Program for Ungdoms-GP 4, Karlskoga
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 172 | Kuijpers Ivo | 1999 | SFFLE SS | AG6199 | 25 m | 4:24.12 | |
2 | 141 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | 4:26.34 | |
3 | 55 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 4:29.83 | |
4 | 151 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 4:33.25 | |
5 | 117 | Nyln Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 4:36.45 | |
6 | 176 | Baastad Tim | 2000 | SA | AM4700 | 25 m | 4:42.60 | |
7 | 198 | Lindberg Jesper | 1999 | SA | AU4399 | 25 m | 4:53.79 | |
8 | 37 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 4:54.86 | |
9 | 78 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 4:58.62 | |
10 | 197 | Laszewski Michal | 2002 | SA | AC4902 | 25 m | 4:58.91 | |
11 | 153 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 5:03.31 | |
12 | 36 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 5:06.40 | |
13 | 139 | Jovancic Uros | 2000 | KARLSTAD | AS3300 | 25 m | 5:10.88 | |
14 | 206 | Wallin Anton | 2000 | SA | AM7700 | 25 m | 5:19.30 | |
15 | 156 | Rautiainen Filip | 2001 | KATRINEHOL | AO3501 | 25 m | 5:23.95 | |
16 | 8 | Lundgren Emil | 2000 | ARVIKA SS | AI4500 | 25 m | 5:24.79 | |
17 | 150 | Vestin Samuel | 2002 | KARLSTAD | AJ2502 | 25 m | 5:26.80 | |
18 | 113 | Lfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 5:30.03 | |
19 | 45 | Frjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 5:33.54 | |
20 | 207 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | SA | AM3902 | 50 m | 5:34.71 | |
21 | 143 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 5:43.09 | |
22 | 196 | Larsson Melvin | 2002 | SA | AJ8302 | 25 m | 5:52.55 | |
23 | 184 | Forsstrm William | 2002 | SA | AM0902 | 25 m | 6:03.92 | |
24 | 146 | Rnnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 6:04.07 | |
25 | 70 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 50 m | 6:13.01 | |
26 | 65 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 6:14.72 | |
27 | 64 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 50 m | 6:18.01 | |
28 | 99 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 6:18.10 | |
29 | 44 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 25 m | ||
30 | 51 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m | ||
31 | 66 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | ||
32 | 152 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | ||
33 | 181 | Danqi Adrijan | 2002 | SA | AS2502 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 09 oktober 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simfrbundet | Utskriftstid | 16:03 |