Program for Ungdoms-GP 4, Staffanstorp
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session 1
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 4 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 25 m | 1:10.80 | |
2 | 185 | Wingren Lina | 1996 | SK TRITON | AQ7896 | 25 m | 1:12.12 | |
3 | 53 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 1:15.10 | |
4 | 20 | Karlsson Amanda | 1998 | SK HAJEN | AD2898 | 25 m | 1:17.59 | |
5 | 104 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 25 m | 1:18.03 | |
6 | 8 | Dahlqvist Kajsa Norell | 2001 | HÖGANÄS SS | AV2401 | 25 m | 1:19.41 | |
7 | 79 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 25 m | 1:19.81 | |
8 | 76 | Flodfält Vilma | 1999 | SK SYDSIM | AF9499 | 50 m | 1:20.64 | |
9 | 1 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK TRITON | AE4603 | 25 m | 1:22.80 | |
10 | 45 | Olsson Vivianne | 2000 | SK LÖDDE | AV5600 | 25 m | 1:23.56 | |
11 | 11 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | 1:23.97 | |
12 | 116 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 1:24.67 | |
13 | 131 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 1:24.83 | |
14 | 89 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 1:25.29 | |
15 | 101 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 25 m | 1:27.09 | |
16 | 109 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 25 m | 1:27.40 | |
17 | 197 | Lindström Thea | 2000 | SK TRITON | AF9600 | 25 m | 1:27.81 | |
18 | 33 | Christerson Sofia | 1999 | SK HAJEN | AJ9299 | 25 m | 1:29.14 | |
19 | 15 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 25 m | 1:29.72 | |
20 | 69 | Boos Sonja | 2001 | SK SYDSIM | AP3401 | 25 m | 1:30.39 | |
21 | 121 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 1:30.98 | |
22 | 171 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | AG4603 | 25 m | 1:31.04 | |
23 | 2 | Andersson Julia | 2003 | HÖGANÄS SS | AP9803 | 25 m | 1:31.51 | |
24 | 168 | Pålsson Malin | 2002 | SK TRITON | AO6402 | 25 m | 1:31.86 | |
25 | 145 | Järnegren Moa | 2003 | SK TRITON | BK6803 | 25 m | 1:32.30 | |
26 | 21 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 25 m | 1:34.30 | |
27 | 115 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 1:34.45 | |
28 | 179 | Söderberg Ida | 1999 | SK TRITON | AI4299 | 25 m | 1:34.48 | |
29 | 176 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 25 m | 1:34.56 | |
30 | 25 | Larsson Julia | 2002 | SK HAJEN | AI6602 | 25 m | 1:34.85 | |
31 | 19 | Jeppsson Ella | 2003 | SK HAJEN | AD0403 | 25 m | 1:35.50 | |
32 | 54 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 1:37.53 | |
33 | 14 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 25 m | 1:37.63 | |
34 | 55 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 25 m | 1:39.52 | |
35 | 209 | Twedberg Anna | 2003 | SS IDEN | AR4203 | 25 m | 1:40.34 | |
36 | 26 | Pantzar Olivia | 2004 | SK HAJEN | AG5404 | 25 m | 1:41.00 | |
37 | 31 | Thorsson Tilde | 2003 | SK HAJEN | AL6203 | 25 m | 1:41.18 | |
38 | 137 | Forsgren Ellinor | 2001 | SK TRITON | AA7801 | 25 m | 1:42.08 | |
39 | 47 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | BD1802 | 25 m | 1:42.14 | |
40 | 203 | Dellhede Viktoria | 2003 | SS IDEN | AD2403 | 25 m | 1:42.47 | |
41 | 92 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:43.59 | |
42 | 182 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 25 m | 1:43.68 | |
43 | 32 | Mårtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 25 m | 1:44.35 | |
44 | 46 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 1:45.44 | |
45 | 93 | Napierski Michelle | 2001 | SK SYDSIM | BN4801 | 50 m | 1:46.18 | |
46 | 181 | Öhlin Nora | 2000 | SK TRITON | BR1400 | 25 m | 1:48.00 | |
47 | 170 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | AJ2804 | 25 m | 1:48.70 | |
48 | 56 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 25 m | 1:49.35 | |
49 | 42 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 50 m | 1:50.87 | |
50 | 138 | Nilsson Juliet Gorby | 2004 | SK TRITON | AD5604 | 25 m | 1:51.27 | |
51 | 99 | Schulze Hanna | 2002 | SK SYDSIM | AW2602 | 25 m | 1:51.72 | |
52 | 150 | Lindström Ida | 2004 | SK TRITON | AW7804 | 25 m | 1:52.60 | |
53 | 128 | Nimander Zinna Bengtsson | 2005 | SK TRITON | AD1405 | 25 m | 1:52.82 | |
54 | 178 | Stålhammar Emilia | 2001 | SK TRITON | BD7601 | 25 m | 1:54.02 | |
55 | 144 | Jeppsson Ida | 2004 | SK TRITON | AW5804 | 25 m | 2:00.45 | |
56 | 155 | Nilsson Jenny | 2005 | SK TRITON | AV9805 | 50 m | 2:16.06 | |
57 | 95 | Nölev Mila | 2002 | SK SYDSIM | BH0402 | 25 m | ||
58 | 140 | Haine Emmi | 2006 | SK TRITON | AL0206 | 25 m | ||
59 | 141 | Haine Linn | 2006 | SK TRITON | AL9406 | 25 m | ||
60 | 156 | Nilsson Julia | 2006 | SK TRITON | AK9806 | 25 m | ||
61 | 166 | Plantin Lina | 2005 | SK TRITON | AJ7605 | 25 m | ||
62 | 173 | Siöland Nellie | 2005 | SK TRITON | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 09 oktober 2015 |
Licensierad till: Simklubben Triton | Utskriftstid | 13:42 |