Program for Öppna Nationella Ålandssimmet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 26
|
Tvling |
landssimmet |
|
Utskriftsdatum |
01 oktober 2015 |
|
|
Tvlingsort |
Mariehamn |
|
Utskriftstid |
22:24 |
|
|
Arrangr |
|
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
03 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 26, 200m Medley Damer |
Finaler (3) |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Original |
Tid |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sonila Selimi |
2005 |
05A278 |
SK |
|
25m |
|
|
4 |
Oona-julianna Kurkela |
2005 |
05A215 |
SK |
|
50m |
3:51.23 |
3:51.23 |
5 |
Maura Bergstrm |
2005 |
05A338 |
SK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Original |
Tid |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ellen Kaituri |
2006 |
06A086 |
SK |
|
50m |
3:38.66 |
3:38.66 |
3 |
Fanny Meltovaara |
2003 |
03A083 |
SK |
|
25m |
3:35.35 |
3:35.35 |
4 |
Maija Nurmi |
2003 |
03A461 |
SK |
|
25m |
3:08.78 |
3:08.78 |
5 |
Minttu Kiili |
2005 |
05A306 |
SK |
|
50m |
3:29.36 |
3:29.36 |
6 |
Kukka Kangas |
2005 |
05A254 |
SK |
|
50m |
3:37.58 |
3:37.58 |
7 |
Ella Suominen |
2005 |
05A308 |
SK |
|
50m |
3:44.25 |
3:44.25 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Original |
Tid |
|
1 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:55.65 |
2:55.65 |
2 |
Fanny Ek |
1999 |
99A442 |
IF |
|
25m |
2:40.71 |
2:40.71 |
3 |
Olivia Weuro |
2002 |
02A822 |
IF |
|
25m |
2:38.42 |
2:38.42 |
4 |
Jenny Ek |
1999 |
99A441 |
IF |
|
25m |
2:36.45 |
2:36.45 |
5 |
Lina Sundman |
1998 |
AZ8898 |
DANDERYD |
|
25m |
2:37.43 |
2:37.43 |
6 |
Linna Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:39.19 |
2:39.19 |
7 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:47.93 |
2:47.93 |
8 |
Iris Hanski |
2003 |
03A234 |
SK |
|
25m |
2:59.49 |
2:59.49 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
01 oktober 2015 |
Licensierad till: IF land |
Utskriftstid |
22:24 |
|