Startliste for Tureberg knatte cup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Gren 1, 50 m frisim po A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 161 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 28.42 | |
2 | 135 | Crafoord Max | 2002 | SKK | AW3302 | 25 m | 30.20 | |
3 | 261 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 31.79 | |
4 | 159 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 25 m | 32.12 | |
5 | 35 | Arvidsson Oskar | 2002 | DANDERYD | AN5902 | 25 m | 32.73 | |
6 | 264 | Sun John | 2002 | TUREBERG | AD4302 | 25 m | 32.97 | |
7 | 313 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 50 m | 33.10 | |
8 | 155 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 33.16 | |
9 | 232 | Holm Emil | 2001 | TUREBERG | AW5501 | 25 m | 33.20 | |
10 | 355 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 33.30 | |
11 | 183 | Alonso David | 2003 | TÄBY SIM | AS6703 | 25 m | 33.42 | |
12 | 162 | Skeppstedt Elias | 2003 | SKK | AG3903 | 25 m | 33.89 | |
13 | 47 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 33.99 | |
14 | 203 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 34.40 | |
15 | 231 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 34.41 | |
16 | 293 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 34.68 | |
17 | 17 | Jederström Isak | 2002 | ÅKERSBERGA | AD0502 | 25 m | 34.90 | |
18 | 43 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | 35.35 | |
19 | 5 | Elg Simon | 2000 | ÅKERSBERGA | AO7500 | 25 m | 35.43 | |
20 | 34 | Amilon Oscar | 2002 | DANDERYD | AH6102 | 25 m | 35.60 | |
21 | 19 | Kjellberg David | 2003 | ÅKERSBERGA | AA4103 | 25 m | 35.82 | |
22 | 329 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 35.83 | |
23 | 55 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 35.88 | |
24 | 272 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 35.99 | |
25 | 333 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 50 m | 36.17 | |
26 | 32 | Wikner Hampus | 2002 | ÅKERSBERGA | AD3502 | 25 m | 36.92 | |
27 | 304 | Gassett Justin | 2002 | VÄSBY SS | AT3502 | 25 m | 37.09 | |
28 | 343 | Vespertini Leonardo | 2003 | VÄSBY SS | AH9503 | 25 m | 37.12 | |
29 | 338 | Sundgren Oliver | 2003 | VÄSBY SS | AW7303 | 25 m | 37.34 | |
30 | 119 | Pettersson Erik | 2002 | KANAANS SS | AP2302 | 25 m | 38.00 | |
31 | 64 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 38.02 | |
32 | 4 | Cederlöf Axel | 2003 | ÅKERSBERGA | AB0103 | 25 m | 38.62 | |
33 | 158 | Nilsson Filip | 2003 | SKK | AI7103 | 25 m | 38.78 | |
34 | 67 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 38.99 | |
35 | 15 | Jagt Emil | 2003 | ÅKERSBERGA | AJ8103 | 25 m | 39.87 | |
36 | 265 | Svanfeldt Leo | 2002 | TUREBERG | AG7102 | 25 m | 40.77 | |
37 | 69 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 41.32 | |
38 | 12 | Hosokawa Sebastian | 2002 | ÅKERSBERGA | AT0302 | 25 m | 42.22 | |
39 | 208 | Abel Kristoffer | 2002 | TUREBERG | AX6502 | 25 m | 42.52 | |
40 | 58 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 43.59 | |
41 | 59 | Hagelberg Isac | 2002 | GUSTAVSBER | AU6902 | 25 m | 44.58 | |
42 | 52 | Ahmad Victor | 2003 | GUSTAVSBER | AL9903 | 25 m | 44.66 | |
43 | 317 | Matton Gustaf | 2002 | VÄSBY SS | AX8102 | 25 m | 47.74 | |
44 | 66 | Robin Julian | 2002 | GUSTAVSBER | AU5902 | 25 m | 48.04 | |
45 | 60 | Hallgren Simon | 2002 | GUSTAVSBER | AU7902 | 25 m | ||
46 | 242 | Krejci Matyas | 2003 | TUREBERG | AX3303 | 25 m | ||
47 | 319 | Nikouei Hamidreza | 2001 | VÄSBY SS | AZ6501 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.04 | Utskriftsdatum | 29 oktober 2015 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb | Utskriftstid | 10:48 |