Startliste for UGP 1 & 2, Västervik
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
UGP 1 & 2 |
|
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Västervik |
|
Utskriftstid |
14:01 |
|
|
Arrangör |
Västerviks SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
|
|
Gren 8, 100m Ryggsim Damer A-D |
Finaler (10) |
Beräknad start 15:15 |
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
85 |
3 |
Emma Werner |
2005 |
AF4605 |
NKK |
|
25m |
|
46 |
4 |
Clara Kuggvik |
2005 |
AR9405 |
VSS |
|
25m |
|
81 |
5 |
Kasandra Svan |
2004 |
AQ0404 |
NKK |
|
25m |
|
69 |
6 |
Ronja Flanagan |
2006 |
AB3406 |
NKK |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Tilda Sundell |
2005 |
AT8205 |
VSS |
|
25m |
|
36 |
2 |
Lisa Grimvall |
2004 |
BF2404 |
VSS |
|
25m |
1:58.73 |
47 |
3 |
Frida Liliequist |
2004 |
BF0404 |
VSS |
|
25m |
1:57.32 |
185 |
4 |
Jonna Starkenberg |
2002 |
BA5802 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:49.78 |
221 |
5 |
Iris Skillermark |
2002 |
BK8202 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
1:52.09 |
38 |
6 |
Elin Hagman |
2004 |
BL8604 |
VSS |
|
25m |
1:57.44 |
40 |
7 |
Ida Holmberg |
2004 |
BL2804 |
VSS |
|
25m |
2:22.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Hanna Liliequist |
2002 |
BE6202 |
VSS |
|
25m |
1:47.36 |
45 |
2 |
Emma Kindberg |
2004 |
BF3404 |
VSS |
|
25m |
1:45.70 |
20 |
3 |
Ebba Håkansson |
2003 |
AJ6203 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:44.10 |
33 |
4 |
Ida-Lee Fjelstrenius |
2002 |
BE1202 |
VSS |
|
25m |
1:42.15 |
28 |
5 |
Alessandra Bäck |
2003 |
BV6203 |
VSS |
|
25m |
1:43.12 |
44 |
6 |
Linnea Karlsson |
2004 |
BF5404 |
VSS |
|
25m |
1:44.31 |
29 |
7 |
Alva Claesén |
2004 |
BG7404 |
VSS |
|
25m |
1:46.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
13 |
1 |
Saga Hjelm |
2004 |
AI6204 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:40.02 |
93 |
2 |
Maja Arnell |
2004 |
AO8204 |
LASS |
|
25m |
1:35.89 |
183 |
3 |
Nora Rogö |
2004 |
AW7604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:35.49 |
80 |
4 |
Felicia Svan |
2003 |
BF7203 |
NKK |
|
25m |
1:34.22 |
99 |
5 |
Emmy Ericsson |
2003 |
BO8403 |
LASS |
|
25m |
1:34.53 |
100 |
6 |
Elin Friberg |
2004 |
AD1404 |
LASS |
|
25m |
1:35.78 |
25 |
7 |
Ellen Augustini |
2002 |
BS8802 |
VSS |
|
25m |
1:37.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
223 |
1 |
Lisa Ullman |
2001 |
AS5201 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
1:34.09 |
10 |
2 |
Nora Björklund |
2003 |
BA4803 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:30.75 |
153 |
3 |
Felicia Lewton |
2001 |
BR0801 |
KALMAR |
|
25m |
1:29.59 |
143 |
4 |
Josefine Carlström |
2001 |
BP7601 |
KALMAR |
|
25m |
1:28.42 |
188 |
5 |
Felicia Tubbin |
2003 |
BK3203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:29.48 |
189 |
6 |
Lisa Wretling |
2004 |
AW9604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:29.82 |
117 |
7 |
Elsa Linné |
2003 |
AX4803 |
LASS |
|
25m |
1:33.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Celie Augustsson |
2004 |
AG2604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:27.23 |
186 |
2 |
Natalie Stjärnås |
2003 |
AL3403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:26.64 |
187 |
3 |
Wilma Svensson |
2004 |
AG6604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:24.54 |
211 |
4 |
Tilda Tellfjord |
2003 |
AC9203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:22.25 |
37 |
5 |
Mira Grimvall |
2002 |
BC5402 |
VSS |
|
25m |
1:24.39 |
216 |
6 |
Tina Evertsson |
2000 |
BE5600 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
1:26.57 |
49 |
7 |
Emelie Liljeblad |
2002 |
BM5802 |
VSS |
|
25m |
1:27.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
213 |
1 |
Ellen Carlsson |
1999 |
AK6499 |
HULTSFRED |
|
25m |
1:21.02 |
181 |
2 |
Matilda Nilsson |
2004 |
AD0804 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:19.67 |
201 |
3 |
Mariam Istiphan |
2001 |
BG4201 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:19.00 |
224 |
4 |
Jennifer Jingmark |
2003 |
AO0603 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:18.24 |
123 |
5 |
Sandra Mokhtari |
2001 |
AR7801 |
LASS |
|
25m |
1:18.44 |
135 |
6 |
Erika Tudegård |
2001 |
AR8801 |
LASS |
|
25m |
1:19.57 |
84 |
7 |
Ida Ullstrand |
2001 |
BG8601 |
NKK |
|
25m |
1:20.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
104 |
1 |
Elin Gunnarsson |
2002 |
AJ6802 |
LASS |
|
25m |
1:18.17 |
179 |
2 |
Moa Holmquist |
2004 |
AG1604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:17.73 |
170 |
3 |
Ella Wranå |
2001 |
AH1801 |
KALMAR |
|
25m |
1:17.06 |
203 |
4 |
Fanny Klasson |
2001 |
AJ4401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:16.39 |
169 |
5 |
Tilde Wolfgang |
2001 |
AH7601 |
KALMAR |
|
25m |
1:16.82 |
62 |
6 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:17.54 |
126 |
7 |
Andrea Palm |
2000 |
AF7200 |
LASS |
|
25m |
1:17.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Johanna Gunnarsson |
1999 |
BA5699 |
LASS |
|
25m |
1:15.57 |
157 |
2 |
Frida Ljungberg |
2000 |
AL5200 |
KALMAR |
|
25m |
1:14.03 |
30 |
3 |
Felicia Claesén |
2001 |
BO4201 |
VSS |
|
25m |
1:12.76 |
199 |
4 |
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:11.46 |
217 |
5 |
Emelie Fernholm |
1998 |
AG4898 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
1:12.18 |
128 |
6 |
Matilda Savén |
2000 |
BI0400 |
LASS |
|
25m |
1:12.96 |
57 |
7 |
Linnea Waldemarsson |
1996 |
AN8696 |
VSS |
|
50m |
1:15.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Leia Karlsson |
2002 |
AR2202 |
KALMAR |
|
25m |
1:11.12 |
166 |
2 |
Anna Sjölund |
2000 |
AG8800 |
KALMAR |
|
25m |
1:11.01 |
58 |
3 |
Agnes Wedel |
2000 |
AX7200 |
VSS |
|
25m |
1:09.68 |
154 |
4 |
Ellen Lindeby |
1999 |
AB9699 |
KALMAR |
|
25m |
1:07.19 |
116 |
5 |
Lovisa Lampi |
1999 |
AQ4899 |
LASS |
|
25m |
1:08.82 |
134 |
6 |
Alice Thörnros |
2001 |
AT8601 |
LASS |
|
25m |
1:09.81 |
118 |
7 |
Hilda Linné |
2000 |
BG1800 |
LASS |
|
25m |
1:11.08 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
Licensierad till: Västerviks Simsällskap |
Utskriftstid |
14:01 |
|