Program för Novembersim 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 28
|
Tävling |
Novembersim |
|
Utskriftsdatum |
25 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Eslöv |
|
Utskriftstid |
12:46 |
|
|
Arrangör |
Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 28, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (15) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
589 |
2 |
Moa Knutsson |
2002 |
BF8202 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
|
821 |
3 |
Thea Wicknertz |
2005 |
AT3405 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
567 |
4 |
Veronica Cedervall |
2003 |
BF8803 |
KLIPPAN |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Isabella Hua |
2007 |
ae0607 |
HÖÖRS SS |
|
25m |
|
481 |
2 |
Maja Lindahl-Andersson |
2005 |
AP4805 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
633 |
3 |
Alice Hjertström |
2002 |
BM9202 |
POSEIDON |
|
25m |
|
923 |
4 |
Emilia Kroon |
2004 |
BK8804 |
SIM ENGELH |
|
25m |
|
789 |
5 |
Tea Bengtsson |
2004 |
BL5604 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
924 |
1 |
Anna Larsson |
2006 |
AM1806 |
SIM ENGELH |
|
25m |
|
470 |
2 |
Ella Andersson |
2006 |
AH8406 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
680 |
3 |
Thea Söderstjärna |
2003 |
AT2403 |
POSEIDON |
|
25m |
2:02.72 |
931 |
4 |
Felicia Zander |
2004 |
BK9804 |
SIM ENGELH |
|
25m |
|
811 |
5 |
Hanna Stenskepp |
2005 |
AJ8605 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
476 |
6 |
Elna Svensson |
2005 |
AX4405 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
674 |
1 |
Frida Roos |
2003 |
BQ5603 |
POSEIDON |
|
25m |
1:49.65 |
912 |
2 |
Felicia Norrman |
2003 |
BR5203 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:47.19 |
770 |
3 |
Olivia Fallesen |
2004 |
AC3404 |
TS |
|
25m |
1:44.11 |
650 |
4 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
1:44.54 |
601 |
5 |
Johanna Andersson Medhanie |
2005 |
AG0405 |
POSEIDON |
|
25m |
1:47.41 |
479 |
6 |
Dikte Lagergren |
2003 |
BV9203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:56.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
614 |
1 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:43.33 |
793 |
2 |
Albaluna Fernandéz Barrosa |
2002 |
BV6202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:42.77 |
862 |
3 |
Mille Bergmann |
2004 |
0408AR |
RØNNE |
|
25m |
1:38.86 |
693 |
4 |
Zinna Bengtsson Nimander |
2005 |
AD1405 |
SK TRITON |
|
25m |
1:42.58 |
845 |
5 |
Irma Nilsson |
2004 |
AD5204 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:43.29 |
642 |
6 |
Elma Kjellin |
2003 |
AT5203 |
POSEIDON |
|
25m |
1:43.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
787 |
1 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:36.70 |
488 |
2 |
Daniella Ståhl |
1999 |
AL0699 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:36.44 |
791 |
3 |
Malin Bothén |
2002 |
BQ4802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:35.90 |
918 |
4 |
Tekla Hult |
2003 |
BC3803 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:36.17 |
816 |
5 |
Elin Svensson |
2002 |
AW3802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:36.58 |
694 |
6 |
Maja Björnström |
2005 |
AD2205 |
SK TRITON |
|
25m |
1:38.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
740 |
1 |
Ebba Ringström |
2004 |
AE0604 |
SK TRITON |
|
25m |
1:35.28 |
818 |
2 |
Kajsa Söderholm |
2004 |
AN2404 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:33.74 |
799 |
3 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:33.17 |
691 |
4 |
Mira Ahlberg |
2003 |
AX5203 |
SK TRITON |
|
25m |
1:33.57 |
819 |
5 |
Maya Wallström |
2004 |
AT4804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:35.14 |
801 |
6 |
Nike Källkvist |
2004 |
AZ5204 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:35.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
661 |
1 |
Ida Nordberg |
2006 |
AB4406 |
POSEIDON |
|
25m |
1:32.21 |
834 |
2 |
Elvira Eriksson |
2003 |
AJ5803 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:29.15 |
480 |
3 |
Amanda Lindahl Andersson |
2002 |
BC9202 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:28.90 |
666 |
4 |
Emma Persson |
2002 |
BC8802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:29.12 |
804 |
5 |
Ebba Löfgren |
2001 |
BU9601 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:31.48 |
755 |
6 |
Tyra Öhlin |
2004 |
AX5204 |
SK TRITON |
|
25m |
1:32.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
735 |
1 |
Isabel Persson |
2004 |
AB3804 |
SK TRITON |
|
25m |
1:28.33 |
926 |
2 |
Idun Nilsson |
2002 |
AU1802 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:27.32 |
895 |
3 |
Sofie Mosegaard |
2002 |
0206AE |
TRITON B |
|
25m |
1:26.96 |
808 |
4 |
Annie Runesson |
2001 |
BT3601 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:27.31 |
897 |
5 |
Ida Rishøj |
2002 |
0286AF |
TRITON B |
|
25m |
1:28.04 |
604 |
6 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:28.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
927 |
1 |
Emma Palmquist |
2000 |
AS1400 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:24.60 |
790 |
2 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:23.63 |
545 |
3 |
Ellinor Stenhård |
2002 |
AV8402 |
HS |
|
25m |
1:23.49 |
831 |
4 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:23.51 |
849 |
5 |
Sonja Persson |
2001 |
BD7801 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:24.02 |
695 |
6 |
Maja Blomliden |
2004 |
AW1804 |
SK TRITON |
|
25m |
1:24.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
766 |
1 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TS |
|
25m |
1:23.18 |
492 |
2 |
Sara Wilhelmsson |
2001 |
AO6201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:22.04 |
578 |
3 |
Belinda Vedlugaite |
2000 |
BK5200 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:20.41 |
728 |
4 |
Nina Nolén |
2002 |
AY1402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:21.50 |
640 |
5 |
Noemi Karlsson |
2001 |
BQ5801 |
POSEIDON |
|
25m |
1:22.59 |
840 |
6 |
Olga Kertzscher Erlandsson |
2004 |
AD8204 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:23.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
929 |
1 |
Ellen Thunberg |
2001 |
BC7401 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:20.04 |
625 |
2 |
Serena Gravrogk-Linde |
2000 |
AM8600 |
POSEIDON |
|
25m |
1:19.21 |
631 |
3 |
Tova Hegardt |
2002 |
AV3802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:17.89 |
483 |
4 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:18.83 |
696 |
5 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
1:19.78 |
917 |
6 |
Klara Flodmark |
2001 |
AE4201 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:20.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
754 |
1 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK TRITON |
|
25m |
1:17.66 |
583 |
2 |
Tilde Anderberg-Richard |
1999 |
AU5499 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:17.02 |
644 |
3 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
1:16.33 |
613 |
4 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
1:16.66 |
715 |
5 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:17.15 |
852 |
6 |
Emma Stanciu |
2000 |
BP0800 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:17.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
870 |
1 |
Emilia Steen |
2002 |
0204AD |
RØNNE |
|
25m |
1:15.41 |
702 |
2 |
Cornelia Forsgren |
2000 |
AC2800 |
SK TRITON |
|
25m |
1:15.04 |
894 |
3 |
Alberte Mammen |
2001 |
0196AE |
TRITON B |
|
25m |
1:13.42 |
899 |
4 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
1:14.75 |
517 |
5 |
Hanna Holmqvist |
1998 |
BC7898 |
HS |
|
25m |
1:15.23 |
888 |
6 |
Laura Janner |
2002 |
0214AB |
TRITON B |
|
25m |
1:15.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
609 |
1 |
Amanda Björkman |
2001 |
AF3101 |
POSEIDON |
|
25m |
1:12.61 |
657 |
2 |
Elin Melin |
2000 |
AB4800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:11.97 |
893 |
3 |
Josefine H. Lundstrøm |
2001 |
0158AD |
TRITON B |
|
25m |
1:09.13 |
884 |
4 |
Julie Darlem Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
25m |
1:10.66 |
718 |
5 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
25m |
1:11.99 |
699 |
6 |
Amalia Degler |
2001 |
AG2601 |
SK TRITON |
|
25m |
1:13.04 |
Skapad av WinGrodan 1.24.03 |
Utskriftsdatum |
25 oktober 2015 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
Utskriftstid |
12:46 |
|