Ohjelma IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 17, T11,12 400m Vapaauinti |
T12 LRIKM-ennätys Essi Schrey, RaisU, 4:39.24 2008 |
T11 LRIKM-ennätys Noora Visto, LaUS, 4:50,89 2009 |
T-11 vain alkukilpailussa |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
11 v |
1 | 48 | Mäkilä Irene | 2004 | RaisU | 04A289 | 25 m | 5:07.95 | 5:07.95 | |
2 | 52 | Paatos Aino-kaisa | 2004 | RaisU | 04A144 | 50 m | 5:27.49 | 5:19.49 | |
3 | 157 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 50 m | 5:41.29 | 5:33.29 | |
4 | 47 | Maliranta Ida | 2004 | RaisU | 04A154 | 50 m | 5:45.57 | 5:37.57 | |
5 | 260 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 04A243 | 50 m | 5:46.74 | 5:38.74 | |
6 | 280 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 04A338 | 50 m | 5:56.02 | 5:48.02 | |
7 | 246 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 50 m | 6:00.65 | 5:52.65 | |
8 | 44 | Liven Elisa | 2004 | RaisU | 04A466 | 50 m | 6:02.93 | 5:54.93 | |
9 | 184 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 6:05.44 | 5:57.44 | |
10 | 177 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | 6:06.56 | 5:58.56 | |
11 | 63 | Rinne Lilli | 2004 | RaisU | 04A095 | 25 m | 6:06.58 | 6:06.58 | |
12 | 170 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 04A084 | 50 m | 6:16.16 | 6:08.16 | |
13 | 49 | Niskala Riikka | 2004 | RaisU | 04A142 | 25 m | 6:13.21 | 6:13.21 | |
14 | 269 | Müürsepp Laura Helena | 2004 | AUi | 04A385 | 50 m | 6:46.54 | 6:38.54 | |
15 | 193 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 25 m |
12 v |
1 | 46 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 25 m | 4:56.33 | 4:56.33 | |
2 | 259 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 5:01.22 | 5:01.22 | |
3 | 24 | Aho Roosa | 2003 | RaisU | 03A060 | 25 m | 5:08.26 | 5:08.26 | |
4 | 178 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 50 m | 5:36.40 | 5:28.40 | |
5 | 160 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 03A271 | 50 m | 5:37.53 | 5:29.53 | |
6 | 179 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 50 m | 5:41.17 | 5:33.17 | |
7 | 238 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 50 m | 5:56.52 | 5:48.52 | |
8 | 180 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 03A467 | 50 m | 6:11.53 | 6:03.53 | |
9 | 197 | Tanskanen Heinä | 2003 | ÅSK | 03A829 | 50 m | 6:14.99 | 6:06.99 | |
10 | 284 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 03A548 | 50 m | 6:26.42 | 6:18.42 | |
11 | 248 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 03A616 | 50 m | 6:38.51 | 6:30.51 | |
12 | 99 | Heikkilä Sini | 2003 | SalU | 03A899 | 25 m | 6:31.94 | 6:31.94 | |
13 | 154 | Kavka Selina | 2003 | ÅSK | 03A647 | 50 m | 6:44.05 | 6:36.05 | |
14 | 133 | Arvilommi Ilona | 2003 | ÅSK | 03A595 | 50 m | 7:06.00 | 6:58.00 | |
15 | 252 | Kolari Peppi | 2003 | AUi | 03A985 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 | Tulostuspäivämäärä | 23 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 13:02 |