Program för Ungdoms-GP 4, Staffanstorp
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Ungdoms Grand Prix 4 |
|
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Staffanstorp |
|
Utskriftstid |
14:32 |
|
|
Arrangör |
Sk Triton |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Finaler (16) |
Beräknad start 17:07 |
Heat 1 (16) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
156 |
1 |
Julia Nilsson |
2006 |
AK9806 |
SK TRITON |
|
25m |
|
155 |
2 |
Jenny Nilsson |
2005 |
AV9805 |
SK TRITON |
|
25m |
|
141 |
3 |
Linn Haine |
2006 |
AL9406 |
SK TRITON |
|
25m |
|
95 |
4 |
Mila Nölev |
2002 |
BH0402 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
173 |
5 |
Nellie Siöland |
2005 |
|
SK TRITON |
|
25m |
|
166 |
6 |
Lina Plantin |
2005 |
AJ7605 |
SK TRITON |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
144 |
1 |
Ida Jeppsson |
2004 |
AW5804 |
SK TRITON |
|
25m |
1:41.03 |
201 |
2 |
Angelica Böhme |
2003 |
AR3603 |
SS IDEN |
|
25m |
1:31.20 |
207 |
3 |
Emelie Persson |
2003 |
AG9203 |
SS IDEN |
|
25m |
1:29.64 |
182 |
4 |
Tyra Öhlin |
2004 |
AX5204 |
SK TRITON |
|
25m |
1:29.69 |
128 |
5 |
Zinna Bengtsson Nimander |
2005 |
AD1405 |
SK TRITON |
|
25m |
1:31.48 |
63 |
6 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:55.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Hanna Johansson |
2004 |
AQ3604 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:29.32 |
167 |
2 |
Amanda Pålsson |
2005 |
AV6805 |
SK TRITON |
|
25m |
1:27.79 |
181 |
3 |
Nora Öhlin |
2000 |
BR1400 |
SK TRITON |
|
25m |
1:26.69 |
55 |
4 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:27.64 |
99 |
5 |
Hanna Schulze |
2002 |
AW2602 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:28.19 |
145 |
6 |
Moa Järnegren |
2003 |
BK6803 |
SK TRITON |
|
25m |
1:29.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
93 |
1 |
Michelle Napierski |
2001 |
BN4801 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:26.43 |
32 |
2 |
Alma Mårtensson |
2004 |
AD6604 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:25.34 |
172 |
3 |
Matilda Schmidt |
2002 |
AO4402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:23.32 |
71 |
4 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:23.86 |
137 |
5 |
Ellinor Forsgren |
2001 |
AA7801 |
SK TRITON |
|
25m |
1:25.87 |
204 |
6 |
Siri Gunnarsson |
2002 |
AZ9201 |
SS IDEN |
|
25m |
1:26.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
209 |
1 |
Anna Twedberg |
2003 |
AR4203 |
SS IDEN |
|
25m |
1:22.40 |
176 |
2 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:21.75 |
26 |
3 |
Olivia Pantzar |
2004 |
AG5404 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:19.96 |
28 |
4 |
Clara Huston |
2003 |
AR7603 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:20.71 |
23 |
5 |
Hanna Barnell |
2003 |
BF6403 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:21.88 |
41 |
6 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:23.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
40 |
1 |
Lova Persson |
2004 |
AD7604 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:18.14 |
115 |
2 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:17.03 |
92 |
3 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:15.95 |
54 |
4 |
Victoria Segerdahl |
2001 |
AS1801 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:16.64 |
130 |
5 |
Maja Blomliden |
2004 |
AW1804 |
SK TRITON |
|
25m |
1:17.60 |
31 |
6 |
Tilde Thorsson |
2003 |
AL6203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:19.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
14 |
1 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:15.80 |
64 |
2 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:14.82 |
103 |
3 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:14.45 |
121 |
4 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:14.82 |
2 |
5 |
Julia Andersson |
2003 |
AP9803 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:15.38 |
203 |
6 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
SS IDEN |
|
25m |
1:15.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
69 |
1 |
Sonja Boos |
2001 |
AP3401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:13.81 |
119 |
2 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:13.65 |
208 |
3 |
Elin Sjö |
2001 |
AX5801 |
SS IDEN |
|
25m |
1:13.09 |
38 |
4 |
Linnea Dolmark |
2002 |
AO0602 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:13.64 |
202 |
5 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
SS IDEN |
|
25m |
1:13.72 |
168 |
6 |
Malin Pålsson |
2002 |
AO6402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:13.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:12.38 |
74 |
2 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:11.49 |
21 |
3 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:10.57 |
143 |
4 |
Felicia Jartelius |
2001 |
AS6601 |
SK TRITON |
|
25m |
1:11.37 |
171 |
5 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
SK TRITON |
|
25m |
1:12.30 |
110 |
6 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:12.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Alice Tufvesson |
2003 |
AX5403 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:09.72 |
136 |
2 |
Cornelia Forsgren |
2000 |
AC2800 |
SK TRITON |
|
25m |
1:09.46 |
159 |
3 |
Nina Nolén |
2002 |
AY1402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:09.12 |
131 |
4 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
1:09.23 |
129 |
5 |
Karin Björkman |
2001 |
AD9401 |
SK TRITON |
|
25m |
1:09.59 |
109 |
6 |
Laura Dorenda |
2001 |
AD2401 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:10.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:08.35 |
18 |
2 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AR1800 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:07.22 |
1 |
3 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK TRITON |
|
25m |
1:06.96 |
12 |
4 |
Heidi Winberg |
1999 |
AW4899 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:07.02 |
192 |
5 |
Amalia Degler |
2001 |
AG2601 |
SK TRITON |
|
25m |
1:07.84 |
33 |
6 |
Sofia Christerson |
1999 |
AJ9299 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:08.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:06.73 |
6 |
2 |
Moa Liljeqvist |
2001 |
BH2401 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:06.52 |
8 |
3 |
Kajsa Norell Dahlqvist |
2001 |
AV2401 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:05.77 |
102 |
4 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:05.94 |
70 |
5 |
Emma Cerutti |
2002 |
AI9402 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:06.56 |
194 |
6 |
Felicity Fridh |
2001 |
AR6801 |
SK TRITON |
|
25m |
1:06.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
17 |
1 |
Malin Svensson |
1999 |
AE5499 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:05.25 |
148 |
2 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:04.66 |
62 |
3 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:04.27 |
11 |
4 |
Ida Widén |
2001 |
AB3801 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:04.44 |
27 |
5 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:05.23 |
118 |
6 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:05.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
197 |
1 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
25m |
1:03.98 |
116 |
2 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.89 |
82 |
3 |
Wilma Heij-Lindholm |
1999 |
AG1299 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:03.68 |
94 |
4 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:03.79 |
5 |
5 |
Thelma Jöhncke |
1999 |
BM6299 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:03.98 |
45 |
6 |
Vivianne Olsson |
2000 |
AV5600 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:04.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:03.39 |
112 |
2 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:02.93 |
139 |
3 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
1:02.32 |
16 |
4 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:02.56 |
86 |
5 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:03.30 |
104 |
6 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Klara Juliusson |
1997 |
AH3897 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:00.77 |
187 |
2 |
Michelle Lövdahl |
1995 |
AH8895 |
SK SYDSIM |
|
25m |
59.90 |
142 |
3 |
Marie Hanson |
1997 |
AE5297 |
SK TRITON |
|
25m |
59.21 |
122 |
4 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
25m |
59.74 |
120 |
5 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:00.07 |
20 |
6 |
Amanda Karlsson |
1998 |
AD2898 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:02.25 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
Licensierad till: Simklubben Triton |
Utskriftstid |
14:32 |
|