Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 31, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 653 | Linnér Simon | 1999 | MOTALA SS | AE1999 | 25 m | 31.65 | |
2 | 500 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 31.75 | |
3 | 764 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 50 m | 31.85 | |
4 | 663 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 25 m | 32.41 | |
5 | 544 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 33.13 | |
6 | 844 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 33.49 | |
7 | 951 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 25 m | 33.86 | |
8 | 813 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 25 m | 34.41 | |
9 | 872 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 34.59 | |
10 | 891 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 25 m | 34.95 | |
11 | 950 | Dimitriou Alexander | 2000 | SPIF SF | AQ6900 | 25 m | 34.98 | |
12 | 955 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 25 m | 35.30 | |
13 | 745 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 35.48 | |
14 | 925 | Östervall Thomas | 2000 | ÅKERSBERGA | AD3100 | 25 m | 35.49 | |
15 | 509 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 35.61 | |
16 | 566 | Ooi Brian | 1999 | BOTK-RÖNN | AV2199 | 50 m | 36.08 | |
17 | 704 | Hultman Lucas | 1999 | SKURU IK | AT2599 | 25 m | 36.13 | |
18 | 639 | Frohde Wiggo | 2000 | LIDINGÖ SK | AX3300 | 50 m | 36.18 | |
19 | 655 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 36.66 | |
20 | 769 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 36.73 | |
21 | 944 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 36.79 | |
22 | 654 | Linnér Svante | 2000 | MOTALA SS | AK4700 | 25 m | 37.79 | |
23 | 750 | Welin-Berger Philip | 1999 | SÖDERTÄLJE | AF3199 | 25 m | 38.32 | |
24 | 909 | Ljungholm Gustav | 2000 | ÅKERSBERGA | AC8900 | 25 m | 39.24 | |
25 | 564 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 40.09 | |
26 | 902 | Jansson Sven | 1999 | ÅKERSBERGA | AC6199 | 25 m | 40.15 | |
27 | 916 | Söderqvist Adam | 2000 | ÅKERSBERGA | AF9100 | 25 m | 40.49 | |
28 | 814 | Redelius Daniel | 2000 | TYRESÖ SS | AT7300 | 25 m | 41.30 | |
29 | 860 | Lörinc Wilhelm | 2000 | TÄBY SIM | AU7900 | 25 m | 41.55 | |
30 | 849 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 25 m | 41.79 | |
31 | 967 | Jonsson Daniel | 1999 | ALVESTA SS | AF8599 | 25 m | 42.65 | EFT |
32 | 554 | Apaza Cutile Raul | 2000 | BOTK-RÖNN | AV5500 | 25 m | 42.93 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2015 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 21:26 |