Program for Masters-mestaruuskilpailut
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 3, 800m Vapaauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Käräjämies Anne-Mari | 1964 | Hydra | 64A004 | 25 m | 10:31.52 | 10:47.52 | |
2 | Purra Suvi | 1979 | Cetus | 79A078 | 25 m | 10:33.18 | 10:49.18 | |
3 | Kiuru Mari | 1984 | HäUS | 84A002 | 25 m | 10:54.00 | 10:54.00 | |
4 | Kuurto Maiju | 1985 | Octopus | 85A148 | 25 m | 10:41.79 | 10:57.79 | |
5 | Gagnon Karine | 1985 | AUi | 85A154 | 25 m | 10:20.00 | 11:00.00 | |
6 | Hokkanen Sanna | 1977 | Cetus | 77A000 | 50 m | 11:20.13 | 11:20.13 | |
7 | Hyvärinen Heidi | 1986 | KuUS | 86A191 | 25 m | 11:31.95 | 11:47.95 | |
8 | Järvenpää Eeva | 1984 | Octopus | 84A045 | 50 m | 11:48.19 | 11:48.19 | |
9 | Puurtinen Hanna-Greta | 1970 | Koovee | 70A072 | 25 m | 11:55.97 | 12:11.97 | |
10 | Höfling Imke | 1970 | AQUILA | 70A116 | 25 m | 11:57.39 | 12:13.39 | |
11 | Kara Johanna | 1965 | Cetus | 65A019 | 50 m | 12:15.17 | 12:15.17 | |
12 | Niinimäki Paula | 1981 | VUS-VSS | 81A041 | 25 m | 12:20.00 | 12:20.00 | |
13 | Tiilikka Tuija | 1965 | Cetus | 65A060 | 25 m | 12:09.51 | 12:25.51 | |
14 | Luomakortes-Klutas Minna | 1967 | SeUi | 67A051 | 25 m | 12:21.20 | 12:37.20 | |
15 | Hyvönen Marjut | 1966 | TuUS | 66A045 | 25 m | 12:23.30 | 12:39.30 | |
16 | Laine Tanja | 1986 | KuUS | 86A165 | 25 m | 12:24.98 | 12:40.98 | |
17 | Vuori Katri | 1969 | KeUi | 69A062 | 50 m | 12:59.09 | 12:59.09 | |
18 | Virtanen Anna-Liisa | 1985 | HäUS | 85A152 | 25 m | 13:00.00 | 13:00.00 | |
19 | Alavillamo Marjo | 1984 | KU | 84A130 | 25 m | 13:10.00 | 13:10.00 | |
20 | Hänninen Päivi | 1983 | VUS-VSS | 83A099 | 25 m | 13:20.00 | 13:20.00 | |
21 | Weuro Miisa | 1970 | IFÅ | 70A102 | 50 m | 13:36.77 | 13:36.77 | |
22 | Kurki Maritta | 1952 | La-Ka | 52A020 | 50 m | 13:39.12 | 13:39.12 | |
23 | Kaarlonen Meri | 1964 | Cetus | 64A048 | 25 m | 13:26.62 | 13:42.62 | |
24 | Luttunen Elina | 1986 | RaUS | 86A193 | 25 m | 14:00.00 | 14:00.00 | |
25 | Svartström Niina | 1969 | HTU | 69A080 | 25 m | 14:00.00 | 14:00.00 | |
26 | Töyli Katja | 1983 | VUS-VSS | 83A105 | 25 m | 14:00.00 | 14:00.00 | |
27 | Valkonen Noora | 1976 | ORCA | 76A095 | 25 m | 14:00.00 | 14:00.00 | |
28 | Rosti Hanna | 1978 | KeUi | 78A086 | 25 m | 13:52.90 | 14:08.90 | |
29 | Tuomiranta Kaisa | 1984 | Koovee | 84A135 | 25 m | 13:55.51 | 14:11.51 | |
30 | Jaakkola Reija | 1970 | AQUILA | 70A127 | 25 m | 14:33.15 | 14:49.15 | |
31 | Tirkkonen Kaisa | 1976 | Plaani | 76A091 | 25 m | 15:00.00 | 15:00.00 | |
32 | Siikarla Pirkko | 1946 | Nereus | 46A003 | 25 m | 15:35.69 | 15:51.69 | |
33 | Rantanen Minna | 1968 | S.C.P. | 68A036 | 25 m | 16:00.00 | 16:00.00 | |
34 | Lundberg Merja | 1970 | AUi | 70A071 | 25 m | 15:00.00 | 16:00.00 | |
35 | Grufman Barbro | 1948 | SK NEPTUN | AA0248 | 50 m | 16:35.78 | 16:35.78 | |
36 | Salminen Outi | 1961 | HU | 61A051 | 25 m | 17:00.00 | 17:00.00 | |
37 | Tirronen Anne-maarit | 1967 | BraUi | 67A066 | 25 m | 17:42.16 | 17:58.16 | |
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 | Tulostuspäivämäärä | 22 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 19:40 |