 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 33, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 453 | Ringsted Piger 1 | 0 | RINGSTED | 25 m | 1:54.00 | ||
2 | 506 | Roskilde Piger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 1:56.00 | ||
3 | 402 | Kalundborg Piger | 1990 | KALUNDBORG | 25 m | 1:58.06 | ||
4 | 156 | Lyngby Piger 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:01.35 | ||
5 | 340 | Tvs Piger 1 | 1999 | TVS IF | 25 m | 2:05.00 | ||
6 | 403 | Kalundborg Piger 1 | 1995 | KALUNDBORG | 25 m | 2:05.22 | ||
7 | 450 | Hg Piger Ældste | 1998 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:05.25 | ||
8 | 157 | Lyngby Es3 Piger 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:06.00 | ||
9 | 37 | Næstved Piger 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:07.50 | ||
10 | 228 | Vest Årgangspiger | 2001 | VEST | 25 m | 2:08.43 | ||
11 | 38 | Næstved Piger 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:10.12 | ||
12 | 33 | Herlev Piger 1 | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:24.76 | ||
13 | 449 | Hg Piger 1 Yngste | 2001 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:25.25 | ||
14 | 341 | Tvs Piger 2 | 1990 | TVS IF | 25 m | 2:35.00 | ||
15 | 454 | Ringsted Piger 2 | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:41.00 | ||
16 | 226 | Vest Talent Piger | 2005 | VEST | 25 m | 2:50.78 | ||
17 | 224 | Vest Minitalent Piger | 2006 | VEST | 25 m | 3:35.18 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |
Løb 34, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 451 | Ringsted Drenge 1 | 0 | RINGSTED | 25 m | 1:37.00 | ||
2 | 124 | Lyngby Drenge 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:45.01 | ||
3 | 400 | Kalundborg Mix | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 1:48.29 | ||
4 | 505 | Roskilde Herre 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 1:49.00 | ||
5 | 398 | Kalundborg Drenge | 1990 | KALUNDBORG | 25 m | 1:49.37 | ||
6 | 227 | Vest Årgangsdrenge | 2000 | VEST | 25 m | 1:52.10 | ||
7 | 447 | Hg Drenge Ældste | 1996 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:58.25 | ||
8 | 35 | Næstved Drenge 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:00.00 | ||
9 | 339 | Tvs Drenge 1 | 1999 | TVS IF | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 125 | Lyngby Es3 Drenge 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:02.00 | ||
11 | 36 | Næstved Drenge 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:10.10 | ||
12 | 225 | Vest Talent Drenge | 2004 | VEST | 25 m | 2:11.79 | ||
13 | 448 | Hg Drenge Yngste | 1999 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:15.25 | ||
14 | 31 | Herlev Drenge 1 | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:19.00 | ||
15 | 32 | Herlev Drenge 2 | 2000 | HERLEV | 25 m | 2:19.73 | ||
16 | 452 | Ringsted Drenge 2 | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:28.00 | ||
17 | 223 | Vest Minitalent Drenge | 2006 | VEST | 25 m | 3:09.31 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:03 |