Startliste for UGP 1 & 2, Västervik
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
UGP 1 & 2 |
|
Utskriftsdatum |
31 januari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Västervik |
|
Utskriftstid |
08:14 |
|
|
Arrangör |
Västerviks SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
|
|
Gren 14, 200m Frisim Damer A-D |
Finaler (8) |
Beräknad start 09:00 |
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
2 |
Elin Hagman |
2004 |
BL8604 |
VSS |
|
25m |
|
47 |
3 |
Frida Liliequist |
2004 |
BF0404 |
VSS |
|
25m |
|
36 |
4 |
Lisa Grimvall |
2004 |
BF2404 |
VSS |
|
25m |
|
65 |
5 |
Ylva Andersson |
2005 |
AQ3405 |
NKK |
|
25m |
|
50 |
6 |
Maja Lundmark |
2004 |
BF1404 |
VSS |
|
25m |
|
55 |
7 |
Tilda Sundell |
2005 |
AT8205 |
VSS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
28 |
1 |
Alessandra Bäck |
2003 |
BV6203 |
VSS |
|
25m |
|
221 |
2 |
Iris Skillermark |
2002 |
BK8202 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
3:38.09 |
20 |
3 |
Ebba Håkansson |
2003 |
AJ6203 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
3:30.14 |
13 |
4 |
Saga Hjelm |
2004 |
AI6204 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
3:16.80 |
10 |
5 |
Nora Björklund |
2003 |
BA4803 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
3:27.36 |
48 |
6 |
Hanna Liliequist |
2002 |
BE6202 |
VSS |
|
25m |
3:31.84 |
185 |
7 |
Jonna Starkenberg |
2002 |
BA5802 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
3:51.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
18 |
1 |
Linnéa Skärkarl |
2001 |
BG9801 |
OSKARSHAMN |
|
50m |
3:04.15 |
77 |
2 |
Ellie O´brian |
2002 |
AZ3402 |
NKK |
|
25m |
2:59.85 |
188 |
3 |
Felicia Tubbin |
2003 |
BK3203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:58.01 |
72 |
4 |
Kajsa Johansson |
2000 |
BC1200 |
NKK |
|
25m |
2:52.60 |
189 |
5 |
Lisa Wretling |
2004 |
AW9604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:55.88 |
49 |
6 |
Emelie Liljeblad |
2002 |
BM5802 |
VSS |
|
25m |
2:58.43 |
127 |
7 |
Hanna Persson |
2004 |
AF2204 |
LASS |
|
25m |
3:01.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
37 |
1 |
Mira Grimvall |
2002 |
BC5402 |
VSS |
|
25m |
2:52.01 |
222 |
2 |
Ellen Ullman |
1998 |
AT7498 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
2:47.97 |
179 |
3 |
Moa Holmquist |
2004 |
AG1604 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:47.31 |
147 |
4 |
Anna Hofer |
2000 |
BQ4600 |
KALMAR |
|
25m |
2:45.56 |
216 |
5 |
Tina Evertsson |
2000 |
BE5600 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
2:45.58 |
109 |
6 |
Alva Högberg |
2002 |
BF0202 |
LASS |
|
25m |
2:47.44 |
183 |
7 |
Nora Rogö |
2004 |
AW7604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:48.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
186 |
1 |
Natalie Stjärnås |
2003 |
AL3403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:45.13 |
184 |
2 |
Ida Rudelius |
2004 |
AM7204 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:42.94 |
84 |
3 |
Ida Ullstrand |
2001 |
BG8601 |
NKK |
|
50m |
2:41.20 |
144 |
4 |
Jenny Fröstberg |
2002 |
AD1602 |
KALMAR |
|
25m |
2:39.81 |
196 |
5 |
Emmie Davis |
2002 |
AK7202 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:39.82 |
106 |
6 |
Olivia Gustafsson |
2004 |
AA8604 |
LASS |
|
25m |
2:42.54 |
138 |
7 |
Amanda Weiding |
2003 |
BF9803 |
LASS |
|
25m |
2:44.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
181 |
1 |
Matilda Nilsson |
2004 |
AD0804 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:39.78 |
140 |
2 |
Lisa Andersson |
2001 |
BC0601 |
KALMAR |
|
25m |
2:38.13 |
115 |
3 |
Darja Koutchinskaia |
2003 |
AQ5203 |
LASS |
|
25m |
2:36.28 |
166 |
4 |
Anna Sjölund |
2000 |
AG8800 |
KALMAR |
|
50m |
2:33.62 |
187 |
5 |
Wilma Svensson |
2004 |
AG6604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:36.09 |
212 |
6 |
Evelina Thollström |
1999 |
BQ1299 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:37.59 |
162 |
7 |
Tilda Nordén |
2001 |
BP6601 |
KALMAR |
|
25m |
2:38.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
130 |
1 |
Thilde Smedbäck |
2004 |
AD3404 |
LASS |
|
25m |
2:32.47 |
173 |
2 |
Celie Augustsson |
2004 |
AG2604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:31.28 |
17 |
3 |
Stina Pernius |
2002 |
AL4802 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:30.61 |
86 |
4 |
Andrea Vestgård |
1998 |
AN6698 |
NKK |
|
25m |
2:28.20 |
211 |
5 |
Tilda Tellfjord |
2003 |
AC9203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:30.41 |
111 |
6 |
Martina Karlsson |
2003 |
AA9603 |
LASS |
|
25m |
2:30.89 |
203 |
7 |
Fanny Klasson |
2001 |
AJ4401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:32.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
193 |
1 |
Matilda Brink |
2001 |
AJ2401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:26.17 |
199 |
2 |
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:23.88 |
110 |
3 |
Felicia Järvikari |
2002 |
AH9802 |
LASS |
|
25m |
2:20.51 |
207 |
4 |
Emma Roos |
1999 |
AB7899 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:16.18 |
208 |
5 |
Nadija Sabic |
2002 |
AI7802 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:20.27 |
191 |
6 |
Agnes Arberg |
2001 |
AF6201 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:21.09 |
58 |
7 |
Agnes Wedel |
2000 |
AX7200 |
VSS |
|
25m |
2:25.04 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
31 januari 2016 |
Licensierad till: Västerviks Simsällskap |
Utskriftstid |
08:14 |
|