Startliste for Nykredit Gentofte Open 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 335 | Friis Lotte | 1988 | GENTOFTE | 8898AA | 25 m | 4:02.41 | |
2 | 372 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 4:10.46 | |
3 | 383 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 4:15.86 | |
4 | 386 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 25 m | 4:16.22 | |
5 | 154 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 25 m | 4:16.67 | |
6 | 234 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 25 m | 4:17.93 | |
7 | 368 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 25 m | 4:18.59 | |
8 | 239 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 4:23.60 | |
9 | 392 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 4:23.75 | |
10 | 369 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 4:23.87 | |
11 | 103 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 4:25.59 | |
12 | 69 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 4:26.65 | |
13 | 390 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 4:28.07 | |
14 | 421 | Korsberg Alexa | 1995 | GENTOFTE | 25 m | 4:28.09 | ||
15 | 75 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 4:34.18 | |
16 | 366 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 4:35.61 | |
17 | 385 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 4:36.63 | |
18 | 199 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 4:38.41 | |
19 | 72 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 4:40.50 | |
20 | 77 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 4:41.02 | |
21 | 266 | Toft Nina | 2000 | LYNGBY | 0072AD | 25 m | 4:41.25 | |
22 | 255 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 4:42.13 | |
23 | 375 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 4:42.41 | |
24 | 256 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 4:44.94 | |
25 | 238 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 4:46.14 | |
26 | 85 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 4:46.46 | |
27 | 248 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 4:48.61 | |
28 | 91 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 4:48.90 | |
29 | 90 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 4:49.61 | |
30 | 374 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 4:49.94 | |
31 | 195 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 4:52.52 | |
32 | 381 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 4:57.72 | |
33 | 263 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 5:00.29 | |
34 | 89 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 5:01.92 | |
35 | 86 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 5:13.53 | |
36 | 399 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 5:34.20 | |
37 | 271 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 396 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 3:55.13 | |
2 | 70 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 3:57.13 | |
3 | 139 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 3:58.30 | |
4 | 376 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 25 m | 4:00.50 | |
5 | 253 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 4:00.83 | |
6 | 393 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 4:01.05 | |
7 | 78 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 4:06.81 | |
8 | 365 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 4:08.33 | |
9 | 80 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 4:10.20 | |
10 | 229 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 4:13.83 | |
11 | 370 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 4:15.08 | |
12 | 371 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 4:15.76 | |
13 | 167 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 4:21.75 | |
14 | 210 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 4:24.04 | |
15 | 213 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 4:29.12 | |
16 | 324 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 4:30.00 | |
17 | 261 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 4:35.86 | |
18 | 216 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 4:44.23 | |
19 | 377 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 4:46.66 | |
20 | 81 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 5:11.95 | |
21 | 179 | Matell Simon | 1994 | SØLLERØD | 9449AR | 25 m | 5:22.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 33.03 | |
2 | 329 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 33.07 | |
3 | 65 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 33.21 | |
4 | 154 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 25 m | 33.44 | |
5 | 66 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 33.53 | |
6 | 71 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 33.66 | |
7 | 238 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 34.23 | |
8 | 346 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 34.51 | |
9 | 387 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 35.06 | |
10 | 198 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 35.33 | |
11 | 323 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 35.55 | |
12 | 286 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 35.82 | |
13 | 325 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 36.65 | |
14 | 169 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 37.13 | |
15 | 255 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 37.46 | |
16 | 200 | Bro Signe | 1999 | LYNGBY | 9942AA | 25 m | 37.56 | |
17 | 109 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 38.18 | |
18 | 367 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 38.31 | |
19 | 303 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 38.32 | |
20 | 379 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 38.40 | |
21 | 131 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 38.53 | |
22 | 278 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 38.64 | |
23 | 239 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 38.73 | |
24 | 354 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 25 m | 38.79 | |
25 | 67 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 38.87 | |
26 | 389 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 39.29 | |
27 | 287 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 39.57 | |
28 | 233 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 39.60 | |
29 | 144 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 40.00 | |
30 | 285 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 40.19 | |
31 | 295 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 40.22 | |
32 | 228 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 40.41 | |
33 | 302 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 40.46 | |
34 | 289 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 41.06 | |
35 | 107 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 41.50 | |
36 | 251 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 41.73 | |
37 | 146 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 41.94 | |
38 | 276 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 42.07 | |
39 | 140 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 42.21 | |
40 | 357 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 43.11 | |
41 | 415 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 45.20 | |
42 | 333 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 45.90 | |
43 | 348 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 51.41 | |
44 | 153 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 51.68 | |
45 | 111 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 56.31 | |
46 | 359 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 57.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 28.39 | |
2 | 81 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 29.75 | |
3 | 282 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 30.74 | |
4 | 70 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 32.17 | |
5 | 105 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 32.45 | |
6 | 173 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 32.53 | |
7 | 78 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 32.70 | |
8 | 388 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 32.80 | |
9 | 96 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 32.94 | |
10 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 33.02 | |
11 | 253 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 33.43 | |
12 | 398 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 33.44 | |
13 | 159 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 33.91 | |
14 | 113 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 33.92 | |
15 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 34.10 | |
16 | 305 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 34.54 | |
17 | 101 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 34.82 | |
18 | 98 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 35.31 | |
19 | 117 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 35.42 | |
20 | 300 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 35.56 | |
21 | 307 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 35.64 | |
22 | 225 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 35.86 | |
23 | 304 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 37.21 | |
24 | 288 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 37.75 | |
25 | 290 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 39.02 | |
26 | 406 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 39.38 | |
27 | 356 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 39.51 | |
28 | 418 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 40.82 | |
29 | 160 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 40.90 | |
30 | 349 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 41.08 | |
31 | 322 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 42.20 | |
32 | 135 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 42.33 | |
33 | 97 | Floris Tino | 1998 | HELSINGE | 9883AR | 25 m | 42.48 | |
34 | 150 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 44.97 | |
35 | 352 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 45.10 | |
36 | 157 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 46.55 | |
37 | 409 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 49.03 | |
38 | 347 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 51.25 | |
39 | 341 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 53.23 | |
40 | 342 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 53.35 | |
41 | 408 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 57.09 | |
42 | 337 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 29.19 | |
2 | 158 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 30.22 | |
3 | 137 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 30.54 | |
4 | 379 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 30.63 | |
5 | 238 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 30.71 | |
6 | 74 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 30.89 | |
7 | 389 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 31.17 | |
8 | 256 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 31.21 | |
9 | 221 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 25 m | 31.95 | |
10 | 109 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 32.10 | |
11 | 259 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 32.18 | |
12 | 63 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 32.50 | |
13 | 327 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 32.73 | |
14 | 391 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 32.83 | |
15 | 281 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 32.85 | |
16 | 354 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 25 m | 33.12 | |
17 | 195 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 34.09 | |
18 | 382 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 34.15 | |
19 | 148 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 34.22 | |
20 | 380 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 34.55 | |
21 | 240 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 34.58 | |
22 | 292 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 34.61 | |
23 | 301 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 34.64 | |
24 | 375 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 34.78 | |
25 | 263 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 35.07 | |
26 | 110 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 25 m | 35.11 | |
27 | 151 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 35.23 | |
28 | 297 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 35.45 | |
29 | 198 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 35.67 | |
30 | 284 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 35.85 | |
31 | 293 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 35.99 | |
32 | 130 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 36.16 | |
33 | 131 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 36.53 | |
34 | 136 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 36.68 | |
35 | 287 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 36.86 | |
36 | 374 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 37.43 | |
37 | 134 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 37.69 | |
38 | 276 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 37.79 | |
39 | 161 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 37.96 | |
40 | 330 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 39.07 | |
41 | 147 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 39.11 | |
42 | 156 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 39.19 | |
43 | 414 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 39.30 | |
44 | 351 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 39.49 | |
45 | 95 | Balbi Laura | 2003 | HELSINGE | 0304AY | 25 m | 42.53 | |
46 | 328 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 42.66 | ||
47 | 340 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 42.87 | |
48 | 411 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 43.18 | |
49 | 413 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 45.38 | |
50 | 355 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 47.64 | |
51 | 331 | Ellermann-Kingombe Asta | 2004 | GENTOFTE | 0496AC | 25 m | 51.95 | |
52 | 343 | Krantz Ester | 2004 | GENTOFTE | 25 m | |||
53 | 360 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 26.54 | |
2 | 274 | Johansen Chris | 1996 | FARUM | 9651AB | 25 m | 27.15 | |
3 | 398 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 27.70 | |
4 | 105 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 27.85 | |
5 | 82 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 28.39 | |
6 | 253 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 28.62 | |
7 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 28.68 | |
8 | 139 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 28.82 | |
9 | 269 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 28.94 | |
10 | 388 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 28.97 | |
11 | 79 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 29.17 | |
12 | 196 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 30.07 | |
13 | 145 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 30.13 | |
14 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 30.59 | |
15 | 149 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 30.76 | |
16 | 277 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 30.84 | |
17 | 419 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 30.86 | |
18 | 142 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 30.97 | |
19 | 236 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 31.33 | |
20 | 237 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 31.33 | |
21 | 394 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 31.57 | |
22 | 132 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 31.84 | |
23 | 155 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 32.05 | |
24 | 141 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 32.51 | |
25 | 291 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 32.63 | |
26 | 273 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 32.87 | |
27 | 227 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 34.39 | |
28 | 129 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 34.48 | |
29 | 294 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 34.54 | |
30 | 299 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 34.70 | |
31 | 384 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 35.75 | |
32 | 373 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 36.45 | |
33 | 344 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 36.53 | |
34 | 128 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 36.95 | |
35 | 420 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 37.07 | |
36 | 417 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 37.60 | |
37 | 412 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 37.78 | |
38 | 358 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 38.55 | |
39 | 410 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 39.74 | |
40 | 345 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 41.67 | |
41 | 339 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 42.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 7, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 372 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 2:14.22 | |
2 | 390 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 2:16.03 | |
3 | 169 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 2:16.52 | |
4 | 366 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 2:18.02 | |
5 | 368 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 25 m | 2:18.05 | |
6 | 77 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 2:19.68 | |
7 | 67 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:22.82 | |
8 | 383 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:26.50 | |
9 | 387 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:31.28 | |
10 | 200 | Bro Signe | 1999 | LYNGBY | 9942AA | 25 m | 2:35.00 | |
11 | 346 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 2:36.00 | |
12 | 138 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 2:40.87 | |
13 | 90 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 2:41.31 | |
14 | 295 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:42.00 | |
15 | 199 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:47.93 | |
16 | 91 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 2:49.61 | |
17 | 251 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:51.53 | |
18 | 146 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:54.38 | |
19 | 286 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 2:55.00 | |
20 | 85 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 2:55.67 | |
21 | 133 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 3:01.12 | |
22 | 130 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 3:02.81 | |
23 | 89 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 3:06.71 | |
24 | 86 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 3:17.58 | |
25 | 87 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 3:19.89 | |
26 | 223 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 3:20.00 | |
27 | 267 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 3:20.00 | |
28 | 152 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 3:31.55 | |
29 | 161 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | ||
30 | 415 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 8, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 393 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 2:06.60 | |
2 | 370 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 2:06.80 | |
3 | 365 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:08.21 | |
4 | 371 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:15.99 | |
5 | 210 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:20.37 | |
6 | 209 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:20.80 | |
7 | 79 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 2:23.10 | |
8 | 378 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 2:23.52 | |
9 | 397 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 2:26.01 | |
10 | 159 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:28.47 | |
11 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:30.36 | |
12 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:30.51 | |
13 | 257 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 25 m | 2:33.87 | |
14 | 384 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 2:36.45 | |
15 | 407 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:36.45 | |
16 | 290 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 2:45.00 | |
17 | 300 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:50.00 | |
18 | 305 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:55.00 | |
19 | 99 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | ||
20 | 142 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | ||
21 | 416 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 9, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 25 m | 56.68 | |
2 | 69 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 57.07 | |
3 | 154 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 25 m | 57.39 | |
4 | 103 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 57.86 | |
5 | 71 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 57.93 | |
6 | 73 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 58.42 | |
7 | 367 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 58.52 | |
8 | 158 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 59.19 | |
9 | 369 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 1:00.01 | |
10 | 386 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 25 m | 1:00.23 | |
11 | 74 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:00.34 | |
12 | 169 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 1:00.46 | |
13 | 137 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:00.53 | |
14 | 385 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 1:00.56 | |
15 | 66 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:00.62 | |
16 | 221 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 25 m | 1:00.71 | |
17 | 379 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:00.71 | |
18 | 392 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 1:00.92 | |
19 | 256 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:01.55 | |
20 | 151 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:01.66 | |
21 | 195 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:02.06 | |
22 | 199 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:02.11 | |
23 | 72 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:02.31 | |
24 | 266 | Toft Nina | 2000 | LYNGBY | 0072AD | 25 m | 1:02.41 | |
25 | 325 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:02.43 | |
26 | 279 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 25 m | 1:02.54 | |
27 | 323 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:02.73 | |
28 | 63 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 1:03.08 | |
29 | 382 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 1:03.14 | |
30 | 75 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 1:03.25 | |
31 | 287 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:03.45 | |
32 | 272 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 1:03.52 | |
33 | 263 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 1:03.60 | |
34 | 102 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 1:03.63 | |
35 | 301 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:03.75 | |
36 | 248 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 1:03.81 | |
37 | 281 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 1:03.87 | |
38 | 285 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 1:04.85 | |
39 | 302 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:05.31 | |
40 | 292 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:05.36 | |
41 | 240 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:05.54 | |
42 | 136 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:05.56 | |
43 | 228 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 1:05.87 | |
44 | 280 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:05.91 | |
45 | 297 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:06.33 | |
46 | 233 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:06.36 | |
47 | 381 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:06.95 | |
48 | 144 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:08.25 | |
49 | 303 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:08.45 | |
50 | 106 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 1:08.80 | |
51 | 278 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 1:09.19 | |
52 | 203 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:09.34 | |
53 | 65 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 1:09.80 | |
54 | 148 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:10.62 | |
55 | 133 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:10.95 | |
56 | 330 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:11.29 | |
57 | 293 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:11.57 | |
58 | 284 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 1:11.59 | |
59 | 414 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:11.85 | |
60 | 147 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:12.92 | |
61 | 134 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:12.98 | |
62 | 289 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:13.50 | |
63 | 140 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:13.84 | |
64 | 333 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:14.57 | |
65 | 357 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:14.94 | |
66 | 411 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 1:15.20 | |
67 | 413 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:15.45 | |
68 | 351 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 1:16.87 | |
69 | 115 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 1:18.20 | |
70 | 156 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:18.42 | |
71 | 348 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:19.00 | |
72 | 95 | Balbi Laura | 2003 | HELSINGE | 0304AY | 25 m | 1:20.68 | |
73 | 153 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:21.20 | |
74 | 328 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 1:21.87 | ||
75 | 340 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 1:23.47 | |
76 | 359 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:24.05 | |
77 | 355 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 1:26.97 | |
78 | 111 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:30.13 | |
79 | 331 | Ellermann-Kingombe Asta | 2004 | GENTOFTE | 0496AC | 25 m | 1:38.13 | |
80 | 343 | Krantz Ester | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:40.34 | ||
81 | 360 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 50.24 | |
2 | 114 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 50.61 | |
3 | 395 | Skytte Jacob Lercke | 1984 | BIRKERØD | 8431AA | 25 m | 51.80 | |
4 | 196 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 52.23 | |
5 | 376 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 25 m | 52.38 | |
6 | 68 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 25 m | 52.66 | |
7 | 350 | Røssel Christian | 1995 | GENTOFTE | 9525AN | 25 m | 52.78 | |
8 | 269 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 53.10 | |
9 | 336 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 53.69 | |
10 | 396 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 53.79 | |
11 | 139 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 54.43 | |
12 | 274 | Johansen Chris | 1996 | FARUM | 9651AB | 25 m | 54.45 | |
13 | 283 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 25 m | 54.60 | |
14 | 117 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 54.70 | |
15 | 64 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 54.78 | |
16 | 80 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 55.36 | |
17 | 377 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 55.74 | |
18 | 78 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 55.76 | |
19 | 96 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 55.76 | |
20 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 55.83 | |
21 | 378 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 55.83 | |
22 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 56.07 | |
23 | 167 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 56.21 | |
24 | 237 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 56.29 | |
25 | 265 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 56.68 | |
26 | 173 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 57.03 | |
27 | 338 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 57.24 | |
28 | 419 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 57.66 | |
29 | 82 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 57.94 | |
30 | 62 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 58.24 | |
31 | 104 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 58.25 | |
32 | 216 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 58.28 | |
33 | 101 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 58.78 | |
34 | 257 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 25 m | 59.13 | |
35 | 112 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 25 m | 59.14 | |
36 | 145 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 59.24 | |
37 | 277 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 59.31 | |
38 | 213 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 59.37 | |
39 | 129 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 59.40 | |
40 | 155 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 59.40 | |
41 | 373 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 59.52 | |
42 | 261 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 59.58 | |
43 | 98 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 59.77 | |
44 | 132 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 59.90 | |
45 | 149 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:00.02 | |
46 | 236 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:00.18 | |
47 | 307 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:00.43 | |
48 | 227 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:00.81 | |
49 | 116 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 1:01.15 | |
50 | 394 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:01.63 | |
51 | 225 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:01.96 | |
52 | 219 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:01.99 | |
53 | 406 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:02.49 | |
54 | 141 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:02.76 | |
55 | 211 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:03.00 | |
56 | 299 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 1:03.39 | |
57 | 420 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 1:03.41 | |
58 | 291 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:03.67 | |
59 | 273 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:04.09 | |
60 | 288 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:04.17 | |
61 | 81 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 1:05.00 | |
62 | 418 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:05.25 | |
63 | 294 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:05.34 | |
64 | 412 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:05.49 | |
65 | 304 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 1:05.83 | |
66 | 356 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 1:06.77 | |
67 | 410 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:07.09 | |
68 | 409 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:09.81 | |
69 | 135 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:10.50 | |
70 | 108 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 1:10.69 | |
71 | 160 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:10.81 | |
72 | 157 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:10.93 | |
73 | 417 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:11.60 | |
74 | 344 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 1:11.69 | |
75 | 408 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:11.75 | |
76 | 128 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:11.79 | |
77 | 349 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:12.95 | |
78 | 347 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 1:13.78 | |
79 | 358 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:14.64 | |
80 | 339 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:15.13 | |
81 | 150 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 1:15.70 | |
82 | 97 | Floris Tino | 1998 | HELSINGE | 9883AR | 25 m | 1:17.58 | |
83 | 352 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:17.86 | |
84 | 345 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 1:18.40 | |
85 | 322 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:20.09 | |
86 | 341 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:22.07 | |
87 | 337 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:23.06 | |
88 | 401 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:23.64 | |
89 | 342 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 1:28.45 | |
90 | 400 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 1:29.09 | |
91 | 402 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 11, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 4:59.65 | |
2 | 241 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 5:09.22 | |
3 | 152 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 5:36.26 | |
4 | 295 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 5:37.63 | |
5 | 190 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 5:38.31 | |
6 | 138 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 5:51.68 | |
7 | 293 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 5:58.57 | |
8 | 161 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 6:10.52 | |
9 | 131 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 6:26.39 | |
10 | 136 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 7:45.25 | |
11 | 144 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 12, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 4:40.23 | |
2 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 4:53.19 | |
3 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 4:53.45 | |
4 | 182 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 4:56.71 | |
5 | 159 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:58.67 | |
6 | 145 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 5:01.64 | |
7 | 142 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 5:01.94 | |
8 | 149 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 5:03.52 | |
9 | 397 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 5:06.66 | |
10 | 290 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 5:06.89 | |
11 | 407 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 5:12.36 | |
12 | 373 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 5:13.29 | |
13 | 394 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 5:15.45 | |
14 | 288 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 5:15.93 | |
15 | 141 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 5:16.41 | |
16 | 129 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 5:22.84 | |
17 | 299 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 5:23.74 | |
18 | 307 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 5:25.00 | |
19 | 135 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 5:52.15 | |
20 | 384 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 5:52.27 | |
21 | 160 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 5:58.07 | |
22 | 406 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 7:28.12 | |
23 | 409 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | ||
24 | 410 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | ||
25 | 412 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | ||
26 | 420 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 13, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 29.36 | |
2 | 158 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 29.53 | |
3 | 198 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 30.86 | |
4 | 391 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 31.21 | |
5 | 281 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 31.25 | |
6 | 175 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 31.92 | |
7 | 259 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 32.18 | |
8 | 297 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 32.65 | |
9 | 286 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 32.98 | |
10 | 301 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 33.31 | |
11 | 241 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 33.47 | |
12 | 130 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 33.65 | |
13 | 389 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 33.90 | |
14 | 287 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 33.91 | |
15 | 285 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 34.06 | |
16 | 292 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 34.12 | |
17 | 138 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 34.31 | |
18 | 185 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 34.70 | |
19 | 302 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 34.76 | |
20 | 303 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 34.76 | |
21 | 146 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 34.83 | |
22 | 203 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 34.86 | |
23 | 215 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 34.97 | |
24 | 333 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 35.93 | |
25 | 226 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 36.49 | |
26 | 156 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 36.99 | |
27 | 106 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 37.27 | |
28 | 134 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 37.58 | |
29 | 202 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 37.80 | |
30 | 133 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 38.17 | |
31 | 222 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 39.29 | |
32 | 260 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 39.31 | |
33 | 232 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 39.87 | |
34 | 289 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 40.21 | |
35 | 147 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 40.50 | |
36 | 359 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 42.24 | |
37 | 230 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 42.64 | |
38 | 188 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 42.87 | |
39 | 183 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 43.83 | |
40 | 170 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 44.11 | |
41 | 178 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 44.47 | |
42 | 191 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 45.01 | |
43 | 176 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 46.19 | |
44 | 411 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 46.83 | |
45 | 258 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 46.93 | |
46 | 355 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 48.11 | |
47 | 180 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 51.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 14, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 28.02 | |
2 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 29.13 | |
3 | 236 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 29.50 | |
4 | 227 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 29.97 | |
5 | 305 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 30.42 | |
6 | 113 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 30.51 | |
7 | 211 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 30.63 | |
8 | 418 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 30.69 | |
9 | 273 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 31.35 | |
10 | 300 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 31.55 | |
11 | 168 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 31.64 | |
12 | 237 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 31.83 | |
13 | 192 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 32.47 | |
14 | 193 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 32.65 | |
15 | 128 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 32.73 | |
16 | 416 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 33.09 | |
17 | 304 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 34.14 | |
18 | 116 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 34.35 | |
19 | 184 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 34.43 | |
20 | 294 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 34.48 | |
21 | 189 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 35.66 | |
22 | 408 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 38.09 | |
23 | 177 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 38.44 | |
24 | 417 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 38.59 | |
25 | 249 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 40.09 | |
26 | 157 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 41.88 | |
27 | 345 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 41.95 | |
28 | 341 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 41.99 | |
29 | 150 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 42.11 | |
30 | 187 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 42.50 | |
31 | 166 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 42.81 | |
32 | 218 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 43.25 | |
33 | 174 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 44.13 | |
34 | 201 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 45.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 15, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:07.01 | |
2 | 287 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 2:13.99 | |
3 | 175 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 2:14.55 | |
4 | 185 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 2:14.65 | |
5 | 190 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 2:15.20 | |
6 | 151 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:16.53 | |
7 | 285 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 2:18.01 | |
8 | 259 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:23.50 | |
9 | 240 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:24.04 | |
10 | 302 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:24.23 | |
11 | 303 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 2:25.54 | |
12 | 198 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:26.12 | |
13 | 223 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:26.84 | |
14 | 136 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:28.99 | |
15 | 267 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:29.75 | |
16 | 133 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:29.77 | |
17 | 100 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 2:31.02 | |
18 | 233 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 2:31.20 | |
19 | 197 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:31.93 | |
20 | 171 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 2:32.52 | |
21 | 414 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:35.82 | |
22 | 181 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 2:36.34 | |
23 | 106 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 2:36.81 | |
24 | 203 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 2:37.72 | |
25 | 357 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:38.49 | |
26 | 214 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:40.18 | |
27 | 289 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 2:40.23 | |
28 | 226 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:40.45 | |
29 | 161 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:42.02 | |
30 | 413 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:42.30 | |
31 | 254 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 2:42.49 | |
32 | 353 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 2:43.58 | |
33 | 140 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 2:44.57 | |
34 | 188 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 2:46.79 | |
35 | 172 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 2:50.44 | |
36 | 415 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 2:52.79 | |
37 | 328 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:54.91 | ||
38 | 330 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:57.22 | |
39 | 340 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 2:59.00 | |
40 | 176 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 2:59.07 | |
41 | 178 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 3:00.20 | |
42 | 183 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 3:02.33 | |
43 | 348 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 3:04.16 | |
44 | 191 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 3:04.51 | |
45 | 180 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 3:05.80 | |
46 | 170 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 3:06.17 | |
47 | 111 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 3:19.20 | |
48 | 194 | Xu Louisa | 2001 | SØLLERØD | 0138BB | 25 m | 3:28.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 16, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:57.86 | |
2 | 209 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:58.54 | |
3 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:00.05 | |
4 | 237 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:02.52 | |
5 | 419 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 2:03.85 | |
6 | 159 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:03.86 | |
7 | 142 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:04.62 | |
8 | 182 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:06.01 | |
9 | 265 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:06.10 | |
10 | 129 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:07.53 | |
11 | 168 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 2:07.82 | |
12 | 236 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:08.05 | |
13 | 155 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 2:09.64 | |
14 | 132 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 2:10.10 | |
15 | 407 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:10.29 | |
16 | 305 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:10.78 | |
17 | 277 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 2:10.87 | |
18 | 406 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:11.81 | |
19 | 300 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:12.82 | |
20 | 219 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:12.86 | |
21 | 299 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 2:15.01 | |
22 | 193 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 2:17.45 | |
23 | 227 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:18.27 | |
24 | 211 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:18.29 | |
25 | 141 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:18.55 | |
26 | 416 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 2:20.03 | |
27 | 294 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:20.33 | |
28 | 225 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 2:21.97 | |
29 | 304 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 2:23.15 | |
30 | 291 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 2:23.97 | |
31 | 184 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 2:24.51 | |
32 | 174 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 2:27.19 | |
33 | 356 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 2:27.31 | |
34 | 160 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:27.82 | |
35 | 250 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 2:29.42 | |
36 | 224 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:31.83 | |
37 | 189 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 2:32.91 | |
38 | 128 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:33.56 | |
39 | 108 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 2:35.44 | |
40 | 349 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 2:37.15 | |
41 | 177 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 2:37.52 | |
42 | 231 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:42.42 | |
43 | 166 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 2:44.22 | |
44 | 252 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 2:44.60 | |
45 | 262 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 2:45.28 | |
46 | 187 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 2:45.65 | |
47 | 212 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:45.68 | |
48 | 186 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 0153AS | 25 m | 2:49.28 | |
49 | 352 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 2:52.44 | |
50 | 264 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:55.43 | |
51 | 322 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 2:55.74 | |
52 | 339 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 2:57.73 | |
53 | 347 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 3:00.71 | |
54 | 342 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 3:04.68 | |
55 | 337 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 3:07.36 | |
56 | 358 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:12.78 | |
2 | 198 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:16.24 | |
3 | 286 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:17.00 | |
4 | 131 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:20.98 | |
5 | 223 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:21.36 | |
6 | 278 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 1:21.75 | |
7 | 190 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:21.95 | |
8 | 144 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:22.21 | |
9 | 146 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:25.89 | |
10 | 295 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:26.65 | |
11 | 301 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:26.67 | |
12 | 297 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:28.00 | |
13 | 140 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:31.26 | |
14 | 254 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:31.32 | |
15 | 171 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 1:32.03 | |
16 | 133 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:32.72 | |
17 | 176 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 1:33.88 | |
18 | 130 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:34.66 | |
19 | 411 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 1:34.90 | |
20 | 415 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:36.51 | |
21 | 293 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:38.52 | |
22 | 147 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:39.60 | |
23 | 202 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:40.16 | |
24 | 120 | Thorsen Katrine Voss | 2002 | HELSINGE | 0202AZ | 25 m | 1:40.35 | |
25 | 292 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:41.39 | |
26 | 235 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:42.73 | |
27 | 180 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 1:43.20 | |
28 | 172 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 1:44.36 | |
29 | 258 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:44.44 | |
30 | 115 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 1:45.20 | |
31 | 276 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 1:45.88 | |
32 | 191 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 1:47.66 | |
33 | 194 | Xu Louisa | 2001 | SØLLERØD | 0138BB | 25 m | 1:49.46 | |
34 | 153 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:51.43 | |
35 | 170 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:51.63 | |
36 | 181 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 1:54.70 | |
37 | 178 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 1:54.90 | |
38 | 188 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 1:56.88 | |
39 | 343 | Krantz Ester | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:57.22 | ||
40 | 360 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:04.38 | |
41 | 94 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 25 m | 2:05.18 | |
42 | 95 | Balbi Laura | 2003 | HELSINGE | 0304AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:12.89 | |
2 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:13.84 | |
3 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:15.30 | |
4 | 98 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 1:17.46 | |
5 | 307 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:18.05 | |
6 | 288 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:19.21 | |
7 | 270 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 1:19.31 | |
8 | 406 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:19.42 | |
9 | 290 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:22.00 | |
10 | 189 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 1:23.73 | |
11 | 160 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:27.11 | |
12 | 418 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:28.05 | |
13 | 135 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:28.07 | |
14 | 291 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:28.75 | |
15 | 187 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 1:29.94 | |
16 | 252 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:29.95 | |
17 | 264 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:30.16 | |
18 | 224 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:31.06 | |
19 | 201 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:31.25 | |
20 | 410 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:31.52 | |
21 | 166 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 1:33.91 | |
22 | 150 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 1:36.95 | |
23 | 409 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:39.13 | |
24 | 344 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 1:39.28 | |
25 | 249 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:42.05 | |
26 | 408 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:43.88 | |
27 | 192 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:44.04 | |
28 | 186 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 0153AS | 25 m | 1:47.70 | |
29 | 412 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:50.07 | |
30 | 174 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 1:52.02 | |
31 | 339 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:52.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 19, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:20.63 | |
2 | 158 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:22.93 | |
3 | 241 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 2:31.45 | |
4 | 387 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:32.55 | |
5 | 259 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:33.00 | |
6 | 285 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 2:35.31 | |
7 | 302 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:35.71 | |
8 | 152 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:36.81 | |
9 | 286 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 2:36.94 | |
10 | 151 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:38.37 | |
11 | 297 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:38.68 | |
12 | 301 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 2:39.65 | |
13 | 391 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 2:40.99 | |
14 | 197 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:43.64 | |
15 | 260 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:44.73 | |
16 | 267 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:46.80 | |
17 | 148 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 2:47.02 | |
18 | 287 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 2:47.19 | |
19 | 215 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:49.61 | |
20 | 230 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 2:50.16 | |
21 | 134 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 2:51.68 | |
22 | 181 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 2:54.49 | |
23 | 161 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:55.39 | |
24 | 351 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 2:55.82 | |
25 | 156 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:56.82 | |
26 | 232 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:58.67 | |
27 | 226 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:59.69 | |
28 | 222 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 3:03.26 | |
29 | 202 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 3:08.72 | |
30 | 235 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 3:18.30 | |
31 | 172 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 3:19.35 | |
32 | 214 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 3:19.74 | |
33 | 414 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 3:20.41 | |
34 | 153 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 3:25.22 | |
35 | 183 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 3:29.13 | |
36 | 194 | Xu Louisa | 2001 | SØLLERØD | 0138BB | 25 m | 3:45.00 | |
37 | 138 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | ||
38 | 140 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | ||
39 | 258 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 20, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:11.01 | |
2 | 209 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:15.06 | |
3 | 145 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:17.36 | |
4 | 149 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:18.76 | |
5 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:20.00 | |
6 | 141 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:20.49 | |
7 | 373 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 2:24.35 | |
8 | 394 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 2:25.14 | |
9 | 265 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:25.70 | |
10 | 219 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:28.15 | |
11 | 155 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 2:28.58 | |
12 | 294 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:31.88 | |
13 | 384 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 2:33.02 | |
14 | 250 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 2:50.39 | |
15 | 262 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 2:51.20 | |
16 | 129 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:53.26 | |
17 | 150 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 2:56.18 | |
18 | 157 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:58.15 | |
19 | 420 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 2:59.21 | |
20 | 201 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 3:01.12 | |
21 | 177 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 3:05.14 | |
22 | 212 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 3:07.35 | |
23 | 231 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 3:07.50 | |
24 | 249 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 3:09.14 | |
25 | 218 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 3:15.91 | |
26 | 186 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 0153AS | 25 m | 3:19.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 21, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 389 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:09.88 | |
2 | 281 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 1:11.91 | |
3 | 297 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:13.00 | |
4 | 303 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:13.03 | |
5 | 223 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:13.75 | |
6 | 175 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 1:14.14 | |
7 | 151 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:14.59 | |
8 | 185 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 1:14.82 | |
9 | 301 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:14.93 | |
10 | 240 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:15.17 | |
11 | 286 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:15.34 | |
12 | 144 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:16.19 | |
13 | 130 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:16.31 | |
14 | 233 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:17.48 | |
15 | 146 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:17.59 | |
16 | 285 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 1:17.89 | |
17 | 203 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:17.93 | |
18 | 148 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:18.29 | |
19 | 295 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:18.71 | |
20 | 197 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:19.40 | |
21 | 136 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:19.69 | |
22 | 260 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:19.76 | |
23 | 287 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:19.83 | |
24 | 293 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:20.43 | |
25 | 214 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:21.36 | |
26 | 267 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:21.44 | |
27 | 134 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:22.25 | |
28 | 330 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:22.25 | |
29 | 276 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 1:22.69 | |
30 | 215 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:23.54 | |
31 | 254 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:23.75 | |
32 | 140 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:24.75 | |
33 | 222 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:25.00 | |
34 | 292 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:25.24 | |
35 | 289 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:25.46 | |
36 | 357 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:25.62 | |
37 | 147 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:26.45 | |
38 | 171 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 1:26.51 | |
39 | 156 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:26.77 | |
40 | 415 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:26.96 | |
41 | 333 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:27.08 | |
42 | 232 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:27.97 | |
43 | 413 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:29.18 | |
44 | 176 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 1:29.82 | |
45 | 188 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 1:30.60 | |
46 | 351 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 1:30.97 | |
47 | 230 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 1:31.48 | |
48 | 353 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 1:31.72 | |
49 | 191 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 1:31.82 | |
50 | 172 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 1:32.00 | |
51 | 328 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 1:33.31 | ||
52 | 170 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:33.37 | |
53 | 235 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:33.93 | |
54 | 181 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 1:34.13 | |
55 | 120 | Thorsen Katrine Voss | 2002 | HELSINGE | 0202AZ | 25 m | 1:34.44 | |
56 | 178 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 1:34.54 | |
57 | 100 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 1:35.30 | |
58 | 115 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 1:35.84 | |
59 | 153 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:35.99 | |
60 | 180 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 1:36.00 | |
61 | 183 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:36.83 | |
62 | 340 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 1:37.26 | |
63 | 348 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:37.63 | |
64 | 359 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:38.64 | |
65 | 194 | Xu Louisa | 2001 | SØLLERØD | 0138BB | 25 m | 1:39.94 | |
66 | 355 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 1:41.92 | |
67 | 360 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:42.00 | |
68 | 343 | Krantz Ester | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:43.35 | ||
69 | 94 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 22, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:01.11 | |
2 | 209 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:02.41 | |
3 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:04.66 | |
4 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:05.32 | |
5 | 142 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:05.66 | |
6 | 182 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 1:07.47 | |
7 | 145 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:07.64 | |
8 | 265 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:07.91 | |
9 | 419 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:08.61 | |
10 | 149 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:08.62 | |
11 | 307 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:08.82 | |
12 | 305 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:08.88 | |
13 | 219 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:09.82 | |
14 | 211 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:09.84 | |
15 | 290 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:10.03 | |
16 | 277 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 1:10.20 | |
17 | 168 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:10.56 | |
18 | 407 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:10.56 | |
19 | 300 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:11.65 | |
20 | 132 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 1:11.84 | |
21 | 273 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:11.97 | |
22 | 418 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:12.42 | |
23 | 288 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:12.99 | |
24 | 155 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:13.25 | |
25 | 397 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:13.47 | |
26 | 193 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 1:13.51 | |
27 | 225 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:13.77 | |
28 | 270 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 1:13.98 | |
29 | 291 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:14.42 | |
30 | 304 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 1:14.97 | |
31 | 250 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:16.30 | |
32 | 299 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 1:16.37 | |
33 | 189 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 1:16.44 | |
34 | 416 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:16.93 | |
35 | 184 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 1:16.94 | |
36 | 116 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 1:17.67 | |
37 | 192 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:17.86 | |
38 | 410 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:17.91 | |
39 | 224 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:18.36 | |
40 | 187 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 1:18.48 | |
41 | 128 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:18.63 | |
42 | 252 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:21.25 | |
43 | 135 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:21.42 | |
44 | 356 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 1:22.06 | |
45 | 157 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:23.30 | |
46 | 166 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 1:24.12 | |
47 | 344 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 1:24.22 | |
48 | 417 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:24.39 | |
49 | 174 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 1:25.43 | |
50 | 177 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:25.91 | |
51 | 349 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:26.49 | |
52 | 262 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:26.77 | |
53 | 212 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:26.92 | |
54 | 231 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:26.97 | |
55 | 352 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:27.81 | |
56 | 264 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:27.93 | |
57 | 339 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:28.49 | |
58 | 322 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:28.97 | |
59 | 345 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 1:29.72 | |
60 | 108 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 1:30.21 | |
61 | 186 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 0153AS | 25 m | 1:30.28 | |
62 | 358 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:30.32 | |
63 | 218 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:32.53 | |
64 | 347 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 1:33.21 | |
65 | 341 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:33.43 | |
66 | 337 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:36.12 | |
67 | 342 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 1:36.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Kvik Piger 1 | 2002 | KVIK | 25 m | 1:53.00 | ||
2 | 422 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:54.00 | ||
3 | 423 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:57.50 | ||
4 | 125 | Kvik Piger 2 | 2002 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
5 | 164 | Søllerød Girls | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:00.00 | ||
6 | 424 | Gentofte Piger 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:01.00 | ||
7 | 246 | Lyngby Piger 2001 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 2:01.35 | ||
8 | 247 | Lyngby Piger 2001 2 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 2:01.70 | ||
9 | 425 | Gentofte Piger 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:05.00 | ||
10 | 126 | Kvik Piger 3 | 2002 | KVIK | 25 m | 2:08.00 | ||
11 | 244 | Lyngby Piger 2003 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:08.50 | ||
12 | 435 | Gentofte Piger 5 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:10.00 | ||
13 | 245 | Lyngby Piger 2004 | 2004 | LYNGBY | 25 m | 2:10.90 | ||
14 | 127 | Kvik Piger 4 | 2002 | KVIK | 25 m | 2:12.00 | ||
15 | 405 | Holbæk Piger | 2002 | HOLBÆK | 25 m | 2:14.19 | ||
16 | 165 | Søllerød Girls 2 | 2003 | SØLLERØD | 25 m | 2:20.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 426 | Gentofte Drenge 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:42.50 | ||
2 | 207 | Lyngby Drenge 2000-2001 | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:45.01 | ||
3 | 361 | Sigma Ag1 | 0 | SIGMA | 25 m | 1:46.00 | ||
4 | 121 | Kvik Drenge 1 | 2000 | KVIK | 25 m | 1:47.00 | ||
5 | 427 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:50.00 | ||
6 | 403 | Holbæk Drenge | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 1:52.85 | ||
7 | 122 | Kvik Drenge 2 | 2000 | KVIK | 25 m | 1:55.00 | ||
8 | 428 | Gentofte Drenge 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:55.00 | ||
9 | 162 | Søllerød Boys | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 1:55.30 | ||
10 | 208 | Lyngby Drenge 2000-2001 2 | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:57.00 | ||
11 | 404 | Holbæk Drenge 2 | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 1:58.11 | ||
12 | 429 | Gentofte Drenge 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:00.00 | ||
13 | 123 | Kvik Drenge 3 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:04.00 | ||
14 | 205 | Lyngby Drenge 2003 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:06.50 | ||
15 | 434 | Gentofte Drenge 5 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.00 | ||
16 | 163 | Søllerød Boys 2 | 2003 | SØLLERØD | 25 m | 2:19.74 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 25, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 383 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 4:51.49 | |
2 | 366 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 4:55.80 | |
3 | 372 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 4:56.10 | |
4 | 368 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 25 m | 4:56.12 | |
5 | 385 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 4:59.51 | |
6 | 386 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 25 m | 5:09.99 | |
7 | 169 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 5:12.27 | |
8 | 369 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 5:12.49 | |
9 | 375 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 5:14.25 | |
10 | 392 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 5:16.21 | |
11 | 239 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 5:16.51 | |
12 | 346 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 5:18.23 | |
13 | 75 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 5:19.56 | |
14 | 256 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 5:26.16 | |
15 | 90 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 5:30.68 | |
16 | 374 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 5:31.61 | |
17 | 381 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 5:45.24 | |
18 | 89 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 5:48.43 | |
19 | 91 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 5:50.70 | |
20 | 86 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 5:51.68 | |
21 | 399 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 5:56.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 26, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 370 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 4:34.00 | |
2 | 365 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 4:35.11 | |
3 | 376 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 25 m | 4:35.31 | |
4 | 253 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 4:37.07 | |
5 | 210 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 4:38.05 | |
6 | 371 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 4:38.32 | |
7 | 393 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 4:42.03 | |
8 | 196 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 4:42.52 | |
9 | 79 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 4:43.06 | |
10 | 257 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 25 m | 4:49.01 | |
11 | 82 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 4:52.50 | |
12 | 388 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 5:01.85 | |
13 | 378 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 5:02.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 27, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 26.69 | |
2 | 234 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 25 m | 28.16 | |
3 | 239 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 28.44 | |
4 | 72 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 28.86 | |
5 | 103 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 29.01 | |
6 | 77 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 29.47 | |
7 | 327 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 29.75 | |
8 | 169 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 29.79 | |
9 | 329 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 30.01 | |
10 | 334 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 30.10 | |
11 | 221 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 25 m | 30.49 | |
12 | 91 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 30.86 | |
13 | 67 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 31.12 | |
14 | 279 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 25 m | 31.18 | |
15 | 323 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 31.18 | |
16 | 280 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 31.21 | |
17 | 354 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 25 m | 31.82 | |
18 | 90 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 31.89 | |
19 | 275 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 32.45 | |
20 | 382 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 33.14 | |
21 | 107 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 33.74 | |
22 | 380 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 34.10 | |
23 | 89 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 34.75 | |
24 | 271 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 35.59 | |
25 | 110 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 25 m | 39.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 28, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 25.84 | |
2 | 336 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 26.31 | |
3 | 332 | Eriksen Thomas | 1975 | GENTOFTE | 7549AA | 25 m | 26.88 | |
4 | 350 | Røssel Christian | 1995 | GENTOFTE | 9525AN | 25 m | 26.93 | |
5 | 96 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 27.09 | |
6 | 62 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 27.24 | |
7 | 117 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 27.56 | |
8 | 274 | Johansen Chris | 1996 | FARUM | 9651AB | 25 m | 27.64 | |
9 | 64 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 27.67 | |
10 | 173 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 27.98 | |
11 | 282 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 28.06 | |
12 | 377 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 28.23 | |
13 | 338 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 28.52 | |
14 | 101 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 29.46 | |
15 | 99 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | 30.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 29, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 372 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 2:00.02 | |
2 | 234 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 25 m | 2:01.88 | |
3 | 386 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 25 m | 2:04.05 | |
4 | 103 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 2:04.21 | |
5 | 69 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:05.26 | |
6 | 367 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 2:06.38 | |
7 | 77 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 2:10.38 | |
8 | 71 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 2:10.39 | |
9 | 255 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 2:10.64 | |
10 | 199 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:11.84 | |
11 | 266 | Toft Nina | 2000 | LYNGBY | 0072AD | 25 m | 2:12.02 | |
12 | 421 | Korsberg Alexa | 1995 | GENTOFTE | 25 m | 2:12.09 | ||
13 | 75 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 2:15.31 | |
14 | 248 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 2:16.83 | |
15 | 379 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 2:16.94 | |
16 | 220 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 25 m | 2:17.10 | |
17 | 63 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 2:17.38 | |
18 | 91 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 2:17.89 | |
19 | 195 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 2:18.02 | |
20 | 89 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 2:18.95 | |
21 | 228 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 2:19.05 | |
22 | 90 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 2:19.46 | |
23 | 374 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 2:19.99 | |
24 | 263 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 2:22.46 | |
25 | 102 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 2:23.40 | |
26 | 399 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 2:28.77 | |
27 | 86 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 2:34.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 30, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 1:51.78 | |
2 | 229 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 1:51.85 | |
3 | 396 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 1:53.51 | |
4 | 395 | Skytte Jacob Lercke | 1984 | BIRKERØD | 8431AA | 25 m | 1:55.50 | |
5 | 80 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 1:57.75 | |
6 | 257 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 25 m | 1:58.42 | |
7 | 167 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:00.62 | |
8 | 213 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:05.73 | |
9 | 216 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 2:08.58 | |
10 | 261 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:08.64 | |
11 | 324 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 2:10.00 | |
12 | 112 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 25 m | 2:11.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 31, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 1:09.79 | |
2 | 69 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:10.56 | |
3 | 329 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 1:11.93 | |
4 | 73 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 1:12.49 | |
5 | 66 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:15.20 | |
6 | 346 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 1:15.64 | |
7 | 65 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 1:16.32 | |
8 | 325 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:17.36 | |
9 | 255 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:24.54 | |
10 | 354 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 25 m | 1:26.09 | |
11 | 74 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:26.15 | |
12 | 284 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 1:26.37 | |
13 | 109 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 2:01.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 32, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 143 | Klingberg Emil | 1987 | KVIK | 8705AB | 25 m | 1:00.70 | |
2 | 196 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 1:01.72 | |
3 | 370 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 1:04.67 | |
4 | 210 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:06.58 | |
5 | 282 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 1:07.53 | |
6 | 105 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 1:09.40 | |
7 | 376 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 25 m | 1:11.23 | |
8 | 253 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 1:11.25 | |
9 | 173 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 1:11.40 | |
10 | 97 | Floris Tino | 1998 | HELSINGE | 9883AR | 25 m | 1:33.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 33, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 326 | Bro Sarah | 1996 | GENTOFTE | 9686AE | 25 m | 2:07.72 | |
2 | 368 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 25 m | 2:14.37 | |
3 | 390 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 2:19.60 | |
4 | 251 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:23.86 | |
5 | 200 | Bro Signe | 1999 | LYNGBY | 9942AA | 25 m | 2:24.45 | |
6 | 383 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:24.83 | |
7 | 74 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:25.23 | |
8 | 266 | Toft Nina | 2000 | LYNGBY | 0072AD | 25 m | 2:25.55 | |
9 | 369 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 2:27.08 | |
10 | 103 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 2:27.21 | |
11 | 220 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 25 m | 2:27.27 | |
12 | 63 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 2:28.88 | |
13 | 248 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 2:29.95 | |
14 | 199 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:30.15 | |
15 | 110 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 25 m | 2:30.45 | |
16 | 221 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 25 m | 2:31.59 | |
17 | 72 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:32.00 | |
18 | 256 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 2:33.27 | |
19 | 325 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 2:35.21 | |
20 | 382 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 2:35.47 | |
21 | 271 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 2:39.10 | |
22 | 375 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 2:41.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 34, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Skytte Jacob Lercke | 1984 | BIRKERØD | 8431AA | 25 m | 2:04.69 | |
2 | 64 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 2:09.69 | |
3 | 79 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 2:11.15 | |
4 | 229 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 2:12.00 | |
5 | 82 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:12.55 | |
6 | 377 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 2:13.06 | |
7 | 365 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:15.88 | |
8 | 371 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:21.08 | |
9 | 261 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:27.86 | |
10 | 216 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 2:34.80 | |
11 | 213 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:38.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 35, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 1:03.82 | |
2 | 390 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 1:04.60 | |
3 | 239 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:05.18 | |
4 | 71 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 1:06.83 | |
5 | 200 | Bro Signe | 1999 | LYNGBY | 9942AA | 25 m | 1:07.30 | |
6 | 329 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 1:07.77 | |
7 | 103 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 1:08.11 | |
8 | 251 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:09.08 | |
9 | 169 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 1:09.39 | |
10 | 379 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:09.81 | |
11 | 66 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:09.85 | |
12 | 392 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 1:10.18 | |
13 | 195 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:10.20 | |
14 | 263 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 1:10.22 | |
15 | 73 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 1:11.56 | |
16 | 367 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:12.04 | |
17 | 279 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 25 m | 1:12.16 | |
18 | 323 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:12.65 | |
19 | 109 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 1:12.77 | |
20 | 67 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:13.13 | |
21 | 228 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 1:14.23 | |
22 | 275 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 1:14.51 | |
23 | 280 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:14.54 | |
24 | 380 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:16.72 | |
25 | 65 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 1:18.85 | |
26 | 107 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 1:18.90 | |
27 | 381 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:19.64 | |
28 | 102 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 1:20.08 | |
29 | 284 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 1:20.29 | |
30 | 266 | Toft Nina | 2000 | LYNGBY | 0072AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 36, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 57.46 | |
2 | 143 | Klingberg Emil | 1987 | KVIK | 8705AB | 25 m | 58.57 | |
3 | 393 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:00.05 | |
4 | 396 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 1:00.16 | |
5 | 269 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 1:00.48 | |
6 | 105 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 1:00.79 | |
7 | 257 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 25 m | 1:01.31 | |
8 | 79 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 1:01.65 | |
9 | 70 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 1:02.04 | |
10 | 274 | Johansen Chris | 1996 | FARUM | 9651AB | 25 m | 1:02.87 | |
11 | 283 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 25 m | 1:03.56 | |
12 | 96 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 1:03.83 | |
13 | 173 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 1:04.22 | |
14 | 332 | Eriksen Thomas | 1975 | GENTOFTE | 7549AA | 25 m | 1:04.30 | |
15 | 388 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:05.82 | |
16 | 101 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 1:05.90 | |
17 | 216 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:06.55 | |
18 | 167 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 1:07.30 | |
19 | 261 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:07.48 | |
20 | 62 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 1:09.27 | |
21 | 213 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 1:09.89 | |
22 | 99 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | 1:12.45 | |
23 | 80 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 1:13.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Gentofte Damer 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:50.00 | ||
2 | 363 | Sigma Senior A | 0 | SIGMA | 25 m | 1:50.70 | ||
3 | 204 | Lyngby Damer | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:51.00 | ||
4 | 242 | Lyngby Piger 1999 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 1:53.00 | ||
5 | 243 | Lyngby Piger 2000 | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:54.00 | ||
6 | 364 | Sigma Senior B | 0 | SIGMA | 25 m | 1:54.70 | ||
7 | 268 | Farum Girl Squad | 1999 | FARUM | 25 m | 1:55.17 | ||
8 | 433 | Gentofte Damer 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:56.00 | ||
9 | 83 | Hørsholm Damer | 1998 | HØRSHOLM | 25 m | 1:57.58 | ||
10 | 362 | Sigma Junior | 0 | SIGMA | 25 m | 1:58.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 363 | Sigma Senior A | 0 | SIGMA | 25 m | 1:36.00 | ||
2 | 217 | Lyngby Herrer | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:38.00 | ||
3 | 431 | Gentofte Herrer 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:39.50 | ||
4 | 364 | Sigma Senior B | 0 | SIGMA | 25 m | 1:40.00 | ||
5 | 206 | Lyngby Drenge 1999 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 1:44.00 | ||
6 | 432 | Gentofte Herre 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:47.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 39, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 4:38.97 | |
2 | 286 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 4:40.71 | |
3 | 295 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 4:43.66 | |
4 | 285 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 4:44.87 | |
5 | 151 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 4:50.01 | |
6 | 287 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 4:50.06 | |
7 | 152 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 4:58.08 | |
8 | 303 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 5:01.05 | |
9 | 138 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 5:01.82 | |
10 | 292 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 5:02.27 | |
11 | 297 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 5:02.31 | |
12 | 301 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 5:02.57 | |
13 | 100 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 5:12.54 | |
14 | 293 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 5:13.66 | |
15 | 289 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 5:34.09 | |
16 | 414 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 6:04.91 | |
17 | 133 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | ||
18 | 413 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | ||
19 | 415 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 40, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 4:14.80 | |
2 | 209 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 4:16.06 | |
3 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 4:17.80 | |
4 | 159 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:19.67 | |
5 | 182 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 4:23.48 | |
6 | 265 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 4:26.55 | |
7 | 149 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 4:27.80 | |
8 | 419 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 4:28.39 | |
9 | 129 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 4:31.31 | |
10 | 290 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 4:32.58 | |
11 | 168 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 4:36.58 | |
12 | 305 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 4:36.80 | |
13 | 155 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 4:39.14 | |
14 | 288 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 4:40.04 | |
15 | 141 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 4:41.93 | |
16 | 299 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 4:42.53 | |
17 | 397 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 4:43.84 | |
18 | 300 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 4:44.46 | |
19 | 406 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 4:46.17 | |
20 | 373 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 4:46.39 | |
21 | 219 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 4:47.10 | |
22 | 294 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 4:56.31 | |
23 | 304 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 5:01.71 | |
24 | 416 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 5:03.19 | |
25 | 113 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 5:03.54 | |
26 | 291 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 5:04.82 | |
27 | 192 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 5:08.04 | |
28 | 356 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 5:17.04 | |
29 | 412 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 5:27.57 | |
30 | 408 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 5:30.76 | |
31 | 344 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 5:41.08 | |
32 | 409 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | ||
33 | 420 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 41, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:05.73 | |
2 | 387 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:08.13 | |
3 | 389 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:10.94 | |
4 | 223 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:12.03 | |
5 | 391 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:13.03 | |
6 | 138 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 1:13.98 | |
7 | 281 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 1:14.04 | |
8 | 175 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 1:14.24 | |
9 | 146 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:15.92 | |
10 | 130 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:16.00 | |
11 | 302 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:20.22 | |
12 | 148 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:20.37 | |
13 | 303 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:20.40 | |
14 | 144 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:22.00 | |
15 | 203 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:22.46 | |
16 | 133 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:22.87 | |
17 | 185 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 1:26.30 | |
18 | 156 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:27.20 | |
19 | 232 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:32.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 42, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 56.71 | |
2 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:02.14 | |
3 | 142 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:02.59 | |
4 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:07.72 | |
5 | 227 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:08.97 | |
6 | 407 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:09.43 | |
7 | 418 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:09.85 | |
8 | 237 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:09.97 | |
9 | 307 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:10.83 | |
10 | 192 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:11.17 | |
11 | 155 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:12.55 | |
12 | 305 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:15.74 | |
13 | 128 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:20.69 | |
14 | 294 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:30.70 | |
15 | 410 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:34.89 | |
16 | 150 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 1:41.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 43, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:22.15 | |
2 | 241 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 2:30.85 | |
3 | 190 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 2:36.48 | |
4 | 240 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:37.81 | |
5 | 198 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:39.35 | |
6 | 223 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:39.80 | |
7 | 287 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 2:39.88 | |
8 | 302 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:40.63 | |
9 | 185 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 2:40.86 | |
10 | 297 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:41.83 | |
11 | 285 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 2:43.48 | |
12 | 259 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:44.91 | |
13 | 131 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:45.52 | |
14 | 146 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:46.79 | |
15 | 267 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:48.41 | |
16 | 148 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 2:48.45 | |
17 | 197 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:48.58 | |
18 | 292 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 2:50.24 | |
19 | 136 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:52.85 | |
20 | 233 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 2:53.70 | |
21 | 203 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 2:55.27 | |
22 | 214 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:55.60 | |
23 | 260 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:56.31 | |
24 | 333 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:56.46 | |
25 | 161 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:56.50 | |
26 | 330 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:57.28 | |
27 | 289 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 2:58.85 | |
28 | 171 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 2:58.89 | |
29 | 357 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 3:01.96 | |
30 | 226 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 3:04.16 | |
31 | 134 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 3:04.65 | |
32 | 215 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 3:05.06 | |
33 | 222 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 3:06.37 | |
34 | 202 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 3:09.29 | |
35 | 258 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 3:16.12 | |
36 | 353 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 3:17.38 | |
37 | 153 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 3:22.71 | |
38 | 232 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 3:23.85 | |
39 | 254 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 3:24.02 | |
40 | 230 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 3:25.02 | |
41 | 235 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 3:40.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 44, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:14.94 | |
2 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:17.85 | |
3 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:17.92 | |
4 | 159 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:19.15 | |
5 | 182 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:19.92 | |
6 | 145 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:25.08 | |
7 | 168 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 2:26.20 | |
8 | 265 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:27.99 | |
9 | 236 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:28.33 | |
10 | 300 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:29.07 | |
11 | 219 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:30.66 | |
12 | 299 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 2:32.98 | |
13 | 211 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:33.31 | |
14 | 406 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:34.45 | |
15 | 291 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 2:35.22 | |
16 | 384 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 2:36.15 | |
17 | 193 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 2:38.71 | |
18 | 227 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:39.10 | |
19 | 225 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 2:39.34 | |
20 | 273 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 2:39.58 | |
21 | 304 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 2:40.41 | |
22 | 184 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 2:47.56 | |
23 | 160 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:48.04 | |
24 | 224 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:49.07 | |
25 | 135 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 2:49.93 | |
26 | 264 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:51.85 | |
27 | 252 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 2:57.00 | |
28 | 157 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 3:06.43 | |
29 | 262 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 3:06.46 | |
30 | 201 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 3:07.53 | |
31 | 250 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 3:08.65 | |
32 | 322 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 3:09.98 | |
33 | 231 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 3:13.34 | |
34 | 358 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 3:20.09 | |
35 | 249 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 3:30.10 | |
36 | 218 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 3:36.76 | |
37 | 337 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | ||
38 | 339 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 45, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:04.71 | |
2 | 137 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:05.17 | |
3 | 259 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:08.14 | |
4 | 295 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:10.26 | |
5 | 301 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:13.22 | |
6 | 302 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:14.35 | |
7 | 303 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:14.44 | |
8 | 240 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:15.37 | |
9 | 151 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:15.78 | |
10 | 148 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:16.19 | |
11 | 267 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:16.19 | |
12 | 260 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:16.83 | |
13 | 286 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:17.15 | |
14 | 197 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:17.22 | |
15 | 293 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:17.42 | |
16 | 215 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:19.38 | |
17 | 287 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:19.52 | |
18 | 171 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 1:19.93 | |
19 | 134 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:20.18 | |
20 | 214 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:20.55 | |
21 | 147 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:21.58 | |
22 | 230 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 1:21.86 | |
23 | 156 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:23.02 | |
24 | 351 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 1:24.38 | |
25 | 140 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:26.12 | |
26 | 222 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:26.40 | |
27 | 414 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:26.77 | |
28 | 359 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:28.98 | |
29 | 328 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 1:29.85 | ||
30 | 106 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 1:30.01 | |
31 | 348 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:33.31 | |
32 | 340 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 1:34.05 | |
33 | 258 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:34.27 | |
34 | 153 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:35.56 | |
35 | 355 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 1:38.68 | |
36 | 413 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:41.01 | |
37 | 343 | Krantz Ester | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:43.74 | ||
38 | 120 | Thorsen Katrine Voss | 2002 | HELSINGE | 0202AZ | 25 m | 1:43.85 | |
39 | 111 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:50.37 | |
40 | 331 | Ellermann-Kingombe Asta | 2004 | GENTOFTE | 0496AC | 25 m | 1:55.61 | |
41 | 94 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 25 m | 2:06.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 46, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 58.17 | |
2 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:02.21 | |
3 | 145 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:04.51 | |
4 | 149 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:05.20 | |
5 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:05.47 | |
6 | 277 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 1:05.68 | |
7 | 142 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:05.70 | |
8 | 394 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:06.93 | |
9 | 237 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:07.43 | |
10 | 307 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:07.47 | |
11 | 141 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:07.54 | |
12 | 419 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:08.00 | |
13 | 373 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:09.40 | |
14 | 193 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 1:09.41 | |
15 | 155 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:09.62 | |
16 | 273 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:10.44 | |
17 | 129 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:10.98 | |
18 | 132 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 1:11.12 | |
19 | 288 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:11.54 | |
20 | 407 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:12.00 | |
21 | 290 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:12.21 | |
22 | 294 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:13.26 | |
23 | 116 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 1:13.85 | |
24 | 192 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:18.24 | |
25 | 420 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 1:18.66 | |
26 | 250 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:18.81 | |
27 | 128 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:19.10 | |
28 | 157 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:19.62 | |
29 | 344 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 1:20.03 | |
30 | 211 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:20.14 | |
31 | 418 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:20.65 | |
32 | 417 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:20.91 | |
33 | 416 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:21.67 | |
34 | 262 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:22.07 | |
35 | 412 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:22.35 | |
36 | 201 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:24.50 | |
37 | 150 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 1:24.77 | |
38 | 341 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:24.96 | |
39 | 264 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:25.05 | |
40 | 249 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:25.98 | |
41 | 218 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:27.30 | |
42 | 108 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 1:27.88 | |
43 | 352 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:28.04 | |
44 | 345 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 1:28.11 | |
45 | 231 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:29.24 | |
46 | 356 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | 1:30.33 | |
47 | 347 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 1:34.20 | |
48 | 409 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:38.01 | |
49 | 342 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 1:38.14 | |
50 | 400 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 1:52.51 | |
51 | 402 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 47, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:47.07 | |
2 | 190 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 2:50.82 | |
3 | 131 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:52.45 | |
4 | 144 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:55.19 | |
5 | 278 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 2:58.48 | |
6 | 146 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 3:00.48 | |
7 | 152 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 3:01.50 | |
8 | 295 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 3:03.00 | |
9 | 241 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 25 m | 3:05.00 | |
10 | 289 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 3:11.70 | |
11 | 130 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 3:15.68 | |
12 | 254 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 3:21.47 | |
13 | 415 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 3:24.11 | |
14 | 161 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 3:25.03 | |
15 | 202 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 3:32.26 | |
16 | 235 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 3:34.03 | |
17 | 147 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 3:37.22 | |
18 | 148 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | ||
19 | 226 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 48, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:36.30 | |
2 | 113 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:37.33 | |
3 | 305 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:38.88 | |
4 | 182 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:41.51 | |
5 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:44.41 | |
6 | 98 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 2:48.65 | |
7 | 288 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:49.59 | |
8 | 304 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 2:51.64 | |
9 | 270 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 2:52.18 | |
10 | 397 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 2:53.29 | |
11 | 406 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:54.53 | |
12 | 290 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 2:55.00 | |
13 | 129 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:56.05 | |
14 | 291 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 3:00.00 | |
15 | 135 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 3:04.92 | |
16 | 160 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 3:07.45 | |
17 | 322 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 3:10.45 | |
18 | 224 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 3:12.87 | |
19 | 201 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 3:14.41 | |
20 | 349 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 3:16.07 | |
21 | 252 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 3:16.27 | |
22 | 184 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 3:20.05 | |
23 | 150 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 3:32.97 | |
24 | 401 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 4:00.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 49, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 27.35 | |
2 | 190 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 28.03 | |
3 | 185 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 28.42 | |
4 | 281 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 28.57 | |
5 | 387 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 28.62 | |
6 | 175 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | SØLLERØD | 0114AK | 25 m | 28.71 | |
7 | 389 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 28.84 | |
8 | 391 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 29.01 | |
9 | 259 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 29.03 | |
10 | 151 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 29.13 | |
11 | 240 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 29.24 | |
12 | 287 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 29.42 | |
13 | 286 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 29.61 | |
14 | 292 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 29.76 | |
15 | 136 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 29.88 | |
16 | 301 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 30.01 | |
17 | 233 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 30.48 | |
18 | 203 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 30.61 | |
19 | 302 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 30.63 | |
20 | 285 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 30.76 | |
21 | 278 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 30.84 | |
22 | 303 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 30.93 | |
23 | 297 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 30.99 | |
24 | 215 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 31.41 | |
25 | 134 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 31.91 | |
26 | 197 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 31.99 | |
27 | 293 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 32.31 | |
28 | 106 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 32.32 | |
29 | 214 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 32.59 | |
30 | 161 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 32.62 | |
31 | 260 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 32.66 | |
32 | 226 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 32.67 | |
33 | 330 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 32.81 | |
34 | 222 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 32.88 | |
35 | 100 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 32.91 | |
36 | 232 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 32.93 | |
37 | 147 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 32.95 | |
38 | 133 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 33.19 | |
39 | 156 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 33.24 | |
40 | 289 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 33.44 | |
41 | 333 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 33.52 | |
42 | 202 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 33.71 | |
43 | 413 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 33.85 | |
44 | 254 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 33.96 | |
45 | 357 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 34.06 | |
46 | 171 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 34.10 | |
47 | 140 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 34.24 | |
48 | 351 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 34.42 | |
49 | 258 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 34.69 | |
50 | 230 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 34.74 | |
51 | 415 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 35.14 | |
52 | 120 | Thorsen Katrine Voss | 2002 | HELSINGE | 0202AZ | 25 m | 35.37 | |
53 | 115 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 35.63 | |
54 | 353 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 35.78 | |
55 | 348 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 37.11 | |
56 | 340 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 37.16 | |
57 | 153 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 37.51 | |
58 | 95 | Balbi Laura | 2003 | HELSINGE | 0304AY | 25 m | 37.76 | |
59 | 359 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 38.23 | |
60 | 235 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 38.26 | |
61 | 355 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 40.12 | |
62 | 343 | Krantz Ester | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 41.13 | ||
63 | 94 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 25 m | 41.63 | |
64 | 331 | Ellermann-Kingombe Asta | 2004 | GENTOFTE | 0496AC | 25 m | 43.27 | |
65 | 328 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 50, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 23.05 | |
2 | 209 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 25.39 | |
3 | 298 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 25.66 | |
4 | 306 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 25.80 | |
5 | 265 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 25.82 | |
6 | 237 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 25.87 | |
7 | 142 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 26.05 | |
8 | 236 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 26.53 | |
9 | 419 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 26.58 | |
10 | 155 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 26.97 | |
11 | 227 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 27.05 | |
12 | 277 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 27.17 | |
13 | 373 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 27.20 | |
14 | 193 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 27.39 | |
15 | 307 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 27.45 | |
16 | 98 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 27.80 | |
17 | 132 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 27.84 | |
18 | 149 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 27.91 | |
19 | 168 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 28.09 | |
20 | 225 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 28.15 | |
21 | 300 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 28.29 | |
22 | 394 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 28.30 | |
23 | 219 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 28.31 | |
24 | 407 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 28.56 | |
25 | 211 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 28.59 | |
26 | 273 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 28.61 | |
27 | 116 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 28.87 | |
28 | 299 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 29.01 | |
29 | 250 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 29.06 | |
30 | 294 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 29.25 | |
31 | 288 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 29.33 | |
32 | 184 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 29.66 | |
33 | 408 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 30.49 | |
34 | 416 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 30.65 | |
35 | 410 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 30.82 | |
36 | 157 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 31.25 | |
37 | 224 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 31.39 | |
38 | 128 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 31.56 | |
39 | 160 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 32.05 | |
40 | 417 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 32.14 | |
41 | 108 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 32.36 | |
42 | 135 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 32.73 | |
43 | 252 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 33.05 | |
44 | 349 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 33.18 | |
45 | 262 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 33.21 | |
46 | 231 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 33.26 | |
47 | 264 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 33.68 | |
48 | 337 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 34.36 | |
49 | 339 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 34.42 | |
50 | 358 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 34.56 | |
51 | 352 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 34.85 | |
52 | 347 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 35.09 | |
53 | 249 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 35.21 | |
54 | 218 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 35.26 | |
55 | 345 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 35.29 | |
56 | 341 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 35.38 | |
57 | 401 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 37.95 | |
58 | 342 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 39.17 | |
59 | 400 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 44.88 | |
60 | 402 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 51, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 422 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 124 | Kvik Piger 1 | 2002 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 423 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:11.00 | ||
4 | 246 | Lyngby Piger 2001 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 2:11.87 | ||
5 | 424 | Gentofte Piger 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | 247 | Lyngby Piger 2001 2 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 2:16.39 | ||
7 | 125 | Kvik Piger 2 | 2002 | KVIK | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 164 | Søllerød Girls | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 425 | Gentofte Piger 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:22.00 | ||
10 | 126 | Kvik Piger 3 | 2002 | KVIK | 25 m | 2:24.00 | ||
11 | 244 | Lyngby Piger 2003 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:25.00 | ||
12 | 127 | Kvik Piger 4 | 2002 | KVIK | 25 m | 2:28.00 | ||
13 | 435 | Gentofte Piger 5 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:30.00 | ||
14 | 245 | Lyngby Piger 2004 | 2004 | LYNGBY | 25 m | 2:31.50 | ||
15 | 405 | Holbæk Piger | 2002 | HOLBÆK | 25 m | 2:41.57 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 52, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 426 | Gentofte Drenge 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:55.50 | ||
2 | 361 | Sigma Ag1 | 0 | SIGMA | 25 m | 1:56.01 | ||
3 | 121 | Kvik Drenge 1 | 2000 | KVIK | 25 m | 1:58.00 | ||
4 | 207 | Lyngby Drenge 2000-2001 | 2000 | LYNGBY | 25 m | 2:00.66 | ||
5 | 427 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:02.00 | ||
6 | 122 | Kvik Drenge 2 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:04.00 | ||
7 | 428 | Gentofte Drenge 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.00 | ||
8 | 162 | Søllerød Boys | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:08.53 | ||
9 | 123 | Kvik Drenge 3 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
10 | 429 | Gentofte Drenge 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 208 | Lyngby Drenge 2000-2001 2 | 2000 | LYNGBY | 25 m | 2:16.69 | ||
12 | 434 | Gentofte Drenge 5 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 403 | Holbæk Drenge | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 2:21.47 | ||
14 | 205 | Lyngby Drenge 2003 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:24.00 | ||
15 | 404 | Holbæk Drenge 2 | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 2:28.66 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 53, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 59.71 | |
2 | 234 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 25 m | 1:01.83 | |
3 | 366 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 1:01.94 | |
4 | 72 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:03.86 | |
5 | 77 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 1:04.30 | |
6 | 169 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 1:04.42 | |
7 | 256 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:04.90 | |
8 | 385 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 1:05.19 | |
9 | 379 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:05.26 | |
10 | 67 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:05.80 | |
11 | 329 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 1:07.78 | |
12 | 327 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 1:08.34 | |
13 | 369 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 1:08.56 | |
14 | 386 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 25 m | 1:09.13 | |
15 | 392 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 1:09.65 | |
16 | 199 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:10.12 | |
17 | 279 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 25 m | 1:10.17 | |
18 | 375 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 1:10.46 | |
19 | 346 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 1:11.02 | |
20 | 284 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 1:11.81 | |
21 | 90 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 1:11.83 | |
22 | 280 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:12.26 | |
23 | 107 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 1:14.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 54, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 55.24 | |
2 | 393 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 56.11 | |
3 | 269 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 57.36 | |
4 | 365 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 58.43 | |
5 | 350 | Røssel Christian | 1995 | GENTOFTE | 9525AN | 25 m | 58.83 | |
6 | 332 | Eriksen Thomas | 1975 | GENTOFTE | 7549AA | 25 m | 59.00 | |
7 | 70 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 59.05 | |
8 | 62 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 59.27 | |
9 | 96 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 59.67 | |
10 | 210 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 59.88 | |
11 | 370 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 59.98 | |
12 | 371 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:00.25 | |
13 | 117 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 1:00.38 | |
14 | 64 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 1:01.79 | |
15 | 336 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 1:02.02 | |
16 | 257 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 25 m | 1:03.96 | |
17 | 82 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 1:04.57 | |
18 | 378 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 1:04.88 | |
19 | 338 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 1:04.90 | |
20 | 324 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 1:08.00 | |
21 | 99 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | 1:13.51 | |
22 | 112 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 55, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 69 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:17.45 | |
2 | 383 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:19.22 | |
3 | 372 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 2:22.74 | |
4 | 239 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 2:23.34 | |
5 | 200 | Bro Signe | 1999 | LYNGBY | 9942AA | 25 m | 2:26.14 | |
6 | 77 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 2:26.24 | |
7 | 169 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 2:26.82 | |
8 | 251 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:26.86 | |
9 | 71 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 2:27.00 | |
10 | 248 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 2:27.59 | |
11 | 255 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 2:27.93 | |
12 | 74 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:30.70 | |
13 | 272 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 2:31.57 | |
14 | 73 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 2:31.95 | |
15 | 195 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 2:32.64 | |
16 | 325 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 2:32.69 | |
17 | 220 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 25 m | 2:33.31 | |
18 | 263 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 2:34.10 | |
19 | 63 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 2:34.51 | |
20 | 346 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 25 m | 2:35.02 | |
21 | 367 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 2:35.35 | |
22 | 382 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 2:35.42 | |
23 | 90 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 2:36.01 | |
24 | 228 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 2:36.09 | |
25 | 85 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 2:36.27 | |
26 | 89 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 2:39.19 | |
27 | 86 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 2:42.05 | |
28 | 381 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 2:43.77 | |
29 | 91 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 2:47.53 | |
30 | 275 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 2:49.84 | |
31 | 399 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 2:52.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 56, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 2:08.80 | |
2 | 396 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 2:09.24 | |
3 | 376 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 25 m | 2:10.81 | |
4 | 79 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 2:11.14 | |
5 | 196 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:11.55 | |
6 | 167 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:18.26 | |
7 | 261 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:26.83 | |
8 | 216 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 2:27.24 | |
9 | 213 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:28.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 57, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 1:01.84 | |
2 | 239 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:02.86 | |
3 | 368 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 25 m | 1:03.16 | |
4 | 221 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 25 m | 1:07.58 | |
5 | 266 | Toft Nina | 2000 | LYNGBY | 0072AD | 25 m | 1:08.27 | |
6 | 63 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 1:08.67 | |
7 | 109 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 1:08.68 | |
8 | 271 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 1:12.71 | |
9 | 354 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 25 m | 1:12.90 | |
10 | 380 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:15.19 | |
11 | 67 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:16.86 | |
12 | 102 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 1:18.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 58, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Børre Morten | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 57.45 | |
2 | 257 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 25 m | 57.61 | |
3 | 229 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 59.62 | |
4 | 377 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 1:00.72 | |
5 | 79 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 1:01.70 | |
6 | 70 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 1:01.81 | |
7 | 388 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:01.93 | |
8 | 80 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 1:02.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 59, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 2:30.19 | |
2 | 69 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:33.02 | |
3 | 71 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 2:36.99 | |
4 | 195 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 2:37.73 | |
5 | 392 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 2:37.99 | |
6 | 169 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 2:38.13 | |
7 | 383 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:39.56 | |
8 | 66 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 2:41.99 | |
9 | 220 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 25 m | 2:42.89 | |
10 | 372 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 2:46.05 | |
11 | 199 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:48.94 | |
12 | 369 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 2:49.55 | |
13 | 263 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 25 m | 2:49.86 | |
14 | 65 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 2:50.40 | |
15 | 248 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 2:51.51 | |
16 | 200 | Bro Signe | 1999 | LYNGBY | 9942AA | 25 m | 2:55.01 | |
17 | 284 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 3:03.81 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 60, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:15.17 | |
2 | 370 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 2:19.84 | |
3 | 96 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 2:28.07 | |
4 | 282 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 2:28.12 | |
5 | 376 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 25 m | 2:29.45 | |
6 | 105 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 2:31.49 | |
7 | 82 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:33.05 | |
8 | 365 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:35.52 | |
9 | 371 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:40.99 | |
10 | 173 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 2:42.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 61, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 69 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 25.91 | |
2 | 103 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 26.28 | |
3 | 85 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 26.71 | |
4 | 367 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 26.74 | |
5 | 366 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 26.84 | |
6 | 251 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 27.38 | |
7 | 255 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 27.46 | |
8 | 220 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 25 m | 27.47 | |
9 | 234 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 25 m | 27.51 | |
10 | 221 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 25 m | 27.53 | |
11 | 379 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 27.61 | |
12 | 72 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 27.68 | |
13 | 73 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 27.70 | |
14 | 66 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 27.82 | |
15 | 89 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 27.92 | |
16 | 327 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 28.04 | |
17 | 272 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 28.25 | |
18 | 169 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 28.32 | |
19 | 109 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 28.51 | |
20 | 74 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 28.66 | |
21 | 256 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 28.69 | |
22 | 102 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 28.86 | |
23 | 91 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 28.89 | |
24 | 386 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 25 m | 28.89 | |
25 | 323 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 28.96 | |
26 | 382 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 29.41 | |
27 | 280 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 29.51 | |
28 | 266 | Toft Nina | 2000 | LYNGBY | 0072AD | 25 m | 29.55 | |
29 | 275 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 29.65 | |
30 | 375 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 29.84 | |
31 | 90 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 29.95 | |
32 | 107 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 30.16 | |
33 | 86 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 30.21 | |
34 | 228 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 30.60 | |
35 | 399 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 30.84 | |
36 | 65 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 31.37 | |
37 | 381 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 31.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 62, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 393 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 23.32 | |
2 | 114 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 23.35 | |
3 | 210 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 23.42 | |
4 | 336 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 24.37 | |
5 | 269 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 24.39 | |
6 | 365 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 24.55 | |
7 | 332 | Eriksen Thomas | 1975 | GENTOFTE | 7549AA | 25 m | 24.76 | |
8 | 253 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 24.95 | |
9 | 80 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 24.96 | |
10 | 388 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 25.08 | |
11 | 371 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 25.28 | |
12 | 377 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 25.57 | |
13 | 117 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 25.63 | |
14 | 173 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 25.72 | |
15 | 79 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 25.76 | |
16 | 378 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 26.00 | |
17 | 257 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 25 m | 26.01 | |
18 | 261 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 26.18 | |
19 | 104 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 26.27 | |
20 | 167 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 26.31 | |
21 | 338 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 26.72 | |
22 | 216 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 26.94 | |
23 | 62 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 27.39 | |
24 | 213 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 27.77 | |
25 | 112 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 25 m | 28.29 | |
26 | 97 | Floris Tino | 1998 | HELSINGE | 9883AR | 25 m | 33.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 63, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 204 | Lyngby Damer | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:59.00 | ||
2 | 363 | Sigma Senior A | 0 | SIGMA | 25 m | 1:59.50 | ||
3 | 430 | Gentofte Damer 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:02.00 | ||
4 | 364 | Sigma Senior B | 0 | SIGMA | 25 m | 2:03.50 | ||
5 | 242 | Lyngby Piger 1999 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 2:04.00 | ||
6 | 243 | Lyngby Piger 2000 | 2000 | LYNGBY | 25 m | 2:04.00 | ||
7 | 433 | Gentofte Damer 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.00 | ||
8 | 362 | Sigma Junior | 0 | SIGMA | 25 m | 2:08.50 | ||
9 | 268 | Farum Girl Squad | 1999 | FARUM | 25 m | 2:08.65 | ||
10 | 83 | Hørsholm Damer | 1998 | HØRSHOLM | 25 m | 2:09.67 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |
Løb 64, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 363 | Sigma Senior A | 0 | SIGMA | 25 m | 1:45.00 | ||
2 | 217 | Lyngby Herrer | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:47.00 | ||
3 | 364 | Sigma Senior B | 0 | SIGMA | 25 m | 1:50.00 | ||
4 | 431 | Gentofte Herrer 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:50.00 | ||
5 | 206 | Lyngby Drenge 1999 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 1:57.00 | ||
6 | 432 | Gentofte Herre 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |