Program for Ungdoms-GP 4, Falun
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 1, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 69 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 2:10.40 | |
2 | 13 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 2:13.48 | |
3 | 27 | Nordlund Julia | 1998 | FALUN | AL2498 | 25 m | 2:13.52 | |
4 | 88 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 2:15.77 | |
5 | 143 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 2:15.83 | |
6 | 63 | Czarnecki Cecilia | 1999 | LUDVIKA SS | AT9699 | 25 m | 2:15.89 | |
7 | 51 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 2:17.91 | |
8 | 72 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 2:20.49 | |
9 | 165 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 2:20.63 | |
10 | 37 | Östling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 25 m | 2:20.87 | |
11 | 129 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 2:20.91 | |
12 | 29 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 2:21.19 | |
13 | 164 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 2:21.23 | EFT |
14 | 147 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 2:22.91 | EFT |
15 | 135 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 2:24.26 | |
16 | 41 | Carlsson Elina | 2001 | GÄVLE SS | AS5801 | 25 m | 2:26.99 | |
17 | 43 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 2:27.41 | |
18 | 95 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 2:27.61 | |
19 | 5 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 2:28.55 | |
20 | 56 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 2:28.89 | |
21 | 80 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 2:29.04 | |
22 | 158 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 2:29.05 | |
23 | 90 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 2:29.08 | |
24 | 16 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 2:29.66 | |
25 | 42 | Ericson Alice | 2001 | GÄVLE SS | AZ9601 | 25 m | 2:30.45 | |
26 | 35 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 2:30.65 | |
27 | 62 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 2:31.35 | |
28 | 31 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 2:31.47 | |
29 | 161 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 2:32.29 | |
30 | 128 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 2:33.12 | |
31 | 4 | Jämte Jonna | 2000 | BORLÄNGE | AE8800 | 25 m | 2:33.58 | |
32 | 122 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 2:34.95 | |
33 | 163 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 2:35.10 | |
34 | 7 | Nilsson Madelene | 1999 | BORLÄNGE | AV0699 | 25 m | 2:35.40 | |
35 | 149 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 2:35.52 | |
36 | 110 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 2:36.02 | |
37 | 154 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | AC2601 | 25 m | 2:36.11 | |
38 | 79 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 2:36.80 | |
39 | 73 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 2:37.21 | |
40 | 107 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 2:39.02 | |
41 | 138 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 2:39.26 | |
42 | 96 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 50 m | 2:40.19 | |
43 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 2:40.36 | |
44 | 12 | Wimnell Åblad Moa | 2002 | BORLÄNGE | BJ0802 | 25 m | 2:41.56 | |
45 | 170 | Karlsson Hanna | 2000 | SS MORA | 25 m | 2:42.44 | EFT | |
46 | 21 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:44.16 | |
47 | 111 | Nilsson Cecelina | 2000 | SÖDERHAMN | AZ7200 | 25 m | 2:44.75 | |
48 | 49 | Lundén Ida | 2002 | GÄVLE SS | AW0602 | 25 m | 2:45.27 | |
49 | 133 | Lundgren Clara | 2001 | VÄSTERÅS | BI0201 | 25 m | 2:45.88 | |
50 | 159 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 2:45.90 | |
51 | 44 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 2:46.93 | |
52 | 36 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 2:49.84 | |
53 | 139 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 2:50.79 | |
54 | 106 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 2:51.61 | |
55 | 160 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 2:55.52 | |
56 | 53 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 2:57.38 | |
57 | 28 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 2:57.47 | |
58 | 162 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 2:59.15 | |
59 | 105 | Kvarnlöf Moa | 2004 | SANDVIKEN | BA7404 | 25 m | 2:59.61 | |
60 | 155 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 3:00.98 | |
61 | 52 | Mosbach Gabriella | 2003 | GÄVLE SS | AQ4803 | 25 m | 3:09.51 | |
62 | 172 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 3:11.79 | EFT |
63 | 156 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | AC1404 | 25 m | 3:12.13 | |
64 | 150 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 3:12.97 | |
65 | 82 | Fernqvist Josefine | 2000 | OXELÖSUND | BK3200 | 25 m | 3:14.48 | |
66 | 157 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 50 m | 3:15.79 | |
67 | 58 | Wijker Emelie | 2003 | GÄVLE SS | BA8803 | 25 m | 3:21.98 | |
68 | 146 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 3:36.46 | |
69 | 120 | Ejlegård Linnea | 2002 | VÄSTERÅS | AZ2802 | 25 m | 3:37.43 | |
70 | 25 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 25 m | ||
71 | 50 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | ||
72 | 67 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | EFT | |
73 | 99 | Ragnarsson Hannah | 2000 | SALA SS | BL7200 | 25 m | ||
74 | 100 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | ||
75 | 102 | Sjösten Cassandra | 2003 | SALA SS | BR8803 | 25 m | ||
76 | 113 | Nystrand Lisa | 2006 | UPSALA S | AA1206 | 25 m | ||
77 | 118 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | ||
78 | 136 | Nääf Wilma | 2002 | VÄSTERÅS | AZ5802 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.03 | Utskriftsdatum | 09 oktober 2015 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 21:06 |