Ohjelma SPEEDO MEET
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai
Erälista Laji 14
|
Kilpailu |
SPEEDO MEET |
|
Tulostuspäivämäärä |
10 tammikuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
10:39 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit ry |
|
|
|
|
Laji 14, T-15, N 100m PU |
Loppukilpailut (5) |
ID |
Rata |
Nimi |
Syntymävuosi |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
357 |
3 |
Saga Vilponen |
1996 |
96A748 |
TaTU |
|
25m |
|
353 |
4 |
Katariina Tynkkynen |
1994 |
94A400 |
TaTU |
|
25m |
|
360 |
5 |
Miina Vulli |
1997 |
97A206 |
TaTU |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Rata |
Nimi |
Syntymävuosi |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
462 |
2 |
Katri Koivisto |
1996 |
96A669 |
KU |
|
25m |
1:47.67 |
458 |
3 |
Heli Hovi |
1995 |
95A126 |
KU |
|
25m |
1:46.56 |
477 |
4 |
Mikaela Tervonen |
1995 |
95A013 |
KU |
|
25m |
1:42.76 |
455 |
5 |
Emmi Anttila |
1996 |
96A133 |
KU |
|
25m |
1:44.53 |
413 |
6 |
Sofi Liinpää |
1995 |
95A079 |
Koo-Vee |
|
25m |
1:47.08 |
354 |
7 |
Roosa Tynkkynen |
1997 |
97A595 |
TaTU |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Rata |
Nimi |
Syntymävuosi |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
|
516 |
1 |
Veera Laine |
1997 |
97A023 |
TaUS |
|
25m |
1:38.62 |
466 |
2 |
Nella Merilaita |
1991 |
91A357 |
KU |
|
25m |
1:29.95 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
515 |
4 |
Roosa Laine |
1995 |
95A825 |
TaUS |
|
50m |
1:26.74 |
393 |
5 |
Anu Ahokas |
1994 |
94A586 |
Koo-Vee |
|
50m |
1:26.76 |
473 |
6 |
Anni Rantala |
1994 |
94A559 |
KU |
|
25m |
1:27.50 |
468 |
7 |
Tuulia Mäkinen |
1993 |
93A194 |
KU |
|
25m |
1:36.57 |
478 |
8 |
Suvi Virtanen |
1995 |
95A835 |
KU |
|
25m |
1:39.64 |
ID |
Rata |
Nimi |
Syntymävuosi |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
|
467 |
1 |
Senna Mäki |
1997 |
97A518 |
KU |
|
25m |
1:22.47 |
375 |
2 |
Kamilla Ryöti |
1996 |
96A100 |
NoPy |
|
25m |
1:21.80 |
377 |
3 |
Emma Seppälä-Lindholm |
1995 |
95A173 |
NoPy |
|
25m |
1:16.86 |
409 |
4 |
Jonna Laine |
1993 |
93A244 |
Koo-Vee |
|
25m |
1:13.35 |
525 |
5 |
Emmi Mäkelä |
1992 |
92A797 |
TaUS |
|
25m |
1:16.16 |
544 |
6 |
Salla Saarteinen |
1994 |
94B006 |
TaUS |
|
25m |
1:19.60 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
474 |
8 |
Iida Rantala |
1994 |
94A561 |
KU |
|
50m |
1:26.19 |
ID |
Rata |
Nimi |
Syntymävuosi |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
|
453 |
1 |
Elisa Salimäki |
1987 |
87A031 |
HeiI |
|
25m |
1:12.95 |
368 |
2 |
Neea Turunen |
1996 |
96A598 |
LrU |
|
25m |
1:12.61 |
289 |
3 |
Hanna Nousiainen |
1991 |
91A007 |
SiHy |
|
50m |
1:11.26 |
438 |
4 |
Jenna Tolvanen |
1989 |
89A049 |
Koo-Vee |
|
50m |
1:09.87 |
540 |
5 |
Fanni Riiho |
1995 |
95A755 |
TaUS |
|
50m |
1:11.03 |
402 |
6 |
Ira Iso-Kungas |
1994 |
94A585 |
Koo-Vee |
|
50m |
1:12.00 |
558 |
7 |
Selma Ucar |
1995 |
95A756 |
TaUS |
|
25m |
1:12.86 |
501 |
8 |
Emmi Järvinen |
1992 |
92A320 |
TaUS |
|
25m |
1:13.04 |
|
|
|
|
Tekjä: WinGrodan 1.16.15 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
|