Program för Eurogames 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
1_S
Gren 1, 400m Freestyle Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1721 |
Voigtsberger Regina |
1964 |
PHILADELPH |
|
25 m |
4:45.20 |
|
2 |
1337 |
Estrada Kris |
1983 |
San Franci |
|
25 m |
4:55.00 |
|
3 |
1338 |
Wagner Senata |
1988 |
Gay Sport |
|
25 m |
5:03.73 |
|
4 |
1624 |
Warren-shriner Lindsey |
1988 |
DC Aquatic |
|
25 m |
5:11.61 |
|
5 |
974 |
Hemady Noura |
1986 |
District o |
|
25 m |
5:11.94 |
|
6 |
1626 |
Woodburn Andrea |
1963 |
USMS |
|
25 m |
5:15.08 |
|
7 |
1625 |
Watkins Elizabeth |
1965 |
USMS (Oreg |
|
25 m |
5:18.26 |
|
8 |
969 |
Davis Alex |
1981 |
Out To Swi |
|
25 m |
5:20.00 |
|
9 |
1422 |
Leclair Dale |
1969 |
Gold Coast |
|
25 m |
5:20.01 |
|
10 |
965 |
Borgeson Hannah |
1972 |
Team New Y |
|
25 m |
5:30.00 |
|
11 |
1720 |
Lockhoff Karin |
1975 |
Out To Swi |
|
25 m |
5:30.00 |
|
12 |
967 |
Eckler Amanda |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
5:45.28 |
|
13 |
1108 |
Possanza Amelia |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
5:50.72 |
|
14 |
1430 |
Fritz Britta |
1971 |
SC Janus K |
|
25 m |
6:00.00 |
|
15 |
979 |
Carrera Patrizia |
1973 |
Gaysport Z |
|
25 m |
6:05.00 |
|
16 |
1628 |
Meyer-baudeck Astrid |
1968 |
Artemis / |
|
25 m |
6:09.90 |
|
17 |
1786 |
Pagel Silke |
1976 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
6:10.00 |
|
18 |
1102 |
Gesthuysen Silke |
1976 |
Waermer Br |
|
25 m |
6:15.00 |
|
19 |
1428 |
Treacher Geraldine |
1979 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:20.00 |
|
20 |
1443 |
Green Shannon |
1967 |
DCAC |
|
25 m |
6:30.00 |
|
21 |
1724 |
Gebert Agathe |
1968 |
SC Janus |
|
25 m |
6:30.00 |
|
22 |
1632 |
Kars Eveline |
1968 |
Ketelbinki |
|
25 m |
6:37.44 |
|
23 |
1722 |
Carbonnelle Nathalie |
1967 |
Rei(h)nspr |
|
25 m |
6:40.00 |
|
24 |
1340 |
Hewitt Sara |
1980 |
DCAC |
|
25 m |
6:44.00 |
|
25 |
1633 |
Bar Stav Liat |
1987 |
TLV Nemos |
|
25 m |
6:48.47 |
|
26 |
1437 |
Stamer Kirsten |
1961 |
SC Janus K |
|
25 m |
6:51.00 |
|
27 |
1441 |
Brown Elizabeth |
1976 |
Tampa Bay |
|
25 m |
6:51.02 |
|
28 |
1114 |
Thirlby Lucille |
1964 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:54.51 |
|
29 |
1427 |
Timpeiro Andrea |
1966 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
7:00.00 |
|
30 |
1445 |
Reichkendler Gabriela |
1963 |
SC Diana |
|
25 m |
7:00.00 |
|
31 |
1635 |
Tobin Lara |
1986 |
Front Runn |
|
25 m |
7:00.00 |
|
32 |
1691 |
Rohr Martina |
1963 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
7:00.00 |
|
33 |
1702 |
Phillips Rose |
1960 |
Stockholm |
|
25 m |
7:00.00 |
|
34 |
1787 |
Weltman Michelle |
1964 |
Out To Swi |
|
25 m |
7:00.00 |
|
35 |
1868 |
Pouliart Nicole |
1969 |
Active Com |
|
50 m |
7:05.00 |
|
36 |
1636 |
Min Nan |
1965 |
TNYA |
|
25 m |
7:16.00 |
|
37 |
1440 |
Gardner Meghan |
1983 |
PHILADELPH |
|
25 m |
7:16.25 |
|
38 |
1342 |
Nielsen Dorthe |
1975 |
Out To Swi |
|
25 m |
7:20.00 |
|
39 |
1438 |
Shu Pauline |
1973 |
TNYA |
|
25 m |
7:30.00 |
|
40 |
1341 |
Gastreich-Rohr Steffi |
1966 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
7:50.00 |
|
41 |
1788 |
Kleineschulte Barbara |
1969 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
8:00.00 |
|
42 |
1343 |
Vlecken Silke |
1960 |
Isarhechte |
|
25 m |
8:30.00 |
|
43 |
1719 |
Waberzeck Vera |
1964 |
|
|
25 m |
8:30.00 |
|
44 |
1789 |
de Ruiter Ellen |
1966 |
Ketelbinki |
|
25 m |
9:00.00 |
|
45 |
1637 |
Zinoveva Irina |
1976 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
18:00.00 |
|
46 |
1097 |
Corlett Sarah |
1957 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
47 |
1420 |
Hofmann Elke |
1972 |
FINS Phila |
|
50 m |
|
|
48 |
1627 |
Wijnhof Marlien |
1961 |
Nat Utrech |
|
50 m |
|
|
49 |
1785 |
Diederichs Margit |
1965 |
|
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:54 |
|
2_S
Gren 2, 400m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1462 |
Genet David |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
4:07.00 |
|
2 |
1488 |
Quincy Paul |
1991 |
DCAC |
|
25 m |
4:18.97 |
|
3 |
1354 |
Salomaa Jari |
1978 |
SF Tsunami |
|
25 m |
4:30.00 |
|
4 |
1694 |
Simbana Escobar David Napoleon |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
4:32.00 |
|
5 |
1464 |
Mahoney Dan |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
4:32.65 |
|
6 |
1642 |
Spires David |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
4:38.00 |
|
7 |
1469 |
Bockius Edward |
1997 |
Gold |
|
25 m |
4:39.05 |
|
8 |
1161 |
Godefroy Tom |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
4:40.00 |
|
9 |
1481 |
Hochstrasser James |
1984 |
QUAC (Quee |
|
25 m |
4:41.74 |
|
10 |
1467 |
Haglund Anders |
1961 |
Simklubben |
|
25 m |
4:44.00 |
|
11 |
1717 |
Smith David |
1987 |
Team Color |
|
25 m |
4:45.00 |
|
12 |
1644 |
Moothart Alex |
1990 |
West Holly |
|
25 m |
4:45.06 |
|
13 |
1643 |
Nussbaumer André |
1971 |
Gay Sport |
|
25 m |
4:50.00 |
|
14 |
1068 |
Leclair David |
1967 |
Gold Coast |
|
25 m |
4:50.19 |
|
15 |
1647 |
Daporta-Mendez David |
1977 |
Out To Swi |
|
25 m |
4:51.00 |
|
16 |
1011 |
Williams Rhys |
1973 |
Out To Swi |
|
25 m |
4:55.00 |
|
17 |
1378 |
Murphy Aaron |
1963 |
Out To Swi |
|
25 m |
4:55.00 |
|
18 |
1646 |
Splittgerber Gunnar |
1972 |
BSC Robben |
|
25 m |
4:56.08 |
|
19 |
1374 |
Kannegieser Robert |
1957 |
PHILADELPH |
|
25 m |
4:56.88 |
|
20 |
1490 |
Olsen Jonathan |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
4:58.36 |
|
21 |
1170 |
Bermudez Jonathan |
1986 |
Team of Ne |
|
25 m |
5:00.00 |
|
22 |
1176 |
Webb Kodie |
1978 |
Glamourhea |
|
25 m |
5:00.00 |
|
23 |
1359 |
Walther Gregory |
1984 |
West Holly |
|
25 m |
5:00.00 |
|
24 |
1388 |
Graebner Kai |
1973 |
SC Janus |
|
25 m |
5:00.00 |
|
25 |
1480 |
Mcrae Audie |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
5:00.00 |
|
26 |
1648 |
Sturlaugsson Tomas |
1981 |
Styrmir. S |
|
25 m |
5:00.00 |
|
27 |
1650 |
Cardoso Álvaro |
1984 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
5:00.00 |
|
28 |
1693 |
Jewell Jo |
1985 |
Pan Idræt |
|
25 m |
5:00.00 |
|
29 |
1028 |
Jekkel Balázs |
1982 |
Atlasz Spo |
|
25 m |
5:01.00 |
|
30 |
1387 |
Suarez Diego |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
5:03.00 |
|
31 |
1486 |
Gavrilov Svet |
1975 |
Ketelbinki |
|
25 m |
5:04.00 |
|
32 |
1021 |
Ferris Michael |
1977 |
Team New Y |
|
25 m |
5:05.00 |
|
33 |
1653 |
Clark Matt |
1956 |
TNYA |
|
25 m |
5:05.00 |
|
34 |
1043 |
Korey Bill |
1963 |
USMS |
|
25 m |
5:05.03 |
|
35 |
1668 |
Mair Matthew |
1966 |
WH2O |
|
25 m |
5:05.22 |
|
36 |
1368 |
di Lorenzo Gaetano |
1962 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
5:05.49 |
|
37 |
1376 |
Hooper Stephen |
1984 |
TNYA |
|
25 m |
5:09.24 |
|
38 |
1052 |
Bray Tristan |
1985 |
Wett Ones |
|
25 m |
5:10.00 |
|
39 |
1190 |
Mathieu Paganini |
1982 |
MUST |
|
25 m |
5:10.00 |
|
40 |
1652 |
Miller Jeffrey |
1977 |
Stockholm |
|
25 m |
5:10.86 |
|
41 |
1390 |
Alonso Ruben |
1977 |
Brussels G |
|
25 m |
5:12.00 |
|
42 |
1468 |
Keemers Michel |
1969 |
Vorspiel S |
|
25 m |
5:12.12 |
|
43 |
1044 |
Doyle Michael |
1959 |
ASV Wien |
|
25 m |
5:14.04 |
|
44 |
1649 |
Zrucky Dean |
1972 |
Long Beach |
|
25 m |
5:14.48 |
|
45 |
1346 |
Prins Steven |
1979 |
HHZV Plons |
|
25 m |
5:18.73 |
|
46 |
1654 |
Demira Onesimo |
1973 |
Team New Y |
|
25 m |
5:19.00 |
|
47 |
1029 |
Steinmetz Markus |
1987 |
Düsseldorf |
|
25 m |
5:20.00 |
|
48 |
1205 |
Seyde Paul |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
5:20.00 |
|
49 |
1366 |
O'donnell John |
1997 |
Team New Y |
|
25 m |
5:20.00 |
|
50 |
1413 |
Diaz Salazar Jonathan Andres |
1987 |
Halegatos |
|
25 m |
5:20.00 |
|
51 |
1485 |
Hayes Lawrence |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
5:20.00 |
|
52 |
1531 |
O'brien David |
1997 |
USMS / NEM |
|
25 m |
5:20.00 |
|
53 |
1651 |
Powers Richard |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
5:20.00 |
|
54 |
1695 |
Wharton Joshua |
1989 |
Northern W |
|
25 m |
5:20.00 |
|
55 |
1208 |
Larson Mark |
1963 |
TNYA Team |
|
25 m |
5:20.71 |
|
56 |
1500 |
Diaz Crespo Nacho |
1970 |
ELAIOS |
|
25 m |
5:23.00 |
|
57 |
1164 |
Marra Joseph |
1975 |
TNYA |
|
25 m |
5:24.00 |
|
58 |
1706 |
Cruells I Pagès Pere |
1964 |
Club Espor |
|
25 m |
5:25.25 |
|
59 |
1656 |
Gonzalez George |
1970 |
Orca Swim |
|
25 m |
5:27.86 |
|
60 |
1657 |
Oosters Martin |
1972 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
5:29.00 |
|
61 |
1040 |
Espinosa Leo |
1960 |
ORCA |
|
25 m |
5:30.00 |
|
62 |
1155 |
Horsford Jonathan |
1972 |
District o |
|
25 m |
5:30.00 |
|
63 |
1391 |
van Vuuren Peter |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
5:30.00 |
|
64 |
1475 |
Reynisson Hólmgeir |
1986 |
Styrmir |
|
25 m |
5:30.00 |
|
65 |
1641 |
Frampton Andrew |
1986 |
DC Aquatic |
|
25 m |
5:30.00 |
|
66 |
1659 |
Papas Zachary |
1984 |
Team New Y |
|
25 m |
5:30.00 |
|
67 |
1667 |
Honders Michel |
1969 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
5:30.00 |
|
68 |
1742 |
Landberg Reed |
1969 |
Out To Swi |
|
25 m |
5:30.00 |
|
69 |
1507 |
Connors Dana |
1980 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
5:30.30 |
|
70 |
1537 |
Broker Buck |
1956 |
Vorspiel S |
|
25 m |
5:31.80 |
|
71 |
1393 |
Wilson Grant |
1966 |
DSST San D |
|
25 m |
5:35.00 |
|
72 |
1512 |
Franz Craig |
1953 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
5:35.00 |
|
73 |
1731 |
Kas Mark |
1961 |
HHZV Plons |
|
25 m |
5:37.39 |
|
74 |
1016 |
Lupp Federico |
1961 |
FVV |
|
25 m |
5:40.00 |
|
75 |
1505 |
Moreau Vincent |
1975 |
cercle du |
|
25 m |
5:40.00 |
|
76 |
1676 |
Washington Alan |
1981 |
Team New Y |
|
25 m |
5:42.36 |
|
77 |
1546 |
Schulte Ralf |
1967 |
Isarhechte |
|
25 m |
5:43.06 |
|
78 |
1228 |
Weidt Martin |
1985 |
Rosa Panth |
|
25 m |
5:45.00 |
|
79 |
1402 |
Griffiths Ken |
1969 |
DSST. San |
|
25 m |
5:45.00 |
|
80 |
1655 |
Iff Thomas |
1978 |
Gay Sport |
|
25 m |
5:45.00 |
|
81 |
1034 |
Sartor Arnd |
1973 |
SC Janus |
|
25 m |
5:46.00 |
|
82 |
1408 |
Yeves Millán Joaquín |
1964 |
Halegatos- |
|
25 m |
5:47.00 |
|
83 |
1660 |
Sanders Wim |
1955 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
5:47.60 |
|
84 |
1697 |
Romaguera Bosch Jordi |
1968 |
Bgs |
|
25 m |
5:48.00 |
|
85 |
1066 |
Rödiger Mark |
1985 |
Halegatos |
|
25 m |
5:50.00 |
|
86 |
1252 |
Mooij Gert |
1958 |
Nat Utrech |
|
25 m |
5:50.00 |
|
87 |
1394 |
Suzuki Kozo |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
5:50.00 |
|
88 |
1661 |
Niemansverdriet Henk |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
5:50.00 |
|
89 |
1791 |
Schuitemaker Johan |
1958 |
R(h)einspr |
|
25 m |
5:50.73 |
|
90 |
1503 |
Bruns Henrik |
1982 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
5:51.57 |
|
91 |
1519 |
Ladiszlai Gabor Mark |
1978 |
Atlasz - B |
|
25 m |
5:54.00 |
|
92 |
1666 |
van Heijst Ad |
1966 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
5:54.75 |
|
93 |
1059 |
Martins Jack |
1975 |
Team New Y |
|
25 m |
5:55.00 |
|
94 |
1273 |
Gierveld Henk |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
5:55.00 |
|
95 |
1792 |
Henf Alexander |
1978 |
FVV e.V.. |
|
25 m |
5:55.00 |
|
96 |
1536 |
Christie Charles |
1974 |
Squids |
|
25 m |
5:55.34 |
|
97 |
1409 |
Larson Charles |
1952 |
West Holly |
|
25 m |
5:57.00 |
|
98 |
1540 |
Porzer David |
1974 |
SLS Leineb |
|
25 m |
5:57.05 |
|
99 |
1196 |
Koizumi Kei |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
5:58.00 |
|
100 |
1665 |
Williams Charles |
1959 |
GLAMOURHEA |
|
25 m |
5:59.00 |
|
101 |
1056 |
Furger Roger |
1967 |
Gay Sport |
|
25 m |
6:00.00 |
|
102 |
1063 |
Kohanowski Scott K. |
1972 |
Team New Y |
|
25 m |
6:00.00 |
|
103 |
1172 |
Gaubert James |
1982 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:00.00 |
|
104 |
1230 |
van der Geest Bas |
1967 |
Upstream |
|
25 m |
6:00.00 |
|
105 |
1383 |
Stearns Brian |
1983 |
Making Wav |
|
25 m |
6:00.00 |
|
106 |
1401 |
Massinen Juho |
1960 |
HSS |
|
25 m |
6:00.00 |
|
107 |
1405 |
Young Julius |
1946 |
united sta |
|
25 m |
6:00.00 |
|
108 |
1407 |
Varga Ernst |
1966 |
SC Diana |
|
25 m |
6:00.00 |
|
109 |
1513 |
Wicke Christian |
1969 |
Upstream A |
|
25 m |
6:00.00 |
|
110 |
1553 |
Kim Yong Ih |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
6:00.00 |
|
111 |
1793 |
Nouwen Franklin |
1960 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
6:00.00 |
|
112 |
1794 |
Escobar Carlos |
1969 |
dsc |
|
25 m |
6:05.00 |
|
113 |
1696 |
Pryor Keith |
1970 |
SQUID Swim |
|
25 m |
6:05.03 |
|
114 |
1545 |
Brown Terrell |
1953 |
Minnesota |
|
25 m |
6:07.22 |
|
115 |
1563 |
Campbell Malcolm |
1971 |
MELBOURNE |
|
25 m |
6:10.00 |
|
116 |
1279 |
Napoli John |
1970 |
TNYA |
|
25 m |
6:10.17 |
|
117 |
1403 |
Chamberlain Randall |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
6:11.88 |
|
118 |
1675 |
Smits Ferdi |
1980 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
6:13.00 |
|
119 |
1550 |
Garcia Apolinar |
1968 |
DSC Toront |
|
25 m |
6:14.00 |
|
120 |
1070 |
Figueiredo Paulo |
1946 |
West Holly |
|
25 m |
6:15.00 |
|
121 |
1557 |
Woodburn Scott |
1943 |
USMS |
|
25 m |
6:15.00 |
|
122 |
1664 |
Dehouck Bertrand |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
6:15.00 |
|
123 |
1737 |
Dahl Jørgen |
1966 |
Copenhagen |
|
25 m |
6:15.00 |
|
124 |
1738 |
Lowell Vincent |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
6:15.00 |
|
125 |
1299 |
Olson Jay |
1949 |
West Holly |
|
25 m |
6:20.00 |
|
126 |
1732 |
Schmid Andreas |
1973 |
Isarhechte |
|
25 m |
6:25.00 |
|
127 |
1227 |
Lafaye Vincent |
1985 |
Paris Aqua |
|
25 m |
6:30.00 |
|
128 |
1562 |
Nielsen Henning Elkjær |
1960 |
Pan Idræt |
|
25 m |
6:30.00 |
|
129 |
1663 |
Snow Richard |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:30.00 |
|
130 |
1680 |
Turnbull Gordon |
1952 |
Glamourhea |
|
25 m |
6:30.00 |
|
131 |
1740 |
Bahamon Luis Eduardo |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
6:30.00 |
|
132 |
1249 |
Silva Antonio |
1973 |
R(h)einspr |
|
25 m |
6:30.43 |
|
133 |
1254 |
Horn Ruediger |
1975 |
Vorspiel S |
|
25 m |
6:33.03 |
|
134 |
1271 |
Apanaev Murat |
1978 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
6:37.40 |
|
135 |
1258 |
Pierre Olivier |
1967 |
Isarhechte |
|
25 m |
6:40.00 |
|
136 |
1581 |
Gelinne Thomas |
1957 |
Team New Y |
|
25 m |
6:40.00 |
|
137 |
1576 |
Collins Mark |
1971 |
Glamourhea |
|
25 m |
6:40.83 |
|
138 |
1260 |
Vrdoljak Boris |
1969 |
qSPORT |
|
25 m |
6:44.49 |
|
139 |
1179 |
Flynn Dermot |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:45.00 |
|
140 |
1677 |
Rantzau Christian |
1960 |
Glamourhea |
|
25 m |
6:45.00 |
|
141 |
1771 |
Hahne Matthias |
1975 |
Leinebagge |
|
25 m |
6:45.00 |
|
142 |
1241 |
Merelo Rueda Fernando J. |
1972 |
G MADRID S |
|
25 m |
6:47.24 |
|
143 |
1561 |
Santner Christian |
1966 |
SC Diana W |
|
25 m |
6:47.24 |
|
144 |
1292 |
Johansson Kenneth |
1969 |
West Holly |
|
25 m |
7:00.00 |
|
145 |
1569 |
Bell Alastair |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
7:00.00 |
|
146 |
1669 |
Voelker Franz |
1961 |
Isarhechte |
|
25 m |
7:00.00 |
|
147 |
1575 |
de Keizer Leonardus |
1956 |
PLONS |
|
25 m |
7:01.38 |
|
148 |
1072 |
Mietzner Brun |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
7:06.25 |
|
149 |
1269 |
Dutton Jeffrey |
1972 |
DC Aquatic |
|
25 m |
7:09.39 |
|
150 |
1739 |
Bowsher Robert |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
7:13.17 |
|
151 |
1684 |
Gentry Greg |
1960 |
DCAC |
|
25 m |
7:25.00 |
|
152 |
1741 |
White Alan |
1971 |
LANES |
|
25 m |
7:30.00 |
|
153 |
1597 |
Douglass David |
1954 |
Cleveland |
|
25 m |
7:35.45 |
|
154 |
1574 |
Dively Michael |
1938 |
IGLA |
|
25 m |
7:42.12 |
|
155 |
1683 |
Degenaar Rudolf |
1939 |
PSV Master |
|
25 m |
8:00.00 |
|
156 |
1795 |
Reid Peter |
1997 |
Glamourhea |
|
25 m |
8:00.00 |
|
157 |
1689 |
Baker David |
1963 |
Brussels G |
|
25 m |
8:01.88 |
|
158 |
1612 |
Derbyshire Donald |
1958 |
Long Beach |
|
25 m |
8:19.00 |
|
159 |
1330 |
Donovan William |
1943 |
West Holly |
|
25 m |
8:23.00 |
|
160 |
1326 |
Johnson David |
1941 |
Colordo Ma |
|
25 m |
8:23.32 |
|
161 |
1619 |
Foraker Ian |
1963 |
Tsunami Sa |
|
25 m |
9:00.00 |
|
162 |
1333 |
Lopez Garcia Alfonso |
1971 |
GMADRIDSPO |
|
25 m |
9:59.00 |
|
163 |
1094 |
Heard Ken |
1938 |
ORSO |
|
25 m |
10:51.11 |
|
164 |
996 |
Muehleman Kevin |
1993 |
District o |
|
50 m |
|
|
165 |
1049 |
Fuhriman Sterling |
1975 |
QUAC |
|
50 m |
|
|
166 |
1417 |
Philbrick William |
1961 |
Atlanta Ra |
|
50 m |
|
|
167 |
1451 |
Harris Thomas |
1974 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
168 |
1452 |
Gill Matthew |
1956 |
Hammerhead |
|
50 m |
|
|
169 |
1455 |
Cronin James |
1978 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
170 |
1456 |
Hildebrand David |
1981 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
171 |
1570 |
Funnell Tim |
1986 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
172 |
1638 |
Hull Anthony |
1981 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
173 |
1679 |
Gnjatovic Branimir |
1984 |
Stockholm |
|
50 m |
|
|
174 |
1790 |
Wardrip Edward |
1997 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:54 |
|
3_S
Gren 3, 400m Freestyle Other |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1139 |
Reichert Moritz |
1991 |
Rosa Panth |
|
25 m |
7:00.00 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:54 |
|
4_S
Gren 4, 50m Butterfly Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1336 |
Bellinger Elizabeth |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
30.50 |
|
2 |
968 |
Vucinich Elizabeth |
1980 |
West Holly |
|
25 m |
31.50 |
|
3 |
1338 |
Wagner Senata |
1988 |
Gay Sport |
|
25 m |
31.51 |
|
4 |
1335 |
Chialastri Kate |
1987 |
FINS |
|
25 m |
32.04 |
|
5 |
1337 |
Estrada Kris |
1983 |
San Franci |
|
25 m |
33.00 |
|
6 |
1098 |
de Nijs Claudia |
1978 |
Homo zwemv |
|
25 m |
34.00 |
|
7 |
1339 |
Crasto Candace |
1986 |
DCAC |
|
25 m |
34.00 |
|
8 |
1422 |
Leclair Dale |
1969 |
Gold Coast |
|
25 m |
34.32 |
|
9 |
1423 |
Notbohm Catrin |
1972 |
Stockholm |
|
25 m |
34.98 |
|
10 |
1424 |
Lincoln Molly |
1989 |
DCAC |
|
25 m |
35.50 |
|
11 |
1720 |
Lockhoff Karin |
1975 |
Out To Swi |
|
25 m |
36.00 |
|
12 |
1743 |
Hoffmann Christiane |
1978 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
36.05 |
|
13 |
976 |
Wright Allison |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
37.94 |
|
14 |
1106 |
Rossi Leann |
1966 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
38.06 |
|
15 |
1722 |
Carbonnelle Nathalie |
1967 |
Rei(h)nspr |
|
25 m |
38.40 |
|
16 |
1721 |
Voigtsberger Regina |
1964 |
PHILADELPH |
|
25 m |
39.20 |
|
17 |
1101 |
Zidek Christine |
1962 |
TV Bitburg |
|
25 m |
39.98 |
|
18 |
982 |
Hermann Manuela |
1978 |
Waermer Br |
|
25 m |
40.00 |
|
19 |
1102 |
Gesthuysen Silke |
1976 |
Waermer Br |
|
25 m |
40.00 |
|
20 |
978 |
van Dok Annette |
1968 |
MSV Zeemac |
|
25 m |
41.54 |
|
21 |
1723 |
Simon Sue |
1969 |
SC Janus |
|
25 m |
43.00 |
|
22 |
1431 |
Kajava Paula |
1976 |
HOT |
|
25 m |
43.11 |
|
23 |
1432 |
Gibson Alex |
1979 |
Out To Swi |
|
25 m |
45.00 |
|
24 |
1797 |
Petrova Margarita |
1984 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
45.00 |
|
25 |
1103 |
Banken Andrea |
1978 |
Duesseldor |
|
25 m |
45.57 |
|
26 |
1435 |
Stephens Judith |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
47.85 |
|
27 |
1096 |
Mikhailova Mariya |
1986 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
50.00 |
|
28 |
1342 |
Nielsen Dorthe |
1975 |
Out To Swi |
|
25 m |
50.00 |
|
29 |
1428 |
Treacher Geraldine |
1979 |
Out To Swi |
|
25 m |
50.00 |
|
30 |
1443 |
Green Shannon |
1967 |
DCAC |
|
25 m |
50.00 |
|
31 |
1113 |
Haberl Micha |
1960 |
SC Diana |
|
25 m |
52.91 |
|
32 |
1787 |
Weltman Michelle |
1964 |
Out To Swi |
|
25 m |
54.00 |
|
33 |
1726 |
van der Woerd Catharina |
1974 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:00.00 |
|
34 |
1746 |
Seyband Elke |
1965 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:50.00 |
|
35 |
966 |
Gonzalez Magnusson Iki |
1983 |
Stockholm |
|
50 m |
|
|
36 |
1334 |
Adams Cassandra |
1982 |
TNYA |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:54 |
|
5_S
Gren 5, 50m Butterfly Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1144 |
Fonua Amini |
1989 |
|
|
25 m |
26.00 |
|
2 |
1350 |
Thomson Neal |
1991 |
Out To Swi |
|
25 m |
26.46 |
|
3 |
1351 |
Mortimer Steve |
1970 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
26.87 |
|
4 |
1349 |
Chesson Win |
1983 |
TNYA |
|
25 m |
26.88 |
|
5 |
1161 |
Godefroy Tom |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
26.90 |
|
6 |
1004 |
Williams Neill |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
27.60 |
|
7 |
1145 |
Scott William |
1991 |
TNYA |
|
25 m |
28.00 |
|
8 |
1352 |
Sendecky Mark |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
28.00 |
|
9 |
1358 |
Mclellan Bastidas Laurence |
1996 |
UYSWC |
|
25 m |
28.00 |
|
10 |
1360 |
Schassberger Michael |
1972 |
SG Stuttga |
|
25 m |
28.00 |
|
11 |
1006 |
Jadestig Stefan |
1984 |
Stockholm |
|
25 m |
28.30 |
|
12 |
1353 |
Andersen Dag Audun |
1974 |
Lambertset |
|
25 m |
28.50 |
|
13 |
1385 |
Tynan Michael |
1981 |
Team NY aq |
|
25 m |
28.50 |
|
14 |
1012 |
Vaucher James |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
28.53 |
|
15 |
1007 |
Lindgren Claes |
1978 |
Stockholm |
|
25 m |
28.90 |
|
16 |
1152 |
Frampton Sean |
1966 |
Team Flori |
|
25 m |
28.92 |
|
17 |
1153 |
Corcho Rodrigo |
1997 |
|
|
25 m |
28.98 |
|
18 |
1354 |
Salomaa Jari |
1978 |
SF Tsunami |
|
25 m |
29.00 |
|
19 |
1355 |
Bjørnstad Tor Gunnar |
1984 |
Lambertset |
|
25 m |
29.00 |
|
20 |
1827 |
Lue Stephen |
1984 |
Out To Swi |
|
25 m |
29.00 |
|
21 |
1357 |
Hermanet Rj |
1970 |
Team New Y |
|
25 m |
29.10 |
|
22 |
1157 |
Mackenroth Jack |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
29.16 |
|
23 |
1177 |
Ølberg Ståle |
1972 |
Lambertset |
|
25 m |
29.17 |
|
24 |
1356 |
Slowikowski Jacek |
1985 |
TNYA |
|
25 m |
29.50 |
|
25 |
1482 |
Clifford Michael |
1994 |
University |
|
25 m |
29.54 |
|
26 |
1471 |
Verdugo Julio Cesar Leon |
1986 |
Styrmir |
|
25 m |
29.90 |
|
27 |
1364 |
Friel Daniel |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
29.99 |
|
28 |
1008 |
Niiro Nicholas |
1986 |
SF Tsunami |
|
25 m |
30.00 |
|
29 |
1020 |
Florez Carlos |
1975 |
West Holly |
|
25 m |
30.00 |
|
30 |
1150 |
Keizman Shachar |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
30.00 |
|
31 |
1365 |
Lourenzo Quatra Pablo |
1990 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
30.00 |
|
32 |
1369 |
Ainslie Donald |
1966 |
Toronto Do |
|
25 m |
30.00 |
|
33 |
1381 |
Chandeclair Arnaud |
1981 |
Paris Aqua |
|
25 m |
30.00 |
|
34 |
1382 |
Hall Chad |
1982 |
|
|
25 m |
30.00 |
|
35 |
1478 |
Lefevre Bruno |
1972 |
Paris Aqua |
|
25 m |
30.00 |
|
36 |
1704 |
Krüger Michel |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
30.00 |
|
37 |
1025 |
Siegloch Roger |
1972 |
Abseitz St |
|
25 m |
30.07 |
|
38 |
1367 |
Judge Joshua |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
30.26 |
|
39 |
1362 |
Dever Frederick |
1965 |
District o |
|
25 m |
30.38 |
|
40 |
1499 |
Prince Daniel |
1966 |
Team New Y |
|
25 m |
30.42 |
|
41 |
1032 |
Smedinghoff Sam |
1984 |
DC Aquatic |
|
25 m |
30.64 |
|
42 |
1368 |
di Lorenzo Gaetano |
1962 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
30.74 |
|
43 |
1474 |
Wiederkehr Daniel |
1982 |
Team New Y |
|
25 m |
30.86 |
|
44 |
1359 |
Walther Gregory |
1984 |
West Holly |
|
25 m |
30.88 |
|
45 |
1370 |
Follmann Markus |
1964 |
Vorspiel S |
|
25 m |
30.90 |
|
46 |
1000 |
Sucipto Adrian |
1990 |
london orc |
|
25 m |
31.00 |
|
47 |
1140 |
Correlje Rene |
1968 |
HHZV Plons |
|
25 m |
31.00 |
|
48 |
1361 |
Mohr Christoph |
1973 |
H2O Geneva |
|
25 m |
31.00 |
|
49 |
1366 |
O'donnell John |
1997 |
Team New Y |
|
25 m |
31.00 |
|
50 |
1371 |
Cobb Evan |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
31.00 |
|
51 |
1375 |
Moret Guido |
1985 |
Ketelbinki |
|
25 m |
31.00 |
|
52 |
1489 |
Fitzgerald Sean |
1963 |
FGG |
|
25 m |
31.00 |
|
53 |
1377 |
Lainen Timo |
1967 |
Stockholm |
|
25 m |
31.50 |
|
54 |
1848 |
Nolen Patrick |
1978 |
Out to Swi |
|
25 m |
31.50 |
|
55 |
1016 |
Lupp Federico |
1961 |
FVV |
|
25 m |
32.00 |
|
56 |
1023 |
Grossi Geminio |
1969 |
Downtown S |
|
25 m |
32.00 |
|
57 |
1188 |
Forrest David |
1961 |
Out To Swi |
|
25 m |
32.00 |
|
58 |
1373 |
Jeanneret Hervé |
1983 |
Gay Sport |
|
25 m |
32.00 |
|
59 |
1391 |
van Vuuren Peter |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
32.00 |
|
60 |
1392 |
Cantrell Aaron |
1985 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
32.00 |
|
61 |
1484 |
Ronen Gilad |
1983 |
TLV Nemos |
|
25 m |
32.00 |
|
62 |
1508 |
Reichel John |
1961 |
SLSV Start |
|
25 m |
32.00 |
|
63 |
1530 |
Tindall Jonathan Daniel |
1988 |
Out To Swi |
|
25 m |
32.00 |
|
64 |
1532 |
Grzeszczak John |
1958 |
Gold coast |
|
25 m |
32.00 |
|
65 |
1849 |
van der Bijl Ioannis Mantzaris |
1981 |
London Orc |
|
25 m |
32.00 |
|
66 |
1493 |
Jeter Robert |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
32.24 |
|
67 |
1129 |
Canni Emanuele |
1973 |
Düsseldorf |
|
25 m |
32.40 |
|
68 |
1052 |
Bray Tristan |
1985 |
Wett Ones |
|
25 m |
32.50 |
|
69 |
1398 |
Thodey Adam |
1974 |
SQUID - Co |
|
25 m |
32.56 |
|
70 |
1372 |
Dohner Brian |
1962 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
32.80 |
|
71 |
1024 |
Garvin Brendan |
1980 |
DCAC |
|
25 m |
33.00 |
|
72 |
1033 |
Mead Jeffrey |
1956 |
DCAC |
|
25 m |
33.00 |
|
73 |
1035 |
Tustin John |
1976 |
District o |
|
25 m |
33.00 |
|
74 |
1380 |
Welch Steven |
1976 |
San Franci |
|
25 m |
33.00 |
|
75 |
1390 |
Alonso Ruben |
1977 |
Brussels G |
|
25 m |
33.00 |
|
76 |
1511 |
Teed Mike |
1980 |
EBSC |
|
25 m |
33.00 |
|
77 |
1047 |
Carson Charles |
1954 |
Team New Y |
|
25 m |
33.05 |
|
78 |
1539 |
Majoros Kevin |
1960 |
District o |
|
25 m |
33.10 |
|
79 |
1394 |
Suzuki Kozo |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
33.50 |
|
80 |
1729 |
Decanter Matthias |
1977 |
Paris Aqua |
|
25 m |
33.66 |
|
81 |
1196 |
Koizumi Kei |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
33.80 |
|
82 |
1201 |
Delibie Jacques |
1965 |
Paris Aqua |
|
25 m |
33.85 |
|
83 |
1017 |
Kaisinger Andreas |
1966 |
Abseitz St |
|
25 m |
34.00 |
|
84 |
1031 |
Hogervorst Marco |
1970 |
HHZV Plons |
|
25 m |
34.00 |
|
85 |
1075 |
Mansilla Frankin |
1960 |
Boston-LAN |
|
25 m |
34.00 |
|
86 |
1171 |
Groisard Fabien |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
34.00 |
|
87 |
1181 |
Druckman Ariel |
1982 |
TLV Nemos |
|
25 m |
34.00 |
|
88 |
1190 |
Mathieu Paganini |
1982 |
MUST |
|
25 m |
34.00 |
|
89 |
1204 |
Fabre Jean |
1986 |
Paris Aqua |
|
25 m |
34.00 |
|
90 |
1522 |
Ibañez Alberto |
1972 |
Halegatos |
|
25 m |
34.00 |
|
91 |
1518 |
Arends Freddy |
1967 |
Gold Coast |
|
25 m |
34.12 |
|
92 |
1411 |
Rotaeche Mikel |
1969 |
Downtown S |
|
25 m |
34.37 |
|
93 |
1517 |
Schorn Reinhard |
1967 |
sc aufruhr |
|
25 m |
34.50 |
|
94 |
1494 |
Greene Bob |
1968 |
united sta |
|
25 m |
34.60 |
|
95 |
1232 |
Poste Rob |
1966 |
KC Wave |
|
25 m |
34.84 |
|
96 |
1069 |
Kirvan David |
1964 |
West Holly |
|
25 m |
35.00 |
|
97 |
1212 |
Mcmanus Dane |
1974 |
Glamourhea |
|
25 m |
35.00 |
|
98 |
1213 |
Caceres Castro Alberto |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
35.00 |
|
99 |
1383 |
Stearns Brian |
1983 |
Making Wav |
|
25 m |
35.00 |
|
100 |
1396 |
Chuang Mason |
1979 |
SF Tsunami |
|
25 m |
35.00 |
|
101 |
1402 |
Griffiths Ken |
1969 |
DSST. San |
|
25 m |
35.00 |
|
102 |
1479 |
Dorfzaun Josh |
1972 |
TPIT. USMS |
|
25 m |
35.00 |
|
103 |
1495 |
Laudillay Julien |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
35.00 |
|
104 |
1548 |
Olislaeger Bruno |
1973 |
Brussels G |
|
25 m |
35.00 |
|
105 |
1752 |
Poirot Laurent |
1973 |
Paris Aqua |
|
25 m |
35.00 |
|
106 |
1828 |
Mikkelsen Jan |
1969 |
Copenhagen |
|
25 m |
35.00 |
|
107 |
1386 |
Given Michael |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
35.03 |
|
108 |
1243 |
Cox Raymond |
1975 |
|
|
25 m |
35.11 |
|
109 |
1013 |
Malcolm Jamie |
1974 |
TNYA |
|
25 m |
35.16 |
|
110 |
1233 |
Saxvik Michael |
1981 |
DC Aquatic |
|
25 m |
35.77 |
|
111 |
1036 |
Pedraz Araujo Juan |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
36.00 |
|
112 |
1525 |
Fanelli Emanuele |
1982 |
Out to Swi |
|
25 m |
36.00 |
|
113 |
1654 |
Demira Onesimo |
1973 |
Team New Y |
|
25 m |
36.00 |
|
114 |
1700 |
Riboulet Jérémie |
1983 |
cargo |
|
25 m |
36.00 |
|
115 |
1707 |
Ouyang Zhan |
1988 |
Stockholm |
|
25 m |
36.00 |
|
116 |
1792 |
Henf Alexander |
1978 |
FVV e.V.. |
|
25 m |
36.00 |
|
117 |
1816 |
Ståhl Joachim |
1973 |
Stockholm |
|
25 m |
36.00 |
|
118 |
1223 |
van Walt van Praag Marcel |
1975 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
36.06 |
|
119 |
1678 |
Varga Tibor |
1974 |
Düsseldorf |
|
25 m |
36.50 |
|
120 |
1524 |
Bordreuil Damien |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
36.60 |
|
121 |
1565 |
Lahti Sergei |
1980 |
HOT RY |
|
25 m |
36.69 |
|
122 |
1064 |
Kranjcevic Batalic Tonci |
1974 |
qSPORT |
|
25 m |
37.00 |
|
123 |
1515 |
Ritter Steffan |
1982 |
Copenhagen |
|
25 m |
37.00 |
|
124 |
1656 |
Gonzalez George |
1970 |
Orca Swim |
|
25 m |
37.00 |
|
125 |
1733 |
Bellotti Toma |
1979 |
Stockholm |
|
25 m |
37.11 |
|
126 |
1514 |
Davidson Jeremy |
1974 |
San Franci |
|
25 m |
37.13 |
|
127 |
1245 |
Baumann Axel |
1984 |
SC Janus e |
|
25 m |
37.18 |
|
128 |
1226 |
Wagner Paul-Jürgen |
1979 |
SC Diana |
|
25 m |
38.00 |
|
129 |
1414 |
Martin Baptiste |
1989 |
MUST |
|
25 m |
38.00 |
|
130 |
1562 |
Nielsen Henning Elkjær |
1960 |
Pan Idræt |
|
25 m |
38.00 |
|
131 |
1735 |
Wieleman Rob |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
38.00 |
|
132 |
1774 |
Tarcy Sylvio |
1972 |
Paris Aqua |
|
25 m |
38.00 |
|
133 |
1194 |
Grainge Mark |
1978 |
Goslings. |
|
25 m |
38.50 |
|
134 |
1412 |
Ortega Rodriguez Miguel |
1981 |
Vorspiel S |
|
25 m |
38.55 |
|
135 |
1536 |
Christie Charles |
1974 |
Squids |
|
25 m |
38.88 |
|
136 |
1407 |
Varga Ernst |
1966 |
SC Diana |
|
25 m |
39.00 |
|
137 |
1542 |
Germain Dorian |
1985 |
Marseille |
|
25 m |
39.00 |
|
138 |
1555 |
Pompen Pim |
1972 |
Ketelbinki |
|
25 m |
39.00 |
|
139 |
1699 |
Arnaud Christophe |
1976 |
cercle du |
|
25 m |
39.00 |
|
140 |
1228 |
Weidt Martin |
1985 |
Rosa Panth |
|
25 m |
39.20 |
|
141 |
1249 |
Silva Antonio |
1973 |
R(h)einspr |
|
25 m |
39.80 |
|
142 |
1237 |
Lafianza Bernard |
1962 |
West Holly |
|
25 m |
40.00 |
|
143 |
1406 |
Agö Bengt |
1953 |
Stockholm |
|
25 m |
40.00 |
|
144 |
1453 |
Heuer Eckhard |
1961 |
Vorspiel S |
|
25 m |
40.00 |
|
145 |
1558 |
Begg Andrew |
1975 |
Nat Utrech |
|
25 m |
40.00 |
|
146 |
1578 |
Whitley Michael |
1980 |
West Holly |
|
25 m |
40.00 |
|
147 |
1663 |
Snow Richard |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
40.00 |
|
148 |
1690 |
Yung Damien |
1986 |
Aquahomo |
|
25 m |
40.00 |
|
149 |
1750 |
Jabbar Adel |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
40.00 |
|
150 |
1804 |
Bigom Christian |
1987 |
Pan Idræt. |
|
25 m |
40.00 |
|
151 |
1850 |
Goijer Rodney |
1971 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
40.00 |
|
152 |
1791 |
Schuitemaker Johan |
1958 |
R(h)einspr |
|
25 m |
40.01 |
|
153 |
1242 |
Helsted Jacob |
1972 |
Copenhagen |
|
25 m |
40.20 |
|
154 |
1413 |
Diaz Salazar Jonathan Andres |
1987 |
Halegatos |
|
25 m |
40.30 |
|
155 |
1082 |
Catala Alvaro |
1981 |
Gay Sport |
|
25 m |
41.00 |
|
156 |
1306 |
Nolen Timothy |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
41.00 |
|
157 |
1520 |
Protocil Thomas |
1988 |
Abseitz St |
|
25 m |
41.00 |
|
158 |
1579 |
Barillas-Mcentee Ian |
1989 |
Ketelbinki |
|
25 m |
41.00 |
|
159 |
1738 |
Lowell Vincent |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
41.00 |
|
160 |
1292 |
Johansson Kenneth |
1969 |
West Holly |
|
25 m |
42.00 |
|
161 |
1269 |
Dutton Jeffrey |
1972 |
DC Aquatic |
|
25 m |
42.70 |
|
162 |
1598 |
Rostagnol Andrea |
1970 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
43.00 |
|
163 |
1582 |
Lonzynski Jürgen |
1959 |
SC Aufruhr |
|
25 m |
44.00 |
|
164 |
1415 |
Chevalier Hugues |
1964 |
H2O Geneva |
|
25 m |
44.93 |
|
165 |
1058 |
Petersen Morten Henrik |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
45.00 |
|
166 |
1087 |
Vartiainen Matti |
1951 |
Stockholm |
|
25 m |
45.00 |
|
167 |
1141 |
Vago Gabor |
1984 |
FVV Frankf |
|
25 m |
45.00 |
|
168 |
1220 |
Kardaras George |
1971 |
olke athen |
|
25 m |
45.00 |
|
169 |
1272 |
Kwakernaak Bert |
1955 |
Nat Utrech |
|
25 m |
45.00 |
|
170 |
1570 |
Funnell Tim |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
45.00 |
|
171 |
1709 |
Phillips Gregory |
1973 |
Glamourhea |
|
25 m |
45.00 |
|
172 |
1284 |
Venturi Bastien |
1978 |
Gay Sport |
|
25 m |
46.00 |
|
173 |
1305 |
Briand Nguyen |
1982 |
Front Runn |
|
25 m |
46.00 |
|
174 |
1697 |
Romaguera Bosch Jordi |
1968 |
Bgs |
|
25 m |
47.00 |
|
175 |
1416 |
Wiener Neal |
1944 |
West Holly |
|
25 m |
49.20 |
|
176 |
1741 |
White Alan |
1971 |
LANES |
|
25 m |
49.51 |
|
177 |
1083 |
Malcolm Tom |
1954 |
Team New Y |
|
25 m |
50.00 |
|
178 |
1304 |
Delaunay Davis |
1979 |
VIKINGS DE |
|
25 m |
50.00 |
|
179 |
1418 |
Bortman Henry |
1950 |
USF Master |
|
25 m |
50.00 |
|
180 |
1551 |
Cottin Philippe |
1962 |
FRONT RUNN |
|
25 m |
50.00 |
|
181 |
1599 |
Fleming Neville |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
50.00 |
|
182 |
1689 |
Baker David |
1963 |
Brussels G |
|
25 m |
51.00 |
|
183 |
1612 |
Derbyshire Donald |
1958 |
Long Beach |
|
25 m |
55.00 |
|
184 |
1851 |
Palacios Monllor |
1982 |
Upstream |
|
25 m |
55.00 |
|
185 |
1092 |
Hart Neil |
1945 |
San Franci |
|
25 m |
1:00.00 |
|
186 |
1313 |
Oortwijn Martin |
1954 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:00.00 |
|
187 |
1417 |
Philbrick William |
1961 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
1:00.00 |
|
188 |
1568 |
Merari Boaz |
1971 |
NEMO TEL A |
|
25 m |
1:00.00 |
|
189 |
1587 |
Breton Jerome |
1959 |
OUTTOSWIM |
|
25 m |
1:00.00 |
|
190 |
1852 |
Jakobsen Mads |
1979 |
Pan Idraet |
|
25 m |
1:00.00 |
|
191 |
1605 |
Villegas Ruben |
1963 |
san diego |
|
25 m |
1:02.86 |
|
192 |
1084 |
Hernandez Marcus |
1976 |
West Holly |
|
25 m |
1:05.00 |
|
193 |
1328 |
Aponte Julio |
1945 |
Cleveland |
|
25 m |
1:10.00 |
|
194 |
1766 |
Bopp Christophe |
1966 |
H2O |
|
25 m |
1:10.00 |
|
195 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
196 |
1076 |
Hellwig Christian |
1949 |
San Franci |
|
50 m |
|
|
197 |
1132 |
Rossi Mika |
1977 |
HOT RY |
|
50 m |
|
|
198 |
1135 |
López Pidre Rafael |
1980 |
Club Depor |
|
50 m |
|
|
199 |
1345 |
Johnson Edward |
1950 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
200 |
1450 |
Wegmann Joachim |
1957 |
Frankfurte |
|
50 m |
|
|
201 |
1451 |
Harris Thomas |
1974 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
202 |
1601 |
Rosemarin Daniel |
1955 |
TNYA |
|
50 m |
|
|
203 |
1638 |
Hull Anthony |
1981 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
204 |
1679 |
Gnjatovic Branimir |
1984 |
Stockholm |
|
50 m |
|
|
205 |
1692 |
Ruusunen Mika |
1970 |
Helsingfor |
|
50 m |
|
|
206 |
1846 |
Keren Lior |
1976 |
IGLA |
|
50 m |
|
|
207 |
1847 |
Äng Martin |
1982 |
Stockholm |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:54 |
|
6_S
Gren 6, 50m Butterfly Other |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1777 |
Eek Staffan |
1963 |
|
|
25 m |
44.00 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:55 |
|
7_S
Gren 7, 100m Breaststroke Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1098 |
de Nijs Claudia |
1978 |
Homo zwemv |
|
25 m |
1:28.00 |
|
2 |
1099 |
Tozser Ottilia |
1980 |
Out to Swi |
|
25 m |
1:31.00 |
|
3 |
1100 |
Watt Mariko |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
1:34.23 |
|
4 |
972 |
Jiang Jess |
1986 |
Team New Y |
|
25 m |
1:35.00 |
|
5 |
975 |
Hodgson Gillian |
1974 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:35.00 |
|
6 |
1101 |
Zidek Christine |
1962 |
TV Bitburg |
|
25 m |
1:35.00 |
|
7 |
1102 |
Gesthuysen Silke |
1976 |
Waermer Br |
|
25 m |
1:38.00 |
|
8 |
1103 |
Banken Andrea |
1978 |
Duesseldor |
|
25 m |
1:39.00 |
|
9 |
973 |
Harris Janet |
1965 |
TNYA |
|
25 m |
1:40.00 |
|
10 |
1104 |
Sax Ursula Maria |
1957 |
Gaysport Z |
|
25 m |
1:40.00 |
|
11 |
1105 |
Marzullo Jennifer |
1976 |
Fins Aquat |
|
25 m |
1:40.00 |
|
12 |
1106 |
Rossi Leann |
1966 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
1:41.82 |
|
13 |
1107 |
Zahn Julia |
1975 |
Waermer Br |
|
25 m |
1:42.00 |
|
14 |
1108 |
Possanza Amelia |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
1:43.12 |
|
15 |
1109 |
Turnbull-brown Elisabeth |
1972 |
Team New Y |
|
25 m |
1:45.00 |
|
16 |
1110 |
Raschle Martina |
1980 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:45.00 |
|
17 |
1111 |
Holanova Jitka |
1989 |
Alcedo Pra |
|
25 m |
1:45.00 |
|
18 |
1112 |
Schwarzer Ulrike |
1982 |
Gaysport Z |
|
25 m |
1:49.49 |
|
19 |
1113 |
Haberl Micha |
1960 |
SC Diana |
|
25 m |
1:49.54 |
|
20 |
1114 |
Thirlby Lucille |
1964 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:53.21 |
|
21 |
1115 |
Uhse Karin |
1959 |
FVV |
|
25 m |
1:55.00 |
|
22 |
985 |
Rios Villegas Monica Maria |
1974 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:57.00 |
|
23 |
1116 |
Talbot Teresa |
1950 |
Philadelph |
|
25 m |
1:57.25 |
|
24 |
1117 |
Kiel Bettina |
1973 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
1:58.00 |
|
25 |
1118 |
Fowler Belinda |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
2:00.00 |
|
26 |
1119 |
Reith Krisztina |
1965 |
Isarhechte |
|
25 m |
2:10.04 |
|
27 |
1120 |
Seyband Iris |
1961 |
Isarhechte |
|
25 m |
2:15.00 |
|
28 |
1121 |
Cottrell Lovisa |
1980 |
Stockholm |
|
25 m |
2:15.00 |
|
29 |
989 |
Schroot Simonet |
1958 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
2:16.00 |
|
30 |
1122 |
de Weert Anna |
1949 |
GAY SWIM |
|
25 m |
2:27.50 |
|
31 |
1123 |
Jacquesson Marie-Claude |
1962 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:40.00 |
|
32 |
1124 |
Abecassis Sonia |
1965 |
Paris Aqua |
|
25 m |
3:00.00 |
|
33 |
1095 |
Korn Pascale |
1975 |
Front Runn |
|
50 m |
|
|
34 |
1096 |
Mikhailova Mariya |
1986 |
RUSSIAN LG |
|
50 m |
|
|
35 |
1097 |
Corlett Sarah |
1957 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:55 |
|
8_S
Gren 8, 100m Breaststroke Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1138 |
van Gorp Jan |
1963 |
Nat Utrech |
|
25 m |
58.00 |
|
2 |
1140 |
Correlje Rene |
1968 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:02.00 |
|
3 |
1141 |
Vago Gabor |
1984 |
FVV Frankf |
|
25 m |
1:05.00 |
|
4 |
1142 |
Babeanu Jean-Victor |
1985 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:05.01 |
|
5 |
1143 |
Jacobson Brian |
1973 |
IGLA Team: |
|
25 m |
1:07.35 |
|
6 |
1144 |
Fonua Amini |
1989 |
|
|
25 m |
1:08.00 |
|
7 |
1145 |
Scott William |
1991 |
TNYA |
|
25 m |
1:08.00 |
|
8 |
1146 |
Jordan Scott |
1986 |
Team New Y |
|
25 m |
1:08.99 |
|
9 |
1003 |
Unsworth Chris |
1991 |
University |
|
25 m |
1:12.05 |
|
10 |
1004 |
Williams Neill |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
1:12.20 |
|
11 |
1147 |
Opaszowski Dominic |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
1:12.80 |
|
12 |
1148 |
de Oliveira Jean Paul |
1970 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:13.00 |
|
13 |
1149 |
Hovey David |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
1:13.00 |
|
14 |
1150 |
Keizman Shachar |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
1:14.00 |
|
15 |
1151 |
Ting Tommy |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:14.03 |
|
16 |
1152 |
Frampton Sean |
1966 |
Team Flori |
|
25 m |
1:14.06 |
|
17 |
1153 |
Corcho Rodrigo |
1997 |
|
|
25 m |
1:14.85 |
|
18 |
1154 |
Hadden Daniel |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:15.00 |
|
19 |
1155 |
Horsford Jonathan |
1972 |
District o |
|
25 m |
1:15.00 |
|
20 |
1156 |
Ljuslinder Daniel |
1978 |
Stockholm |
|
25 m |
1:15.50 |
|
21 |
1157 |
Mackenroth Jack |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
1:15.75 |
|
22 |
1158 |
Testagrossa Jean Alexandre |
1971 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
1:16.00 |
|
23 |
1159 |
Grondel Jerry |
1972 |
PLONS |
|
25 m |
1:16.20 |
|
24 |
1160 |
Isgrigg Peter |
1981 |
TNYA |
|
25 m |
1:16.26 |
|
25 |
1161 |
Godefroy Tom |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:17.80 |
|
26 |
1162 |
Weinberg Samuel |
1992 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:18.00 |
|
27 |
1163 |
Heacox Neil |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
1:18.09 |
|
28 |
1164 |
Marra Joseph |
1975 |
TNYA |
|
25 m |
1:18.32 |
|
29 |
1165 |
Rentsch Cristian |
1963 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:19.00 |
|
30 |
1166 |
Langridge James |
1985 |
Out to Swi |
|
25 m |
1:19.00 |
|
31 |
1167 |
van Wanrooy Rob |
1982 |
GaySwimAms |
|
25 m |
1:19.17 |
|
32 |
1168 |
Johansson Magnus |
1966 |
Stockholm |
|
25 m |
1:20.00 |
|
33 |
1169 |
Greene Brent |
1984 |
Glamourhea |
|
25 m |
1:20.00 |
|
34 |
1170 |
Bermudez Jonathan |
1986 |
Team of Ne |
|
25 m |
1:20.00 |
|
35 |
1171 |
Groisard Fabien |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:20.00 |
|
36 |
1172 |
Gaubert James |
1982 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:20.00 |
|
37 |
1173 |
Moon Wonkee |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
1:20.20 |
|
38 |
1174 |
Torp Peter Rude |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
1:20.34 |
|
39 |
1175 |
Santell Nathan |
1977 |
WH2O |
|
25 m |
1:20.38 |
|
40 |
1046 |
Dorsemagen Dirk |
1971 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:20.97 |
|
41 |
1176 |
Webb Kodie |
1978 |
Glamourhea |
|
25 m |
1:21.53 |
|
42 |
1177 |
Ølberg Ståle |
1972 |
Lambertset |
|
25 m |
1:21.72 |
|
43 |
1178 |
Krispin Sagi |
1976 |
TLV Nemos |
|
25 m |
1:22.00 |
|
44 |
1179 |
Flynn Dermot |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:22.00 |
|
45 |
1180 |
Borgstedt Marc |
1980 |
SC JANUS C |
|
25 m |
1:22.00 |
|
46 |
1181 |
Druckman Ariel |
1982 |
TLV Nemos |
|
25 m |
1:22.00 |
|
47 |
1182 |
Chou Juin-Kai |
1987 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:22.00 |
|
48 |
1038 |
Cinalli Carlos |
1970 |
PANTERES G |
|
25 m |
1:22.32 |
|
49 |
1183 |
Bricker Jason |
1978 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
1:22.80 |
|
50 |
1184 |
Tel Gerard |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
1:22.85 |
|
51 |
1185 |
Brunt Garth |
1966 |
Making Wav |
|
25 m |
1:23.50 |
|
52 |
1186 |
Karlsson Mattias |
1973 |
Stockholm |
|
25 m |
1:24.00 |
|
53 |
1187 |
Gestsson Jón Örvar |
1984 |
Styrmir Ic |
|
25 m |
1:24.00 |
|
54 |
1067 |
Nguyen Johnny |
1986 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:25.00 |
|
55 |
1188 |
Forrest David |
1961 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:25.00 |
|
56 |
1189 |
Storry Joel |
1979 |
South Beds |
|
25 m |
1:25.00 |
|
57 |
1190 |
Mathieu Paganini |
1982 |
MUST |
|
25 m |
1:25.00 |
|
58 |
1191 |
Shields Justin |
1984 |
Making Wav |
|
25 m |
1:25.00 |
|
59 |
1192 |
Czander Eric |
1965 |
DCAC |
|
25 m |
1:25.00 |
|
60 |
1193 |
Centella Rodriguez Jose Luis |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:25.30 |
|
61 |
1194 |
Grainge Mark |
1978 |
Goslings. |
|
25 m |
1:25.30 |
|
62 |
1195 |
Lingenfelter Mark |
1973 |
TNYA |
|
25 m |
1:25.33 |
|
63 |
1196 |
Koizumi Kei |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
1:25.45 |
|
64 |
1197 |
Knappschneider Arno |
1981 |
FVV Frankf |
|
25 m |
1:25.48 |
|
65 |
1198 |
Sturm Martin |
1979 |
FVV Frankf |
|
25 m |
1:25.55 |
|
66 |
1199 |
Vlasblom Jan |
1961 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:26.00 |
|
67 |
1200 |
Benoit Tiberghien |
1963 |
cercle du |
|
25 m |
1:26.00 |
|
68 |
1201 |
Delibie Jacques |
1965 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:26.00 |
|
69 |
1202 |
Trimbour Nicolas |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:26.00 |
|
70 |
1203 |
Benda Lukas |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:26.00 |
|
71 |
1204 |
Fabre Jean |
1986 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:26.12 |
|
72 |
1205 |
Seyde Paul |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:26.30 |
|
73 |
1206 |
Baekelandt Koen |
1980 |
C.D. Haleg |
|
25 m |
1:26.54 |
|
74 |
1207 |
Ryan Robert |
1965 |
Philadelph |
|
25 m |
1:26.60 |
|
75 |
1208 |
Larson Mark |
1963 |
TNYA Team |
|
25 m |
1:26.88 |
|
76 |
1209 |
Harden Jimmy |
1963 |
san diego |
|
25 m |
1:26.98 |
|
77 |
1210 |
Grote Manuel |
1997 |
Frankfurte |
|
25 m |
1:27.44 |
|
78 |
1211 |
Hibbeler Joerg |
1967 |
Waermer Br |
|
25 m |
1:28.00 |
|
79 |
1212 |
Mcmanus Dane |
1974 |
Glamourhea |
|
25 m |
1:28.00 |
|
80 |
1213 |
Caceres Castro Alberto |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
1:28.00 |
|
81 |
1214 |
Gnass Robert |
1997 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:28.00 |
|
82 |
1215 |
Walley David |
1965 |
USMS - GOL |
|
25 m |
1:29.96 |
|
83 |
1039 |
Menchaca Abe |
1957 |
San Diego |
|
25 m |
1:30.00 |
|
84 |
1040 |
Espinosa Leo |
1960 |
ORCA |
|
25 m |
1:30.00 |
|
85 |
1216 |
Kopp Lindsey |
1957 |
Minnesota |
|
25 m |
1:30.00 |
|
86 |
1217 |
Lace Edwin |
1959 |
Northern W |
|
25 m |
1:30.00 |
|
87 |
1218 |
Jacobson Adam |
1966 |
Team NY aq |
|
25 m |
1:30.00 |
|
88 |
1219 |
Martini Paolo |
1967 |
USMS |
|
25 m |
1:30.00 |
|
89 |
1220 |
Kardaras George |
1971 |
olke athen |
|
25 m |
1:30.00 |
|
90 |
1221 |
Berkvens Jan |
1972 |
Upstream A |
|
25 m |
1:30.00 |
|
91 |
1222 |
Visser Marco |
1974 |
Upstream A |
|
25 m |
1:30.00 |
|
92 |
1223 |
van Walt van Praag Marcel |
1975 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
1:30.00 |
|
93 |
1224 |
Bazeley Matthew |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:30.00 |
|
94 |
1225 |
Escoffier Franck |
1978 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:30.00 |
|
95 |
1226 |
Wagner Paul-Jürgen |
1979 |
SC Diana |
|
25 m |
1:30.00 |
|
96 |
1227 |
Lafaye Vincent |
1985 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:30.00 |
|
97 |
1228 |
Weidt Martin |
1985 |
Rosa Panth |
|
25 m |
1:30.00 |
|
98 |
1229 |
Miller Nicholas |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:30.00 |
|
99 |
1230 |
van der Geest Bas |
1967 |
Upstream |
|
25 m |
1:30.00 |
|
100 |
1231 |
Finkbeiner Kieran |
1980 |
Halegatos |
|
25 m |
1:30.00 |
|
101 |
1232 |
Poste Rob |
1966 |
KC Wave |
|
25 m |
1:30.24 |
|
102 |
1233 |
Saxvik Michael |
1981 |
DC Aquatic |
|
25 m |
1:30.60 |
|
103 |
1234 |
Stansberry Mike |
1978 |
Making Wav |
|
25 m |
1:30.67 |
|
104 |
1235 |
Musschenga Peter |
1969 |
Zwem Goud |
|
25 m |
1:31.06 |
|
105 |
1061 |
Zanders Stefan |
1961 |
Duesseldor |
|
25 m |
1:31.37 |
|
106 |
1236 |
Halperin Ernst |
1964 |
San Franci |
|
25 m |
1:31.37 |
|
107 |
1237 |
Lafianza Bernard |
1962 |
West Holly |
|
25 m |
1:32.00 |
|
108 |
1238 |
Kassing Volker |
1968 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
1:32.00 |
|
109 |
1239 |
Schranckenmuller Frédéric |
1972 |
Le cerlce |
|
25 m |
1:32.00 |
|
110 |
1240 |
Hughes Daniel |
1978 |
Team New Y |
|
25 m |
1:32.00 |
|
111 |
1241 |
Merelo Rueda Fernando J. |
1972 |
G MADRID S |
|
25 m |
1:32.10 |
|
112 |
1242 |
Helsted Jacob |
1972 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:32.25 |
|
113 |
1243 |
Cox Raymond |
1975 |
|
|
25 m |
1:32.36 |
|
114 |
1244 |
Imedio Perez Alberto |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
1:32.63 |
|
115 |
1245 |
Baumann Axel |
1984 |
SC Janus e |
|
25 m |
1:32.80 |
|
116 |
1246 |
Barahona Fernando Martin |
1975 |
HALEGATOS |
|
25 m |
1:33.00 |
|
117 |
1247 |
Johnson Robb |
1997 |
Liquid Ass |
|
25 m |
1:33.24 |
|
118 |
1248 |
Kim David |
1975 |
San Franci |
|
25 m |
1:33.28 |
|
119 |
1249 |
Silva Antonio |
1973 |
R(h)einspr |
|
25 m |
1:34.00 |
|
120 |
1250 |
Pritchard Kristopher |
1982 |
Washington |
|
25 m |
1:34.00 |
|
121 |
1251 |
Skoog Karl |
1983 |
Stockholm |
|
25 m |
1:35.00 |
|
122 |
1252 |
Mooij Gert |
1958 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:35.00 |
|
123 |
1253 |
Daubenmerkl Joachim |
1969 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:35.00 |
|
124 |
1254 |
Horn Ruediger |
1975 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:35.11 |
|
125 |
1255 |
Kirwin Darren |
1969 |
|
|
25 m |
1:35.36 |
|
126 |
1256 |
Hanou Rob |
1943 |
PSV - Eind |
|
25 m |
1:36.00 |
|
127 |
1257 |
Jolly Robert |
1947 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:36.00 |
|
128 |
1258 |
Pierre Olivier |
1967 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:36.00 |
|
129 |
1259 |
Evenhuis Jaap |
1976 |
Upstream |
|
25 m |
1:36.00 |
|
130 |
1260 |
Vrdoljak Boris |
1969 |
qSPORT |
|
25 m |
1:36.18 |
|
131 |
1261 |
Twede Peter |
1957 |
Stockholm |
|
25 m |
1:37.50 |
|
132 |
1262 |
Thorbjörnsson Hjörtur |
1979 |
Styrmir |
|
25 m |
1:37.57 |
|
133 |
1263 |
Hold Joachim |
1969 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:38.00 |
|
134 |
1264 |
Bergman David |
1985 |
Stockholm |
|
25 m |
1:38.00 |
|
135 |
1265 |
Ruiz Martín Pablo |
1988 |
CD Halegat |
|
25 m |
1:38.00 |
|
136 |
1266 |
van der Elst Menno |
1974 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
1:38.07 |
|
137 |
1267 |
Myers Charles |
1953 |
West Holly |
|
25 m |
1:38.08 |
|
138 |
1268 |
Collados Arturo |
1984 |
Halegatos |
|
25 m |
1:38.30 |
|
139 |
1269 |
Dutton Jeffrey |
1972 |
DC Aquatic |
|
25 m |
1:38.56 |
|
140 |
1270 |
Webster Michael |
1948 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:39.00 |
|
141 |
1271 |
Apanaev Murat |
1978 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
1:39.38 |
|
142 |
1272 |
Kwakernaak Bert |
1955 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:39.92 |
|
143 |
1075 |
Mansilla Frankin |
1960 |
Boston-LAN |
|
25 m |
1:40.00 |
|
144 |
1273 |
Gierveld Henk |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:40.00 |
|
145 |
1274 |
Dingeman de Wijk Ronald |
1969 |
Ketelbinki |
|
25 m |
1:40.00 |
|
146 |
1275 |
Fandino Anselmo |
1971 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:40.00 |
|
147 |
1276 |
Migette Olivier |
1978 |
Paris Asua |
|
25 m |
1:40.00 |
|
148 |
1277 |
Escudier Sebastien |
1997 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:40.00 |
|
149 |
1278 |
Persson Andreas |
1972 |
Frontrunne |
|
25 m |
1:40.00 |
|
150 |
1610 |
Kyndt Tim |
1960 |
Y-Swim |
|
25 m |
1:40.00 |
|
151 |
1279 |
Napoli John |
1970 |
TNYA |
|
25 m |
1:40.19 |
|
152 |
1280 |
Martin Uwe |
1985 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:40.45 |
|
153 |
1281 |
Ruiz Raul Aragon |
1977 |
Halegatos |
|
25 m |
1:41.00 |
|
154 |
1282 |
van Hauwermeiren Tim |
1978 |
Bgs |
|
25 m |
1:41.00 |
|
155 |
1283 |
Mlaker Glenn |
1967 |
District o |
|
25 m |
1:42.00 |
|
156 |
1284 |
Venturi Bastien |
1978 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:42.00 |
|
157 |
1285 |
Agapit Yannick |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:42.00 |
|
158 |
1286 |
Labonté Arno |
1961 |
Düsseldorf |
|
25 m |
1:42.00 |
|
159 |
1287 |
Heylen Jan |
1955 |
Active Com |
|
25 m |
1:43.04 |
|
160 |
1288 |
Halkjær Lars |
1965 |
Pan Idræt |
|
25 m |
1:43.56 |
|
161 |
1289 |
Wintemute Robert |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:43.74 |
|
162 |
1290 |
Cornelissen Peter |
1955 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:44.00 |
|
163 |
1080 |
Wilson Donald |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:45.00 |
|
164 |
1081 |
Melgosa Borja |
1977 |
Halegatos |
|
25 m |
1:45.00 |
|
165 |
1083 |
Malcolm Tom |
1954 |
Team New Y |
|
25 m |
1:45.00 |
|
166 |
1291 |
Thunnissen Michiel |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
1:45.00 |
|
167 |
1292 |
Johansson Kenneth |
1969 |
West Holly |
|
25 m |
1:45.00 |
|
168 |
1294 |
Heide Morten |
1979 |
Stockholm |
|
25 m |
1:45.00 |
|
169 |
1295 |
Doster Steve |
1970 |
DSST San D |
|
25 m |
1:45.00 |
|
170 |
1296 |
Chambard Xavier |
1979 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:45.57 |
|
171 |
1297 |
Hufschmid Stephan Jón |
1969 |
Styrmir Sp |
|
25 m |
1:46.30 |
|
172 |
1298 |
Hoogland Jan |
1949 |
Swimmingcl |
|
25 m |
1:47.00 |
|
173 |
1086 |
Naegele Roger |
1960 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:48.00 |
|
174 |
1299 |
Olson Jay |
1949 |
West Holly |
|
25 m |
1:50.00 |
|
175 |
1300 |
Mcmanus Charlie |
1961 |
DC Aquatic |
|
25 m |
1:50.00 |
|
176 |
1301 |
Rieser Armin |
1967 |
Gaysport Z |
|
25 m |
1:50.00 |
|
177 |
1302 |
Chicon Pierre |
1973 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:50.00 |
|
178 |
1303 |
Hunnego Paul |
1977 |
Frankfurt |
|
25 m |
1:50.00 |
|
179 |
1304 |
Delaunay Davis |
1979 |
VIKINGS DE |
|
25 m |
1:50.00 |
|
180 |
1305 |
Briand Nguyen |
1982 |
Front Runn |
|
25 m |
1:50.00 |
|
181 |
1306 |
Nolen Timothy |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
1:50.00 |
|
182 |
1307 |
Carlton William |
1954 |
Colorado M |
|
25 m |
1:52.28 |
|
183 |
1308 |
Tonti Marc |
1967 |
Positive S |
|
25 m |
1:53.64 |
|
184 |
1089 |
Parnes Barton |
1956 |
Long Beach |
|
25 m |
1:55.00 |
|
185 |
1309 |
Kaiser Thomas |
1968 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:55.00 |
|
186 |
1310 |
Ryan John |
1974 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:55.00 |
|
187 |
1311 |
Bauer Chris |
1961 |
Team New Y |
|
25 m |
1:55.03 |
|
188 |
1312 |
Villegas Baltazar |
1971 |
Team NY Aq |
|
25 m |
1:55.52 |
|
189 |
1313 |
Oortwijn Martin |
1954 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:55.82 |
|
190 |
1088 |
Lorenz Gert |
1965 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:57.00 |
|
191 |
1314 |
Björk Mikael |
1960 |
Dolphins S |
|
25 m |
1:57.00 |
|
192 |
1315 |
Elkjær Jonas |
1980 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:57.92 |
|
193 |
1316 |
Grasland Jean-Pierre |
1963 |
Front Runn |
|
25 m |
1:59.00 |
|
194 |
1317 |
Doillon Hugo |
1981 |
Frontrunne |
|
25 m |
1:59.00 |
|
195 |
1318 |
Fernandez Herraiz Josetxu |
1972 |
HALEGATOS |
|
25 m |
1:59.59 |
|
196 |
1090 |
Stevens Hans |
1963 |
Nat Utrech |
|
25 m |
2:00.00 |
|
197 |
1319 |
Kaehler Charles |
1951 |
Different |
|
25 m |
2:00.00 |
|
198 |
1320 |
Jensen Leo Skytte |
1961 |
pan |
|
25 m |
2:00.00 |
|
199 |
1321 |
Oakes Donald |
1968 |
Cleveland |
|
25 m |
2:00.00 |
|
200 |
1322 |
Patel Mitesh |
1981 |
Downtown S |
|
25 m |
2:00.00 |
|
201 |
1323 |
Apfler Erwin |
1969 |
SC Diana K |
|
25 m |
2:00.00 |
|
202 |
1324 |
John Robert |
1955 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:03.07 |
|
203 |
1325 |
Osmond Scott |
1967 |
Long Beach |
|
25 m |
2:10.00 |
|
204 |
1326 |
Johnson David |
1941 |
Colordo Ma |
|
25 m |
2:11.31 |
|
205 |
1327 |
Godlieb Peter |
1950 |
Eemsrobben |
|
25 m |
2:14.74 |
|
206 |
1085 |
Hansen Stanley |
1997 |
TNYA |
|
25 m |
2:15.00 |
|
207 |
1328 |
Aponte Julio |
1945 |
Cleveland |
|
25 m |
2:15.00 |
|
208 |
1329 |
Richardson James B |
1945 |
Making Wav |
|
25 m |
2:25.50 |
|
209 |
1330 |
Donovan William |
1943 |
West Holly |
|
25 m |
2:26.00 |
|
210 |
1331 |
Staples Christopher |
1974 |
Team New Y |
|
25 m |
2:30.00 |
|
211 |
1332 |
Husgafvel Henrik |
1942 |
Stockholm |
|
25 m |
3:20.00 |
|
212 |
1333 |
Lopez Garcia Alfonso |
1971 |
GMADRIDSPO |
|
25 m |
3:59.00 |
|
213 |
1049 |
Fuhriman Sterling |
1975 |
QUAC |
|
50 m |
|
|
214 |
1125 |
Vugts Hans |
1957 |
Upstream A |
|
50 m |
|
|
215 |
1126 |
Schmelter Christian |
1971 |
|
|
50 m |
|
|
216 |
1129 |
Canni Emanuele |
1973 |
Düsseldorf |
|
50 m |
|
|
217 |
1130 |
Parrel Gijs |
1974 |
Upstream |
|
50 m |
|
|
218 |
1131 |
Garcia Ruben |
1976 |
R(h)einspr |
|
50 m |
|
|
219 |
1132 |
Rossi Mika |
1977 |
HOT RY |
|
50 m |
|
|
220 |
1134 |
Lämsä Janne |
1979 |
HOT RY |
|
50 m |
|
|
221 |
1137 |
Iivari Esa |
1981 |
HOT RY |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:55 |
|
9_S
Gren 9, 100m Breaststroke Other |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1139 |
Reichert Moritz |
1991 |
Rosa Panth |
|
25 m |
1:00.00 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:55 |
|
13_S
Gren 13, 200m Backstroke Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
970 |
Hansen Emma |
1982 |
Team New Y |
|
25 m |
2:50.00 |
|
2 |
974 |
Hemady Noura |
1986 |
District o |
|
25 m |
2:52.32 |
|
3 |
972 |
Jiang Jess |
1986 |
Team New Y |
|
25 m |
2:53.00 |
|
4 |
1626 |
Woodburn Andrea |
1963 |
USMS |
|
25 m |
3:03.30 |
|
5 |
978 |
van Dok Annette |
1968 |
MSV Zeemac |
|
25 m |
3:16.65 |
|
6 |
975 |
Hodgson Gillian |
1974 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:20.00 |
|
7 |
1430 |
Fritz Britta |
1971 |
SC Janus K |
|
25 m |
3:25.00 |
|
8 |
985 |
Rios Villegas Monica Maria |
1974 |
Gay Sport |
|
25 m |
3:50.00 |
|
9 |
1438 |
Shu Pauline |
1973 |
TNYA |
|
25 m |
3:55.00 |
|
10 |
1691 |
Rohr Martina |
1963 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
4:00.00 |
|
11 |
1636 |
Min Nan |
1965 |
TNYA |
|
25 m |
4:15.00 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:55 |
|
14_S
Gren 14, 200m Backstroke Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1462 |
Genet David |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:12.99 |
|
2 |
999 |
Junefelt Linus |
1992 |
Jönköpings |
|
25 m |
2:19.31 |
|
3 |
1351 |
Mortimer Steve |
1970 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
2:19.88 |
|
4 |
1693 |
Jewell Jo |
1985 |
Pan Idræt |
|
25 m |
2:20.00 |
|
5 |
1645 |
Notenbomer Jan Gert |
1966 |
Upstream A |
|
25 m |
2:24.00 |
|
6 |
1000 |
Sucipto Adrian |
1990 |
london orc |
|
25 m |
2:25.00 |
|
7 |
1001 |
Dekker Stan |
1979 |
HHZV Plons |
|
25 m |
2:26.60 |
|
8 |
1694 |
Simbana Escobar David Napoleon |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:27.00 |
|
9 |
1005 |
Tennebø Kristian |
1975 |
Lambertset |
|
25 m |
2:29.05 |
|
10 |
1002 |
Ludeke Charles |
1988 |
Team New Y |
|
25 m |
2:29.99 |
|
11 |
1003 |
Unsworth Chris |
1991 |
University |
|
25 m |
2:30.00 |
|
12 |
1013 |
Malcolm Jamie |
1974 |
TNYA |
|
25 m |
2:30.16 |
|
13 |
1010 |
Damron James |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
2:35.00 |
|
14 |
1014 |
Jeong Young |
1992 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
2:37.48 |
|
15 |
1466 |
Andersson Rickard |
1982 |
Stockholm |
|
25 m |
2:37.50 |
|
16 |
1011 |
Williams Rhys |
1973 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:38.00 |
|
17 |
1012 |
Vaucher James |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
2:39.00 |
|
18 |
1165 |
Rentsch Cristian |
1963 |
Gay Sport |
|
25 m |
2:39.00 |
|
19 |
1646 |
Splittgerber Gunnar |
1972 |
BSC Robben |
|
25 m |
2:41.08 |
|
20 |
1480 |
Mcrae Audie |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
2:43.00 |
|
21 |
1695 |
Wharton Joshua |
1989 |
Northern W |
|
25 m |
2:43.00 |
|
22 |
1370 |
Follmann Markus |
1964 |
Vorspiel S |
|
25 m |
2:44.08 |
|
23 |
1026 |
Belt Michel |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:44.80 |
|
24 |
1030 |
Weyhenke Robert |
1952 |
Upstream A |
|
25 m |
2:45.00 |
|
25 |
1182 |
Chou Juin-Kai |
1987 |
Vorspiel S |
|
25 m |
2:45.00 |
|
26 |
1509 |
Jonkhans Reto |
1988 |
Düsseldorf |
|
25 m |
2:45.00 |
|
27 |
1650 |
Cardoso Álvaro |
1984 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
2:45.00 |
|
28 |
1028 |
Jekkel Balázs |
1982 |
Atlasz Spo |
|
25 m |
2:47.00 |
|
29 |
1017 |
Kaisinger Andreas |
1966 |
Abseitz St |
|
25 m |
2:48.00 |
|
30 |
1023 |
Grossi Geminio |
1969 |
Downtown S |
|
25 m |
2:48.00 |
|
31 |
1192 |
Czander Eric |
1965 |
DCAC |
|
25 m |
2:48.00 |
|
32 |
1670 |
Gifford Ben |
1964 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:50.00 |
|
33 |
1176 |
Webb Kodie |
1978 |
Glamourhea |
|
25 m |
2:50.81 |
|
34 |
1068 |
Leclair David |
1967 |
Gold Coast |
|
25 m |
2:51.00 |
|
35 |
1037 |
Valencia Paulo |
1970 |
DSC - Down |
|
25 m |
2:52.00 |
|
36 |
1043 |
Korey Bill |
1963 |
USMS |
|
25 m |
2:52.04 |
|
37 |
1038 |
Cinalli Carlos |
1970 |
PANTERES G |
|
25 m |
2:52.48 |
|
38 |
1374 |
Kannegieser Robert |
1957 |
PHILADELPH |
|
25 m |
2:53.57 |
|
39 |
1016 |
Lupp Federico |
1961 |
FVV |
|
25 m |
2:54.00 |
|
40 |
1035 |
Tustin John |
1976 |
District o |
|
25 m |
2:54.00 |
|
41 |
1018 |
Ansell James |
1966 |
Different |
|
25 m |
2:55.00 |
|
42 |
1031 |
Hogervorst Marco |
1970 |
HHZV Plons |
|
25 m |
2:55.00 |
|
43 |
1380 |
Welch Steven |
1976 |
San Franci |
|
25 m |
2:55.00 |
|
44 |
1044 |
Doyle Michael |
1959 |
ASV Wien |
|
25 m |
2:55.05 |
|
45 |
1048 |
Masurel Evertjan |
1956 |
HHZV Plons |
|
25 m |
2:57.10 |
|
46 |
1196 |
Koizumi Kei |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
2:58.96 |
|
47 |
1027 |
Bolopion Ulysse |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
3:00.00 |
|
48 |
1224 |
Bazeley Matthew |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:00.00 |
|
49 |
1513 |
Wicke Christian |
1969 |
Upstream A |
|
25 m |
3:00.00 |
|
50 |
1046 |
Dorsemagen Dirk |
1971 |
Vorspiel S |
|
25 m |
3:00.09 |
|
51 |
1036 |
Pedraz Araujo Juan |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
3:03.00 |
|
52 |
1041 |
Levy Idan |
1974 |
TLV Nemos |
|
25 m |
3:03.00 |
|
53 |
1696 |
Pryor Keith |
1970 |
SQUID Swim |
|
25 m |
3:03.05 |
|
54 |
1517 |
Schorn Reinhard |
1967 |
sc aufruhr |
|
25 m |
3:03.50 |
|
55 |
1546 |
Schulte Ralf |
1967 |
Isarhechte |
|
25 m |
3:04.77 |
|
56 |
1059 |
Martins Jack |
1975 |
Team New Y |
|
25 m |
3:05.00 |
|
57 |
1072 |
Mietzner Brun |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
3:05.00 |
|
58 |
1654 |
Demira Onesimo |
1973 |
Team New Y |
|
25 m |
3:05.00 |
|
59 |
1215 |
Walley David |
1965 |
USMS - GOL |
|
25 m |
3:05.02 |
|
60 |
1050 |
de Groot Hans |
1959 |
Nat Utrech |
|
25 m |
3:10.00 |
|
61 |
1056 |
Furger Roger |
1967 |
Gay Sport |
|
25 m |
3:10.00 |
|
62 |
1057 |
Hernández Díaz Jonay |
1981 |
TodoTriTra |
|
25 m |
3:10.00 |
|
63 |
1661 |
Niemansverdriet Henk |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
3:10.00 |
|
64 |
1058 |
Petersen Morten Henrik |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
3:11.00 |
|
65 |
1053 |
Burt Chris |
1955 |
USMS Team |
|
25 m |
3:15.00 |
|
66 |
1404 |
Molecz Paul |
1997 |
|
|
25 m |
3:18.00 |
|
67 |
1697 |
Romaguera Bosch Jordi |
1968 |
Bgs |
|
25 m |
3:19.00 |
|
68 |
1060 |
Maas Hans |
1965 |
HHZV Plons |
|
25 m |
3:19.12 |
|
69 |
1061 |
Zanders Stefan |
1961 |
Duesseldor |
|
25 m |
3:20.00 |
|
70 |
1063 |
Kohanowski Scott K. |
1972 |
Team New Y |
|
25 m |
3:22.00 |
|
71 |
1698 |
Kuehl Martin |
1964 |
SLSV Start |
|
25 m |
3:25.00 |
|
72 |
1699 |
Arnaud Christophe |
1976 |
cercle du |
|
25 m |
3:25.00 |
|
73 |
1248 |
Kim David |
1975 |
San Franci |
|
25 m |
3:29.38 |
|
74 |
1070 |
Figueiredo Paulo |
1946 |
West Holly |
|
25 m |
3:30.00 |
|
75 |
1216 |
Kopp Lindsey |
1957 |
Minnesota |
|
25 m |
3:30.00 |
|
76 |
1700 |
Riboulet Jérémie |
1983 |
cargo |
|
25 m |
3:30.00 |
|
77 |
1077 |
Nicolas Yohann |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
3:31.66 |
|
78 |
1074 |
Nash Dawson |
1953 |
District o |
|
25 m |
3:35.00 |
|
79 |
1085 |
Hansen Stanley |
1997 |
TNYA |
|
25 m |
3:40.00 |
|
80 |
1269 |
Dutton Jeffrey |
1972 |
DC Aquatic |
|
25 m |
3:42.18 |
|
81 |
1083 |
Malcolm Tom |
1954 |
Team New Y |
|
25 m |
3:45.00 |
|
82 |
1593 |
Bouche David |
1981 |
Paris Aqua |
|
25 m |
3:45.00 |
|
83 |
1086 |
Naegele Roger |
1960 |
Vorspiel S |
|
25 m |
3:48.00 |
|
84 |
1677 |
Rantzau Christian |
1960 |
Glamourhea |
|
25 m |
3:52.00 |
|
85 |
997 |
Diez Mendoza Luis Manuel |
1972 |
Club Depor |
|
25 m |
4:00.00 |
|
86 |
1292 |
Johansson Kenneth |
1969 |
West Holly |
|
25 m |
4:00.00 |
|
87 |
1590 |
Ancher Martin |
1985 |
Copenhagen |
|
25 m |
4:00.00 |
|
88 |
1092 |
Hart Neil |
1945 |
San Franci |
|
25 m |
4:15.00 |
|
89 |
1093 |
Schick Johannes |
1960 |
Abseitz |
|
25 m |
5:10.00 |
|
90 |
1094 |
Heard Ken |
1938 |
ORSO |
|
25 m |
8:18.45 |
|
91 |
990 |
Haeusler Peter |
1965 |
FVV Frankf |
|
50 m |
|
|
92 |
992 |
Voorhaar Berend |
1961 |
SC AufRuhr |
|
50 m |
|
|
93 |
994 |
Quinn Brent |
1983 |
DCAC |
|
50 m |
|
|
94 |
995 |
Denizeaux Paul |
1989 |
Front Runn |
|
50 m |
|
|
95 |
1348 |
Fitch Nicholas |
1981 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
96 |
1692 |
Ruusunen Mika |
1970 |
Helsingfor |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:55 |
|
16_S
Gren 16, 50m Freestyle Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
968 |
Vucinich Elizabeth |
1980 |
West Holly |
|
25 m |
29.00 |
|
2 |
1759 |
Fischer Silke |
1972 |
Frankfurte |
|
25 m |
29.05 |
|
3 |
1336 |
Bellinger Elizabeth |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
30.00 |
|
4 |
1423 |
Notbohm Catrin |
1972 |
Stockholm |
|
25 m |
30.03 |
|
5 |
1429 |
van Dodeweerd Katja |
1983 |
Nat. Utrec |
|
25 m |
31.00 |
|
6 |
1335 |
Chialastri Kate |
1987 |
FINS |
|
25 m |
32.04 |
|
7 |
1743 |
Hoffmann Christiane |
1978 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
32.90 |
|
8 |
1100 |
Watt Mariko |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
33.00 |
|
9 |
1722 |
Carbonnelle Nathalie |
1967 |
Rei(h)nspr |
|
25 m |
33.02 |
|
10 |
976 |
Wright Allison |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
33.11 |
|
11 |
1427 |
Timpeiro Andrea |
1966 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
33.26 |
|
12 |
1424 |
Lincoln Molly |
1989 |
DCAC |
|
25 m |
33.50 |
|
13 |
1625 |
Watkins Elizabeth |
1965 |
USMS (Oreg |
|
25 m |
33.64 |
|
14 |
1107 |
Zahn Julia |
1975 |
Waermer Br |
|
25 m |
35.00 |
|
15 |
1110 |
Raschle Martina |
1980 |
Gay Sport |
|
25 m |
35.00 |
|
16 |
1425 |
Kootstra Ageeth |
1966 |
Zwemgoud |
|
25 m |
35.00 |
|
17 |
1691 |
Rohr Martina |
1963 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
35.00 |
|
18 |
1723 |
Simon Sue |
1969 |
SC Janus |
|
25 m |
35.00 |
|
19 |
1821 |
Nidsjö Elisabet G |
1967 |
Stockholm |
|
25 m |
35.00 |
|
20 |
980 |
Krupiarz Patty |
1954 |
HHZV Plons |
|
25 m |
35.33 |
|
21 |
1112 |
Schwarzer Ulrike |
1982 |
Gaysport Z |
|
25 m |
35.79 |
|
22 |
1106 |
Rossi Leann |
1966 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
35.84 |
|
23 |
1786 |
Pagel Silke |
1976 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
36.00 |
|
24 |
1426 |
Olsson Maja Amanda |
1991 |
University |
|
25 m |
36.58 |
|
25 |
986 |
Archirel Nathalie |
1978 |
Frontrunne |
|
25 m |
37.00 |
|
26 |
1103 |
Banken Andrea |
1978 |
Duesseldor |
|
25 m |
37.39 |
|
27 |
982 |
Hermann Manuela |
1978 |
Waermer Br |
|
25 m |
38.00 |
|
28 |
1342 |
Nielsen Dorthe |
1975 |
Out To Swi |
|
25 m |
38.00 |
|
29 |
1433 |
Bassac Brigitte |
1958 |
cnpe |
|
25 m |
38.00 |
|
30 |
1435 |
Stephens Judith |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
38.00 |
|
31 |
1436 |
Kunz Manuela |
1984 |
Gaysport Z |
|
25 m |
38.00 |
|
32 |
1104 |
Sax Ursula Maria |
1957 |
Gaysport Z |
|
25 m |
39.00 |
|
33 |
1439 |
Sangel Sabine |
1969 |
Düsseldorf |
|
25 m |
39.00 |
|
34 |
1109 |
Turnbull-brown Elisabeth |
1972 |
Team New Y |
|
25 m |
40.00 |
|
35 |
1785 |
Diederichs Margit |
1965 |
|
|
25 m |
40.00 |
|
36 |
1116 |
Talbot Teresa |
1950 |
Philadelph |
|
25 m |
40.21 |
|
37 |
1437 |
Stamer Kirsten |
1961 |
SC Janus K |
|
25 m |
40.51 |
|
38 |
1442 |
van der Horst Vera |
1955 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
41.00 |
|
39 |
1440 |
Gardner Meghan |
1983 |
PHILADELPH |
|
25 m |
41.50 |
|
40 |
984 |
Coquet Marie |
1979 |
Northern W |
|
25 m |
41.82 |
|
41 |
1446 |
Vliegen Marjan |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
42.00 |
|
42 |
1797 |
Petrova Margarita |
1984 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
42.00 |
|
43 |
1445 |
Reichkendler Gabriela |
1963 |
SC Diana |
|
25 m |
43.00 |
|
44 |
1113 |
Haberl Micha |
1960 |
SC Diana |
|
25 m |
43.07 |
|
45 |
1788 |
Kleineschulte Barbara |
1969 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
44.00 |
|
46 |
1853 |
Gutzen Maggie |
1955 |
Chaos Koel |
|
25 m |
44.00 |
|
47 |
1441 |
Brown Elizabeth |
1976 |
Tampa Bay |
|
25 m |
44.30 |
|
48 |
971 |
Sandrine Fruchart |
1974 |
FSGL |
|
25 m |
45.00 |
|
49 |
1111 |
Holanova Jitka |
1989 |
Alcedo Pra |
|
25 m |
45.00 |
|
50 |
1118 |
Fowler Belinda |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
45.00 |
|
51 |
1443 |
Green Shannon |
1967 |
DCAC |
|
25 m |
45.00 |
|
52 |
987 |
Jacobus Anne |
1950 |
Long Beach |
|
25 m |
47.00 |
|
53 |
1117 |
Kiel Bettina |
1973 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
50.00 |
|
54 |
1448 |
Callaway Tess |
1979 |
Out To Swi |
|
25 m |
55.00 |
|
55 |
1800 |
Ermagambetova Dina |
1984 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
55.00 |
|
56 |
1726 |
van der Woerd Catharina |
1974 |
Isarhechte |
|
25 m |
56.00 |
|
57 |
988 |
Gerlis Hilary |
1948 |
Out To Swi |
|
25 m |
58.00 |
|
58 |
1854 |
Barth Barbara |
1959 |
Chaos Köln |
|
25 m |
59.00 |
|
59 |
1123 |
Jacquesson Marie-Claude |
1962 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:00.00 |
|
60 |
1122 |
de Weert Anna |
1949 |
GAY SWIM |
|
25 m |
1:06.35 |
|
61 |
1449 |
Zuidema Willij |
1953 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
1:10.00 |
|
62 |
1746 |
Seyband Elke |
1965 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:10.00 |
|
63 |
1762 |
Yu Elisabeth |
1968 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:10.00 |
|
64 |
1120 |
Seyband Iris |
1961 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:15.00 |
|
65 |
1121 |
Cottrell Lovisa |
1980 |
Stockholm |
|
25 m |
1:15.00 |
|
66 |
1764 |
Jordan Sally |
1955 |
TNYA |
|
25 m |
1:20.00 |
|
67 |
1096 |
Mikhailova Mariya |
1986 |
RUSSIAN LG |
|
50 m |
|
|
68 |
1623 |
Townsend Sarah |
1965 |
FSGL |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:55 |
|
17_S
Gren 17, 50m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1857 |
Ildebenov Nikolay |
1985 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
20.64 |
|
2 |
1143 |
Jacobson Brian |
1973 |
IGLA Team: |
|
25 m |
23.31 |
|
3 |
1350 |
Thomson Neal |
1991 |
Out To Swi |
|
25 m |
24.45 |
|
4 |
1161 |
Godefroy Tom |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
24.90 |
|
5 |
1849 |
van der Bijl Ioannis Mantzaris |
1981 |
London Orc |
|
25 m |
25.00 |
|
6 |
1465 |
Sigward Dustin |
1987 |
DCAC |
|
25 m |
25.35 |
|
7 |
1464 |
Mahoney Dan |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
25.43 |
|
8 |
1010 |
Damron James |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
25.74 |
|
9 |
1144 |
Fonua Amini |
1989 |
|
|
25 m |
26.00 |
|
10 |
1145 |
Scott William |
1991 |
TNYA |
|
25 m |
26.00 |
|
11 |
1147 |
Opaszowski Dominic |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
26.00 |
|
12 |
1463 |
Rothenbaum Isaac |
1989 |
Team New Y |
|
25 m |
26.00 |
|
13 |
1467 |
Haglund Anders |
1961 |
Simklubben |
|
25 m |
26.00 |
|
14 |
1827 |
Lue Stephen |
1984 |
Out To Swi |
|
25 m |
26.00 |
|
15 |
1360 |
Schassberger Michael |
1972 |
SG Stuttga |
|
25 m |
26.05 |
|
16 |
1025 |
Siegloch Roger |
1972 |
Abseitz St |
|
25 m |
26.09 |
|
17 |
1001 |
Dekker Stan |
1979 |
HHZV Plons |
|
25 m |
26.19 |
|
18 |
1006 |
Jadestig Stefan |
1984 |
Stockholm |
|
25 m |
26.30 |
|
19 |
1372 |
Dohner Brian |
1962 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
26.59 |
|
20 |
1466 |
Andersson Rickard |
1982 |
Stockholm |
|
25 m |
26.60 |
|
21 |
1476 |
van der Meulen Edwin |
1981 |
Upstream A |
|
25 m |
26.60 |
|
22 |
1471 |
Verdugo Julio Cesar Leon |
1986 |
Styrmir |
|
25 m |
26.80 |
|
23 |
1469 |
Bockius Edward |
1997 |
Gold |
|
25 m |
26.89 |
|
24 |
1470 |
Roelofs Joost |
1976 |
Upstream A |
|
25 m |
26.95 |
|
25 |
998 |
Barrett Patrick |
1981 |
District o |
|
25 m |
27.00 |
|
26 |
1178 |
Krispin Sagi |
1976 |
TLV Nemos |
|
25 m |
27.00 |
|
27 |
1354 |
Salomaa Jari |
1978 |
SF Tsunami |
|
25 m |
27.00 |
|
28 |
1375 |
Moret Guido |
1985 |
Ketelbinki |
|
25 m |
27.00 |
|
29 |
1387 |
Suarez Diego |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
27.00 |
|
30 |
1478 |
Lefevre Bruno |
1972 |
Paris Aqua |
|
25 m |
27.00 |
|
31 |
1858 |
Franqueville Jean-philippe |
1979 |
Paris Aqua |
|
25 m |
27.00 |
|
32 |
1859 |
Clares Iban |
1985 |
PANTERES G |
|
25 m |
27.00 |
|
33 |
1012 |
Vaucher James |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
27.03 |
|
34 |
1468 |
Keemers Michel |
1969 |
Vorspiel S |
|
25 m |
27.12 |
|
35 |
1489 |
Fitzgerald Sean |
1963 |
FGG |
|
25 m |
27.12 |
|
36 |
1748 |
Machado Julio |
1969 |
Stockholm |
|
25 m |
27.18 |
|
37 |
1014 |
Jeong Young |
1992 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
27.20 |
|
38 |
1358 |
Mclellan Bastidas Laurence |
1996 |
UYSWC |
|
25 m |
27.20 |
|
39 |
1364 |
Friel Daniel |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
27.25 |
|
40 |
1385 |
Tynan Michael |
1981 |
Team NY aq |
|
25 m |
27.38 |
|
41 |
1157 |
Mackenroth Jack |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
27.44 |
|
42 |
1365 |
Lourenzo Quatra Pablo |
1990 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
27.50 |
|
43 |
1371 |
Cobb Evan |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
27.50 |
|
44 |
1484 |
Ronen Gilad |
1983 |
TLV Nemos |
|
25 m |
27.50 |
|
45 |
1482 |
Clifford Michael |
1994 |
University |
|
25 m |
27.66 |
|
46 |
1474 |
Wiederkehr Daniel |
1982 |
Team New Y |
|
25 m |
27.68 |
|
47 |
1493 |
Jeter Robert |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
27.76 |
|
48 |
1367 |
Judge Joshua |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
27.82 |
|
49 |
1477 |
Mongey Vivian |
1960 |
Aer Lingus |
|
25 m |
27.92 |
|
50 |
1140 |
Correlje Rene |
1968 |
HHZV Plons |
|
25 m |
28.00 |
|
51 |
1154 |
Hadden Daniel |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
28.00 |
|
52 |
1203 |
Benda Lukas |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
28.00 |
|
53 |
1361 |
Mohr Christoph |
1973 |
H2O Geneva |
|
25 m |
28.00 |
|
54 |
1382 |
Hall Chad |
1982 |
|
|
25 m |
28.00 |
|
55 |
1384 |
Rigoni Stefano |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
28.00 |
|
56 |
1491 |
Fichman Jonathan |
1986 |
Vorspiel S |
|
25 m |
28.00 |
|
57 |
1496 |
Guy Mike |
1981 |
Out to Swi |
|
25 m |
28.00 |
|
58 |
1530 |
Tindall Jonathan Daniel |
1988 |
Out To Swi |
|
25 m |
28.00 |
|
59 |
1029 |
Steinmetz Markus |
1987 |
Düsseldorf |
|
25 m |
28.01 |
|
60 |
1026 |
Belt Michel |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
28.07 |
|
61 |
1370 |
Follmann Markus |
1964 |
Vorspiel S |
|
25 m |
28.09 |
|
62 |
1177 |
Ølberg Ståle |
1972 |
Lambertset |
|
25 m |
28.12 |
|
63 |
1805 |
Edinger Jakob |
1985 |
Pan Idræt |
|
25 m |
28.20 |
|
64 |
1848 |
Nolen Patrick |
1978 |
Out to Swi |
|
25 m |
28.31 |
|
65 |
1167 |
van Wanrooy Rob |
1982 |
GaySwimAms |
|
25 m |
28.34 |
|
66 |
1518 |
Arends Freddy |
1967 |
Gold Coast |
|
25 m |
28.42 |
|
67 |
1393 |
Wilson Grant |
1966 |
DSST San D |
|
25 m |
28.50 |
|
68 |
1495 |
Laudillay Julien |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
28.50 |
|
69 |
1532 |
Grzeszczak John |
1958 |
Gold coast |
|
25 m |
28.50 |
|
70 |
1494 |
Greene Bob |
1968 |
united sta |
|
25 m |
28.62 |
|
71 |
1196 |
Koizumi Kei |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
28.67 |
|
72 |
1487 |
Caicedo Juan |
1971 |
"H2O Genev |
|
25 m |
28.67 |
|
73 |
1174 |
Torp Peter Rude |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
28.74 |
|
74 |
1490 |
Olsen Jonathan |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
28.79 |
|
75 |
1027 |
Bolopion Ulysse |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
29.00 |
|
76 |
1033 |
Mead Jeffrey |
1956 |
DCAC |
|
25 m |
29.00 |
|
77 |
1034 |
Sartor Arnd |
1973 |
SC Janus |
|
25 m |
29.00 |
|
78 |
1129 |
Canni Emanuele |
1973 |
Düsseldorf |
|
25 m |
29.00 |
|
79 |
1219 |
Martini Paolo |
1967 |
USMS |
|
25 m |
29.00 |
|
80 |
1392 |
Cantrell Aaron |
1985 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
29.00 |
|
81 |
1479 |
Dorfzaun Josh |
1972 |
TPIT. USMS |
|
25 m |
29.00 |
|
82 |
1483 |
Calhoun Jay |
1959 |
DCAC. dist |
|
25 m |
29.00 |
|
83 |
1500 |
Diaz Crespo Nacho |
1970 |
ELAIOS |
|
25 m |
29.00 |
|
84 |
1502 |
Hansen Ingo |
1982 |
Düsseldorf |
|
25 m |
29.00 |
|
85 |
1508 |
Reichel John |
1961 |
SLSV Start |
|
25 m |
29.00 |
|
86 |
1169 |
Greene Brent |
1984 |
Glamourhea |
|
25 m |
29.07 |
|
87 |
1503 |
Bruns Henrik |
1982 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
29.14 |
|
88 |
1171 |
Groisard Fabien |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
29.15 |
|
89 |
1173 |
Moon Wonkee |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
29.29 |
|
90 |
1499 |
Prince Daniel |
1966 |
Team New Y |
|
25 m |
29.30 |
|
91 |
1505 |
Moreau Vincent |
1975 |
cercle du |
|
25 m |
29.30 |
|
92 |
1729 |
Decanter Matthias |
1977 |
Paris Aqua |
|
25 m |
29.31 |
|
93 |
1488 |
Quincy Paul |
1991 |
DCAC |
|
25 m |
29.35 |
|
94 |
1175 |
Santell Nathan |
1977 |
WH2O |
|
25 m |
29.36 |
|
95 |
1520 |
Protocil Thomas |
1988 |
Abseitz St |
|
25 m |
29.43 |
|
96 |
1542 |
Germain Dorian |
1985 |
Marseille |
|
25 m |
29.50 |
|
97 |
1009 |
di Silvio Lorenzo |
1983 |
TNYA |
|
25 m |
29.58 |
|
98 |
1201 |
Delibie Jacques |
1965 |
Paris Aqua |
|
25 m |
29.60 |
|
99 |
1678 |
Varga Tibor |
1974 |
Düsseldorf |
|
25 m |
29.60 |
|
100 |
1197 |
Knappschneider Arno |
1981 |
FVV Frankf |
|
25 m |
29.74 |
|
101 |
1504 |
Engel Jockel |
1974 |
Düsseldorf |
|
25 m |
29.80 |
|
102 |
1069 |
Kirvan David |
1964 |
West Holly |
|
25 m |
29.90 |
|
103 |
1521 |
Suarez Ed |
1954 |
USMS. Flor |
|
25 m |
29.90 |
|
104 |
1398 |
Thodey Adam |
1974 |
SQUID - Co |
|
25 m |
29.96 |
|
105 |
1539 |
Majoros Kevin |
1960 |
District o |
|
25 m |
29.98 |
|
106 |
1037 |
Valencia Paulo |
1970 |
DSC - Down |
|
25 m |
30.00 |
|
107 |
1042 |
Faas Huub |
1959 |
Gaysport Z |
|
25 m |
30.00 |
|
108 |
1190 |
Mathieu Paganini |
1982 |
MUST |
|
25 m |
30.00 |
|
109 |
1198 |
Sturm Martin |
1979 |
FVV Frankf |
|
25 m |
30.00 |
|
110 |
1212 |
Mcmanus Dane |
1974 |
Glamourhea |
|
25 m |
30.00 |
|
111 |
1213 |
Caceres Castro Alberto |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
30.00 |
|
112 |
1222 |
Visser Marco |
1974 |
Upstream A |
|
25 m |
30.00 |
|
113 |
1396 |
Chuang Mason |
1979 |
SF Tsunami |
|
25 m |
30.00 |
|
114 |
1402 |
Griffiths Ken |
1969 |
DSST. San |
|
25 m |
30.00 |
|
115 |
1475 |
Reynisson Hólmgeir |
1986 |
Styrmir |
|
25 m |
30.00 |
|
116 |
1513 |
Wicke Christian |
1969 |
Upstream A |
|
25 m |
30.00 |
|
117 |
1522 |
Ibañez Alberto |
1972 |
Halegatos |
|
25 m |
30.00 |
|
118 |
1523 |
Blot Vincent |
1975 |
San Diego |
|
25 m |
30.00 |
|
119 |
1528 |
Manley Michael |
1983 |
san diego |
|
25 m |
30.00 |
|
120 |
1531 |
O'brien David |
1997 |
USMS / NEM |
|
25 m |
30.00 |
|
121 |
1679 |
Gnjatovic Branimir |
1984 |
Stockholm |
|
25 m |
30.00 |
|
122 |
1804 |
Bigom Christian |
1987 |
Pan Idræt. |
|
25 m |
30.00 |
|
123 |
1860 |
Winkelmann Bill |
1952 |
LA Frontru |
|
25 m |
30.00 |
|
124 |
1706 |
Cruells I Pagès Pere |
1964 |
Club Espor |
|
25 m |
30.30 |
|
125 |
1452 |
Gill Matthew |
1956 |
Hammerhead |
|
25 m |
30.41 |
|
126 |
1514 |
Davidson Jeremy |
1974 |
San Franci |
|
25 m |
30.46 |
|
127 |
1191 |
Shields Justin |
1984 |
Making Wav |
|
25 m |
30.50 |
|
128 |
1492 |
Shepherd Samuel |
1987 |
Out To Swi |
|
25 m |
30.50 |
|
129 |
1511 |
Teed Mike |
1980 |
EBSC |
|
25 m |
30.50 |
|
130 |
1195 |
Lingenfelter Mark |
1973 |
TNYA |
|
25 m |
30.51 |
|
131 |
1733 |
Bellotti Toma |
1979 |
Stockholm |
|
25 m |
30.55 |
|
132 |
1164 |
Marra Joseph |
1975 |
TNYA |
|
25 m |
30.64 |
|
133 |
1235 |
Musschenga Peter |
1969 |
Zwem Goud |
|
25 m |
30.83 |
|
134 |
1015 |
Brandt Frédéric |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
31.00 |
|
135 |
1054 |
Cole Brad |
1958 |
TNYA. METR |
|
25 m |
31.00 |
|
136 |
1172 |
Gaubert James |
1982 |
Out To Swi |
|
25 m |
31.00 |
|
137 |
1221 |
Berkvens Jan |
1972 |
Upstream A |
|
25 m |
31.00 |
|
138 |
1225 |
Escoffier Franck |
1978 |
Paris Aqua |
|
25 m |
31.00 |
|
139 |
1227 |
Lafaye Vincent |
1985 |
Paris Aqua |
|
25 m |
31.00 |
|
140 |
1230 |
van der Geest Bas |
1967 |
Upstream |
|
25 m |
31.00 |
|
141 |
1529 |
Legros Antoine |
1984 |
Paris Aqua |
|
25 m |
31.00 |
|
142 |
1548 |
Olislaeger Bruno |
1973 |
Brussels G |
|
25 m |
31.00 |
|
143 |
1555 |
Pompen Pim |
1972 |
Ketelbinki |
|
25 m |
31.00 |
|
144 |
1700 |
Riboulet Jérémie |
1983 |
cargo |
|
25 m |
31.00 |
|
145 |
1728 |
Frei Adrian |
1967 |
Gay Sport |
|
25 m |
31.00 |
|
146 |
1807 |
Fay John |
1958 |
Paris Aqua |
|
25 m |
31.00 |
|
147 |
1816 |
Ståhl Joachim |
1973 |
Stockholm |
|
25 m |
31.00 |
|
148 |
1833 |
Degerman Niklas |
1974 |
Stockholm |
|
25 m |
31.00 |
|
149 |
1047 |
Carson Charles |
1954 |
Team New Y |
|
25 m |
31.05 |
|
150 |
1526 |
Pietiläinen Samuli |
1982 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
31.05 |
|
151 |
1540 |
Porzer David |
1974 |
SLS Leineb |
|
25 m |
31.09 |
|
152 |
1207 |
Ryan Robert |
1965 |
Philadelph |
|
25 m |
31.22 |
|
153 |
1163 |
Heacox Neil |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
31.24 |
|
154 |
1076 |
Hellwig Christian |
1949 |
San Franci |
|
25 m |
31.42 |
|
155 |
1808 |
Thiescheffer Alfred |
1959 |
Zwemgoud G |
|
25 m |
31.44 |
|
156 |
1510 |
Wagner Karl |
1966 |
USMS. DCAC |
|
25 m |
31.50 |
|
157 |
1752 |
Poirot Laurent |
1973 |
Paris Aqua |
|
25 m |
31.50 |
|
158 |
1243 |
Cox Raymond |
1975 |
|
|
25 m |
31.56 |
|
159 |
1590 |
Ancher Martin |
1985 |
Copenhagen |
|
25 m |
31.70 |
|
160 |
1535 |
Hills Stuart |
1966 |
San Franci |
|
25 m |
31.79 |
|
161 |
1067 |
Nguyen Johnny |
1986 |
Copenhagen |
|
25 m |
32.00 |
|
162 |
1141 |
Vago Gabor |
1984 |
FVV Frankf |
|
25 m |
32.00 |
|
163 |
1168 |
Johansson Magnus |
1966 |
Stockholm |
|
25 m |
32.00 |
|
164 |
1189 |
Storry Joel |
1979 |
South Beds |
|
25 m |
32.00 |
|
165 |
1273 |
Gierveld Henk |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
32.00 |
|
166 |
1515 |
Ritter Steffan |
1982 |
Copenhagen |
|
25 m |
32.00 |
|
167 |
1541 |
Reisinger Jürgen |
1977 |
Kraulquapp |
|
25 m |
32.00 |
|
168 |
1543 |
Anglesio Fabien |
1971 |
les dauphi |
|
25 m |
32.00 |
|
169 |
1544 |
Kobe Carsten |
1973 |
SC JANUS C |
|
25 m |
32.00 |
|
170 |
1663 |
Snow Richard |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
32.00 |
|
171 |
1674 |
Goldsbrough Alex |
1980 |
Out To Swi |
|
25 m |
32.00 |
|
172 |
1828 |
Mikkelsen Jan |
1969 |
Copenhagen |
|
25 m |
32.00 |
|
173 |
1558 |
Begg Andrew |
1975 |
Nat Utrech |
|
25 m |
32.02 |
|
174 |
1559 |
Duguine Mathieu |
1983 |
Paris Aqua |
|
25 m |
32.34 |
|
175 |
1245 |
Baumann Axel |
1984 |
SC Janus e |
|
25 m |
32.44 |
|
176 |
1071 |
Axling Fredrik |
1963 |
Stockholm |
|
25 m |
32.66 |
|
177 |
1199 |
Vlasblom Jan |
1961 |
HHZV Plons |
|
25 m |
33.00 |
|
178 |
1200 |
Benoit Tiberghien |
1963 |
cercle du |
|
25 m |
33.00 |
|
179 |
1211 |
Hibbeler Joerg |
1967 |
Waermer Br |
|
25 m |
33.00 |
|
180 |
1240 |
Hughes Daniel |
1978 |
Team New Y |
|
25 m |
33.00 |
|
181 |
1270 |
Webster Michael |
1948 |
Out To Swi |
|
25 m |
33.00 |
|
182 |
1306 |
Nolen Timothy |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
33.00 |
|
183 |
1524 |
Bordreuil Damien |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
33.00 |
|
184 |
1551 |
Cottin Philippe |
1962 |
FRONT RUNN |
|
25 m |
33.00 |
|
185 |
1552 |
Strathdene Mark |
1976 |
Out to Swi |
|
25 m |
33.00 |
|
186 |
1562 |
Nielsen Henning Elkjær |
1960 |
Pan Idræt |
|
25 m |
33.00 |
|
187 |
1665 |
Williams Charles |
1959 |
GLAMOURHEA |
|
25 m |
33.00 |
|
188 |
1709 |
Phillips Gregory |
1973 |
Glamourhea |
|
25 m |
33.00 |
|
189 |
1735 |
Wieleman Rob |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
33.00 |
|
190 |
1773 |
Gariani Talal |
1972 |
Paris Aqua |
|
25 m |
33.00 |
|
191 |
1792 |
Henf Alexander |
1978 |
FVV e.V.. |
|
25 m |
33.00 |
|
192 |
1830 |
Volkerink Craig |
1986 |
Making Wav |
|
25 m |
33.00 |
|
193 |
1239 |
Schranckenmuller Frédéric |
1972 |
Le cerlce |
|
25 m |
33.10 |
|
194 |
1045 |
Groenheim Gary |
1968 |
Out To Swi |
|
25 m |
33.14 |
|
195 |
1769 |
Syri Juha |
1975 |
HOT ry. |
|
25 m |
33.22 |
|
196 |
1525 |
Fanelli Emanuele |
1982 |
Out to Swi |
|
25 m |
33.25 |
|
197 |
1561 |
Santner Christian |
1966 |
SC Diana W |
|
25 m |
33.32 |
|
198 |
1262 |
Thorbjörnsson Hjörtur |
1979 |
Styrmir |
|
25 m |
33.48 |
|
199 |
1861 |
Zukiwsky Greg |
1966 |
Making Wav |
|
25 m |
33.50 |
|
200 |
1412 |
Ortega Rodriguez Miguel |
1981 |
Vorspiel S |
|
25 m |
33.56 |
|
201 |
1545 |
Brown Terrell |
1953 |
Minnesota |
|
25 m |
33.62 |
|
202 |
1077 |
Nicolas Yohann |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
33.82 |
|
203 |
1082 |
Catala Alvaro |
1981 |
Gay Sport |
|
25 m |
34.00 |
|
204 |
1257 |
Jolly Robert |
1947 |
Paris Aqua |
|
25 m |
34.00 |
|
205 |
1282 |
van Hauwermeiren Tim |
1978 |
Bgs |
|
25 m |
34.00 |
|
206 |
1285 |
Agapit Yannick |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
34.00 |
|
207 |
1453 |
Heuer Eckhard |
1961 |
Vorspiel S |
|
25 m |
34.00 |
|
208 |
1553 |
Kim Yong Ih |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
34.00 |
|
209 |
1696 |
Pryor Keith |
1970 |
SQUID Swim |
|
25 m |
34.00 |
|
210 |
1811 |
Nesbitt Brett |
1980 |
Out To Swi |
|
25 m |
34.00 |
|
211 |
1862 |
Tomassetti Xavier |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
34.00 |
|
212 |
1575 |
de Keizer Leonardus |
1956 |
PLONS |
|
25 m |
34.04 |
|
213 |
1565 |
Lahti Sergei |
1980 |
HOT RY |
|
25 m |
34.15 |
|
214 |
1166 |
Langridge James |
1985 |
Out to Swi |
|
25 m |
34.60 |
|
215 |
1269 |
Dutton Jeffrey |
1972 |
DC Aquatic |
|
25 m |
34.71 |
|
216 |
1564 |
Ramirez Leonardo |
1987 |
Out To Swi |
|
25 m |
34.78 |
|
217 |
1271 |
Apanaev Murat |
1978 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
34.81 |
|
218 |
1073 |
Baumann Christian |
1976 |
FVV Frankf |
|
25 m |
35.00 |
|
219 |
1202 |
Trimbour Nicolas |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
35.00 |
|
220 |
1210 |
Grote Manuel |
1997 |
Frankfurte |
|
25 m |
35.00 |
|
221 |
1214 |
Gnass Robert |
1997 |
Isarhechte |
|
25 m |
35.00 |
|
222 |
1229 |
Miller Nicholas |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
35.00 |
|
223 |
1291 |
Thunnissen Michiel |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
35.00 |
|
224 |
1292 |
Johansson Kenneth |
1969 |
West Holly |
|
25 m |
35.00 |
|
225 |
1295 |
Doster Steve |
1970 |
DSST San D |
|
25 m |
35.00 |
|
226 |
1300 |
Mcmanus Charlie |
1961 |
DC Aquatic |
|
25 m |
35.00 |
|
227 |
1308 |
Tonti Marc |
1967 |
Positive S |
|
25 m |
35.00 |
|
228 |
1321 |
Oakes Donald |
1968 |
Cleveland |
|
25 m |
35.00 |
|
229 |
1406 |
Agö Bengt |
1953 |
Stockholm |
|
25 m |
35.00 |
|
230 |
1563 |
Campbell Malcolm |
1971 |
MELBOURNE |
|
25 m |
35.00 |
|
231 |
1567 |
Oestreich Thorsten |
1966 |
Frankfurte |
|
25 m |
35.00 |
|
232 |
1570 |
Funnell Tim |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
35.00 |
|
233 |
1589 |
Felgueroso Miguel |
1977 |
Halegatos |
|
25 m |
35.00 |
|
234 |
1684 |
Gentry Greg |
1960 |
DCAC |
|
25 m |
35.00 |
|
235 |
1697 |
Romaguera Bosch Jordi |
1968 |
Bgs |
|
25 m |
35.00 |
|
236 |
1768 |
Brandin Juan |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
35.00 |
|
237 |
1771 |
Hahne Matthias |
1975 |
Leinebagge |
|
25 m |
35.00 |
|
238 |
1572 |
Ólafsson Ólafur Högni |
1961 |
St.Styrmir |
|
25 m |
35.05 |
|
239 |
1738 |
Lowell Vincent |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
35.09 |
|
240 |
1266 |
van der Elst Menno |
1974 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
35.24 |
|
241 |
1574 |
Dively Michael |
1938 |
IGLA |
|
25 m |
35.36 |
|
242 |
1297 |
Hufschmid Stephan Jón |
1969 |
Styrmir Sp |
|
25 m |
35.40 |
|
243 |
1736 |
Ceci Louis |
1950 |
San Franci |
|
25 m |
35.52 |
|
244 |
1251 |
Skoog Karl |
1983 |
Stockholm |
|
25 m |
35.60 |
|
245 |
1566 |
Aarts Pieter |
1953 |
Upstream A |
|
25 m |
36.00 |
|
246 |
1577 |
Balaguer James |
1977 |
Philadelph |
|
25 m |
36.00 |
|
247 |
1579 |
Barillas-Mcentee Ian |
1989 |
Ketelbinki |
|
25 m |
36.00 |
|
248 |
1582 |
Lonzynski Jürgen |
1959 |
SC Aufruhr |
|
25 m |
36.00 |
|
249 |
1583 |
Gegenschatz Erich |
1963 |
GSZ - Gays |
|
25 m |
36.00 |
|
250 |
1585 |
Säker Robert |
1981 |
Stockholm |
|
25 m |
36.00 |
|
251 |
1690 |
Yung Damien |
1986 |
Aquahomo |
|
25 m |
36.00 |
|
252 |
1732 |
Schmid Andreas |
1973 |
Isarhechte |
|
25 m |
36.00 |
|
253 |
1834 |
Shaul Shlomo |
1957 |
Tel Aviv N |
|
25 m |
36.00 |
|
254 |
1851 |
Palacios Monllor |
1982 |
Upstream |
|
25 m |
36.00 |
|
255 |
1288 |
Halkjær Lars |
1965 |
Pan Idræt |
|
25 m |
36.14 |
|
256 |
1809 |
Rinaldini Antonio |
1962 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
36.20 |
|
257 |
1259 |
Evenhuis Jaap |
1976 |
Upstream |
|
25 m |
37.00 |
|
258 |
1275 |
Fandino Anselmo |
1971 |
Gay Sport |
|
25 m |
37.00 |
|
259 |
1281 |
Ruiz Raul Aragon |
1977 |
Halegatos |
|
25 m |
37.00 |
|
260 |
1569 |
Bell Alastair |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
37.00 |
|
261 |
1812 |
Reynolds Glenn |
1969 |
Out To Swi |
|
25 m |
37.00 |
|
262 |
1272 |
Kwakernaak Bert |
1955 |
Nat Utrech |
|
25 m |
37.19 |
|
263 |
1586 |
Heller Eric |
1974 |
Team New Y |
|
25 m |
37.39 |
|
264 |
1307 |
Carlton William |
1954 |
Colorado M |
|
25 m |
37.51 |
|
265 |
1289 |
Wintemute Robert |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
37.64 |
|
266 |
1137 |
Iivari Esa |
1981 |
HOT RY |
|
25 m |
38.00 |
|
267 |
1284 |
Venturi Bastien |
1978 |
Gay Sport |
|
25 m |
38.00 |
|
268 |
1556 |
Brennan Ryan |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
38.00 |
|
269 |
1578 |
Whitley Michael |
1980 |
West Holly |
|
25 m |
38.00 |
|
270 |
1588 |
Stroh Martin |
1967 |
FVV Frankf |
|
25 m |
38.00 |
|
271 |
1598 |
Rostagnol Andrea |
1970 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
38.00 |
|
272 |
1774 |
Tarcy Sylvio |
1972 |
Paris Aqua |
|
25 m |
38.00 |
|
273 |
1806 |
Axelsson Björn |
1992 |
Stockholm |
|
25 m |
38.00 |
|
274 |
1814 |
Hu Ben |
1966 |
SF Tsunami |
|
25 m |
38.00 |
|
275 |
1817 |
Feller Marko |
1981 |
Stockholm |
|
25 m |
38.66 |
|
276 |
1090 |
Stevens Hans |
1963 |
Nat Utrech |
|
25 m |
38.80 |
|
277 |
1597 |
Douglass David |
1954 |
Cleveland |
|
25 m |
38.80 |
|
278 |
1246 |
Barahona Fernando Martin |
1975 |
HALEGATOS |
|
25 m |
39.00 |
|
279 |
1591 |
Testa Noe |
1989 |
Paris Aqua |
|
25 m |
39.00 |
|
280 |
1607 |
Nottenkämper Jörg |
1973 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
39.00 |
|
281 |
1839 |
Kool Pim |
1976 |
Nat Utrech |
|
25 m |
39.00 |
|
282 |
1261 |
Twede Peter |
1957 |
Stockholm |
|
25 m |
39.60 |
|
283 |
1228 |
Weidt Martin |
1985 |
Rosa Panth |
|
25 m |
40.00 |
|
284 |
1255 |
Kirwin Darren |
1969 |
|
|
25 m |
40.00 |
|
285 |
1265 |
Ruiz Martín Pablo |
1988 |
CD Halegat |
|
25 m |
40.00 |
|
286 |
1322 |
Patel Mitesh |
1981 |
Downtown S |
|
25 m |
40.00 |
|
287 |
1417 |
Philbrick William |
1961 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
40.00 |
|
288 |
1459 |
Mccullar Dan |
1997 |
San Diego |
|
25 m |
40.00 |
|
289 |
1772 |
Pearson Jasper |
1980 |
Out To Swi |
|
25 m |
40.00 |
|
290 |
1813 |
Muscat Terry |
1965 |
Out To Swi |
|
25 m |
40.00 |
|
291 |
1841 |
Go Ariel |
1979 |
|
|
25 m |
40.00 |
|
292 |
1602 |
Goll Gerhard |
1966 |
Leinebagge |
|
25 m |
41.00 |
|
293 |
1287 |
Heylen Jan |
1955 |
Active Com |
|
25 m |
41.76 |
|
294 |
1863 |
D´arcangelo Dario |
1971 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
42.00 |
|
295 |
1268 |
Collados Arturo |
1984 |
Halegatos |
|
25 m |
42.06 |
|
296 |
1604 |
Cahill James |
1942 |
glamourhea |
|
25 m |
42.10 |
|
297 |
1831 |
Hanner Hans |
1958 |
|
|
25 m |
42.28 |
|
298 |
1131 |
Garcia Ruben |
1976 |
R(h)einspr |
|
25 m |
42.65 |
|
299 |
1325 |
Osmond Scott |
1967 |
Long Beach |
|
25 m |
43.14 |
|
300 |
1296 |
Chambard Xavier |
1979 |
Paris Aqua |
|
25 m |
43.68 |
|
301 |
1303 |
Hunnego Paul |
1977 |
Frankfurt |
|
25 m |
44.00 |
|
302 |
1472 |
Berg Lars Johan |
1943 |
Stockholm |
|
25 m |
45.00 |
|
303 |
1601 |
Rosemarin Daniel |
1955 |
TNYA |
|
25 m |
45.00 |
|
304 |
1610 |
Kyndt Tim |
1960 |
Y-Swim |
|
25 m |
45.00 |
|
305 |
1613 |
Tu Ryan |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
45.00 |
|
306 |
1742 |
Landberg Reed |
1969 |
Out To Swi |
|
25 m |
45.00 |
|
307 |
1864 |
Skytt-Hansen Troels |
1974 |
Copenhagen |
|
25 m |
45.00 |
|
308 |
1865 |
Neumann Stefan |
1976 |
Startschus |
|
25 m |
45.00 |
|
309 |
1836 |
Mayer Thomas |
1969 |
SC Janus |
|
25 m |
45.01 |
|
310 |
1324 |
John Robert |
1955 |
Out To Swi |
|
25 m |
45.13 |
|
311 |
1290 |
Cornelissen Peter |
1955 |
HHZV Plons |
|
25 m |
46.00 |
|
312 |
1599 |
Fleming Neville |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
46.00 |
|
313 |
1592 |
Toet Rob |
1942 |
Nat Utrech |
|
25 m |
46.31 |
|
314 |
1301 |
Rieser Armin |
1967 |
Gaysport Z |
|
25 m |
47.00 |
|
315 |
1304 |
Delaunay Davis |
1979 |
VIKINGS DE |
|
25 m |
47.00 |
|
316 |
1712 |
Harmes David |
1980 |
Northern W |
|
25 m |
47.00 |
|
317 |
1416 |
Wiener Neal |
1944 |
West Holly |
|
25 m |
47.40 |
|
318 |
1302 |
Chicon Pierre |
1973 |
Paris Aqua |
|
25 m |
48.00 |
|
319 |
1568 |
Merari Boaz |
1971 |
NEMO TEL A |
|
25 m |
48.00 |
|
320 |
1609 |
Howard Daniel |
1954 |
Different |
|
25 m |
48.00 |
|
321 |
1770 |
Volkert Harald |
1966 |
Isarhechte |
|
25 m |
48.00 |
|
322 |
1294 |
Heide Morten |
1979 |
Stockholm |
|
25 m |
50.00 |
|
323 |
1309 |
Kaiser Thomas |
1968 |
Isarhechte |
|
25 m |
50.00 |
|
324 |
1843 |
Koch Teddy Østerlin |
1959 |
Copenhagen |
|
25 m |
50.00 |
|
325 |
1840 |
Rodenburg Diederik |
1954 |
Homozwenve |
|
25 m |
50.30 |
|
326 |
1766 |
Bopp Christophe |
1966 |
H2O |
|
25 m |
51.00 |
|
327 |
1315 |
Elkjær Jonas |
1980 |
Copenhagen |
|
25 m |
52.17 |
|
328 |
1088 |
Lorenz Gert |
1965 |
Vorspiel S |
|
25 m |
52.50 |
|
329 |
1084 |
Hernandez Marcus |
1976 |
West Holly |
|
25 m |
55.00 |
|
330 |
1091 |
Davila-Jijon Pablo |
1970 |
Positive S |
|
25 m |
55.83 |
|
331 |
1605 |
Villegas Ruben |
1963 |
san diego |
|
25 m |
57.47 |
|
332 |
1138 |
van Gorp Jan |
1963 |
Nat Utrech |
|
25 m |
58.00 |
|
333 |
1316 |
Grasland Jean-Pierre |
1963 |
Front Runn |
|
25 m |
58.00 |
|
334 |
1331 |
Staples Christopher |
1974 |
Team New Y |
|
25 m |
1:00.00 |
|
335 |
1606 |
Pereira Joao |
1960 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
1:00.00 |
|
336 |
1611 |
Vera Martín Juan José |
1968 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
1:00.00 |
|
337 |
1614 |
Klausen Palle |
1976 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:00.00 |
|
338 |
1818 |
Levacher Julien |
1981 |
|
|
25 m |
1:00.00 |
|
339 |
1852 |
Jakobsen Mads |
1979 |
Pan Idraet |
|
25 m |
1:00.00 |
|
340 |
1844 |
Lind Carsten |
1966 |
Frontrunne |
|
25 m |
1:05.00 |
|
341 |
1619 |
Foraker Ian |
1963 |
Tsunami Sa |
|
25 m |
1:10.00 |
|
342 |
1620 |
Ingistov Nikolai |
1975 |
West Holly |
|
25 m |
1:10.00 |
|
343 |
1820 |
Blohm Sune |
1987 |
Pan Idræt. |
|
25 m |
1:10.00 |
|
344 |
1332 |
Husgafvel Henrik |
1942 |
Stockholm |
|
25 m |
1:20.00 |
|
345 |
1621 |
Jassan Ariel |
1981 |
TLV Nemos |
|
25 m |
1:20.00 |
|
346 |
1622 |
Mazur Dominique |
1967 |
Front Runn |
|
25 m |
1:30.00 |
|
347 |
1755 |
Mansfield Val |
1956 |
QUAC |
|
25 m |
1:36.00 |
|
348 |
990 |
Haeusler Peter |
1965 |
FVV Frankf |
|
50 m |
|
|
349 |
992 |
Voorhaar Berend |
1961 |
SC AufRuhr |
|
50 m |
|
|
350 |
993 |
Frye Neil |
1979 |
San Franci |
|
50 m |
|
|
351 |
1125 |
Vugts Hans |
1957 |
Upstream A |
|
50 m |
|
|
352 |
1126 |
Schmelter Christian |
1971 |
|
|
50 m |
|
|
353 |
1128 |
Claivaz Marc-Antoine |
1970 |
H2O Geneva |
|
50 m |
|
|
354 |
1130 |
Parrel Gijs |
1974 |
Upstream |
|
50 m |
|
|
355 |
1132 |
Rossi Mika |
1977 |
HOT RY |
|
50 m |
|
|
356 |
1345 |
Johnson Edward |
1950 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
357 |
1450 |
Wegmann Joachim |
1957 |
Frankfurte |
|
50 m |
|
|
358 |
1451 |
Harris Thomas |
1974 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
359 |
1454 |
Bell Tyson |
1972 |
133-TSUN |
|
50 m |
|
|
360 |
1455 |
Cronin James |
1978 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
361 |
1456 |
Hildebrand David |
1981 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
362 |
1473 |
Naafs Ronald |
1960 |
GSA |
|
50 m |
|
|
363 |
1638 |
Hull Anthony |
1981 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
364 |
1765 |
Herve Buffiere |
1959 |
FRONT RUNN |
|
50 m |
|
|
365 |
1784 |
Kaufmann Markus |
1978 |
R(h)einspr |
|
50 m |
|
|
366 |
1802 |
Lovel Darcy |
1958 |
Positive S |
|
50 m |
|
|
367 |
1846 |
Keren Lior |
1976 |
IGLA |
|
50 m |
|
|
368 |
1847 |
Äng Martin |
1982 |
Stockholm |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:52 |
|
18_S
Gren 18, 50m Freestyle Other |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1139 |
Reichert Moritz |
1991 |
Rosa Panth |
|
25 m |
25.00 |
|
2 |
1777 |
Eek Staffan |
1963 |
|
|
25 m |
41.00 |
|
3 |
1618 |
Williger Bent |
1970 |
Stockholm |
|
25 m |
48.84 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:39 |
|
22_S
Gren 22, 100m Butterfly Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1335 |
Chialastri Kate |
1987 |
FINS |
|
25 m |
1:08.77 |
|
2 |
1336 |
Bellinger Elizabeth |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:09.00 |
|
3 |
1337 |
Estrada Kris |
1983 |
San Franci |
|
25 m |
1:10.00 |
|
4 |
968 |
Vucinich Elizabeth |
1980 |
West Holly |
|
25 m |
1:11.05 |
|
5 |
1338 |
Wagner Senata |
1988 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:17.59 |
|
6 |
973 |
Harris Janet |
1965 |
TNYA |
|
25 m |
1:24.00 |
|
7 |
1339 |
Crasto Candace |
1986 |
DCAC |
|
25 m |
1:24.00 |
|
8 |
1340 |
Hewitt Sara |
1980 |
DCAC |
|
25 m |
1:45.30 |
|
9 |
1341 |
Gastreich-Rohr Steffi |
1966 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
2:00.00 |
|
10 |
1342 |
Nielsen Dorthe |
1975 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:00.00 |
|
11 |
1343 |
Vlecken Silke |
1960 |
Isarhechte |
|
25 m |
2:05.00 |
|
12 |
1334 |
Adams Cassandra |
1982 |
TNYA |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
23_S
Gren 23, 100m Butterfly Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1349 |
Chesson Win |
1983 |
TNYA |
|
25 m |
58.92 |
|
2 |
1144 |
Fonua Amini |
1989 |
|
|
25 m |
1:00.00 |
|
3 |
1350 |
Thomson Neal |
1991 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:00.10 |
|
4 |
1351 |
Mortimer Steve |
1970 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
1:00.88 |
|
5 |
1143 |
Jacobson Brian |
1973 |
IGLA Team: |
|
25 m |
1:02.78 |
|
6 |
1352 |
Sendecky Mark |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
1:03.31 |
|
7 |
999 |
Junefelt Linus |
1992 |
Jönköpings |
|
25 m |
1:03.64 |
|
8 |
1353 |
Andersen Dag Audun |
1974 |
Lambertset |
|
25 m |
1:04.50 |
|
9 |
1157 |
Mackenroth Jack |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
1:04.55 |
|
10 |
1002 |
Ludeke Charles |
1988 |
Team New Y |
|
25 m |
1:04.99 |
|
11 |
1008 |
Niiro Nicholas |
1986 |
SF Tsunami |
|
25 m |
1:05.00 |
|
12 |
1354 |
Salomaa Jari |
1978 |
SF Tsunami |
|
25 m |
1:05.00 |
|
13 |
1355 |
Bjørnstad Tor Gunnar |
1984 |
Lambertset |
|
25 m |
1:05.00 |
|
14 |
1356 |
Slowikowski Jacek |
1985 |
TNYA |
|
25 m |
1:05.00 |
|
15 |
1357 |
Hermanet Rj |
1970 |
Team New Y |
|
25 m |
1:05.10 |
|
16 |
1358 |
Mclellan Bastidas Laurence |
1995 |
UYSWC |
|
25 m |
1:06.00 |
|
17 |
1152 |
Frampton Sean |
1966 |
Team Flori |
|
25 m |
1:06.43 |
|
18 |
1007 |
Lindgren Claes |
1978 |
Stockholm |
|
25 m |
1:06.52 |
|
19 |
1360 |
Schassberger Michael |
1972 |
SG Stuttga |
|
25 m |
1:07.00 |
|
20 |
1361 |
Mohr Christoph |
1973 |
H2O Geneva |
|
25 m |
1:07.00 |
|
21 |
1362 |
Dever Frederick |
1965 |
District o |
|
25 m |
1:07.86 |
|
22 |
1363 |
Garcia Oscar |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:07.92 |
|
23 |
1364 |
Friel Daniel |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
1:07.99 |
|
24 |
1365 |
Lourenzo Quatra Pablo |
1990 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
1:08.00 |
|
25 |
1366 |
O´donnell John |
1965 |
Team New Y |
|
25 m |
1:09.00 |
|
26 |
1367 |
Judge Joshua |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
1:09.51 |
|
27 |
1368 |
di Lorenzo Gaetano |
1962 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
1:09.88 |
|
28 |
1021 |
Ferris Michael |
1977 |
Team New Y |
|
25 m |
1:10.00 |
|
29 |
1369 |
Ainslie Donald |
1966 |
Toronto Do |
|
25 m |
1:10.00 |
|
30 |
1370 |
Follmann Markus |
1964 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:10.04 |
|
31 |
1371 |
Cobb Evan |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
1:10.05 |
|
32 |
1372 |
Dohner Brian |
1962 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
1:10.07 |
|
33 |
1032 |
Smedinghoff Sam |
1984 |
DC Aquatic |
|
25 m |
1:10.69 |
|
34 |
1373 |
Jeanneret Hervé |
1983 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:11.00 |
|
35 |
1374 |
Kannegieser Robert |
1957 |
PHILADELPH |
|
25 m |
1:11.50 |
|
36 |
1375 |
Moret Guido |
1985 |
Ketelbinki |
|
25 m |
1:12.00 |
|
37 |
1376 |
Hooper Stephen |
1984 |
TNYA |
|
25 m |
1:13.83 |
|
38 |
1377 |
Lainen Timo |
1967 |
Stockholm |
|
25 m |
1:14.50 |
|
39 |
1049 |
Fuhriman Sterling |
1975 |
QUAC |
|
25 m |
1:15.00 |
|
40 |
1378 |
Murphy Aaron |
1963 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:15.00 |
|
41 |
1379 |
Cheung Casey |
1973 |
San Franci |
|
25 m |
1:15.00 |
|
42 |
1380 |
Welch Steven |
1976 |
San Franci |
|
25 m |
1:15.00 |
|
43 |
1381 |
Chandeclair Arnaud |
1981 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:15.00 |
|
44 |
1382 |
Hall Chad |
1982 |
West Holly |
|
25 m |
1:15.00 |
|
45 |
1383 |
Stearns Brian |
1983 |
Making Wav |
|
25 m |
1:15.00 |
|
46 |
1384 |
Rigoni Stefano |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:15.00 |
|
47 |
1385 |
Tynan Michael |
1981 |
Team NY aq |
|
25 m |
1:15.20 |
|
48 |
1386 |
Given Michael |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
1:16.00 |
|
49 |
1387 |
Suarez Diego |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
1:16.30 |
|
50 |
1388 |
Graebner Kai |
1973 |
SC Janus |
|
25 m |
1:17.00 |
|
51 |
1389 |
Richards Chris |
1985 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:17.68 |
|
52 |
1140 |
Correlje Rene |
1968 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:18.00 |
|
53 |
1390 |
Alonso Ruben |
1977 |
Brussels G |
|
25 m |
1:18.00 |
|
54 |
1391 |
van Vuuren Peter |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
1:18.00 |
|
55 |
1392 |
Cantrell Aaron |
1985 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
1:18.00 |
|
56 |
1393 |
Wilson Grant |
1966 |
DSST San D |
|
25 m |
1:19.00 |
|
57 |
1394 |
Suzuki Kozo |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
1:20.00 |
|
58 |
1395 |
Bonavia Aurelio |
1970 |
DCAC |
|
25 m |
1:20.00 |
|
59 |
1396 |
Chuang Mason |
1979 |
SF Tsunami |
|
25 m |
1:20.00 |
|
60 |
1397 |
Abalhadj Kaddouri Mohamed |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
1:20.00 |
|
61 |
1398 |
Thodey Adam |
1974 |
SQUID - Co |
|
25 m |
1:20.58 |
|
62 |
1399 |
Casado Osuna Carlos |
1978 |
GMADRIDSPO |
|
25 m |
1:21.14 |
|
63 |
1400 |
Traus Marius |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
1:22.00 |
|
64 |
1401 |
Massinen Juho |
1960 |
HSS |
|
25 m |
1:24.00 |
|
65 |
1881 |
Kazmierczak Timothee |
1984 |
Paris Aqua |
|
50 m |
1:24.00 |
|
66 |
1212 |
Mcmanus Dane |
1974 |
Glamourhea |
|
25 m |
1:25.00 |
|
67 |
1402 |
Griffiths Ken |
1969 |
DSST. San |
|
25 m |
1:25.00 |
|
68 |
1403 |
Chamberlain Randall |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
1:25.21 |
|
69 |
1404 |
Molecz Paul |
1957 |
|
|
25 m |
1:29.00 |
|
70 |
1064 |
Kranjcevic Batalic Tonci |
1974 |
qSPORT |
|
25 m |
1:30.00 |
|
71 |
1226 |
Wagner Paul-Jürgen |
1979 |
SC Diana |
|
25 m |
1:30.00 |
|
72 |
1405 |
Young Julius |
1946 |
united sta |
|
25 m |
1:30.00 |
|
73 |
1406 |
Agö Bengt |
1953 |
Stockholm |
|
25 m |
1:30.00 |
|
74 |
1407 |
Varga Ernst |
1966 |
SC Diana |
|
25 m |
1:30.00 |
|
75 |
1408 |
Yeves Millán Joaquín |
1964 |
Halegatos- |
|
25 m |
1:30.00 |
|
76 |
1409 |
Larson Charles |
1952 |
West Holly |
|
25 m |
1:31.00 |
|
77 |
1410 |
Dickens Steven |
1965 |
District o |
|
25 m |
1:33.00 |
|
78 |
1411 |
Rotaeche Mikel |
1969 |
Downtown S |
|
25 m |
1:35.00 |
|
79 |
1412 |
Ortega Rodriguez Miguel |
1981 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:35.00 |
|
80 |
1413 |
Diaz Salazar Jonathan Andres |
1987 |
Halegatos |
|
25 m |
1:35.00 |
|
81 |
1414 |
Martin Baptiste |
1989 |
MUST |
|
25 m |
1:35.00 |
|
82 |
1074 |
Nash Dawson |
1953 |
District o |
|
25 m |
1:40.00 |
|
83 |
1253 |
Daubenmerkl Joachim |
1969 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:45.00 |
|
84 |
1278 |
Persson Andreas |
1972 |
Frontrunne |
|
25 m |
1:45.00 |
|
85 |
1415 |
Chevalier Hugues |
1964 |
H2O Geneva |
|
25 m |
1:45.49 |
|
86 |
1416 |
Wiener Neal |
1944 |
West Holly |
|
25 m |
1:55.16 |
|
87 |
1417 |
Philbrick William |
1961 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
2:00.00 |
|
88 |
1418 |
Bortman Henry |
1950 |
USF Master |
|
25 m |
2:00.00 |
|
89 |
1328 |
Aponte Julio |
1945 |
Cleveland |
|
25 m |
2:20.00 |
|
90 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
91 |
994 |
Quinn Brent |
1983 |
DCAC |
|
50 m |
|
|
92 |
1344 |
Bouquet Arnaud |
1976 |
Paris Aqua |
|
50 m |
|
|
93 |
1345 |
Johnson Edward |
1950 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
94 |
1346 |
Prins Steven |
1979 |
HHZV Plons |
|
25 m |
|
|
95 |
1347 |
Magorien Robert |
1983 |
TNYA Swimm |
|
50 m |
|
|
96 |
1348 |
Fitch Nicholas |
1981 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
25_S
Gren 25, 200m Breaststroke Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1701 |
Anderova Monika |
1989 |
Alcedo Pra |
|
25 m |
3:00.00 |
|
2 |
972 |
Jiang Jess |
1986 |
Team New Y |
|
25 m |
3:15.00 |
|
3 |
1108 |
Possanza Amelia |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
3:23.53 |
|
4 |
1101 |
Zidek Christine |
1962 |
TV Bitburg |
|
25 m |
3:23.70 |
|
5 |
1099 |
Tozser Ottilia |
1980 |
Out to Swi |
|
25 m |
3:30.00 |
|
6 |
1105 |
Marzullo Jennifer |
1976 |
Fins Aquat |
|
25 m |
3:30.00 |
|
7 |
975 |
Hodgson Gillian |
1974 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:40.00 |
|
8 |
1340 |
Hewitt Sara |
1980 |
DCAC |
|
25 m |
3:43.00 |
|
9 |
1110 |
Raschle Martina |
1980 |
Gay Sport |
|
25 m |
3:45.00 |
|
10 |
1113 |
Haberl Micha |
1960 |
SC Diana |
|
25 m |
3:53.66 |
|
11 |
977 |
Murphy Sinead |
1984 |
Northern W |
|
25 m |
3:54.00 |
|
12 |
1115 |
Uhse Karin |
1959 |
FVV |
|
25 m |
3:59.00 |
|
13 |
989 |
Schroot Simonet |
1958 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
4:00.00 |
|
14 |
1109 |
Turnbull-brown Elisabeth |
1972 |
Team New Y |
|
25 m |
4:00.00 |
|
15 |
1691 |
Rohr Martina |
1963 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
4:00.00 |
|
16 |
1114 |
Thirlby Lucille |
1964 |
Out To Swi |
|
25 m |
4:02.00 |
|
17 |
1444 |
Menes Rebecca |
1961 |
District o |
|
25 m |
4:08.00 |
|
18 |
1111 |
Holanova Jitka |
1989 |
Alcedo Pra |
|
25 m |
4:10.00 |
|
19 |
1121 |
Cottrell Lovisa |
1980 |
Stockholm |
|
25 m |
4:20.00 |
|
20 |
1702 |
Phillips Rose |
1960 |
Stockholm |
|
25 m |
4:30.00 |
|
21 |
987 |
Jacobus Anne |
1950 |
Long Beach |
|
25 m |
4:41.05 |
|
22 |
1116 |
Talbot Teresa |
1950 |
Philadelph |
|
25 m |
4:50.25 |
|
23 |
1124 |
Abecassis Sonia |
1965 |
Paris Aqua |
|
25 m |
5:00.00 |
|
24 |
1120 |
Seyband Iris |
1961 |
Isarhechte |
|
25 m |
5:15.00 |
|
25 |
1122 |
de Weert Anna |
1949 |
GAY SWIM |
|
25 m |
5:25.00 |
|
26 |
1637 |
Zinoveva Irina |
1976 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
8:00.00 |
|
27 |
1097 |
Corlett Sarah |
1957 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
26_S
Gren 26, 200m Breaststroke Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1461 |
Clausen Jens |
1979 |
Pan Idraet |
|
25 m |
1:30.00 |
|
2 |
1144 |
Fonua Amini |
1989 |
|
|
25 m |
2:30.00 |
|
3 |
1146 |
Jordan Scott |
1986 |
Team New Y |
|
25 m |
2:30.66 |
|
4 |
1149 |
Hovey David |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
2:35.00 |
|
5 |
1150 |
Keizman Shachar |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
2:36.00 |
|
6 |
1148 |
de Oliveira Jean Paul |
1970 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:38.00 |
|
7 |
1141 |
Vago Gabor |
1984 |
|
|
25 m |
2:40.00 |
|
8 |
1003 |
Unsworth Chris |
1991 |
University |
|
25 m |
2:45.00 |
|
9 |
1384 |
Rigoni Stefano |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:45.00 |
|
10 |
1645 |
Notenbomer Jan Gert |
1966 |
Upstream A |
|
25 m |
2:45.00 |
|
11 |
1159 |
Grondel Jerry |
1972 |
PLONS |
|
25 m |
2:49.35 |
|
12 |
1151 |
Ting Tommy |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:49.80 |
|
13 |
1153 |
Corcho Rodrigo |
1979 |
West Holly |
|
25 m |
2:50.00 |
|
14 |
1158 |
Testagrossa Jean Alexandre |
1971 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
2:50.00 |
|
15 |
1163 |
Heacox Neil |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
2:51.07 |
|
16 |
1152 |
Frampton Sean |
1966 |
Team Flori |
|
25 m |
2:51.17 |
|
17 |
1156 |
Ljuslinder Daniel |
1978 |
Stockholm |
|
25 m |
2:55.00 |
|
18 |
1165 |
Rentsch Cristian |
1963 |
Gay Sport |
|
25 m |
2:55.00 |
|
19 |
1179 |
Flynn Dermot |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:55.00 |
|
20 |
1187 |
Gestsson Jón Örvar |
1984 |
Styrmir Ic |
|
25 m |
2:55.00 |
|
21 |
1176 |
Webb Kodie |
1978 |
Glamourhea |
|
25 m |
2:56.25 |
|
22 |
1046 |
Dorsemagen Dirk |
1971 |
Vorspiel S |
|
25 m |
2:57.09 |
|
23 |
1183 |
Bricker Jason |
1978 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
2:57.15 |
|
24 |
1173 |
Moon Wonkee |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
2:59.59 |
|
25 |
1073 |
Baumann Christian |
1976 |
FVV Frankf |
|
25 m |
3:00.00 |
|
26 |
1162 |
Weinberg Samuel |
1992 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:00.00 |
|
27 |
1178 |
Krispin Sagi |
1976 |
TLV Nemos |
|
25 m |
3:00.00 |
|
28 |
1180 |
Borgstedt Marc |
1980 |
SC JANUS C |
|
25 m |
3:00.00 |
|
29 |
1182 |
Chou Juin-Kai |
1987 |
Vorspiel S |
|
25 m |
3:00.00 |
|
30 |
1186 |
Karlsson Mattias |
1973 |
Stockholm |
|
25 m |
3:00.00 |
|
31 |
1188 |
Forrest David |
1961 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:00.00 |
|
32 |
1038 |
Cinalli Carlos |
1970 |
PANTERES G |
|
25 m |
3:02.57 |
|
33 |
1185 |
Brunt Garth |
1966 |
Making Wav |
|
25 m |
3:02.60 |
|
34 |
1175 |
Santell Nathan |
1977 |
WH2O |
|
25 m |
3:05.00 |
|
35 |
1181 |
Druckman Ariel |
1982 |
TLV Nemos |
|
25 m |
3:05.00 |
|
36 |
1192 |
Czander Eric |
1965 |
DCAC |
|
25 m |
3:05.00 |
|
37 |
1704 |
Krüger Michel |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
3:05.00 |
|
38 |
1208 |
Larson Mark |
1963 |
TNYA Team |
|
25 m |
3:06.51 |
|
39 |
1160 |
Isgrigg Peter |
1981 |
TNYA |
|
25 m |
3:06.68 |
|
40 |
1191 |
Shields Justin |
1984 |
Making Wav |
|
25 m |
3:07.00 |
|
41 |
1184 |
Tel Gerard |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
3:07.85 |
|
42 |
1209 |
Harden Jimmy |
1963 |
san diego |
|
25 m |
3:08.87 |
|
43 |
1198 |
Sturm Martin |
1979 |
FVV Frankf |
|
25 m |
3:09.60 |
|
44 |
1193 |
Centella Rodriguez Jose Luis |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:10.00 |
|
45 |
1213 |
Caceres Castro Alberto |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
3:10.00 |
|
46 |
1222 |
Visser Marco |
1974 |
Upstream A |
|
25 m |
3:10.00 |
|
47 |
1246 |
Barahona Fernando Martin |
1975 |
HALEGATOS |
|
25 m |
3:10.00 |
|
48 |
1206 |
Baekelandt Koen |
1980 |
C.D. Haleg |
|
25 m |
3:10.33 |
|
49 |
1517 |
Schorn Reinhard |
1967 |
sc aufruhr |
|
25 m |
3:10.50 |
|
50 |
1696 |
Pryor Keith |
1970 |
SQUID Swim |
|
25 m |
3:12.40 |
|
51 |
1215 |
Walley David |
1965 |
Team Flori |
|
25 m |
3:12.71 |
|
52 |
1040 |
Espinosa Leo |
1960 |
ORCA |
|
25 m |
3:15.00 |
|
53 |
1055 |
Collins Philip |
1962 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:15.00 |
|
54 |
1155 |
Horsford Jonathan |
1972 |
District o |
|
25 m |
3:15.00 |
|
55 |
1229 |
Miller Nicholas |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:15.00 |
|
56 |
1231 |
Finkbeiner Kieran |
1980 |
Halegatos |
|
25 m |
3:15.00 |
|
57 |
1413 |
Diaz Salazar Jonathan Andres |
1987 |
Halegatos |
|
25 m |
3:15.00 |
|
58 |
1662 |
van de Steeg Richard |
1962 |
Upstream A |
|
25 m |
3:15.00 |
|
59 |
1705 |
Lozano Hector Javier |
1965 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
3:15.24 |
|
60 |
1210 |
Grote Manuel |
1984 |
Frankfurte |
|
25 m |
3:16.27 |
|
61 |
1051 |
Vogel Christian |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
3:17.00 |
|
62 |
1207 |
Ryan Robert |
1965 |
Philadelph |
|
25 m |
3:17.00 |
|
63 |
1235 |
Musschenga Peter |
1969 |
Zwem Goud |
|
25 m |
3:17.84 |
|
64 |
1695 |
Wharton Joshua |
1989 |
Northern W |
|
25 m |
3:18.00 |
|
65 |
1236 |
Halperin Ernst |
1964 |
San Franci |
|
25 m |
3:19.00 |
|
66 |
1706 |
Cruells I Pagès Pere |
1964 |
Club Espor |
|
25 m |
3:19.00 |
|
67 |
1234 |
Stansberry Mike |
1978 |
Making Wav |
|
25 m |
3:19.62 |
|
68 |
1216 |
Kopp Lindsey |
1957 |
Minnesota |
|
25 m |
3:20.00 |
|
69 |
1217 |
Lace Edwin |
1959 |
Northern W |
|
25 m |
3:20.00 |
|
70 |
1220 |
Kardaras George |
1971 |
olke athen |
|
25 m |
3:20.00 |
|
71 |
1276 |
Migette Olivier |
1978 |
Paris Asua |
|
25 m |
3:20.00 |
|
72 |
1282 |
van Hauwermeiren Tim |
1978 |
Bgs |
|
25 m |
3:20.00 |
|
73 |
1244 |
Imedio Perez Alberto |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
3:22.33 |
|
74 |
1279 |
Napoli John |
1970 |
TNYA |
|
25 m |
3:22.43 |
|
75 |
1379 |
Cheung Casey |
1973 |
San Franci |
|
25 m |
3:23.00 |
|
76 |
1247 |
Johnson Robb |
1962 |
Liquid Ass |
|
25 m |
3:25.35 |
|
77 |
1245 |
Baumann Axel |
1984 |
SC Janus e |
|
25 m |
3:27.35 |
|
78 |
1061 |
Zanders Stefan |
1961 |
Duesseldor |
|
25 m |
3:28.00 |
|
79 |
1233 |
Saxvik Michael |
1981 |
DC Aquatic |
|
25 m |
3:29.66 |
|
80 |
1056 |
Furger Roger |
1967 |
Gay Sport |
|
25 m |
3:30.00 |
|
81 |
1189 |
Storry Joel |
1979 |
South Beds |
|
25 m |
3:30.00 |
|
82 |
1218 |
Jacobson Adam |
1966 |
Team NY aq |
|
25 m |
3:30.00 |
|
83 |
1226 |
Wagner Paul-Jürgen |
1979 |
SC Diana |
|
25 m |
3:30.00 |
|
84 |
1238 |
Kassing Volker |
1968 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
3:30.00 |
|
85 |
1255 |
Kirwin Darren |
1969 |
|
|
25 m |
3:30.00 |
|
86 |
1265 |
Ruiz Martín Pablo |
1988 |
CD Halegat |
|
25 m |
3:30.00 |
|
87 |
1677 |
Rantzau Christian |
1960 |
Glamourhea |
|
25 m |
3:30.00 |
|
88 |
1707 |
Ouyang Zhan |
1988 |
Stockholm |
|
25 m |
3:30.00 |
|
89 |
1708 |
Hayden John |
1972 |
SQUID Swim |
|
25 m |
3:31.00 |
|
90 |
1254 |
Horn Ruediger |
1975 |
Vorspiel S |
|
25 m |
3:32.46 |
|
91 |
1266 |
van der Elst Menno |
1974 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
3:33.00 |
|
92 |
1252 |
Mooij Gert |
1958 |
Nat Utrech |
|
25 m |
3:34.00 |
|
93 |
1256 |
Hanou Rob |
1943 |
PSV - Eind |
|
25 m |
3:34.00 |
|
94 |
1258 |
Pierre Olivier |
1967 |
Isarhechte |
|
25 m |
3:35.00 |
|
95 |
1883 |
J. Knox Brendan |
1986 |
Melbourne |
|
50 m |
3:35.00 |
|
96 |
1257 |
Jolly Robert |
1947 |
Paris Aqua |
|
25 m |
3:37.00 |
|
97 |
1267 |
Myers Charles |
1953 |
West Holly |
|
25 m |
3:39.06 |
|
98 |
1414 |
Martin Baptiste |
1989 |
MUST |
|
25 m |
3:40.00 |
|
99 |
1709 |
Phillips Gregory |
1973 |
Glamourhea |
|
25 m |
3:40.00 |
|
100 |
1278 |
Persson Andreas |
1972 |
Frontrunne |
|
25 m |
3:45.00 |
|
101 |
1305 |
Briand Nguyen |
1982 |
Front Runn |
|
25 m |
3:45.00 |
|
102 |
1710 |
Dingeman Wijk Ronald |
1969 |
Ketelbinki |
|
25 m |
3:45.00 |
|
103 |
1290 |
Cornelissen Peter |
1955 |
HHZV Plons |
|
25 m |
3:48.00 |
|
104 |
1232 |
Poste Rob |
1966 |
KC Wave |
|
25 m |
3:49.42 |
|
105 |
1711 |
D'hondt Jean-louis |
1959 |
Bgs |
|
25 m |
3:50.00 |
|
106 |
1289 |
Wintemute Robert |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:50.45 |
|
107 |
1271 |
Apanaev Murat |
1978 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
3:54.00 |
|
108 |
1314 |
Björk Mikael |
1960 |
Dolphins S |
|
25 m |
3:58.00 |
|
109 |
1295 |
Doster Steve |
1970 |
DSST San D |
|
25 m |
4:00.00 |
|
110 |
1712 |
Harmes David |
1980 |
Northern W |
|
25 m |
4:00.00 |
|
111 |
1713 |
Højfeldt Lars |
1959 |
Pan Idræt |
|
25 m |
4:00.00 |
|
112 |
1714 |
Probee Mark |
1964 |
London Roy |
|
25 m |
4:02.00 |
|
113 |
1308 |
Tonti Marc |
1967 |
Positive S |
|
25 m |
4:03.22 |
|
114 |
1310 |
Ryan John |
1974 |
Nat Utrech |
|
25 m |
4:10.00 |
|
115 |
1089 |
Parnes Barton |
1956 |
Long Beach |
|
25 m |
4:14.00 |
|
116 |
1325 |
Osmond Scott |
1967 |
Long Beach |
|
25 m |
4:20.00 |
|
117 |
1319 |
Kaehler Charles |
1951 |
Different |
|
25 m |
4:30.00 |
|
118 |
1615 |
Nogales Borrego Fidel |
1981 |
Northern W |
|
25 m |
5:00.00 |
|
119 |
1715 |
Jiménez Gómez Daniel |
1990 |
Madminton |
|
25 m |
5:00.00 |
|
120 |
1329 |
Richardson James B |
1945 |
Making Wav |
|
25 m |
5:35.45 |
|
121 |
1332 |
Husgafvel Henrik |
1942 |
Stockholm |
|
25 m |
6:50.00 |
|
122 |
1126 |
Schmelter Christian |
1971 |
|
|
50 m |
|
|
123 |
1136 |
Ballano Israel |
1984 |
C.D. HALEG |
|
50 m |
|
|
124 |
1154 |
Hadden Daniel |
1986 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
125 |
1280 |
Martin Uwe |
1985 |
Isarhechte |
|
50 m |
|
|
126 |
1304 |
Delaunay Davis |
1979 |
VIKINGS DE |
|
50 m |
|
|
127 |
1315 |
Elkjær Jonas |
1980 |
Copenhagen |
|
50 m |
|
|
128 |
1703 |
Mccabe Dermuid |
1994 |
Queensland |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
27_S
Gren 27, 200m Breaststroke Other |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
722 |
Reichert Moritz |
1991 |
Rosa Panth |
|
25 m |
1:03.31 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
31 July 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
10:06 |
|
28_S
Gren 28, 4X200m Freestyle Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1972 |
SC Janus Köln 191 |
191 |
SC JANUS C |
|
50 m |
2:32.00 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
29_S
Gren 29, 4X200m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1945 |
Team Florida 201 |
201 |
Team Flori |
|
50 m |
9:33.79 |
|
2 |
2054 |
San Diego Swim Masters 204 |
204 |
San Diego |
|
50 m |
9:45.00 |
|
3 |
2059 |
PA - 1 141 |
141 |
Paris Aqua |
|
50 m |
9:52.00 |
|
4 |
1886 |
Team Stuttgart |
182 |
Stuttgart |
|
50 m |
10:05.00 |
|
5 |
1956 |
Glamourhead Sharks 120 |
120 |
Glamourhea |
|
50 m |
10:15.00 |
|
6 |
2067 |
Making Waves A 151 |
151 |
Making Wav |
|
50 m |
10:40.60 |
|
7 |
2046 |
Upstream 2 200 |
200 |
Upstream A |
|
50 m |
11:30.00 |
|
8 |
2049 |
Upstream 1 200+ |
200 |
Upstream |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
30_S
Gren 30, 4X200m Freestyle Other |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1944 |
Team Florida 247 |
247 |
Team Flori |
|
50 m |
12:38.41 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
31_S
Gren 31, 50m Backstroke Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
968 |
Vucinich Elizabeth |
1980 |
West Holly |
|
25 m |
34.00 |
|
2 |
970 |
Hansen Emma |
1982 |
Team New Y |
|
25 m |
35.00 |
|
3 |
1759 |
Fischer Silke |
1972 |
Frankfurte |
|
25 m |
37.00 |
|
4 |
1424 |
Lincoln Molly |
1989 |
DCAC |
|
25 m |
37.50 |
|
5 |
976 |
Wright Allison |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
38.84 |
|
6 |
1338 |
Wagner Senata |
1988 |
Gay Sport |
|
25 m |
39.14 |
|
7 |
1339 |
Crasto Candace |
1986 |
DCAC |
|
25 m |
40.00 |
|
8 |
980 |
Krupiarz Patty |
1954 |
HHZV Plons |
|
25 m |
41.64 |
|
9 |
1691 |
Rohr Martina |
1963 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
42.00 |
|
10 |
979 |
Carrera Patrizia |
1973 |
Gaysport Z |
|
25 m |
43.00 |
|
11 |
967 |
Eckler Amanda |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
44.02 |
|
12 |
981 |
Krestina Yulia |
1975 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
45.00 |
|
13 |
1104 |
Sax Ursula Maria |
1957 |
Gaysport Z |
|
25 m |
45.00 |
|
14 |
1723 |
Simon Sue |
1969 |
SC Janus |
|
25 m |
45.00 |
|
15 |
1725 |
Volkstedt Ilse |
1963 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
45.00 |
|
16 |
1785 |
Diederichs Margit |
1965 |
|
|
25 m |
45.00 |
|
17 |
1433 |
Bassac Brigitte |
1958 |
cnpe |
|
25 m |
46.00 |
|
18 |
983 |
Lawton Janice |
1966 |
London Out |
|
25 m |
47.00 |
|
19 |
1432 |
Gibson Alex |
1979 |
Out To Swi |
|
25 m |
47.00 |
|
20 |
1797 |
Petrova Margarita |
1984 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
49.00 |
|
21 |
1724 |
Gebert Agathe |
1968 |
SC Janus |
|
25 m |
49.50 |
|
22 |
1431 |
Kajava Paula |
1976 |
HOT |
|
25 m |
50.00 |
|
23 |
1636 |
Min Nan |
1965 |
TNYA |
|
25 m |
50.00 |
|
24 |
1788 |
Kleineschulte Barbara |
1969 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
50.00 |
|
25 |
1446 |
Vliegen Marjan |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
52.00 |
|
26 |
1799 |
Zacherl Natascha |
1976 |
Isarhechte |
|
25 m |
52.00 |
|
27 |
1441 |
Brown Elizabeth |
1976 |
Tampa Bay |
|
25 m |
54.70 |
|
28 |
985 |
Rios Villegas Monica Maria |
1974 |
Gay Sport |
|
25 m |
55.00 |
|
29 |
987 |
Jacobus Anne |
1950 |
Long Beach |
|
25 m |
56.00 |
|
30 |
1442 |
van der Horst Vera |
1955 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
56.00 |
|
31 |
1800 |
Ermagambetova Dina |
1984 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
57.00 |
|
32 |
971 |
Sandrine Fruchart |
1974 |
FSGL |
|
25 m |
58.00 |
|
33 |
988 |
Gerlis Hilary |
1948 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:00.00 |
|
34 |
1118 |
Fowler Belinda |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
1:00.00 |
|
35 |
1435 |
Stephens Judith |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
1:00.00 |
|
36 |
1726 |
van der Woerd Catharina |
1974 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:00.00 |
|
37 |
989 |
Schroot Simonet |
1958 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
1:03.70 |
|
38 |
1746 |
Seyband Elke |
1965 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:30.00 |
|
39 |
1123 |
Jacquesson Marie-Claude |
1962 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:50.00 |
|
40 |
1122 |
de Weert Anna |
1949 |
GAY SWIM |
|
25 m |
1:70.00 |
|
41 |
965 |
Borgeson Hannah |
1972 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
42 |
1429 |
van Dodeweerd Katja |
1983 |
Nat. Utrec |
|
50 m |
|
|
43 |
1761 |
Kalmijn L.m.h. |
1967 |
HVVZ Plons |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
32_S
Gren 32, 50m Backstroke Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1351 |
Mortimer Steve |
1970 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
29.39 |
|
2 |
1000 |
Sucipto Adrian |
1990 |
london orc |
|
25 m |
30.00 |
|
3 |
1530 |
Tindall Jonathan Daniel |
1988 |
Out To Swi |
|
25 m |
30.00 |
|
4 |
998 |
Barrett Patrick |
1981 |
District o |
|
25 m |
31.00 |
|
5 |
1358 |
Mclellan Bastidas Laurence |
1995 |
UYSWC |
|
25 m |
31.00 |
|
6 |
1005 |
Tennebø Kristian |
1975 |
Lambertset |
|
25 m |
31.05 |
|
7 |
1004 |
Williams Neill |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
31.20 |
|
8 |
1001 |
Dekker Stan |
1979 |
HHZV Plons |
|
25 m |
31.37 |
|
9 |
1006 |
Jadestig Stefan |
1984 |
Stockholm |
|
25 m |
31.40 |
|
10 |
1748 |
Machado Julio |
1969 |
Stockholm |
|
25 m |
31.53 |
|
11 |
1370 |
Follmann Markus |
1964 |
Vorspiel S |
|
25 m |
32.00 |
|
12 |
1012 |
Vaucher James |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
32.05 |
|
13 |
1466 |
Andersson Rickard |
1982 |
Stockholm |
|
25 m |
32.80 |
|
14 |
1477 |
Mongey Vivian |
1960 |
Aer Lingus |
|
25 m |
32.89 |
|
15 |
1474 |
Wiederkehr Daniel |
1982 |
Team New Y |
|
25 m |
32.91 |
|
16 |
1016 |
Lupp Federico |
1961 |
FVV |
|
25 m |
33.00 |
|
17 |
1020 |
Florez Carlos |
1975 |
West Holly |
|
25 m |
33.00 |
|
18 |
1025 |
Siegloch Roger |
1972 |
Abseitz St |
|
25 m |
33.07 |
|
19 |
1013 |
Malcolm Jamie |
1974 |
TNYA |
|
25 m |
33.16 |
|
20 |
1010 |
Damron James |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
33.33 |
|
21 |
1805 |
Edinger Jakob |
1985 |
Pan Idræt |
|
25 m |
33.50 |
|
22 |
1053 |
Burt Chris |
1955 |
Team Flori |
|
25 m |
33.55 |
|
23 |
1002 |
Ludeke Charles |
1988 |
Team New Y |
|
25 m |
33.99 |
|
24 |
1017 |
Kaisinger Andreas |
1966 |
Abseitz St |
|
25 m |
34.00 |
|
25 |
1018 |
Ansell James |
1966 |
Different |
|
25 m |
34.00 |
|
26 |
1484 |
Ronen Gilad |
1983 |
TLV Nemos |
|
25 m |
34.00 |
|
27 |
1496 |
Guy Mike |
1981 |
Out to Swi |
|
25 m |
34.00 |
|
28 |
1501 |
Julien Badre |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
34.00 |
|
29 |
1728 |
Frei Adrian |
1967 |
Gay Sport |
|
25 m |
34.00 |
|
30 |
1984 |
Proust Guillaume |
1972 |
Paris Aqua |
|
50 m |
34.00 |
|
31 |
990 |
Haeusler Peter |
1965 |
FVV Frankf |
|
50 m |
34.18 |
|
32 |
1509 |
Jonkhans Reto |
1988 |
Düsseldorf |
|
25 m |
34.33 |
|
33 |
1532 |
Grzeszczak John |
1958 |
Team Flori |
|
25 m |
34.50 |
|
34 |
1008 |
Niiro Nicholas |
1986 |
SF Tsunami |
|
25 m |
35.00 |
|
35 |
1023 |
Grossi Geminio |
1969 |
Downtown S |
|
25 m |
35.00 |
|
36 |
1024 |
Garvin Brendan |
1980 |
DCAC |
|
25 m |
35.00 |
|
37 |
1035 |
Tustin John |
1976 |
District o |
|
25 m |
35.00 |
|
38 |
1039 |
Menchaca Abe |
1957 |
San Diego |
|
25 m |
35.00 |
|
39 |
1182 |
Chou Juin-Kai |
1987 |
Vorspiel S |
|
25 m |
35.00 |
|
40 |
1367 |
Judge Joshua |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
35.00 |
|
41 |
1399 |
Casado Osuna Carlos |
1978 |
GMADRIDSPO |
|
25 m |
35.00 |
|
42 |
1478 |
Lefevre Bruno |
1972 |
Paris Aqua |
|
25 m |
35.00 |
|
43 |
1479 |
Dorfzaun Josh |
1972 |
TPIT. USMS |
|
25 m |
35.00 |
|
44 |
1009 |
di Silvio Lorenzo |
1983 |
TNYA |
|
25 m |
35.16 |
|
45 |
1033 |
Mead Jeffrey |
1956 |
DCAC |
|
25 m |
36.00 |
|
46 |
1042 |
Faas Huub |
1959 |
Gaysport Z |
|
25 m |
36.00 |
|
47 |
1054 |
Cole Brad |
1958 |
TNYA. METR |
|
25 m |
36.00 |
|
48 |
1075 |
Mansilla Frankin |
1960 |
Boston-LAN |
|
25 m |
36.00 |
|
49 |
1140 |
Correlje Rene |
1968 |
HHZV Plons |
|
25 m |
36.00 |
|
50 |
1393 |
Wilson Grant |
1966 |
DSST San D |
|
25 m |
36.00 |
|
51 |
1518 |
Arends Freddy |
1967 |
Team Flori |
|
25 m |
36.00 |
|
52 |
2060 |
Van der Bend Willem |
1973 |
Upstream A |
|
50 m |
36.00 |
|
53 |
1046 |
Dorsemagen Dirk |
1971 |
Vorspiel S |
|
25 m |
36.01 |
|
54 |
1203 |
Benda Lukas |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
36.01 |
|
55 |
1047 |
Carson Charles |
1954 |
Team New Y |
|
25 m |
36.05 |
|
56 |
1041 |
Levy Idan |
1974 |
TLV Nemos |
|
25 m |
36.10 |
|
57 |
1167 |
van Wanrooy Rob |
1982 |
GaySwimAms |
|
25 m |
36.22 |
|
58 |
1480 |
Mcrae Audie |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
36.30 |
|
59 |
1538 |
Paauwe Roelof |
1967 |
Upstream |
|
25 m |
36.50 |
|
60 |
1036 |
Pedraz Araujo Juan |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
36.94 |
|
61 |
1034 |
Sartor Arnd |
1973 |
SC Janus |
|
25 m |
37.00 |
|
62 |
1346 |
Prins Steven |
1979 |
HHZV Plons |
|
25 m |
37.00 |
|
63 |
1510 |
Wagner Karl |
1966 |
USMS. DCAC |
|
25 m |
37.00 |
|
64 |
1654 |
Demira Onesimo |
1973 |
Team New Y |
|
25 m |
37.00 |
|
65 |
1499 |
Prince Daniel |
1966 |
Team New Y |
|
25 m |
37.02 |
|
66 |
1045 |
Groenheim Gary |
1968 |
Out To Swi |
|
25 m |
37.07 |
|
67 |
1516 |
Radcliffe James |
1977 |
Orca Swim |
|
25 m |
37.27 |
|
68 |
1060 |
Maas Hans |
1965 |
HHZV Plons |
|
25 m |
37.50 |
|
69 |
1791 |
Schuitemaker Johan |
1958 |
R(h)einspr |
|
25 m |
37.67 |
|
70 |
1492 |
Shepherd Samuel |
1987 |
Out To Swi |
|
25 m |
37.82 |
|
71 |
1048 |
Masurel Evertjan |
1956 |
HHZV Plons |
|
25 m |
37.94 |
|
72 |
1037 |
Valencia Paulo |
1970 |
DSC - Down |
|
25 m |
38.00 |
|
73 |
1050 |
de Groot Hans |
1959 |
Nat Utrech |
|
25 m |
38.00 |
|
74 |
1129 |
Canni Emanuele |
1973 |
Düsseldorf |
|
25 m |
38.00 |
|
75 |
1752 |
Poirot Laurent |
1973 |
Paris Aqua |
|
25 m |
38.00 |
|
76 |
1806 |
Axelsson Björn |
1992 |
Stockholm |
|
25 m |
38.00 |
|
77 |
1539 |
Majoros Kevin |
1960 |
District o |
|
25 m |
38.10 |
|
78 |
1807 |
Fay John |
1958 |
Paris Aqua |
|
25 m |
38.50 |
|
79 |
1808 |
Thiescheffer Alfred |
1959 |
Zwemgoud G |
|
25 m |
38.95 |
|
80 |
1071 |
Axling Fredrik |
1963 |
Stockholm |
|
25 m |
39.00 |
|
81 |
1524 |
Bordreuil Damien |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
39.00 |
|
82 |
1699 |
Arnaud Christophe |
1976 |
cercle du |
|
25 m |
39.00 |
|
83 |
1733 |
Bellotti Toma |
1979 |
Stockholm |
|
25 m |
39.00 |
|
84 |
1809 |
Rinaldini Antonio |
1962 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
39.15 |
|
85 |
1514 |
Davidson Jeremy |
1974 |
San Franci |
|
25 m |
39.47 |
|
86 |
1022 |
Thompson James |
1983 |
Out To Swi |
|
25 m |
40.00 |
|
87 |
1056 |
Furger Roger |
1967 |
Gay Sport |
|
25 m |
40.00 |
|
88 |
1073 |
Baumann Christian |
1976 |
FVV Frankf |
|
25 m |
40.00 |
|
89 |
1169 |
Greene Brent |
1984 |
Glamourhea |
|
25 m |
40.00 |
|
90 |
1224 |
Bazeley Matthew |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
40.00 |
|
91 |
1300 |
Mcmanus Charlie |
1961 |
DC Aquatic |
|
25 m |
40.00 |
|
92 |
1395 |
Bonavia Aurelio |
1970 |
DCAC |
|
25 m |
40.00 |
|
93 |
1690 |
Yung Damien |
1986 |
Aquahomo |
|
25 m |
40.00 |
|
94 |
1732 |
Schmid Andreas |
1973 |
Isarhechte |
|
25 m |
40.00 |
|
95 |
1735 |
Wieleman Rob |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
40.00 |
|
96 |
1750 |
Jabbar Adel |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
40.00 |
|
97 |
1811 |
Nesbitt Brett |
1980 |
Out To Swi |
|
25 m |
40.00 |
|
98 |
1525 |
Fanelli Emanuele |
1982 |
Out to Swi |
|
25 m |
40.24 |
|
99 |
1389 |
Richards Chris |
1985 |
Out To Swi |
|
25 m |
40.44 |
|
100 |
1077 |
Nicolas Yohann |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
40.94 |
|
101 |
1221 |
Berkvens Jan |
1972 |
Upstream A |
|
25 m |
41.00 |
|
102 |
1076 |
Hellwig Christian |
1949 |
San Franci |
|
25 m |
41.68 |
|
103 |
1559 |
Duguine Mathieu |
1983 |
Paris Aqua |
|
25 m |
41.72 |
|
104 |
1070 |
Figueiredo Paulo |
1946 |
West Holly |
|
25 m |
42.00 |
|
105 |
1216 |
Kopp Lindsey |
1957 |
Minnesota |
|
25 m |
42.00 |
|
106 |
1590 |
Ancher Martin |
1985 |
Copenhagen |
|
25 m |
42.00 |
|
107 |
1812 |
Reynolds Glenn |
1969 |
Out To Swi |
|
25 m |
42.00 |
|
108 |
1239 |
Schranckenmuller Frédéric |
1972 |
Le cerlce |
|
25 m |
42.96 |
|
109 |
1082 |
Catala Alvaro |
1981 |
Gay Sport |
|
25 m |
43.00 |
|
110 |
1214 |
Gnass Robert |
1995 |
Isarhechte |
|
25 m |
43.00 |
|
111 |
1552 |
Strathdene Mark |
1976 |
Out to Swi |
|
25 m |
43.00 |
|
112 |
1572 |
Ólafsson Ólafur Högni |
1961 |
St.Styrmir |
|
25 m |
43.00 |
|
113 |
1596 |
Knapp Thomas |
1964 |
Rheinsprun |
|
25 m |
43.00 |
|
114 |
1738 |
Lowell Vincent |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
43.00 |
|
115 |
1079 |
Randerson Simon |
1957 |
Positive S |
|
25 m |
43.42 |
|
116 |
1537 |
Broker Buck |
1956 |
Vorspiel S |
|
25 m |
43.90 |
|
117 |
1584 |
Heesbeen Pieter |
1982 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
43.94 |
|
118 |
1259 |
Evenhuis Jaap |
1976 |
Upstream |
|
25 m |
44.00 |
|
119 |
1585 |
Säker Robert |
1981 |
Stockholm |
|
25 m |
45.00 |
|
120 |
1594 |
Robert-kasper Frédéric |
1971 |
USV |
|
25 m |
45.00 |
|
121 |
1709 |
Phillips Gregory |
1973 |
Glamourhea |
|
25 m |
45.00 |
|
122 |
1730 |
Crowe John |
1978 |
IGLA. DCAC |
|
25 m |
45.00 |
|
123 |
1813 |
Muscat Terry |
1965 |
Out To Swi |
|
25 m |
45.00 |
|
124 |
1814 |
Hu Ben |
1966 |
SF Tsunami |
|
25 m |
45.00 |
|
125 |
1815 |
Meyer Nils |
1965 |
Isarhechte |
|
25 m |
46.30 |
|
126 |
1087 |
Vartiainen Matti |
1951 |
Stockholm |
|
25 m |
47.00 |
|
127 |
1246 |
Barahona Fernando Martin |
1975 |
HALEGATOS |
|
25 m |
47.00 |
|
128 |
1742 |
Landberg Reed |
1969 |
Out To Swi |
|
25 m |
50.00 |
|
129 |
1816 |
Ståhl Joachim |
1973 |
Stockholm |
|
25 m |
50.00 |
|
130 |
1255 |
Kirwin Darren |
1969 |
|
|
25 m |
50.49 |
|
131 |
1290 |
Cornelissen Peter |
1955 |
HHZV Plons |
|
25 m |
52.00 |
|
132 |
1302 |
Chicon Pierre |
1973 |
Paris Aqua |
|
25 m |
52.00 |
|
133 |
1085 |
Hansen Stanley |
1947 |
TNYA |
|
25 m |
55.00 |
|
134 |
1817 |
Feller Marko |
1981 |
Stockholm |
|
25 m |
55.24 |
|
135 |
1324 |
John Robert |
1955 |
Out To Swi |
|
25 m |
55.95 |
|
136 |
1088 |
Lorenz Gert |
1965 |
Vorspiel S |
|
25 m |
57.00 |
|
137 |
1090 |
Stevens Hans |
1963 |
Nat Utrech |
|
25 m |
58.00 |
|
138 |
1296 |
Chambard Xavier |
1979 |
Paris Aqua |
|
25 m |
59.47 |
|
139 |
1092 |
Hart Neil |
1945 |
San Franci |
|
25 m |
1:00.00 |
|
140 |
1323 |
Apfler Erwin |
1969 |
SC Diana K |
|
25 m |
1:00.00 |
|
141 |
1472 |
Berg Lars Johan |
1943 |
Stockholm |
|
25 m |
1:00.00 |
|
142 |
1611 |
Vera Martín Juan José |
1968 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
1:00.00 |
|
143 |
1614 |
Klausen Palle |
1976 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:00.00 |
|
144 |
1616 |
Sellers Sergio |
1982 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
1:00.00 |
|
145 |
1818 |
Levacher Julien |
1981 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:00.00 |
|
146 |
1819 |
Basoco Fernandez Juan Carlos |
1986 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
1:00.00 |
|
147 |
1739 |
Bowsher Robert |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
1:03.00 |
|
148 |
1084 |
Hernandez Marcus |
1976 |
West Holly |
|
25 m |
1:05.00 |
|
149 |
1740 |
Bahamon Luis Eduardo |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
1:05.00 |
|
150 |
1091 |
Davila-Jijon Pablo |
1970 |
Positive S |
|
25 m |
1:07.00 |
|
151 |
1093 |
Schick Johannes |
1960 |
Abseitz |
|
25 m |
1:10.00 |
|
152 |
1613 |
Tu Ryan |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
1:10.00 |
|
153 |
1615 |
Nogales Borrego Fidel |
1981 |
Northern W |
|
25 m |
1:10.00 |
|
154 |
1820 |
Blohm Sune |
1987 |
Pan Idræt. |
|
25 m |
1:10.00 |
|
155 |
1326 |
Johnson David |
1941 |
Colordo Ma |
|
25 m |
1:10.30 |
|
156 |
1621 |
Jassan Ariel |
1981 |
TLV Nemos |
|
25 m |
1:45.00 |
|
157 |
1332 |
Husgafvel Henrik |
1942 |
Stockholm |
|
25 m |
1:50.00 |
|
158 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
159 |
993 |
Frye Neil |
1979 |
San Franci |
|
50 m |
|
|
160 |
1473 |
Naafs Ronald |
1960 |
GSA |
|
50 m |
|
|
161 |
1568 |
Merari Boaz |
1971 |
NEMO TEL A |
|
50 m |
|
|
162 |
1755 |
Mansfield Val |
1956 |
QUAC |
|
50 m |
|
|
163 |
1784 |
Kaufmann Markus |
1978 |
R(h)einspr |
|
50 m |
|
|
164 |
1802 |
Lovel Darcy |
1958 |
Positive S |
|
50 m |
|
|
165 |
1803 |
Standen Colin |
1964 |
Wettones |
|
50 m |
|
|
166 |
1804 |
Bigom Christian |
1987 |
Pan Idræt. |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
34_S
Gren 34, 400m Medley Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1335 |
Chialastri Kate |
1987 |
FINS |
|
25 m |
5:59.59 |
|
2 |
1701 |
Anderova Monika |
1989 |
Alcedo Pra |
|
25 m |
6:00.00 |
|
3 |
1624 |
Warren-shriner Lindsey |
1988 |
DC Aquatic |
|
25 m |
6:04.07 |
|
4 |
973 |
Harris Janet |
1965 |
TNYA |
|
25 m |
6:40.00 |
|
5 |
970 |
Hansen Emma |
1982 |
Team New Y |
|
25 m |
7:00.00 |
|
6 |
1336 |
Bellinger Elizabeth |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
7:00.00 |
|
7 |
1340 |
Hewitt Sara |
1980 |
DCAC |
|
25 m |
7:04.00 |
|
8 |
1702 |
Phillips Rose |
1960 |
Stockholm |
|
25 m |
7:30.00 |
|
9 |
978 |
van Dok Annette |
1968 |
MSV Zeemac |
|
25 m |
7:32.15 |
|
10 |
1114 |
Thirlby Lucille |
1964 |
Out To Swi |
|
25 m |
7:47.42 |
|
11 |
1631 |
Marcon Caroline |
1981 |
frontrunne |
|
25 m |
8:00.00 |
|
12 |
1868 |
Pouliart Nicole |
1969 |
Active Com |
|
50 m |
8:15.00 |
|
13 |
1343 |
Vlecken Silke |
1960 |
Isarhechte |
|
25 m |
10:00.00 |
|
14 |
972 |
Jiang Jess |
1986 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
15 |
1334 |
Adams Cassandra |
1982 |
TNYA |
|
50 m |
|
|
16 |
1419 |
Strong Kate |
1965 |
H2O |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
35_S
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1462 |
Genet David |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
4:43.99 |
|
2 |
1642 |
Spires David |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
5:14.00 |
|
3 |
1357 |
Hermanet Rj |
1970 |
Team New Y |
|
25 m |
5:16.60 |
|
4 |
1149 |
Hovey David |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
5:20.00 |
|
5 |
1717 |
Smith David |
1987 |
Team Color |
|
25 m |
5:20.00 |
|
6 |
1363 |
Garcia Oscar |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
5:27.52 |
|
7 |
1148 |
de Oliveira Jean Paul |
1970 |
Paris Aqua |
|
25 m |
5:30.00 |
|
8 |
1373 |
Jeanneret Hervé |
1983 |
Gay Sport |
|
25 m |
5:30.00 |
|
9 |
1456 |
Hildebrand David |
1981 |
Team New Y |
|
50 m |
5:30.00 |
|
10 |
1643 |
Nussbaumer André |
1971 |
Gay Sport |
|
25 m |
5:30.00 |
|
11 |
1005 |
Tennebø Kristian |
1975 |
Lambertset |
|
25 m |
5:30.05 |
|
12 |
1021 |
Ferris Michael |
1977 |
Team New Y |
|
25 m |
5:45.00 |
|
13 |
1165 |
Rentsch Cristian |
1963 |
Gay Sport |
|
25 m |
5:45.00 |
|
14 |
1360 |
Schassberger Michael |
1972 |
SG Stuttga |
|
25 m |
5:45.00 |
|
15 |
1183 |
Bricker Jason |
1978 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
5:45.23 |
|
16 |
1158 |
Testagrossa Jean Alexandre |
1971 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
5:48.00 |
|
17 |
1361 |
Mohr Christoph |
1973 |
H2O Geneva |
|
25 m |
5:50.00 |
|
18 |
1668 |
Mair Matthew |
1966 |
WH2O |
|
25 m |
5:59.43 |
|
19 |
1180 |
Borgstedt Marc |
1980 |
SC JANUS C |
|
25 m |
6:00.00 |
|
20 |
1188 |
Forrest David |
1961 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:00.00 |
|
21 |
1192 |
Czander Eric |
1965 |
DCAC |
|
25 m |
6:00.00 |
|
22 |
1411 |
Rotaeche Mikel |
1969 |
Downtown S |
|
25 m |
6:00.00 |
|
23 |
1651 |
Powers Richard |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
6:00.00 |
|
24 |
1670 |
Gifford Ben |
1964 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:00.00 |
|
25 |
1387 |
Suarez Diego |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
6:08.00 |
|
26 |
1386 |
Given Michael |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
6:09.05 |
|
27 |
1193 |
Centella Rodriguez Jose Luis |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:10.00 |
|
28 |
1032 |
Smedinghoff Sam |
1984 |
DC Aquatic |
|
25 m |
6:12.87 |
|
29 |
1506 |
Anzuinelli Giulio |
1968 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
6:15.00 |
|
30 |
1704 |
Krüger Michel |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
6:15.00 |
|
31 |
1379 |
Cheung Casey |
1973 |
San Franci |
|
25 m |
6:16.00 |
|
32 |
1507 |
Connors Dana |
1980 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
6:21.00 |
|
33 |
1209 |
Harden Jimmy |
1963 |
san diego |
|
25 m |
6:27.10 |
|
34 |
1399 |
Casado Osuna Carlos |
1978 |
GMADRIDSPO |
|
25 m |
6:30.00 |
|
35 |
1055 |
Collins Philip |
1962 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:40.00 |
|
36 |
1397 |
Abalhadj Kaddouri Mohamed |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
6:40.00 |
|
37 |
1664 |
Dehouck Bertrand |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
6:40.00 |
|
38 |
1405 |
Young Julius |
1946 |
united sta |
|
25 m |
6:44.00 |
|
39 |
1403 |
Chamberlain Randall |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
6:47.06 |
|
40 |
1404 |
Molecz Paul |
1957 |
|
|
25 m |
6:50.00 |
|
41 |
1252 |
Mooij Gert |
1958 |
Nat Utrech |
|
25 m |
6:55.00 |
|
42 |
1400 |
Traus Marius |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
6:59.00 |
|
43 |
1080 |
Wilson Donald |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
7:00.00 |
|
44 |
1248 |
Kim David |
1975 |
San Franci |
|
25 m |
7:01.34 |
|
45 |
1279 |
Napoli John |
1970 |
TNYA |
|
25 m |
7:17.10 |
|
46 |
1271 |
Apanaev Murat |
1978 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
7:27.57 |
|
47 |
1256 |
Hanou Rob |
1943 |
PSV - Eind |
|
25 m |
7:35.00 |
|
48 |
1074 |
Nash Dawson |
1953 |
District o |
|
25 m |
7:45.00 |
|
49 |
1736 |
Ceci Louis |
1950 |
San Franci |
|
25 m |
7:49.77 |
|
50 |
1267 |
Myers Charles |
1953 |
West Holly |
|
25 m |
7:50.00 |
|
51 |
1223 |
van Walt van Praag Marcel |
1975 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
8:00.00 |
|
52 |
1698 |
Kuehl Martin |
1964 |
SLSV Start |
|
25 m |
8:00.00 |
|
53 |
1751 |
Casazza Fabrizio |
1978 |
Lodnon Orc |
|
25 m |
8:00.00 |
|
54 |
1415 |
Chevalier Hugues |
1964 |
H2O Geneva |
|
25 m |
8:30.00 |
|
55 |
1418 |
Bortman Henry |
1950 |
USF Master |
|
25 m |
9:30.00 |
|
56 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
57 |
994 |
Quinn Brent |
1983 |
DCAC |
|
50 m |
|
|
58 |
1136 |
Ballano Israel |
1984 |
C.D. HALEG |
|
50 m |
|
|
59 |
1692 |
Ruusunen Mika |
1970 |
Helsingfor |
|
50 m |
|
|
60 |
1694 |
Simbana Escobar David Napoleon |
1990 |
Paris Aqua |
|
50 m |
|
|
61 |
1703 |
Mccabe Dermuid |
1994 |
Queensland |
|
50 m |
|
|
62 |
1781 |
Paul Daniel |
1982 |
London Orc |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
37_S
Gren 37, 200m Freestyle Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1338 |
Wagner Senata |
1988 |
Gay Sport |
|
25 m |
2:22.35 |
|
2 |
1422 |
Leclair Dale |
1969 |
Team Flori |
|
25 m |
2:27.11 |
|
3 |
1624 |
Warren-shriner Lindsey |
1988 |
DC Aquatic |
|
25 m |
2:27.71 |
|
4 |
1625 |
Watkins Elizabeth |
1965 |
USMS (Oreg |
|
25 m |
2:31.76 |
|
5 |
1720 |
Lockhoff Karin |
1975 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:35.00 |
|
6 |
1721 |
Voigtsberger Regina |
1964 |
PHILADELPH |
|
25 m |
2:35.00 |
|
7 |
1626 |
Woodburn Andrea |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
2:38.00 |
|
8 |
1098 |
de Nijs Claudia |
1978 |
Homo zwemv |
|
25 m |
2:40.00 |
|
9 |
1424 |
Lincoln Molly |
1989 |
DCAC |
|
25 m |
2:40.05 |
|
10 |
1108 |
Possanza Amelia |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
2:42.17 |
|
11 |
967 |
Eckler Amanda |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
2:43.47 |
|
12 |
982 |
Hermann Manuela |
1978 |
Waermer Br |
|
25 m |
2:45.00 |
|
13 |
1425 |
Kootstra Ageeth |
1966 |
Zwemgoud |
|
25 m |
2:50.00 |
|
14 |
1628 |
Meyer-baudeck Astrid |
1968 |
Artemis / |
|
25 m |
2:54.00 |
|
15 |
1435 |
Stephens Judith |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
2:55.00 |
|
16 |
1429 |
van Dodeweerd Katja |
1983 |
Nat. Utrec |
|
25 m |
2:57.00 |
|
17 |
979 |
Carrera Patrizia |
1973 |
Gaysport Z |
|
25 m |
2:58.00 |
|
18 |
1434 |
Murakowska Gosia |
1984 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:58.00 |
|
19 |
1105 |
Marzullo Jennifer |
1976 |
Fins Aquat |
|
25 m |
3:00.00 |
|
20 |
1629 |
Chong Emily |
1981 |
Glamourhea |
|
25 m |
3:00.00 |
|
21 |
986 |
Archirel Nathalie |
1978 |
Frontrunne |
|
25 m |
3:05.00 |
|
22 |
1724 |
Gebert Agathe |
1968 |
SC Janus |
|
25 m |
3:09.00 |
|
23 |
1436 |
Kunz Manuela |
1984 |
Gaysport Z |
|
25 m |
3:10.00 |
|
24 |
1437 |
Stamer Kirsten |
1961 |
SC Janus K |
|
25 m |
3:12.00 |
|
25 |
1112 |
Schwarzer Ulrike |
1982 |
Gaysport Z |
|
25 m |
3:14.85 |
|
26 |
1433 |
Bassac Brigitte |
1958 |
cnpe |
|
25 m |
3:15.00 |
|
27 |
1438 |
Shu Pauline |
1973 |
TNYA |
|
25 m |
3:15.00 |
|
28 |
1725 |
Volkstedt Ilse |
1963 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
3:15.00 |
|
29 |
1110 |
Raschle Martina |
1980 |
Gay Sport |
|
25 m |
3:20.00 |
|
30 |
1441 |
Brown Elizabeth |
1976 |
Tampa Bay |
|
25 m |
3:21.05 |
|
31 |
1109 |
Turnbull-brown Elisabeth |
1972 |
Team New Y |
|
25 m |
3:30.00 |
|
32 |
1342 |
Nielsen Dorthe |
1975 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:30.00 |
|
33 |
1439 |
Sangel Sabine |
1969 |
Düsseldorf |
|
25 m |
3:30.00 |
|
34 |
1702 |
Phillips Rose |
1960 |
Stockholm |
|
25 m |
3:30.00 |
|
35 |
1341 |
Gastreich-Rohr Steffi |
1966 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
3:40.00 |
|
36 |
987 |
Jacobus Anne |
1950 |
Long Beach |
|
25 m |
3:52.00 |
|
37 |
1444 |
Menes Rebecca |
1961 |
District o |
|
25 m |
3:52.54 |
|
38 |
1445 |
Reichkendler Gabriela |
1963 |
SC Diana |
|
25 m |
3:55.00 |
|
39 |
1442 |
van der Horst Vera |
1955 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
4:00.00 |
|
40 |
1446 |
Vliegen Marjan |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
4:00.00 |
|
41 |
1726 |
van der Woerd Catharina |
1974 |
Isarhechte |
|
25 m |
4:00.00 |
|
42 |
1119 |
Reith Krisztina |
1965 |
Isarhechte |
|
25 m |
4:12.30 |
|
43 |
1123 |
Jacquesson Marie-Claude |
1962 |
Paris Aqua |
|
25 m |
4:50.00 |
|
44 |
1419 |
Strong Kate |
1965 |
H2O |
|
50 m |
|
|
45 |
1420 |
Hofmann Elke |
1972 |
FINS Phila |
|
50 m |
|
|
46 |
1421 |
Kirsch Melinda |
1980 |
Frontrunne |
|
50 m |
|
|
47 |
1719 |
Waberzeck Vera |
1964 |
|
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
38_S
Gren 38, 200m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1461 |
Clausen Jens |
1979 |
Pan Idraet |
|
25 m |
1:30.00 |
|
2 |
1166 |
Langridge James |
1985 |
Out to Swi |
|
25 m |
1:42.00 |
|
3 |
1462 |
Genet David |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:57.00 |
|
4 |
1145 |
Scott William |
1991 |
TNYA |
|
25 m |
1:57.03 |
|
5 |
1350 |
Thomson Neal |
1991 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:59.20 |
|
6 |
1463 |
Rothenbaum Isaac |
1989 |
Team New Y |
|
25 m |
2:00.00 |
|
7 |
1349 |
Chesson Win |
1983 |
TNYA |
|
25 m |
2:02.96 |
|
8 |
1467 |
Haglund Anders |
1961 |
Simklubben |
|
25 m |
2:07.00 |
|
9 |
999 |
Junefelt Linus |
1992 |
Jönköpings |
|
25 m |
2:07.84 |
|
10 |
998 |
Barrett Patrick |
1981 |
District o |
|
25 m |
2:08.00 |
|
11 |
1147 |
Opaszowski Dominic |
1978 |
Düsseldorf |
|
50 m |
2:08.00 |
|
12 |
1674 |
Goldsbrough Alex |
1980 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:08.00 |
|
13 |
1161 |
Godefroy Tom |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:09.00 |
|
14 |
1488 |
Quincy Paul |
1991 |
DCAC |
|
25 m |
2:09.14 |
|
15 |
1070 |
Figueiredo Paulo |
1946 |
West Holly |
|
25 m |
2:10.00 |
|
16 |
1352 |
Sendecky Mark |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
2:10.00 |
|
17 |
1694 |
Simbana Escobar David Napoleon |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:10.00 |
|
18 |
1464 |
Mahoney Dan |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
2:11.52 |
|
19 |
1353 |
Andersen Dag Audun |
1974 |
Lambertset |
|
25 m |
2:12.00 |
|
20 |
1468 |
Keemers Michel |
1969 |
Vorspiel S |
|
25 m |
2:12.12 |
|
21 |
1481 |
Hochstrasser James |
1984 |
QUAC (Quee |
|
25 m |
2:12.12 |
|
22 |
1007 |
Lindgren Claes |
1978 |
Stockholm |
|
25 m |
2:12.21 |
|
23 |
1387 |
Suarez Diego |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
2:14.00 |
|
24 |
1489 |
Fitzgerald Sean |
1963 |
FGG |
|
25 m |
2:14.00 |
|
25 |
1378 |
Murphy Aaron |
1963 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:15.00 |
|
26 |
1456 |
Hildebrand David |
1981 |
Team New Y |
|
50 m |
2:15.00 |
|
27 |
1647 |
Daporta-Mendez David |
1977 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:15.00 |
|
28 |
1728 |
Frei Adrian |
1967 |
Gay Sport |
|
25 m |
2:15.00 |
|
29 |
1644 |
Moothart Alex |
1990 |
West Holly |
|
25 m |
2:15.11 |
|
30 |
1493 |
Jeter Robert |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
2:15.76 |
|
31 |
1716 |
Solarte Kevin |
1986 |
USS Master |
|
25 m |
2:18.00 |
|
32 |
1013 |
Malcolm Jamie |
1974 |
TNYA |
|
25 m |
2:18.16 |
|
33 |
1068 |
Leclair David |
1967 |
Team Flori |
|
25 m |
2:18.19 |
|
34 |
1368 |
di Lorenzo Gaetano |
1962 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
2:19.42 |
|
35 |
1028 |
Jekkel Balázs |
1982 |
Atlasz Spo |
|
25 m |
2:19.50 |
|
36 |
1490 |
Olsen Jonathan |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
2:19.88 |
|
37 |
1011 |
Williams Rhys |
1973 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:20.00 |
|
38 |
1371 |
Cobb Evan |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
2:20.00 |
|
39 |
1375 |
Moret Guido |
1985 |
Ketelbinki |
|
25 m |
2:20.00 |
|
40 |
1485 |
Hayes Lawrence |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
2:20.00 |
|
41 |
1497 |
Kenny Adam |
1990 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:20.00 |
|
42 |
1648 |
Sturlaugsson Tomas |
1981 |
Styrmir. S |
|
25 m |
2:20.00 |
|
43 |
1477 |
Mongey Vivian |
1960 |
Aer Lingus |
|
25 m |
2:20.27 |
|
44 |
1176 |
Webb Kodie |
1978 |
Glamourhea |
|
25 m |
2:20.43 |
|
45 |
1159 |
Grondel Jerry |
1972 |
PLONS |
|
25 m |
2:20.47 |
|
46 |
1362 |
Dever Frederick |
1965 |
District o |
|
25 m |
2:20.85 |
|
47 |
1470 |
Roelofs Joost |
1976 |
Upstream A |
|
25 m |
2:21.15 |
|
48 |
1480 |
Mcrae Audie |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
2:22.00 |
|
49 |
1706 |
Cruells I Pagès Pere |
1964 |
Club Espor |
|
25 m |
2:22.22 |
|
50 |
1377 |
Lainen Timo |
1967 |
Stockholm |
|
25 m |
2:22.31 |
|
51 |
1185 |
Brunt Garth |
1966 |
Making Wav |
|
25 m |
2:22.88 |
|
52 |
1029 |
Steinmetz Markus |
1987 |
Düsseldorf |
|
25 m |
2:24.00 |
|
53 |
1487 |
Caicedo Juan |
1971 |
"H2O Genev |
|
25 m |
2:24.35 |
|
54 |
1022 |
Thompson James |
1983 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:25.00 |
|
55 |
1393 |
Wilson Grant |
1966 |
DSST San D |
|
25 m |
2:25.00 |
|
56 |
1483 |
Calhoun Jay |
1959 |
DCAC. dist |
|
25 m |
2:25.00 |
|
57 |
1491 |
Fichman Jonathan |
1986 |
Vorspiel S |
|
25 m |
2:25.00 |
|
58 |
1651 |
Powers Richard |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
2:25.00 |
|
59 |
1376 |
Hooper Stephen |
1984 |
TNYA |
|
25 m |
2:26.44 |
|
60 |
1729 |
Decanter Matthias |
1977 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:27.00 |
|
61 |
1668 |
Mair Matthew |
1966 |
WH2O |
|
25 m |
2:27.45 |
|
62 |
1052 |
Bray Tristan |
1985 |
Wett Ones |
|
25 m |
2:28.00 |
|
63 |
1204 |
Fabre Jean |
1986 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:29.00 |
|
64 |
1506 |
Anzuinelli Giulio |
1968 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
2:29.00 |
|
65 |
1026 |
Belt Michel |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:29.20 |
|
66 |
1234 |
Stansberry Mike |
1978 |
Making Wav |
|
25 m |
2:30.00 |
|
67 |
1519 |
Ladiszlai Gabor Mark |
1978 |
Atlasz - B |
|
25 m |
2:30.00 |
|
68 |
1531 |
O´brien David |
1956 |
USMS / NEM |
|
25 m |
2:30.00 |
|
69 |
1730 |
Crowe John |
1978 |
IGLA. DCAC |
|
25 m |
2:30.00 |
|
70 |
1044 |
Doyle Michael |
1959 |
ASV Wien |
|
25 m |
2:30.02 |
|
71 |
1499 |
Prince Daniel |
1966 |
Team New Y |
|
25 m |
2:30.30 |
|
72 |
1527 |
Livingstone Mark |
1982 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:31.00 |
|
73 |
1507 |
Connors Dana |
1980 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
2:32.06 |
|
74 |
1479 |
Dorfzaun Josh |
1972 |
TPIT. USMS |
|
25 m |
2:33.00 |
|
75 |
1537 |
Broker Buck |
1956 |
Vorspiel S |
|
25 m |
2:33.50 |
|
76 |
1048 |
Masurel Evertjan |
1956 |
HHZV Plons |
|
25 m |
2:33.54 |
|
77 |
1027 |
Bolopion Ulysse |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:35.00 |
|
78 |
1066 |
Rödiger Mark |
1985 |
Halegatos |
|
25 m |
2:35.00 |
|
79 |
1155 |
Horsford Jonathan |
1972 |
District o |
|
25 m |
2:35.00 |
|
80 |
1227 |
Lafaye Vincent |
1985 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:35.00 |
|
81 |
1402 |
Griffiths Ken |
1969 |
DSST. San |
|
25 m |
2:35.00 |
|
82 |
1505 |
Moreau Vincent |
1975 |
cercle du |
|
25 m |
2:35.00 |
|
83 |
1656 |
Gonzalez George |
1970 |
Orca Swim |
|
25 m |
2:36.30 |
|
84 |
1649 |
Zrucky Dean |
1972 |
Long Beach |
|
25 m |
2:38.04 |
|
85 |
1215 |
Walley David |
1965 |
Team Flori |
|
25 m |
2:38.17 |
|
86 |
1535 |
Hills Stuart |
1966 |
San Franci |
|
25 m |
2:38.38 |
|
87 |
1232 |
Poste Rob |
1966 |
KC Wave |
|
25 m |
2:38.70 |
|
88 |
1731 |
Kas Mark |
1961 |
HHZV Plons |
|
25 m |
2:39.59 |
|
89 |
1191 |
Shields Justin |
1984 |
Making Wav |
|
25 m |
2:40.00 |
|
90 |
1394 |
Suzuki Kozo |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
2:40.00 |
|
91 |
1510 |
Wagner Karl |
1966 |
USMS. DCAC |
|
25 m |
2:40.00 |
|
92 |
1543 |
Anglesio Fabien |
1971 |
les dauphi |
|
25 m |
2:40.00 |
|
93 |
1665 |
Williams Charles |
1959 |
GLAMOURHEA |
|
25 m |
2:40.00 |
|
94 |
1732 |
Schmid Andreas |
1973 |
Isarhechte |
|
25 m |
2:40.00 |
|
95 |
1756 |
Virgin Garth |
1965 |
Swiss Swim |
|
50 m |
2:40.00 |
|
96 |
1051 |
Vogel Christian |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
2:45.00 |
|
97 |
1236 |
Halperin Ernst |
1964 |
San Franci |
|
25 m |
2:45.00 |
|
98 |
1273 |
Gierveld Henk |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
2:45.00 |
|
99 |
1381 |
Chandeclair Arnaud |
1981 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:45.00 |
|
100 |
1401 |
Massinen Juho |
1960 |
HSS |
|
25 m |
2:45.00 |
|
101 |
1512 |
Franz Craig |
1953 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
2:45.00 |
|
102 |
1540 |
Porzer David |
1974 |
SLS Leineb |
|
25 m |
2:45.00 |
|
103 |
1667 |
Honders Michel |
1969 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
2:45.00 |
|
104 |
1705 |
Lozano Hector Javier |
1965 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
2:45.00 |
|
105 |
1733 |
Bellotti Toma |
1979 |
Stockholm |
|
25 m |
2:45.00 |
|
106 |
1734 |
Henrik Petersen Morten Henrik |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
2:47.00 |
|
107 |
1545 |
Brown Terrell |
1953 |
Minnesota |
|
25 m |
2:48.55 |
|
108 |
1558 |
Begg Andrew |
1975 |
Nat Utrech |
|
25 m |
2:49.59 |
|
109 |
1544 |
Kobe Carsten |
1973 |
SC JANUS C |
|
25 m |
2:50.00 |
|
110 |
1549 |
Zandee Robert |
1977 |
Ketelbinki |
|
25 m |
2:50.00 |
|
111 |
1553 |
Kim Yong Ih |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
2:50.00 |
|
112 |
1571 |
Winnerlöv Jonas |
1964 |
Stockholm |
|
25 m |
2:50.00 |
|
113 |
1658 |
Stone Jason |
1975 |
Orca Swim |
|
50 m |
2:50.00 |
|
114 |
1735 |
Wieleman Rob |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
2:51.00 |
|
115 |
1560 |
Kuan Bing-hua |
1970 |
Northern W |
|
25 m |
2:53.29 |
|
116 |
1412 |
Ortega Rodriguez Miguel |
1981 |
Vorspiel S |
|
25 m |
2:53.31 |
|
117 |
1136 |
Ballano Israel |
1984 |
C.D. HALEG |
|
25 m |
2:55.00 |
|
118 |
1550 |
Garcia Apolinar |
1968 |
DSC Toront |
|
25 m |
2:55.00 |
|
119 |
1552 |
Strathdene Mark |
1976 |
Out to Swi |
|
25 m |
2:55.00 |
|
120 |
1698 |
Kuehl Martin |
1964 |
SLSV Start |
|
25 m |
2:55.00 |
|
121 |
1736 |
Ceci Louis |
1950 |
San Franci |
|
25 m |
2:55.30 |
|
122 |
1557 |
Woodburn Scott |
1943 |
Team Flori |
|
25 m |
2:56.00 |
|
123 |
1254 |
Horn Ruediger |
1975 |
Vorspiel S |
|
25 m |
2:56.92 |
|
124 |
1737 |
Dahl Jørgen |
1966 |
Copenhagen |
|
25 m |
2:58.00 |
|
125 |
1224 |
Bazeley Matthew |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:00.00 |
|
126 |
1276 |
Migette Olivier |
1978 |
Paris Asua |
|
25 m |
3:00.00 |
|
127 |
1278 |
Persson Andreas |
1972 |
Frontrunne |
|
25 m |
3:00.00 |
|
128 |
1295 |
Doster Steve |
1970 |
DSST San D |
|
25 m |
3:00.00 |
|
129 |
1305 |
Briand Nguyen |
1982 |
Front Runn |
|
25 m |
3:00.00 |
|
130 |
1569 |
Bell Alastair |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:00.00 |
|
131 |
1581 |
Gelinne Thomas |
1957 |
Team New Y |
|
25 m |
3:00.00 |
|
132 |
1738 |
Lowell Vincent |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
3:00.00 |
|
133 |
1257 |
Jolly Robert |
1947 |
Paris Aqua |
|
25 m |
3:02.00 |
|
134 |
1416 |
Wiener Neal |
1944 |
West Holly |
|
25 m |
3:03.09 |
|
135 |
1206 |
Baekelandt Koen |
1980 |
C.D. Haleg |
|
25 m |
3:04.78 |
|
136 |
1270 |
Webster Michael |
1948 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:05.00 |
|
137 |
1541 |
Reisinger Jürgen |
1977 |
Kraulquapp |
|
25 m |
3:05.00 |
|
138 |
1575 |
de Keizer Leonardus |
1956 |
PLONS |
|
25 m |
3:07.43 |
|
139 |
1260 |
Vrdoljak Boris |
1969 |
qSPORT |
|
25 m |
3:09.94 |
|
140 |
1664 |
Dehouck Bertrand |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
3:10.00 |
|
141 |
1711 |
D'hondt Jean-louis |
1959 |
Bgs |
|
25 m |
3:10.00 |
|
142 |
1576 |
Collins Mark |
1971 |
Glamourhea |
|
25 m |
3:12.19 |
|
143 |
1739 |
Bowsher Robert |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
3:13.12 |
|
144 |
1601 |
Rosemarin Daniel |
1955 |
TNYA |
|
25 m |
3:15.00 |
|
145 |
1740 |
Bahamon Luis Eduardo |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
3:15.00 |
|
146 |
1593 |
Bouche David |
1981 |
Paris Aqua |
|
25 m |
3:17.00 |
|
147 |
1053 |
Burt Chris |
1955 |
Team Flori |
|
25 m |
3:20.00 |
|
148 |
1297 |
Hufschmid Stephan Jón |
1969 |
Styrmir Sp |
|
25 m |
3:20.00 |
|
149 |
1606 |
Pereira Joao |
1960 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
3:20.00 |
|
150 |
1579 |
Barillas-Mcentee Ian |
1989 |
Ketelbinki |
|
25 m |
3:21.00 |
|
151 |
1289 |
Wintemute Robert |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:23.52 |
|
152 |
1072 |
Mietzner Brun |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
3:23.60 |
|
153 |
1079 |
Randerson Simon |
1957 |
Positive S |
|
25 m |
3:26.08 |
|
154 |
1574 |
Dively Michael |
1938 |
Team Flori |
|
25 m |
3:26.21 |
|
155 |
1741 |
White Alan |
1971 |
LANES |
|
25 m |
3:30.00 |
|
156 |
1605 |
Villegas Ruben |
1963 |
san diego |
|
25 m |
3:38.14 |
|
157 |
1325 |
Osmond Scott |
1967 |
Long Beach |
|
25 m |
3:40.00 |
|
158 |
1620 |
Ingistov Nikolai |
1975 |
West Holly |
|
25 m |
3:40.00 |
|
159 |
1085 |
Hansen Stanley |
1947 |
TNYA |
|
25 m |
3:45.00 |
|
160 |
1089 |
Parnes Barton |
1956 |
Long Beach |
|
25 m |
3:48.00 |
|
161 |
1683 |
Degenaar Rudolf |
1939 |
PSV Master |
|
25 m |
3:50.00 |
|
162 |
1742 |
Landberg Reed |
1969 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:50.00 |
|
163 |
1677 |
Rantzau Christian |
1960 |
Glamourhea |
|
25 m |
3:55.00 |
|
164 |
1330 |
Donovan William |
1943 |
West Holly |
|
25 m |
4:00.00 |
|
165 |
1613 |
Tu Ryan |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
4:00.00 |
|
166 |
1609 |
Howard Daniel |
1954 |
Different |
|
25 m |
4:05.00 |
|
167 |
1309 |
Kaiser Thomas |
1968 |
Isarhechte |
|
25 m |
4:10.00 |
|
168 |
1612 |
Derbyshire Donald |
1958 |
Long Beach |
|
25 m |
4:13.00 |
|
169 |
1615 |
Nogales Borrego Fidel |
1981 |
Northern W |
|
25 m |
4:20.00 |
|
170 |
1619 |
Foraker Ian |
1963 |
Tsunami Sa |
|
25 m |
4:50.00 |
|
171 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
172 |
996 |
Muehleman Kevin |
1993 |
District o |
|
50 m |
|
|
173 |
1014 |
Jeong Young |
1992 |
Atlanta Ra |
|
50 m |
|
|
174 |
1049 |
Fuhriman Sterling |
1975 |
QUAC |
|
50 m |
|
|
175 |
1125 |
Vugts Hans |
1957 |
Upstream A |
|
50 m |
|
|
176 |
1262 |
Thorbjörnsson Hjörtur |
1979 |
Styrmir |
|
25 m |
|
|
177 |
1345 |
Johnson Edward |
1950 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
178 |
1455 |
Cronin James |
1978 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
179 |
1457 |
Mota Porta Francisco |
1982 |
Halegatos |
|
50 m |
|
|
180 |
1459 |
Mccullar Dan |
1994 |
San Diego |
|
50 m |
|
|
181 |
1460 |
Bransz Paul |
1979 |
Upstream A |
|
50 m |
|
|
182 |
1727 |
Gjorgjievski Jordan |
1981 |
none |
|
50 m |
|
|
183 |
2058 |
Tanko Jure |
1986 |
Bgs |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
39_S
Gren 39, 200m Freestyle Other |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
722 |
Reichert Moritz |
1991 |
Rosa Panth |
|
25 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
31 July 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
10:06 |
|
41_S
Gren 41, 4X50m Medley Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1946 |
Team Florida 162 |
162 |
Team Flori |
|
50 m |
1:56.91 |
|
2 |
2038 |
PA - 1 160 |
160 |
Paris Aqua |
|
50 m |
2:01.00 |
|
3 |
2041 |
PA - 2 117 |
117 |
Paris Aqua |
|
50 m |
2:04.00 |
|
4 |
1885 |
Team Oslo |
155 |
Lambertset |
|
50 m |
2:05.72 |
|
5 |
2030 |
PA - 4 126 |
126 |
Paris Aqua |
|
50 m |
2:06.00 |
|
6 |
1974 |
HHVZ PLONS 1 |
162 |
HHZV Plons |
|
50 m |
2:08.00 |
|
7 |
2064 |
BGS 125 |
125 |
Bgs |
|
50 m |
2:10.00 |
|
8 |
2035 |
PA - 3 142 |
142 |
Paris Aqua |
|
50 m |
2:12.00 |
|
9 |
1886 |
Team Stuttgart |
182 |
Stuttgart |
|
50 m |
2:13.00 |
|
10 |
2042 |
PA - 5 151 |
151 |
Paris Aqua |
|
50 m |
2:17.00 |
|
11 |
1971 |
Art B 200 |
200 |
Atlanta Ra |
|
50 m |
2:18.00 |
|
12 |
1879 |
Copenhagen Mermates |
115 |
Copenhagen |
|
50 m |
2:20.00 |
|
13 |
1890 |
TLV Nemos 1 162 |
162 |
TLV Nemos |
|
50 m |
2:20.00 |
|
14 |
1968 |
ART A 120 |
120 |
Atlanta Ra |
|
50 m |
2:20.00 |
|
15 |
1891 |
FVV 120 |
138 |
FVV |
|
50 m |
2:21.12 |
|
16 |
2037 |
PA - 6 148 |
148 |
Paris Aqua |
|
50 m |
2:22.00 |
|
17 |
1980 |
HHZV Plons 5 |
224 |
HHZV Plons |
|
50 m |
2:29.00 |
|
18 |
2051 |
San Diego Swim Master 172 |
172 |
San Diego |
|
50 m |
2:35.00 |
|
19 |
2039 |
PA - 7 152 |
152 |
Paris Aqua |
|
50 m |
2:36.00 |
|
20 |
2052 |
San Diego Swim Master 201 |
201 |
San Diego |
|
50 m |
2:40.00 |
|
21 |
1947 |
Team Florida 246 |
246 |
Team Flori |
|
50 m |
2:44.15 |
|
22 |
2047 |
Upstream 1 240 |
240 |
Upstream |
|
50 m |
2:45.00 |
|
23 |
1973 |
LISBOA Poolboys 178 |
178 |
Lisboa Poo |
|
50 m |
3:00.00 |
|
24 |
2063 |
GSA1 177 |
177 |
GAY SWIM |
|
50 m |
3:00.00 |
|
25 |
2040 |
PA - 8 135 |
135 |
Paris Aqua |
|
50 m |
3:08.00 |
|
26 |
1955 |
Glamourhead Sharks 254 |
254 |
Glamourhea |
|
50 m |
3:10.00 |
|
27 |
1981 |
Grunions B 207 |
207 |
Long Beach |
|
50 m |
3:15.00 |
|
28 |
2050 |
San Diego Swim Masters |
215 |
San Diego |
|
50 m |
3:20.00 |
|
29 |
2061 |
TLV Nemos 2 158 |
158 |
TLV Nemos |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
42_S
Gren 42, 4X50m Medley Other |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2033 |
PA - 1 210 |
210 |
Paris Aqua |
|
50 m |
3:13.00 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
43_S
Gren 43, 1500m Freestyle Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1337 |
Estrada Kris |
1983 |
San Franci |
|
25 m |
18:30.00 |
|
2 |
1624 |
Warren-shriner Lindsey |
1988 |
DC Aquatic |
|
25 m |
20:49.84 |
|
3 |
969 |
Davis Alex |
1981 |
Out To Swi |
|
25 m |
21:00.00 |
|
4 |
1625 |
Watkins Elizabeth |
1965 |
USMS (Oreg |
|
25 m |
21:00.31 |
|
5 |
1626 |
Woodburn Andrea |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
22:02.00 |
|
6 |
965 |
Borgeson Hannah |
1972 |
Team New Y |
|
25 m |
22:30.00 |
|
7 |
1627 |
Wijnhof Marlien |
1961 |
Nat Utrech |
|
25 m |
23:23.01 |
|
8 |
1628 |
Meyer-baudeck Astrid |
1968 |
Artemis / |
|
25 m |
23:29.90 |
|
9 |
1430 |
Fritz Britta |
1971 |
SC Janus K |
|
25 m |
23:50.00 |
|
10 |
1629 |
Chong Emily |
1981 |
Glamourhea |
|
25 m |
25:00.00 |
|
11 |
1630 |
Bakhtina Helena |
1982 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
25:00.00 |
|
12 |
1428 |
Treacher Geraldine |
1979 |
Out To Swi |
|
25 m |
26:00.00 |
|
13 |
1432 |
Gibson Alex |
1979 |
Out To Swi |
|
25 m |
26:00.00 |
|
14 |
1631 |
Marcon Caroline |
1981 |
frontrunne |
|
25 m |
26:00.00 |
|
15 |
1632 |
Kars Eveline |
1968 |
Ketelbinki |
|
25 m |
26:20.00 |
|
16 |
1633 |
Bar Stav Liat |
1987 |
TLV Nemos |
|
25 m |
26:38.00 |
|
17 |
1634 |
Poole Olivia |
1983 |
London Fro |
|
25 m |
28:00.00 |
|
18 |
1868 |
Pouliart Nicole |
1969 |
Active Com |
|
50 m |
28:00.00 |
|
19 |
977 |
Murphy Sinead |
1984 |
Northern W |
|
25 m |
29:00.00 |
|
20 |
1343 |
Vlecken Silke |
1960 |
Isarhechte |
|
25 m |
29:35.00 |
|
21 |
1115 |
Uhse Karin |
1959 |
FVV |
|
25 m |
29:55.00 |
|
22 |
1635 |
Tobin Lara |
1986 |
Front Runn |
|
25 m |
30:00.00 |
|
23 |
1636 |
Min Nan |
1965 |
TNYA |
|
25 m |
31:36.00 |
|
24 |
1623 |
Townsend Sarah |
1965 |
FSGL |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
44_S
Gren 44, 1500m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1641 |
Frampton Andrew |
1986 |
DC Aquatic |
|
25 m |
16:30.00 |
|
2 |
1463 |
Rothenbaum Isaac |
1989 |
Team New Y |
|
25 m |
18:00.00 |
|
3 |
1642 |
Spires David |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
18:15.00 |
|
4 |
1481 |
Hochstrasser James |
1984 |
QUAC (Quee |
|
25 m |
18:24.96 |
|
5 |
1011 |
Williams Rhys |
1973 |
Out To Swi |
|
25 m |
19:00.00 |
|
6 |
1643 |
Nussbaumer André |
1971 |
Gay Sport |
|
25 m |
19:00.00 |
|
7 |
1645 |
Notenbomer Jan Gert |
1966 |
Upstream A |
|
25 m |
19:30.00 |
|
8 |
1646 |
Splittgerber Gunnar |
1972 |
BSC Robben |
|
25 m |
19:39.01 |
|
9 |
1355 |
Bjørnstad Tor Gunnar |
1984 |
Lambertset |
|
25 m |
19:45.00 |
|
10 |
1647 |
Daporta-Mendez David |
1977 |
Out To Swi |
|
25 m |
19:45.00 |
|
11 |
1043 |
Korey Bill |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
19:52.06 |
|
12 |
1483 |
Calhoun Jay |
1959 |
DCAC. dist |
|
25 m |
20:00.00 |
|
13 |
1648 |
Sturlaugsson Tomas |
1981 |
Styrmir. S |
|
25 m |
20:00.00 |
|
14 |
1650 |
Cardoso Álvaro |
1984 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
20:05.00 |
|
15 |
1190 |
Mathieu Paganini |
1982 |
MUST |
|
25 m |
20:30.00 |
|
16 |
1374 |
Kannegieser Robert |
1957 |
PHILADELPH |
|
25 m |
20:45.00 |
|
17 |
1208 |
Larson Mark |
1963 |
TNYA Team |
|
25 m |
20:45.22 |
|
18 |
1652 |
Miller Jeffrey |
1977 |
Stockholm |
|
25 m |
20:45.88 |
|
19 |
1366 |
O´donnell John |
1965 |
Team New Y |
|
25 m |
21:00.00 |
|
20 |
1653 |
Clark Matt |
1956 |
TNYA |
|
25 m |
21:00.00 |
|
21 |
1654 |
Demira Onesimo |
1973 |
Team New Y |
|
25 m |
21:00.00 |
|
22 |
1486 |
Gavrilov Svet |
1975 |
Ketelbinki |
|
25 m |
21:14.00 |
|
23 |
1500 |
Diaz Crespo Nacho |
1970 |
ELAIOS |
|
25 m |
21:30.00 |
|
24 |
1655 |
Iff Thomas |
1978 |
Gay Sport |
|
25 m |
21:30.00 |
|
25 |
1656 |
Gonzalez George |
1970 |
Orca Swim |
|
25 m |
21:39.93 |
|
26 |
1408 |
Yeves Millán Joaquín |
1964 |
Halegatos- |
|
25 m |
21:59.00 |
|
27 |
1657 |
Oosters Martin |
1972 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
21:59.00 |
|
28 |
1024 |
Garvin Brendan |
1980 |
DCAC |
|
25 m |
22:00.00 |
|
29 |
1179 |
Flynn Dermot |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
22:00.00 |
|
30 |
1205 |
Seyde Paul |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
22:00.00 |
|
31 |
1485 |
Hayes Lawrence |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
22:00.00 |
|
32 |
1506 |
Anzuinelli Giulio |
1968 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
22:00.00 |
|
33 |
1512 |
Franz Craig |
1953 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
22:00.00 |
|
34 |
1671 |
Ceciliano Rodrigo |
1978 |
Stockholm |
|
25 m |
22:14.00 |
|
35 |
1209 |
Harden Jimmy |
1963 |
san diego |
|
25 m |
22:17.20 |
|
36 |
1659 |
Papas Zachary |
1984 |
Team New Y |
|
25 m |
22:30.00 |
|
37 |
1660 |
Sanders Wim |
1955 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
22:57.46 |
|
38 |
1661 |
Niemansverdriet Henk |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
22:59.00 |
|
39 |
1170 |
Bermudez Jonathan |
1986 |
Team of Ne |
|
25 m |
23:00.00 |
|
40 |
1662 |
van de Steeg Richard |
1962 |
Upstream A |
|
25 m |
23:00.00 |
|
41 |
1663 |
Snow Richard |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
23:00.00 |
|
42 |
1664 |
Dehouck Bertrand |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
23:00.00 |
|
43 |
1252 |
Mooij Gert |
1958 |
Nat Utrech |
|
25 m |
23:10.00 |
|
44 |
1665 |
Williams Charles |
1959 |
GLAMOURHEA |
|
25 m |
23:20.00 |
|
45 |
1273 |
Gierveld Henk |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
23:30.00 |
|
46 |
1409 |
Larson Charles |
1952 |
West Holly |
|
25 m |
23:32.00 |
|
47 |
1666 |
van Heijst Ad |
1966 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
23:45.00 |
|
48 |
1667 |
Honders Michel |
1969 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
23:45.00 |
|
49 |
1668 |
Mair Matthew |
1966 |
WH2O |
|
25 m |
23:66.99 |
|
50 |
1059 |
Martins Jack |
1975 |
Team New Y |
|
25 m |
24:00.00 |
|
51 |
1063 |
Kohanowski Scott K. |
1972 |
Team New Y |
|
25 m |
24:00.00 |
|
52 |
1388 |
Graebner Kai |
1973 |
SC Janus |
|
25 m |
24:00.00 |
|
53 |
1669 |
Voelker Franz |
1961 |
Isarhechte |
|
25 m |
24:00.00 |
|
54 |
1670 |
Gifford Ben |
1964 |
Out To Swi |
|
25 m |
24:00.00 |
|
55 |
1546 |
Schulte Ralf |
1967 |
Isarhechte |
|
25 m |
24:01.14 |
|
56 |
1403 |
Chamberlain Randall |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
24:14.30 |
|
57 |
1230 |
van der Geest Bas |
1967 |
Upstream |
|
25 m |
25:00.00 |
|
58 |
1299 |
Olson Jay |
1949 |
West Holly |
|
25 m |
25:00.00 |
|
59 |
1397 |
Abalhadj Kaddouri Mohamed |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
25:00.00 |
|
60 |
1400 |
Traus Marius |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
25:00.00 |
|
61 |
1563 |
Campbell Malcolm |
1971 |
MELBOURNE |
|
25 m |
25:00.00 |
|
62 |
1581 |
Gelinne Thomas |
1957 |
Team New Y |
|
25 m |
25:00.00 |
|
63 |
1672 |
Luzin Kirill |
1990 |
Russian LG |
|
25 m |
25:00.00 |
|
64 |
1398 |
Thodey Adam |
1974 |
SQUID - Co |
|
25 m |
25:29.11 |
|
65 |
1673 |
Mark Ladiszlai Gabor |
1978 |
Atlasz - B |
|
25 m |
25:30.00 |
|
66 |
1675 |
Smits Ferdi |
1980 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
25:30.00 |
|
67 |
1410 |
Dickens Steven |
1965 |
District o |
|
25 m |
25:33.00 |
|
68 |
1560 |
Kuan Bing-hua |
1970 |
Northern W |
|
25 m |
25:39.90 |
|
69 |
1172 |
Gaubert James |
1982 |
Out To Swi |
|
25 m |
25:44.00 |
|
70 |
1527 |
Livingstone Mark |
1982 |
Out To Swi |
|
25 m |
25:44.00 |
|
71 |
1254 |
Horn Ruediger |
1975 |
Vorspiel S |
|
25 m |
25:45.00 |
|
72 |
1258 |
Pierre Olivier |
1967 |
Isarhechte |
|
25 m |
26:00.00 |
|
73 |
1533 |
Lamers Emiel |
1969 |
Upstream A |
|
25 m |
26:00.00 |
|
74 |
1676 |
Washington Alan |
1981 |
Team New Y |
|
25 m |
26:15.21 |
|
75 |
1677 |
Rantzau Christian |
1960 |
Glamourhea |
|
25 m |
27:00.00 |
|
76 |
1678 |
Varga Tibor |
1974 |
Düsseldorf |
|
25 m |
27:00.00 |
|
77 |
1241 |
Merelo Rueda Fernando J. |
1972 |
G MADRID S |
|
25 m |
27:31.03 |
|
78 |
1679 |
Gnjatovic Branimir |
1984 |
Stockholm |
|
25 m |
28:00.00 |
|
79 |
1680 |
Turnbull Gordon |
1952 |
Glamourhea |
|
25 m |
28:00.00 |
|
80 |
1566 |
Aarts Pieter |
1953 |
Upstream A |
|
25 m |
28:30.00 |
|
81 |
1557 |
Woodburn Scott |
1943 |
Team Flori |
|
25 m |
28:43.00 |
|
82 |
1682 |
Peters Alex |
1980 |
TEAM Berli |
|
25 m |
29:50.00 |
|
83 |
1238 |
Kassing Volker |
1968 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
30:00.00 |
|
84 |
1569 |
Bell Alastair |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
30:00.00 |
|
85 |
1571 |
Winnerlöv Jonas |
1964 |
Stockholm |
|
25 m |
30:00.00 |
|
86 |
1576 |
Collins Mark |
1971 |
Glamourhea |
|
25 m |
30:00.00 |
|
87 |
1577 |
Balaguer James |
1977 |
Philadelph |
|
25 m |
30:00.00 |
|
88 |
1683 |
Degenaar Rudolf |
1939 |
PSV Master |
|
25 m |
30:00.00 |
|
89 |
1684 |
Gentry Greg |
1960 |
DCAC |
|
25 m |
30:00.00 |
|
90 |
1685 |
Jonson Gunnar |
1958 |
Copenhagen |
|
25 m |
30:00.00 |
|
91 |
1092 |
Hart Neil |
1945 |
San Franci |
|
25 m |
31:30.00 |
|
92 |
1686 |
Brandes Thomas |
1960 |
SC Janus K |
|
25 m |
31:30.00 |
|
93 |
1687 |
Manieri Cole |
1982 |
San Franci |
|
25 m |
31:30.00 |
|
94 |
1139 |
Reichert Moritz |
1991 |
Rosa Panth |
|
25 m |
33:00.00 |
|
95 |
1595 |
Karsten Kees |
1958 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
33:00.00 |
|
96 |
1328 |
Aponte Julio |
1945 |
Cleveland |
|
25 m |
34:00.00 |
|
97 |
1550 |
Garcia Apolinar |
1968 |
DSC Toront |
|
25 m |
35:00.00 |
|
98 |
1688 |
Lim Joseph |
1982 |
Team New Y |
|
25 m |
35:00.00 |
|
99 |
1690 |
Yung Damien |
1986 |
Aquahomo |
|
25 m |
45:00.00 |
|
100 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
101 |
1125 |
Vugts Hans |
1957 |
Upstream A |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
45_S
Gren 45, 1500m Freestyle Other |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1640 |
Shirokova Tatiana |
1973 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
46_S
Gren 46, 100m Freestyle Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
969 |
Davis Alex |
1981 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:06.08 |
|
2 |
1422 |
Leclair Dale |
1969 |
Team Flori |
|
25 m |
1:07.18 |
|
3 |
1423 |
Notbohm Catrin |
1972 |
Stockholm |
|
25 m |
1:10.00 |
|
4 |
1424 |
Lincoln Molly |
1989 |
DCAC |
|
25 m |
1:11.05 |
|
5 |
1100 |
Watt Mariko |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
1:12.00 |
|
6 |
1420 |
Hofmann Elke |
1972 |
PHILADELPH |
|
50 m |
1:12.00 |
|
7 |
1098 |
de Nijs Claudia |
1978 |
Homo zwemv |
|
25 m |
1:13.00 |
|
8 |
1425 |
Kootstra Ageeth |
1966 |
Zwemgoud |
|
25 m |
1:16.00 |
|
9 |
1426 |
Olsson Maja Amanda |
1991 |
University |
|
25 m |
1:16.37 |
|
10 |
1106 |
Rossi Leann |
1966 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
1:17.51 |
|
11 |
1427 |
Timpeiro Andrea |
1966 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
1:17.60 |
|
12 |
1428 |
Treacher Geraldine |
1979 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:19.00 |
|
13 |
986 |
Archirel Nathalie |
1978 |
Frontrunne |
|
25 m |
1:20.00 |
|
14 |
1429 |
van Dodeweerd Katja |
1983 |
Nat. Utrec |
|
25 m |
1:22.00 |
|
15 |
1430 |
Fritz Britta |
1971 |
SC Janus K |
|
25 m |
1:23.00 |
|
16 |
1431 |
Kajava Paula |
1976 |
HOT |
|
25 m |
1:24.05 |
|
17 |
1432 |
Gibson Alex |
1979 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:24.81 |
|
18 |
1107 |
Zahn Julia |
1975 |
Waermer Br |
|
25 m |
1:25.00 |
|
19 |
1433 |
Bassac Brigitte |
1958 |
cnpe |
|
25 m |
1:25.00 |
|
20 |
1434 |
Murakowska Gosia |
1984 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:25.00 |
|
21 |
1435 |
Stephens Judith |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
1:25.58 |
|
22 |
1436 |
Kunz Manuela |
1984 |
Gaysport Z |
|
25 m |
1:27.00 |
|
23 |
1437 |
Stamer Kirsten |
1961 |
SC Janus K |
|
25 m |
1:27.06 |
|
24 |
1104 |
Sax Ursula Maria |
1957 |
Gaysport Z |
|
25 m |
1:29.00 |
|
25 |
1438 |
Shu Pauline |
1973 |
TNYA |
|
25 m |
1:29.00 |
|
26 |
971 |
Sandrine Fruchart |
1974 |
FSGL |
|
25 m |
1:30.00 |
|
27 |
1439 |
Sangel Sabine |
1969 |
Düsseldorf |
|
25 m |
1:30.00 |
|
28 |
1440 |
Gardner Meghan |
1983 |
PHILADELPH |
|
25 m |
1:30.63 |
|
29 |
1441 |
Brown Elizabeth |
1976 |
Tampa Bay |
|
25 m |
1:32.08 |
|
30 |
1116 |
Talbot Teresa |
1950 |
Philadelph |
|
25 m |
1:33.47 |
|
31 |
1442 |
van der Horst Vera |
1955 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
1:36.00 |
|
32 |
1443 |
Green Shannon |
1967 |
DCAC |
|
25 m |
1:40.00 |
|
33 |
1444 |
Menes Rebecca |
1961 |
District o |
|
25 m |
1:41.00 |
|
34 |
1111 |
Holanova Jitka |
1989 |
Alcedo Pra |
|
25 m |
1:45.00 |
|
35 |
1118 |
Fowler Belinda |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
1:45.00 |
|
36 |
1445 |
Reichkendler Gabriela |
1963 |
SC Diana |
|
25 m |
1:45.00 |
|
37 |
1446 |
Vliegen Marjan |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
1:45.00 |
|
38 |
1447 |
Belokozova Kristina |
1995 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
1:46.00 |
|
39 |
1448 |
Callaway Tess |
1979 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:50.00 |
|
40 |
988 |
Gerlis Hilary |
1948 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:00.00 |
|
41 |
1117 |
Kiel Bettina |
1973 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
2:00.00 |
|
42 |
1449 |
Zuidema Willij |
1953 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
2:20.00 |
|
43 |
1722 |
Carbonnelle Nathalie |
1967 |
Rei(h)nspr |
|
25 m |
2:55.00 |
|
44 |
1097 |
Corlett Sarah |
1957 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
45 |
1419 |
Strong Kate |
1965 |
H2O |
|
50 m |
|
|
46 |
1421 |
Kirsch Melinda |
1980 |
Frontrunne |
|
50 m |
|
|
47 |
1958 |
Calado Joana |
1992 |
Northern W |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:56 |
|
47_S
Gren 47, 100m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1350 |
Thomson Neal |
1991 |
Out To Swi |
|
25 m |
53.95 |
|
2 |
1145 |
Scott William |
1991 |
TNYA |
|
25 m |
55.02 |
|
3 |
1161 |
Godefroy Tom |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
55.90 |
|
4 |
1462 |
Genet David |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
56.00 |
|
5 |
1463 |
Rothenbaum Isaac |
1989 |
Team New Y |
|
25 m |
56.00 |
|
6 |
1464 |
Mahoney Dan |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
56.92 |
|
7 |
1349 |
Chesson Win |
1983 |
TNYA |
|
25 m |
56.96 |
|
8 |
1465 |
Sigward Dustin |
1987 |
DCAC |
|
25 m |
57.33 |
|
9 |
1147 |
Opaszowski Dominic |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
57.50 |
|
10 |
1466 |
Andersson Rickard |
1982 |
Stockholm |
|
25 m |
57.80 |
|
11 |
998 |
Barrett Patrick |
1981 |
District o |
|
25 m |
58.00 |
|
12 |
1146 |
Jordan Scott |
1986 |
Team New Y |
|
25 m |
58.00 |
|
13 |
1353 |
Andersen Dag Audun |
1974 |
Lambertset |
|
25 m |
58.00 |
|
14 |
1354 |
Salomaa Jari |
1978 |
SF Tsunami |
|
25 m |
58.00 |
|
15 |
1006 |
Jadestig Stefan |
1984 |
Stockholm |
|
25 m |
58.20 |
|
16 |
997 |
Diez Mendoza Luis Manuel |
1972 |
Club Depor |
|
25 m |
59.00 |
|
17 |
1467 |
Haglund Anders |
1961 |
Simklubben |
|
25 m |
59.00 |
|
18 |
1468 |
Keemers Michel |
1969 |
Vorspiel S |
|
25 m |
59.12 |
|
19 |
1157 |
Mackenroth Jack |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
59.44 |
|
20 |
1470 |
Roelofs Joost |
1976 |
Upstream A |
|
25 m |
59.52 |
|
21 |
1001 |
Dekker Stan |
1979 |
HHZV Plons |
|
25 m |
59.60 |
|
22 |
1352 |
Sendecky Mark |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
1:00.00 |
|
23 |
1356 |
Slowikowski Jacek |
1985 |
TNYA |
|
25 m |
1:00.00 |
|
24 |
1365 |
Lourenzo Quatra Pablo |
1990 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
1:00.00 |
|
25 |
1375 |
Moret Guido |
1985 |
Ketelbinki |
|
25 m |
1:00.00 |
|
26 |
1388 |
Graebner Kai |
1973 |
SC Janus |
|
25 m |
1:00.00 |
|
27 |
1407 |
Varga Ernst |
1966 |
SC Diana |
|
25 m |
1:00.00 |
|
28 |
1456 |
Hildebrand David |
1981 |
Team New Y |
|
50 m |
1:00.00 |
|
29 |
1472 |
Berg Lars Johan |
1943 |
Stockholm |
|
25 m |
1:00.00 |
|
30 |
1473 |
Naafs Ronald |
1960 |
GSA |
|
25 m |
1:00.00 |
|
31 |
1474 |
Wiederkehr Daniel |
1982 |
Team New Y |
|
25 m |
1:00.00 |
|
32 |
1475 |
Reynisson Hólmgeir |
1986 |
Styrmir |
|
25 m |
1:00.00 |
|
33 |
1476 |
van der Meulen Edwin |
1981 |
Upstream A |
|
25 m |
1:00.01 |
|
34 |
1174 |
Torp Peter Rude |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
1:00.05 |
|
35 |
1009 |
di Silvio Lorenzo |
1983 |
TNYA |
|
25 m |
1:00.27 |
|
36 |
1385 |
Tynan Michael |
1981 |
Team NY aq |
|
25 m |
1:00.30 |
|
37 |
1357 |
Hermanet Rj |
1970 |
Team New Y |
|
25 m |
1:00.90 |
|
38 |
1367 |
Judge Joshua |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
1:00.91 |
|
39 |
1477 |
Mongey Vivian |
1960 |
Aer Lingus |
|
25 m |
1:00.98 |
|
40 |
1364 |
Friel Daniel |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
1:00.99 |
|
41 |
1358 |
Mclellan Bastidas Laurence |
1995 |
UYSWC |
|
25 m |
1:01.00 |
|
42 |
1361 |
Mohr Christoph |
1973 |
H2O Geneva |
|
25 m |
1:01.00 |
|
43 |
1478 |
Lefevre Bruno |
1972 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:01.00 |
|
44 |
1479 |
Dorfzaun Josh |
1972 |
TPIT. USMS |
|
25 m |
1:01.00 |
|
45 |
1480 |
Mcrae Audie |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
1:01.00 |
|
46 |
1481 |
Hochstrasser James |
1984 |
QUAC (Quee |
|
25 m |
1:01.04 |
|
47 |
1025 |
Siegloch Roger |
1972 |
Abseitz St |
|
25 m |
1:01.09 |
|
48 |
1014 |
Jeong Young |
1992 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
1:01.19 |
|
49 |
1195 |
Lingenfelter Mark |
1973 |
TNYA |
|
25 m |
1:01.47 |
|
50 |
1028 |
Jekkel Balázs |
1982 |
Atlasz Spo |
|
25 m |
1:01.50 |
|
51 |
1482 |
Clifford Michael |
1994 |
University |
|
25 m |
1:01.61 |
|
52 |
1355 |
Bjørnstad Tor Gunnar |
1984 |
Lambertset |
|
25 m |
1:02.00 |
|
53 |
1483 |
Calhoun Jay |
1959 |
DCAC. dist |
|
25 m |
1:02.00 |
|
54 |
1484 |
Ronen Gilad |
1983 |
TLV Nemos |
|
25 m |
1:02.00 |
|
55 |
1485 |
Hayes Lawrence |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
1:02.00 |
|
56 |
1486 |
Gavrilov Svet |
1975 |
Ketelbinki |
|
25 m |
1:02.00 |
|
57 |
1984 |
Proust Guillaume |
1972 |
Paris Aqua |
|
50 m |
1:02.00 |
|
58 |
1371 |
Cobb Evan |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
1:02.05 |
|
59 |
1159 |
Grondel Jerry |
1972 |
PLONS |
|
25 m |
1:02.06 |
|
60 |
1487 |
Caicedo Juan |
1971 |
"H2O Genev |
|
25 m |
1:02.34 |
|
61 |
1372 |
Dohner Brian |
1962 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
1:02.44 |
|
62 |
1363 |
Garcia Oscar |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:02.65 |
|
63 |
1488 |
Quincy Paul |
1991 |
DCAC |
|
25 m |
1:02.65 |
|
64 |
1489 |
Fitzgerald Sean |
1963 |
FGG |
|
25 m |
1:02.80 |
|
65 |
1490 |
Olsen Jonathan |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
1:02.88 |
|
66 |
1022 |
Thompson James |
1983 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:03.00 |
|
67 |
1344 |
Bouquet Arnaud |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:03.00 |
|
68 |
1491 |
Fichman Jonathan |
1986 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:03.00 |
|
69 |
1492 |
Shepherd Samuel |
1987 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:03.00 |
|
70 |
1493 |
Jeter Robert |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
1:03.18 |
|
71 |
1346 |
Prins Steven |
1979 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:03.65 |
|
72 |
1494 |
Greene Bob |
1968 |
united sta |
|
25 m |
1:03.79 |
|
73 |
1392 |
Cantrell Aaron |
1985 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
1:04.00 |
|
74 |
1495 |
Laudillay Julien |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:04.00 |
|
75 |
1496 |
Guy Mike |
1981 |
Out to Swi |
|
25 m |
1:04.00 |
|
76 |
1497 |
Kenny Adam |
1990 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:04.00 |
|
77 |
1498 |
Spibey Ethan |
1992 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:04.00 |
|
78 |
1173 |
Moon Wonkee |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
1:04.04 |
|
79 |
1026 |
Belt Michel |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:04.44 |
|
80 |
1376 |
Hooper Stephen |
1984 |
TNYA |
|
25 m |
1:04.89 |
|
81 |
993 |
Frye Neil |
1979 |
San Franci |
|
25 m |
1:05.00 |
|
82 |
1015 |
Brandt Frédéric |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:05.00 |
|
83 |
1023 |
Grossi Geminio |
1969 |
Downtown S |
|
25 m |
1:05.00 |
|
84 |
1027 |
Bolopion Ulysse |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:05.00 |
|
85 |
1034 |
Sartor Arnd |
1973 |
SC Janus |
|
25 m |
1:05.00 |
|
86 |
1084 |
Hernandez Marcus |
1976 |
West Holly |
|
25 m |
1:05.00 |
|
87 |
1253 |
Daubenmerkl Joachim |
1969 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:05.00 |
|
88 |
1382 |
Hall Chad |
1982 |
West Holly |
|
25 m |
1:05.00 |
|
89 |
1499 |
Prince Daniel |
1966 |
Team New Y |
|
25 m |
1:05.00 |
|
90 |
1900 |
Leonard Sacha |
1980 |
Paris Aqua |
|
50 m |
1:05.00 |
|
91 |
1029 |
Steinmetz Markus |
1987 |
Düsseldorf |
|
25 m |
1:05.01 |
|
92 |
1142 |
Babeanu Jean-Victor |
1985 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:05.01 |
|
93 |
1377 |
Lainen Timo |
1967 |
Stockholm |
|
25 m |
1:05.50 |
|
94 |
1033 |
Mead Jeffrey |
1956 |
DCAC |
|
25 m |
1:06.00 |
|
95 |
1037 |
Valencia Paulo |
1970 |
DSC - Down |
|
25 m |
1:06.00 |
|
96 |
1203 |
Benda Lukas |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:06.00 |
|
97 |
1204 |
Fabre Jean |
1986 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:06.00 |
|
98 |
1373 |
Jeanneret Hervé |
1983 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:06.00 |
|
99 |
1500 |
Diaz Crespo Nacho |
1970 |
ELAIOS |
|
25 m |
1:06.00 |
|
100 |
1501 |
Julien Badre |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:06.00 |
|
101 |
1502 |
Hansen Ingo |
1982 |
Düsseldorf |
|
25 m |
1:06.00 |
|
102 |
2060 |
Van der Bend Willem |
1973 |
Upstream A |
|
50 m |
1:06.00 |
|
103 |
1503 |
Bruns Henrik |
1982 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
1:06.15 |
|
104 |
1175 |
Santell Nathan |
1977 |
WH2O |
|
25 m |
1:06.97 |
|
105 |
1504 |
Engel Jockel |
1974 |
Düsseldorf |
|
25 m |
1:06.98 |
|
106 |
1164 |
Marra Joseph |
1975 |
TNYA |
|
25 m |
1:07.00 |
|
107 |
1505 |
Moreau Vincent |
1975 |
cercle du |
|
25 m |
1:07.00 |
|
108 |
1506 |
Anzuinelli Giulio |
1968 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
1:07.00 |
|
109 |
1507 |
Connors Dana |
1980 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
1:07.14 |
|
110 |
1508 |
Reichel John |
1961 |
SLSV Start |
|
25 m |
1:07.18 |
|
111 |
1509 |
Jonkhans Reto |
1988 |
Düsseldorf |
|
25 m |
1:07.49 |
|
112 |
1030 |
Weyhenke Robert |
1952 |
Upstream A |
|
25 m |
1:08.00 |
|
113 |
1052 |
Bray Tristan |
1985 |
Wett Ones |
|
25 m |
1:08.00 |
|
114 |
1510 |
Wagner Karl |
1966 |
USMS. DCAC |
|
25 m |
1:08.00 |
|
115 |
1511 |
Teed Mike |
1980 |
EBSC |
|
25 m |
1:08.00 |
|
116 |
1512 |
Franz Craig |
1953 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
1:08.00 |
|
117 |
1513 |
Wicke Christian |
1969 |
Upstream A |
|
25 m |
1:08.00 |
|
118 |
1047 |
Carson Charles |
1954 |
Team New Y |
|
25 m |
1:08.05 |
|
119 |
1201 |
Delibie Jacques |
1965 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:08.34 |
|
120 |
1514 |
Davidson Jeremy |
1974 |
San Franci |
|
25 m |
1:08.34 |
|
121 |
1048 |
Masurel Evertjan |
1956 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:08.49 |
|
122 |
1031 |
Hogervorst Marco |
1970 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:08.50 |
|
123 |
1169 |
Greene Brent |
1984 |
Glamourhea |
|
25 m |
1:08.50 |
|
124 |
1069 |
Kirvan David |
1964 |
West Holly |
|
25 m |
1:09.00 |
|
125 |
1197 |
Knappschneider Arno |
1981 |
FVV Frankf |
|
25 m |
1:09.00 |
|
126 |
1515 |
Ritter Steffan |
1982 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:09.03 |
|
127 |
1516 |
Radcliffe James |
1977 |
Orca Swim |
|
25 m |
1:09.19 |
|
128 |
1394 |
Suzuki Kozo |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
1:09.50 |
|
129 |
1517 |
Schorn Reinhard |
1967 |
sc aufruhr |
|
25 m |
1:09.50 |
|
130 |
1518 |
Arends Freddy |
1967 |
Team Flori |
|
25 m |
1:09.57 |
|
131 |
1163 |
Heacox Neil |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
1:09.67 |
|
132 |
1519 |
Ladiszlai Gabor Mark |
1978 |
Atlasz - B |
|
25 m |
1:09.71 |
|
133 |
1520 |
Protocil Thomas |
1988 |
Abseitz St |
|
25 m |
1:09.83 |
|
134 |
1198 |
Sturm Martin |
1979 |
FVV Frankf |
|
25 m |
1:09.95 |
|
135 |
1054 |
Cole Brad |
1958 |
TNYA. METR |
|
25 m |
1:10.00 |
|
136 |
1189 |
Storry Joel |
1979 |
South Beds |
|
25 m |
1:10.00 |
|
137 |
1222 |
Visser Marco |
1974 |
Upstream A |
|
25 m |
1:10.00 |
|
138 |
1234 |
Stansberry Mike |
1978 |
Making Wav |
|
25 m |
1:10.00 |
|
139 |
1395 |
Bonavia Aurelio |
1970 |
DCAC |
|
50 m |
1:10.00 |
|
140 |
1397 |
Abalhadj Kaddouri Mohamed |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
1:10.00 |
|
141 |
1522 |
Ibañez Alberto |
1972 |
Halegatos |
|
25 m |
1:10.00 |
|
142 |
1523 |
Blot Vincent |
1975 |
San Diego |
|
25 m |
1:10.00 |
|
143 |
1524 |
Bordreuil Damien |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:10.00 |
|
144 |
1526 |
Pietiläinen Samuli |
1982 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
1:10.00 |
|
145 |
1527 |
Livingstone Mark |
1982 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:10.00 |
|
146 |
1528 |
Manley Michael |
1983 |
san diego |
|
25 m |
1:10.00 |
|
147 |
1529 |
Legros Antoine |
1984 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:10.00 |
|
148 |
1531 |
O´brien David |
1956 |
USMS / NEM |
|
25 m |
1:10.00 |
|
149 |
1532 |
Grzeszczak John |
1958 |
Team Flori |
|
25 m |
1:10.00 |
|
150 |
1533 |
Lamers Emiel |
1969 |
Upstream A |
|
25 m |
1:10.00 |
|
151 |
1534 |
Minvielle Frederic |
1971 |
Upstream A |
|
25 m |
1:10.00 |
|
152 |
1855 |
Tran Kien |
1976 |
San Franci |
|
50 m |
1:10.00 |
|
153 |
1166 |
Langridge James |
1985 |
Out to Swi |
|
25 m |
1:10.20 |
|
154 |
1045 |
Groenheim Gary |
1968 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:10.33 |
|
155 |
1535 |
Hills Stuart |
1966 |
San Franci |
|
25 m |
1:10.53 |
|
156 |
1536 |
Christie Charles |
1974 |
Squids |
|
25 m |
1:10.78 |
|
157 |
1537 |
Broker Buck |
1956 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:10.80 |
|
158 |
1401 |
Massinen Juho |
1960 |
HSS |
|
25 m |
1:11.00 |
|
159 |
1538 |
Paauwe Roelof |
1967 |
Upstream |
|
25 m |
1:11.00 |
|
160 |
1539 |
Majoros Kevin |
1960 |
District o |
|
25 m |
1:11.05 |
|
161 |
1540 |
Porzer David |
1974 |
SLS Leineb |
|
25 m |
1:11.05 |
|
162 |
1235 |
Musschenga Peter |
1969 |
Zwem Goud |
|
25 m |
1:11.85 |
|
163 |
1199 |
Vlasblom Jan |
1961 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:12.00 |
|
164 |
1221 |
Berkvens Jan |
1972 |
Upstream A |
|
25 m |
1:12.00 |
|
165 |
1227 |
Lafaye Vincent |
1985 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:12.00 |
|
166 |
1240 |
Hughes Daniel |
1978 |
Team New Y |
|
25 m |
1:12.00 |
|
167 |
1541 |
Reisinger Jürgen |
1977 |
Kraulquapp |
|
25 m |
1:12.00 |
|
168 |
1542 |
Germain Dorian |
1985 |
Marseille |
|
25 m |
1:12.00 |
|
169 |
1665 |
Williams Charles |
1959 |
GLAMOURHEA |
|
50 m |
1:12.00 |
|
170 |
1881 |
Kazmierczak Timothee |
1984 |
Paris Aqua |
|
50 m |
1:12.00 |
|
171 |
1076 |
Hellwig Christian |
1949 |
San Franci |
|
25 m |
1:12.88 |
|
172 |
1306 |
Nolen Timothy |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
1:13.00 |
|
173 |
1543 |
Anglesio Fabien |
1971 |
les dauphi |
|
25 m |
1:13.00 |
|
174 |
1544 |
Kobe Carsten |
1973 |
SC JANUS C |
|
25 m |
1:13.00 |
|
175 |
1545 |
Brown Terrell |
1953 |
Minnesota |
|
25 m |
1:13.16 |
|
176 |
1546 |
Schulte Ralf |
1967 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:13.23 |
|
177 |
1263 |
Hold Joachim |
1969 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:14.00 |
|
178 |
1548 |
Olislaeger Bruno |
1973 |
Brussels G |
|
25 m |
1:14.00 |
|
179 |
1549 |
Zandee Robert |
1977 |
Ketelbinki |
|
25 m |
1:14.00 |
|
180 |
1550 |
Garcia Apolinar |
1968 |
DSC Toront |
|
25 m |
1:14.00 |
|
181 |
1066 |
Rödiger Mark |
1985 |
Halegatos |
|
25 m |
1:15.00 |
|
182 |
1071 |
Axling Fredrik |
1963 |
Stockholm |
|
25 m |
1:15.00 |
|
183 |
1229 |
Miller Nicholas |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:15.00 |
|
184 |
1251 |
Skoog Karl |
1983 |
Stockholm |
|
25 m |
1:15.00 |
|
185 |
1321 |
Oakes Donald |
1968 |
Cleveland |
|
25 m |
1:15.00 |
|
186 |
1396 |
Chuang Mason |
1979 |
SF Tsunami |
|
25 m |
1:15.00 |
|
187 |
1551 |
Cottin Philippe |
1962 |
FRONT RUNN |
|
25 m |
1:15.00 |
|
188 |
1552 |
Strathdene Mark |
1976 |
Out to Swi |
|
25 m |
1:15.00 |
|
189 |
1553 |
Kim Yong Ih |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
1:15.00 |
|
190 |
1554 |
Kunst Frederik |
1969 |
Upstream A |
|
25 m |
1:16.00 |
|
191 |
1555 |
Pompen Pim |
1972 |
Ketelbinki |
|
25 m |
1:16.00 |
|
192 |
1556 |
Brennan Ryan |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
1:16.00 |
|
193 |
1557 |
Woodburn Scott |
1943 |
Team Flori |
|
25 m |
1:16.09 |
|
194 |
1558 |
Begg Andrew |
1975 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:16.25 |
|
195 |
1559 |
Duguine Mathieu |
1983 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:16.45 |
|
196 |
1249 |
Silva Antonio |
1973 |
R(h)einspr |
|
25 m |
1:16.47 |
|
197 |
1236 |
Halperin Ernst |
1964 |
San Franci |
|
25 m |
1:16.52 |
|
198 |
1560 |
Kuan Bing-hua |
1970 |
Northern W |
|
25 m |
1:16.64 |
|
199 |
1412 |
Ortega Rodriguez Miguel |
1981 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:16.78 |
|
200 |
1077 |
Nicolas Yohann |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:16.84 |
|
201 |
1137 |
Iivari Esa |
1981 |
HOT RY |
|
25 m |
1:17.00 |
|
202 |
1202 |
Trimbour Nicolas |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:17.00 |
|
203 |
1561 |
Santner Christian |
1966 |
SC Diana W |
|
25 m |
1:17.59 |
|
204 |
1278 |
Persson Andreas |
1972 |
Frontrunne |
|
25 m |
1:18.00 |
|
205 |
1308 |
Tonti Marc |
1967 |
Positive S |
|
25 m |
1:18.00 |
|
206 |
1562 |
Nielsen Henning Elkjær |
1960 |
Pan Idræt |
|
25 m |
1:18.00 |
|
207 |
1563 |
Campbell Malcolm |
1971 |
MELBOURNE |
|
25 m |
1:18.00 |
|
208 |
1564 |
Ramirez Leonardo |
1987 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:18.92 |
|
209 |
1565 |
Lahti Sergei |
1980 |
HOT RY |
|
25 m |
1:19.00 |
|
210 |
1073 |
Baumann Christian |
1976 |
FVV Frankf |
|
25 m |
1:20.00 |
|
211 |
1211 |
Hibbeler Joerg |
1967 |
Waermer Br |
|
25 m |
1:20.00 |
|
212 |
1305 |
Briand Nguyen |
1982 |
Front Runn |
|
25 m |
1:20.00 |
|
213 |
1413 |
Diaz Salazar Jonathan Andres |
1987 |
Halegatos |
|
25 m |
1:20.00 |
|
214 |
1530 |
Tindall Jonathan Daniel |
1988 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:20.00 |
|
215 |
1566 |
Aarts Pieter |
1953 |
Upstream A |
|
25 m |
1:20.00 |
|
216 |
1567 |
Oestreich Thorsten |
1966 |
Frankfurte |
|
25 m |
1:20.00 |
|
217 |
1568 |
Merari Boaz |
1971 |
NEMO TEL A |
|
25 m |
1:20.00 |
|
218 |
1569 |
Bell Alastair |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:20.00 |
|
219 |
1570 |
Funnell Tim |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:20.00 |
|
220 |
1571 |
Winnerlöv Jonas |
1964 |
Stockholm |
|
25 m |
1:20.00 |
|
221 |
1756 |
Virgin Garth |
1965 |
Swiss Swim |
|
50 m |
1:20.00 |
|
222 |
1206 |
Baekelandt Koen |
1980 |
C.D. Haleg |
|
25 m |
1:21.81 |
|
223 |
1572 |
Ólafsson Ólafur Högni |
1961 |
St.Styrmir |
|
25 m |
1:22.00 |
|
224 |
1078 |
Vinken Wouter |
1964 |
Upstream |
|
25 m |
1:22.88 |
|
225 |
1573 |
Gehrig Juergen |
1965 |
Frankfurte |
|
25 m |
1:23.00 |
|
226 |
1574 |
Dively Michael |
1938 |
Team Flori |
|
25 m |
1:23.87 |
|
227 |
1082 |
Catala Alvaro |
1981 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:24.00 |
|
228 |
1258 |
Pierre Olivier |
1967 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:24.00 |
|
229 |
1270 |
Webster Michael |
1948 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:24.00 |
|
230 |
1575 |
de Keizer Leonardus |
1956 |
PLONS |
|
25 m |
1:24.26 |
|
231 |
1576 |
Collins Mark |
1971 |
Glamourhea |
|
25 m |
1:24.48 |
|
232 |
1300 |
Mcmanus Charlie |
1961 |
DC Aquatic |
|
25 m |
1:25.00 |
|
233 |
1577 |
Balaguer James |
1977 |
Philadelph |
|
25 m |
1:25.00 |
|
234 |
1578 |
Whitley Michael |
1980 |
West Holly |
|
25 m |
1:25.00 |
|
235 |
1579 |
Barillas-Mcentee Ian |
1989 |
Ketelbinki |
|
25 m |
1:25.00 |
|
236 |
1580 |
Klaren Joost |
1994 |
Upstream A |
|
25 m |
1:25.00 |
|
237 |
1581 |
Gelinne Thomas |
1957 |
Team New Y |
|
25 m |
1:25.00 |
|
238 |
1079 |
Randerson Simon |
1957 |
Positive S |
|
25 m |
1:25.09 |
|
239 |
1266 |
van der Elst Menno |
1974 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
1:25.22 |
|
240 |
1286 |
Labonté Arno |
1961 |
Düsseldorf |
|
25 m |
1:26.00 |
|
241 |
1582 |
Lonzynski Jürgen |
1959 |
SC Aufruhr |
|
25 m |
1:26.00 |
|
242 |
1583 |
Gegenschatz Erich |
1963 |
GSZ - Gays |
|
25 m |
1:26.00 |
|
243 |
1584 |
Heesbeen Pieter |
1982 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
1:26.01 |
|
244 |
1131 |
Garcia Ruben |
1976 |
R(h)einspr |
|
25 m |
1:26.37 |
|
245 |
1289 |
Wintemute Robert |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:26.80 |
|
246 |
1272 |
Kwakernaak Bert |
1955 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:28.58 |
|
247 |
1585 |
Säker Robert |
1981 |
Stockholm |
|
25 m |
1:29.00 |
|
248 |
1586 |
Heller Eric |
1974 |
Team New Y |
|
25 m |
1:29.07 |
|
249 |
1307 |
Carlton William |
1954 |
Colorado M |
|
25 m |
1:29.75 |
|
250 |
1587 |
Breton Jerome |
1959 |
OUTTOSWIM |
|
25 m |
1:30.00 |
|
251 |
1588 |
Stroh Martin |
1967 |
FVV Frankf |
|
25 m |
1:30.00 |
|
252 |
1589 |
Felgueroso Miguel |
1977 |
Halegatos |
|
25 m |
1:30.00 |
|
253 |
1590 |
Ancher Martin |
1985 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:30.00 |
|
254 |
1591 |
Testa Noe |
1989 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:30.00 |
|
255 |
1297 |
Hufschmid Stephan Jón |
1969 |
Styrmir Sp |
|
25 m |
1:30.46 |
|
256 |
1138 |
van Gorp Jan |
1963 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:31.00 |
|
257 |
1592 |
Toet Rob |
1942 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:31.00 |
|
258 |
1593 |
Bouche David |
1981 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:31.00 |
|
259 |
1284 |
Venturi Bastien |
1978 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:32.00 |
|
260 |
1594 |
Robert-kasper Frédéric |
1971 |
1 Dresdner |
|
25 m |
1:32.00 |
|
261 |
1595 |
Karsten Kees |
1958 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
1:33.00 |
|
262 |
1596 |
Knapp Thomas |
1964 |
Rheinsprun |
|
25 m |
1:33.00 |
|
263 |
1597 |
Douglass David |
1954 |
Cleveland |
|
25 m |
1:33.08 |
|
264 |
1087 |
Vartiainen Matti |
1951 |
Stockholm |
|
25 m |
1:35.00 |
|
265 |
1243 |
Cox Raymond |
1975 |
|
|
25 m |
1:35.00 |
|
266 |
1275 |
Fandino Anselmo |
1971 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:35.00 |
|
267 |
1598 |
Rostagnol Andrea |
1970 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
1:35.00 |
|
268 |
1599 |
Fleming Neville |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:36.00 |
|
269 |
1324 |
John Robert |
1955 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:36.08 |
|
270 |
1281 |
Ruiz Raul Aragon |
1977 |
Halegatos |
|
25 m |
1:37.00 |
|
271 |
1600 |
Facey Phil |
1977 |
Northern W |
|
25 m |
1:37.00 |
|
272 |
1296 |
Chambard Xavier |
1979 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:39.05 |
|
273 |
1601 |
Rosemarin Daniel |
1955 |
TNYA |
|
25 m |
1:40.00 |
|
274 |
1602 |
Goll Gerhard |
1966 |
Leinebagge |
|
25 m |
1:40.00 |
|
275 |
1603 |
Fitzsimon Mark |
1985 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:40.00 |
|
276 |
1604 |
Cahill James |
1942 |
glamourhea |
|
25 m |
1:40.11 |
|
277 |
1605 |
Villegas Ruben |
1963 |
san diego |
|
25 m |
1:43.09 |
|
278 |
1606 |
Pereira Joao |
1960 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
1:45.00 |
|
279 |
1607 |
Nottenkämper Jörg |
1973 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
1:45.00 |
|
280 |
1608 |
Cotton Spencer |
1965 |
Orca Swim |
|
25 m |
1:45.00 |
|
281 |
1325 |
Osmond Scott |
1967 |
Long Beach |
|
25 m |
1:47.78 |
|
282 |
1609 |
Howard Daniel |
1954 |
Different |
|
25 m |
1:50.00 |
|
283 |
1309 |
Kaiser Thomas |
1968 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:55.00 |
|
284 |
1091 |
Davila-Jijon Pablo |
1970 |
Positive S |
|
25 m |
2:00.00 |
|
285 |
1322 |
Patel Mitesh |
1981 |
Downtown S |
|
25 m |
2:00.00 |
|
286 |
1611 |
Vera Martín Juan José |
1968 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
2:00.00 |
|
287 |
1612 |
Derbyshire Donald |
1958 |
Long Beach |
|
25 m |
2:00.00 |
|
288 |
1613 |
Tu Ryan |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
2:00.00 |
|
289 |
1614 |
Klausen Palle |
1976 |
Copenhagen |
|
25 m |
2:00.00 |
|
290 |
1615 |
Nogales Borrego Fidel |
1981 |
Northern W |
|
25 m |
2:00.00 |
|
291 |
1616 |
Sellers Sergio |
1982 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
2:00.00 |
|
292 |
1617 |
Veer Peter |
1956 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
2:00.00 |
|
293 |
1315 |
Elkjær Jonas |
1980 |
Copenhagen |
|
25 m |
2:02.24 |
|
294 |
1326 |
Johnson David |
1941 |
Colordo Ma |
|
25 m |
2:08.85 |
|
295 |
1331 |
Staples Christopher |
1974 |
Team New Y |
|
25 m |
2:10.00 |
|
296 |
1619 |
Foraker Ian |
1963 |
Tsunami Sa |
|
25 m |
2:20.00 |
|
297 |
1620 |
Ingistov Nikolai |
1975 |
West Holly |
|
25 m |
2:20.00 |
|
298 |
1621 |
Jassan Ariel |
1981 |
TLV Nemos |
|
25 m |
2:30.00 |
|
299 |
1622 |
Mazur Dominique |
1967 |
Front Runn |
|
25 m |
3:00.00 |
|
300 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
301 |
992 |
Voorhaar Berend |
1961 |
SC AufRuhr |
|
50 m |
|
|
302 |
1125 |
Vugts Hans |
1957 |
Upstream A |
|
50 m |
|
|
303 |
1128 |
Claivaz Marc-Antoine |
1970 |
H2O Geneva |
|
50 m |
|
|
304 |
1130 |
Parrel Gijs |
1974 |
Upstream |
|
50 m |
|
|
305 |
1132 |
Rossi Mika |
1977 |
HOT RY |
|
50 m |
|
|
306 |
1135 |
López Pidre Rafael |
1980 |
Club Depor |
|
50 m |
|
|
307 |
1136 |
Ballano Israel |
1984 |
C.D. HALEG |
|
50 m |
|
|
308 |
1139 |
Reichert Moritz |
1991 |
Rosa Panth |
|
50 m |
|
|
309 |
1313 |
Oortwijn Martin |
1954 |
Nat Utrech |
|
50 m |
|
|
310 |
1345 |
Johnson Edward |
1950 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
311 |
1347 |
Magorien Robert |
1983 |
TNYA Swimm |
|
50 m |
|
|
312 |
1348 |
Fitch Nicholas |
1981 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
313 |
1450 |
Wegmann Joachim |
1957 |
Frankfurte |
|
50 m |
|
|
314 |
1451 |
Harris Thomas |
1974 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
315 |
1453 |
Heuer Eckhard |
1961 |
Vorspiel S |
|
50 m |
|
|
316 |
1454 |
Bell Tyson |
1972 |
133-TSUN |
|
50 m |
|
|
317 |
1455 |
Cronin James |
1978 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
318 |
1457 |
Mota Porta Francisco |
1982 |
Halegatos |
|
50 m |
|
|
319 |
1458 |
Haupt Stephan |
1985 |
SC Janus |
|
50 m |
|
|
320 |
1459 |
Mccullar Dan |
1994 |
San Diego |
|
50 m |
|
|
321 |
1460 |
Bransz Paul |
1979 |
Upstream A |
|
50 m |
|
|
322 |
1461 |
Clausen Jens |
1979 |
Pan Idraet |
|
50 m |
|
|
323 |
2058 |
Tanko Jure |
1986 |
Bgs |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:56 |
|
48_S
Gren 48, 100m Freestyle Other |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1618 |
Williger Bent |
1970 |
Stockholm |
|
25 m |
2:02.00 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|
49_S
Gren 49, 50m Breaststroke Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1098 |
de Nijs Claudia |
1978 |
Homo zwemv |
|
25 m |
35.00 |
|
2 |
975 |
Hodgson Gillian |
1974 |
Out To Swi |
|
25 m |
43.00 |
|
3 |
1099 |
Tozser Ottilia |
1980 |
Out to Swi |
|
25 m |
43.00 |
|
4 |
1104 |
Sax Ursula Maria |
1957 |
Gaysport Z |
|
25 m |
43.00 |
|
5 |
1100 |
Watt Mariko |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
43.10 |
|
6 |
1101 |
Zidek Christine |
1962 |
TV Bitburg |
|
25 m |
44.00 |
|
7 |
1107 |
Zahn Julia |
1975 |
Waermer Br |
|
25 m |
44.00 |
|
8 |
1339 |
Crasto Candace |
1986 |
DCAC |
|
25 m |
44.00 |
|
9 |
1105 |
Marzullo Jennifer |
1976 |
Fins Aquat |
|
25 m |
45.00 |
|
10 |
1109 |
Turnbull-brown Elisabeth |
1972 |
Team New Y |
|
25 m |
45.00 |
|
11 |
1425 |
Kootstra Ageeth |
1966 |
Zwemgoud |
|
25 m |
45.00 |
|
12 |
1427 |
Timpeiro Andrea |
1966 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
45.00 |
|
13 |
1744 |
Le Vagueres Chloe |
1980 |
FrontRunne |
|
25 m |
45.00 |
|
14 |
1103 |
Banken Andrea |
1978 |
Duesseldor |
|
25 m |
45.48 |
|
15 |
1821 |
Nidsjö Elisabet G |
1967 |
Stockholm |
|
25 m |
46.00 |
|
16 |
980 |
Krupiarz Patty |
1954 |
HHZV Plons |
|
25 m |
46.61 |
|
17 |
1723 |
Simon Sue |
1969 |
SC Janus |
|
25 m |
47.00 |
|
18 |
1433 |
Bassac Brigitte |
1958 |
cnpe |
|
25 m |
48.00 |
|
19 |
1106 |
Rossi Leann |
1966 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
48.80 |
|
20 |
1113 |
Haberl Micha |
1960 |
SC Diana |
|
25 m |
49.50 |
|
21 |
1115 |
Uhse Karin |
1959 |
FVV |
|
25 m |
50.00 |
|
22 |
1117 |
Kiel Bettina |
1973 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
50.00 |
|
23 |
1118 |
Fowler Belinda |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
50.00 |
|
24 |
1797 |
Petrova Margarita |
1984 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
53.00 |
|
25 |
1799 |
Zacherl Natascha |
1976 |
Isarhechte |
|
25 m |
53.00 |
|
26 |
1444 |
Menes Rebecca |
1961 |
District o |
|
25 m |
54.00 |
|
27 |
1116 |
Talbot Teresa |
1950 |
Philadelph |
|
25 m |
54.30 |
|
28 |
1726 |
van der Woerd Catharina |
1974 |
Isarhechte |
|
25 m |
56.00 |
|
29 |
1822 |
van Santen Annelies |
1962 |
Zwemgoud G |
|
25 m |
56.00 |
|
30 |
1119 |
Reith Krisztina |
1965 |
Isarhechte |
|
25 m |
56.11 |
|
31 |
1440 |
Gardner Meghan |
1983 |
PHILADELPH |
|
25 m |
58.59 |
|
32 |
1124 |
Abecassis Sonia |
1965 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:00.00 |
|
33 |
1637 |
Zinoveva Irina |
1976 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
1:00.00 |
|
34 |
1757 |
Stepanova Marina |
1973 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
1:00.00 |
|
35 |
1800 |
Ermagambetova Dina |
1984 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
1:00.00 |
|
36 |
989 |
Schroot Simonet |
1958 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
1:00.30 |
|
37 |
1123 |
Jacquesson Marie-Claude |
1962 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:05.00 |
|
38 |
1122 |
de Weert Anna |
1949 |
GAY SWIM |
|
25 m |
1:08.50 |
|
39 |
1449 |
Zuidema Willij |
1953 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
1:10.00 |
|
40 |
1120 |
Seyband Iris |
1961 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:15.00 |
|
41 |
1762 |
Yu Elisabeth |
1968 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:50.00 |
|
42 |
966 |
Gonzalez Magnusson Iki |
1983 |
Stockholm |
|
50 m |
|
|
43 |
1429 |
van Dodeweerd Katja |
1983 |
Nat. Utrec |
|
50 m |
|
|
44 |
1431 |
Kajava Paula |
1976 |
HOT |
|
50 m |
|
|
45 |
1623 |
Townsend Sarah |
1965 |
FSGL |
|
50 m |
|
|
46 |
1761 |
Kalmijn Helene |
1967 |
HVVZ Plons |
|
50 m |
|
|
47 |
1958 |
Calado Joana |
1992 |
Northern W |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|
50_S
Gren 50, 50m Breaststroke Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1146 |
Jordan Scott |
1986 |
Team New Y |
|
25 m |
29.50 |
|
2 |
1143 |
Jacobson Brian |
1973 |
IGLA Team: |
|
25 m |
30.18 |
|
3 |
1147 |
Opaszowski Dominic |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
32.00 |
|
4 |
1164 |
Marra Joseph |
1975 |
TNYA |
|
25 m |
32.29 |
|
5 |
1004 |
Williams Neill |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
32.60 |
|
6 |
1152 |
Frampton Sean |
1966 |
Team Flori |
|
25 m |
32.68 |
|
7 |
1153 |
Corcho Rodrigo |
1979 |
West Holly |
|
25 m |
32.84 |
|
8 |
1141 |
Vago Gabor |
1984 |
|
|
25 m |
33.00 |
|
9 |
1148 |
de Oliveira Jean Paul |
1970 |
Paris Aqua |
|
25 m |
33.00 |
|
10 |
1149 |
Hovey David |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
33.00 |
|
11 |
1262 |
Thorbjörnsson Hjörtur |
1979 |
Styrmir |
|
25 m |
33.48 |
|
12 |
1003 |
Unsworth Chris |
1991 |
University |
|
25 m |
33.50 |
|
13 |
1156 |
Ljuslinder Daniel |
1978 |
Stockholm |
|
25 m |
33.50 |
|
14 |
1174 |
Torp Peter Rude |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
33.95 |
|
15 |
1150 |
Keizman Shachar |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
34.00 |
|
16 |
1158 |
Testagrossa Jean Alexandre |
1971 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
34.00 |
|
17 |
1151 |
Ting Tommy |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
34.06 |
|
18 |
1167 |
van Wanrooy Rob |
1982 |
GaySwimAms |
|
25 m |
34.17 |
|
19 |
1159 |
Grondel Jerry |
1972 |
PLONS |
|
25 m |
34.26 |
|
20 |
1827 |
Lue Stephen |
1984 |
Out To Swi |
|
25 m |
34.50 |
|
21 |
1466 |
Andersson Rickard |
1982 |
Stockholm |
|
25 m |
34.90 |
|
22 |
1181 |
Druckman Ariel |
1982 |
TLV Nemos |
|
25 m |
35.00 |
|
23 |
1399 |
Casado Osuna Carlos |
1978 |
GMADRIDSPO |
|
25 m |
35.00 |
|
24 |
1501 |
Julien Badre |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
35.00 |
|
25 |
1704 |
Krüger Michel |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
35.00 |
|
26 |
1768 |
Brandin Juan |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
35.00 |
|
27 |
1177 |
Ølberg Ståle |
1972 |
Lambertset |
|
25 m |
35.22 |
|
28 |
1364 |
Friel Daniel |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
35.50 |
|
29 |
1154 |
Hadden Daniel |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
36.00 |
|
30 |
1162 |
Weinberg Samuel |
1992 |
Out To Swi |
|
25 m |
36.00 |
|
31 |
1186 |
Karlsson Mattias |
1973 |
Stockholm |
|
25 m |
36.00 |
|
32 |
1188 |
Forrest David |
1961 |
Out To Swi |
|
25 m |
36.00 |
|
33 |
1384 |
Rigoni Stefano |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
36.00 |
|
34 |
1508 |
Reichel John |
1961 |
SLSV Start |
|
25 m |
36.00 |
|
35 |
1160 |
Isgrigg Peter |
1981 |
TNYA |
|
25 m |
36.01 |
|
36 |
1178 |
Krispin Sagi |
1976 |
TLV Nemos |
|
25 m |
36.06 |
|
37 |
1131 |
Garcia Ruben |
1976 |
R(h)einspr |
|
25 m |
36.82 |
|
38 |
1372 |
Dohner Brian |
1962 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
36.92 |
|
39 |
1039 |
Menchaca Abe |
1957 |
San Diego |
|
25 m |
37.00 |
|
40 |
1179 |
Flynn Dermot |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
37.00 |
|
41 |
1211 |
Hibbeler Joerg |
1967 |
Waermer Br |
|
25 m |
37.00 |
|
42 |
1224 |
Bazeley Matthew |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
37.00 |
|
43 |
1185 |
Brunt Garth |
1966 |
Making Wav |
|
25 m |
37.01 |
|
44 |
1198 |
Sturm Martin |
1979 |
FVV Frankf |
|
25 m |
37.02 |
|
45 |
1494 |
Greene Bob |
1968 |
united sta |
|
25 m |
37.02 |
|
46 |
1173 |
Moon Wonkee |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
37.07 |
|
47 |
1183 |
Bricker Jason |
1978 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
37.20 |
|
48 |
1171 |
Groisard Fabien |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
37.21 |
|
49 |
1805 |
Edinger Jakob |
1985 |
Pan Idræt |
|
25 m |
37.40 |
|
50 |
1193 |
Centella Rodriguez Jose Luis |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
37.50 |
|
51 |
1219 |
Martini Paolo |
1967 |
USMS |
|
25 m |
37.50 |
|
52 |
1207 |
Ryan Robert |
1965 |
Philadelph |
|
25 m |
37.55 |
|
53 |
1206 |
Baekelandt Koen |
1980 |
C.D. Haleg |
|
25 m |
37.79 |
|
54 |
1201 |
Delibie Jacques |
1965 |
Paris Aqua |
|
25 m |
37.92 |
|
55 |
1020 |
Florez Carlos |
1975 |
West Holly |
|
25 m |
38.00 |
|
56 |
1055 |
Collins Philip |
1962 |
Out To Swi |
|
25 m |
38.00 |
|
57 |
1067 |
Nguyen Johnny |
1986 |
Copenhagen |
|
25 m |
38.00 |
|
58 |
1129 |
Canni Emanuele |
1973 |
Düsseldorf |
|
25 m |
38.00 |
|
59 |
1187 |
Gestsson Jón Örvar |
1984 |
Styrmir Ic |
|
25 m |
38.00 |
|
60 |
1189 |
Storry Joel |
1979 |
South Beds |
|
25 m |
38.00 |
|
61 |
1204 |
Fabre Jean |
1986 |
Paris Aqua |
|
25 m |
38.00 |
|
62 |
1213 |
Caceres Castro Alberto |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
38.00 |
|
63 |
1221 |
Berkvens Jan |
1972 |
Upstream A |
|
25 m |
38.00 |
|
64 |
1225 |
Escoffier Franck |
1978 |
Paris Aqua |
|
25 m |
38.00 |
|
65 |
1483 |
Calhoun Jay |
1959 |
DCAC. dist |
|
25 m |
38.00 |
|
66 |
1510 |
Wagner Karl |
1966 |
USMS. DCAC |
|
25 m |
38.00 |
|
67 |
1522 |
Ibañez Alberto |
1972 |
Halegatos |
|
25 m |
38.00 |
|
68 |
1549 |
Zandee Robert |
1977 |
Ketelbinki |
|
25 m |
38.00 |
|
69 |
1203 |
Benda Lukas |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
38.01 |
|
70 |
1200 |
Benoit Tiberghien |
1963 |
cercle du |
|
25 m |
38.10 |
|
71 |
1199 |
Vlasblom Jan |
1961 |
HHZV Plons |
|
25 m |
38.30 |
|
72 |
1276 |
Migette Olivier |
1978 |
Paris Asua |
|
25 m |
38.45 |
|
73 |
1532 |
Grzeszczak John |
1958 |
Team Flori |
|
25 m |
38.50 |
|
74 |
1205 |
Seyde Paul |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
38.60 |
|
75 |
1729 |
Decanter Matthias |
1977 |
Paris Aqua |
|
25 m |
38.70 |
|
76 |
1791 |
Schuitemaker Johan |
1958 |
R(h)einspr |
|
25 m |
38.85 |
|
77 |
1061 |
Zanders Stefan |
1961 |
Duesseldor |
|
25 m |
39.00 |
|
78 |
1138 |
van Gorp Jan |
1963 |
Nat Utrech |
|
25 m |
39.00 |
|
79 |
1166 |
Langridge James |
1985 |
Out to Swi |
|
25 m |
39.00 |
|
80 |
1816 |
Ståhl Joachim |
1973 |
Stockholm |
|
25 m |
39.00 |
|
81 |
1503 |
Bruns Henrik |
1982 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
39.23 |
|
82 |
1168 |
Johansson Magnus |
1966 |
Stockholm |
|
25 m |
39.49 |
|
83 |
1209 |
Harden Jimmy |
1963 |
san diego |
|
25 m |
39.58 |
|
84 |
1243 |
Cox Raymond |
1975 |
|
|
25 m |
39.67 |
|
85 |
1520 |
Protocil Thomas |
1988 |
Abseitz St |
|
25 m |
39.73 |
|
86 |
1539 |
Majoros Kevin |
1960 |
District o |
|
25 m |
39.80 |
|
87 |
1533 |
Lamers Emiel |
1969 |
Upstream A |
|
25 m |
39.88 |
|
88 |
1062 |
Briffaerts Jan |
1971 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
40.00 |
|
89 |
1075 |
Mansilla Frankin |
1960 |
Boston-LAN |
|
25 m |
40.00 |
|
90 |
1169 |
Greene Brent |
1984 |
Glamourhea |
|
25 m |
40.00 |
|
91 |
1180 |
Borgstedt Marc |
1980 |
SC JANUS C |
|
25 m |
40.00 |
|
92 |
1217 |
Lace Edwin |
1959 |
Northern W |
|
25 m |
40.00 |
|
93 |
1218 |
Jacobson Adam |
1966 |
Team NY aq |
|
25 m |
40.00 |
|
94 |
1223 |
van Walt van Praag Marcel |
1975 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
40.00 |
|
95 |
1238 |
Kassing Volker |
1968 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
40.00 |
|
96 |
1244 |
Imedio Perez Alberto |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
40.00 |
|
97 |
1255 |
Kirwin Darren |
1969 |
|
|
25 m |
40.00 |
|
98 |
1277 |
Escudier Sebastien |
1995 |
Paris Aqua |
|
25 m |
40.00 |
|
99 |
1281 |
Ruiz Raul Aragon |
1977 |
Halegatos |
|
25 m |
40.00 |
|
100 |
1775 |
Eichenberger Emil |
1955 |
|
|
25 m |
40.00 |
|
101 |
1806 |
Axelsson Björn |
1992 |
Stockholm |
|
25 m |
40.00 |
|
102 |
1828 |
Mikkelsen Jan |
1969 |
Copenhagen |
|
25 m |
40.00 |
|
103 |
1197 |
Knappschneider Arno |
1981 |
FVV Frankf |
|
25 m |
40.07 |
|
104 |
1216 |
Kopp Lindsey |
1957 |
Minnesota |
|
25 m |
40.10 |
|
105 |
1242 |
Helsted Jacob |
1972 |
Copenhagen |
|
25 m |
40.10 |
|
106 |
1233 |
Saxvik Michael |
1981 |
DC Aquatic |
|
25 m |
40.15 |
|
107 |
1235 |
Musschenga Peter |
1969 |
Zwem Goud |
|
25 m |
40.16 |
|
108 |
1210 |
Grote Manuel |
1984 |
Frankfurte |
|
25 m |
40.43 |
|
109 |
1245 |
Baumann Axel |
1984 |
SC Janus e |
|
25 m |
40.51 |
|
110 |
1559 |
Duguine Mathieu |
1983 |
Paris Aqua |
|
25 m |
40.66 |
|
111 |
1222 |
Visser Marco |
1974 |
Upstream A |
|
25 m |
41.00 |
|
112 |
1263 |
Hold Joachim |
1969 |
Isarhechte |
|
25 m |
41.00 |
|
113 |
1282 |
van Hauwermeiren Tim |
1978 |
Bgs |
|
25 m |
41.00 |
|
114 |
1404 |
Molecz Paul |
1957 |
|
|
25 m |
41.00 |
|
115 |
1705 |
Lozano Hector Javier |
1965 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
41.00 |
|
116 |
1247 |
Johnson Robb |
1962 |
Liquid Ass |
|
25 m |
41.08 |
|
117 |
1234 |
Stansberry Mike |
1978 |
Making Wav |
|
25 m |
41.20 |
|
118 |
1492 |
Shepherd Samuel |
1987 |
Out To Swi |
|
25 m |
41.24 |
|
119 |
1236 |
Halperin Ernst |
1964 |
San Franci |
|
25 m |
41.97 |
|
120 |
1051 |
Vogel Christian |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
42.00 |
|
121 |
1081 |
Melgosa Borja |
1977 |
Halegatos |
|
25 m |
42.00 |
|
122 |
1214 |
Gnass Robert |
1964 |
Isarhechte |
|
25 m |
42.00 |
|
123 |
1229 |
Miller Nicholas |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
42.00 |
|
124 |
1237 |
Lafianza Bernard |
1962 |
West Holly |
|
25 m |
42.00 |
|
125 |
1257 |
Jolly Robert |
1947 |
Paris Aqua |
|
25 m |
42.00 |
|
126 |
1829 |
William Sinnou |
1983 |
Les anneau |
|
25 m |
42.00 |
|
127 |
1830 |
Volkerink Craig |
1986 |
Making Wav |
|
25 m |
42.00 |
|
128 |
1241 |
Merelo Rueda Fernando J. |
1972 |
G MADRID S |
|
25 m |
42.01 |
|
129 |
1540 |
Porzer David |
1974 |
SLS Leineb |
|
25 m |
42.03 |
|
130 |
1239 |
Schranckenmuller Frédéric |
1972 |
Le cerlce |
|
25 m |
42.30 |
|
131 |
1195 |
Lingenfelter Mark |
1973 |
TNYA |
|
25 m |
42.44 |
|
132 |
1267 |
Myers Charles |
1953 |
West Holly |
|
25 m |
42.45 |
|
133 |
1226 |
Wagner Paul-Jürgen |
1979 |
SC Diana |
|
25 m |
43.00 |
|
134 |
1251 |
Skoog Karl |
1983 |
Stockholm |
|
25 m |
43.00 |
|
135 |
1389 |
Richards Chris |
1985 |
Out To Swi |
|
25 m |
43.00 |
|
136 |
1414 |
Martin Baptiste |
1989 |
MUST |
|
25 m |
43.00 |
|
137 |
1554 |
Kunst Frederik |
1969 |
Upstream A |
|
25 m |
43.00 |
|
138 |
1078 |
Vinken Wouter |
1964 |
Upstream |
|
25 m |
43.07 |
|
139 |
1708 |
Hayden John |
1972 |
SQUID Swim |
|
25 m |
43.11 |
|
140 |
1769 |
Syri Juha |
1975 |
HOT ry. |
|
25 m |
43.25 |
|
141 |
1564 |
Ramirez Leonardo |
1987 |
Out To Swi |
|
25 m |
43.61 |
|
142 |
1280 |
Martin Uwe |
1985 |
Isarhechte |
|
25 m |
43.67 |
|
143 |
1215 |
Walley David |
1965 |
Team Flori |
|
25 m |
43.95 |
|
144 |
1283 |
Mlaker Glenn |
1967 |
District o |
|
25 m |
44.00 |
|
145 |
1302 |
Chicon Pierre |
1973 |
Paris Aqua |
|
25 m |
44.00 |
|
146 |
1580 |
Klaren Joost |
1994 |
Upstream A |
|
25 m |
44.00 |
|
147 |
1582 |
Lonzynski Jürgen |
1959 |
SC Aufruhr |
|
25 m |
44.00 |
|
148 |
1287 |
Heylen Jan |
1955 |
Active Com |
|
25 m |
44.20 |
|
149 |
1831 |
Hanner Hans |
1958 |
|
|
25 m |
44.67 |
|
150 |
1272 |
Kwakernaak Bert |
1955 |
Nat Utrech |
|
25 m |
44.72 |
|
151 |
1240 |
Hughes Daniel |
1978 |
Team New Y |
|
25 m |
45.00 |
|
152 |
1250 |
Pritchard Kristopher |
1982 |
DC Aquatic |
|
25 m |
45.00 |
|
153 |
1275 |
Fandino Anselmo |
1971 |
Gay Sport |
|
25 m |
45.00 |
|
154 |
1285 |
Agapit Yannick |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
45.00 |
|
155 |
1300 |
Mcmanus Charlie |
1961 |
DC Aquatic |
|
25 m |
45.00 |
|
156 |
1306 |
Nolen Timothy |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
45.00 |
|
157 |
1406 |
Agö Bengt |
1953 |
Stockholm |
|
25 m |
45.00 |
|
158 |
1556 |
Brennan Ryan |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
45.00 |
|
159 |
1579 |
Barillas-Mcentee Ian |
1989 |
Ketelbinki |
|
25 m |
45.00 |
|
160 |
1587 |
Breton Jerome |
1959 |
OUTTOSWIM |
|
25 m |
45.00 |
|
161 |
1603 |
Fitzsimon Mark |
1985 |
Out To Swi |
|
25 m |
45.00 |
|
162 |
1709 |
Phillips Gregory |
1973 |
Glamourhea |
|
25 m |
45.00 |
|
163 |
1813 |
Muscat Terry |
1965 |
Out To Swi |
|
25 m |
45.00 |
|
164 |
1833 |
Degerman Niklas |
1974 |
Stockholm |
|
25 m |
45.00 |
|
165 |
1736 |
Ceci Louis |
1950 |
San Franci |
|
25 m |
45.53 |
|
166 |
1264 |
Bergman David |
1985 |
Stockholm |
|
25 m |
46.00 |
|
167 |
1270 |
Webster Michael |
1948 |
Out To Swi |
|
25 m |
46.00 |
|
168 |
1310 |
Ryan John |
1974 |
Nat Utrech |
|
25 m |
46.00 |
|
169 |
1834 |
Shaul Shlomo |
1957 |
Tel Aviv N |
|
25 m |
46.00 |
|
170 |
1313 |
Oortwijn Martin |
1954 |
Nat Utrech |
|
25 m |
46.29 |
|
171 |
1835 |
Arfire-Schiefer Valentin |
1982 |
Abseitz St |
|
25 m |
46.33 |
|
172 |
1572 |
Ólafsson Ólafur Högni |
1961 |
St.Styrmir |
|
25 m |
46.43 |
|
173 |
1288 |
Halkjær Lars |
1965 |
Pan Idræt |
|
25 m |
46.56 |
|
174 |
1268 |
Collados Arturo |
1984 |
Halegatos |
|
25 m |
46.67 |
|
175 |
1088 |
Lorenz Gert |
1965 |
Vorspiel S |
|
25 m |
47.00 |
|
176 |
1289 |
Wintemute Robert |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
47.00 |
|
177 |
1304 |
Delaunay Davis |
1979 |
VIKINGS DE |
|
25 m |
47.00 |
|
178 |
1322 |
Patel Mitesh |
1981 |
Downtown S |
|
25 m |
47.00 |
|
179 |
1593 |
Bouche David |
1981 |
Paris Aqua |
|
25 m |
47.00 |
|
180 |
1598 |
Rostagnol Andrea |
1970 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
47.00 |
|
181 |
1815 |
Meyer Nils |
1965 |
Isarhechte |
|
25 m |
47.00 |
|
182 |
1090 |
Stevens Hans |
1963 |
Nat Utrech |
|
25 m |
48.00 |
|
183 |
1298 |
Hoogland Jan |
1949 |
Swimmingcl |
|
25 m |
48.00 |
|
184 |
1299 |
Olson Jay |
1949 |
West Holly |
|
25 m |
48.00 |
|
185 |
1319 |
Kaehler Charles |
1951 |
Different |
|
25 m |
48.00 |
|
186 |
1836 |
Mayer Thomas |
1969 |
SC Janus |
|
25 m |
48.01 |
|
187 |
1314 |
Björk Mikael |
1960 |
Dolphins S |
|
25 m |
48.17 |
|
188 |
1307 |
Carlton William |
1954 |
Colorado M |
|
25 m |
48.56 |
|
189 |
1599 |
Fleming Neville |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
49.00 |
|
190 |
1296 |
Chambard Xavier |
1979 |
Paris Aqua |
|
25 m |
49.54 |
|
191 |
1284 |
Venturi Bastien |
1978 |
Gay Sport |
|
25 m |
50.00 |
|
192 |
1290 |
Cornelissen Peter |
1955 |
HHZV Plons |
|
25 m |
50.00 |
|
193 |
1294 |
Heide Morten |
1979 |
Stockholm |
|
25 m |
50.00 |
|
194 |
1309 |
Kaiser Thomas |
1968 |
Isarhechte |
|
25 m |
50.00 |
|
195 |
1617 |
Veer Peter |
1956 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
50.00 |
|
196 |
1766 |
Bopp Christophe |
1966 |
H2O |
|
25 m |
50.00 |
|
197 |
1837 |
Egghe Jan |
1975 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
50.00 |
|
198 |
1586 |
Heller Eric |
1974 |
Team New Y |
|
25 m |
50.17 |
|
199 |
1838 |
Johannsen Peter |
1965 |
Pan Idræt |
|
25 m |
51.00 |
|
200 |
1839 |
Kool Pim |
1976 |
Nat Utrech |
|
25 m |
52.00 |
|
201 |
1308 |
Tonti Marc |
1967 |
Positive S |
|
25 m |
52.02 |
|
202 |
1315 |
Elkjær Jonas |
1980 |
Copenhagen |
|
25 m |
52.30 |
|
203 |
1134 |
Lämsä Janne |
1979 |
HOT RY |
|
25 m |
52.56 |
|
204 |
1840 |
Rodenburg Diederik |
1954 |
Homozwenve |
|
25 m |
54.26 |
|
205 |
1324 |
John Robert |
1955 |
Out To Swi |
|
25 m |
54.61 |
|
206 |
1320 |
Jensen Leo Skytte |
1961 |
pan |
|
25 m |
55.00 |
|
207 |
1472 |
Berg Lars Johan |
1943 |
Stockholm |
|
25 m |
55.00 |
|
208 |
1608 |
Cotton Spencer |
1965 |
Orca Swim |
|
25 m |
55.00 |
|
209 |
1770 |
Volkert Harald |
1966 |
Isarhechte |
|
25 m |
55.00 |
|
210 |
1841 |
Go Ariel |
1979 |
|
|
25 m |
55.00 |
|
211 |
1842 |
Montagne Louis |
1984 |
Frontrunne |
|
25 m |
55.00 |
|
212 |
1592 |
Toet Rob |
1942 |
Nat Utrech |
|
25 m |
56.00 |
|
213 |
1534 |
Minvielle Frederic |
1971 |
Upstream A |
|
25 m |
58.00 |
|
214 |
1326 |
Johnson David |
1941 |
Colordo Ma |
|
25 m |
59.09 |
|
215 |
1795 |
Reid Peter |
1952 |
Glamourhea |
|
25 m |
60.00 |
|
216 |
1321 |
Oakes Donald |
1968 |
Cleveland |
|
25 m |
1:00.00 |
|
217 |
1614 |
Klausen Palle |
1976 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:00.00 |
|
218 |
1616 |
Sellers Sergio |
1982 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
1:00.00 |
|
219 |
1819 |
Basoco Fernandez Juan Carlos |
1986 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
1:00.00 |
|
220 |
1843 |
Koch Teddy Østerlin |
1959 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:00.00 |
|
221 |
1329 |
Richardson James B |
1945 |
Making Wav |
|
25 m |
1:01.48 |
|
222 |
1327 |
Godlieb Peter |
1950 |
Eemsrobben |
|
25 m |
1:02.53 |
|
223 |
1312 |
Villegas Baltazar |
1971 |
Team NY Aq |
|
25 m |
1:03.44 |
|
224 |
1740 |
Bahamon Luis Eduardo |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
1:05.00 |
|
225 |
1127 |
Friis Jørgensen Sven |
1936 |
Pan Idræt. |
|
50 m |
1:09.00 |
|
226 |
1844 |
Lind Carsten |
1966 |
Frontrunne |
|
25 m |
1:10.00 |
|
227 |
1845 |
Bonnet Sébastien |
1984 |
Fronts Run |
|
25 m |
1:10.00 |
|
228 |
1615 |
Nogales Borrego Fidel |
1981 |
Northern W |
|
25 m |
1:20.00 |
|
229 |
1331 |
Staples Christopher |
1974 |
Team New Y |
|
25 m |
1:30.00 |
|
230 |
1332 |
Husgafvel Henrik |
1942 |
Stockholm |
|
25 m |
1:30.00 |
|
231 |
1184 |
Tel Gerard |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
1:37.65 |
|
232 |
1604 |
Cahill James |
1942 |
glamourhea |
|
25 m |
1:40.05 |
|
233 |
1621 |
Jassan Ariel |
1981 |
TLV Nemos |
|
25 m |
1:45.00 |
|
234 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
235 |
1125 |
Vugts Hans |
1957 |
Upstream A |
|
50 m |
|
|
236 |
1126 |
Schmelter Christian |
1971 |
|
|
50 m |
|
|
237 |
1130 |
Parrel Gijs |
1974 |
Upstream |
|
50 m |
|
|
238 |
1132 |
Rossi Mika |
1977 |
HOT RY |
|
50 m |
|
|
239 |
1135 |
López Pidre Rafael |
1980 |
Club Depor |
|
50 m |
|
|
240 |
1139 |
Reichert Moritz |
1991 |
Rosa Panth |
|
50 m |
|
|
241 |
1589 |
Felgueroso Miguel |
1977 |
Halegatos |
|
50 m |
|
|
242 |
1607 |
Nottenkämper Jörg |
1973 |
SC AufRuhr |
|
50 m |
|
|
243 |
1692 |
Ruusunen Mika |
1970 |
Helsingfor |
|
50 m |
|
|
244 |
1747 |
Knightley Lee |
1970 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
245 |
1767 |
Bueler Andre |
1965 |
H2O Geneva |
|
50 m |
|
|
246 |
1784 |
Kaufmann Markus |
1978 |
R(h)einspr |
|
50 m |
|
|
247 |
1817 |
Feller Marko |
1981 |
Stockholm |
|
50 m |
|
|
248 |
1825 |
Pisón Chacon Juan Antonio |
1969 |
|
|
50 m |
|
|
249 |
1826 |
Tausen Marteinn |
1995 |
Styrmir |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|
51_S
Gren 51, 50m Breaststroke Other |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1777 |
Eek Staffan |
1963 |
|
|
25 m |
52.00 |
|
2 |
1618 |
Williger Bent |
1970 |
Stockholm |
|
25 m |
1:01.85 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|
52_S
Gren 52, 200m Butterfly Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1335 |
Chialastri Kate |
1987 |
FINS |
|
25 m |
2:31.52 |
|
2 |
1701 |
Anderova Monika |
1989 |
Alcedo Pra |
|
25 m |
3:00.00 |
|
3 |
978 |
van Dok Annette |
1968 |
MSV Zeemac |
|
25 m |
3:49.09 |
|
4 |
1868 |
Pouliart Nicole |
1969 |
Active Com |
|
50 m |
4:30.00 |
|
5 |
1343 |
Vlecken Silke |
1960 |
Isarhechte |
|
25 m |
5:03.00 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|
53_S
Gren 53, 200m Butterfly Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1354 |
Salomaa Jari |
1978 |
SF Tsunami |
|
25 m |
2:15.00 |
|
2 |
1355 |
Bjørnstad Tor Gunnar |
1984 |
Lambertset |
|
25 m |
2:25.00 |
|
3 |
1716 |
Solarte Kevin |
1986 |
USS Master |
|
25 m |
2:28.00 |
|
4 |
1002 |
Ludeke Charles |
1988 |
Team New Y |
|
25 m |
2:28.99 |
|
5 |
1642 |
Spires David |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
2:29.00 |
|
6 |
1643 |
Nussbaumer André |
1971 |
Gay Sport |
|
25 m |
2:30.00 |
|
7 |
1717 |
Smith David |
1987 |
Team Color |
|
25 m |
2:30.00 |
|
8 |
1021 |
Ferris Michael |
1977 |
Team New Y |
|
25 m |
2:36.00 |
|
9 |
1007 |
Lindgren Claes |
1978 |
Stockholm |
|
25 m |
2:37.32 |
|
10 |
1646 |
Splittgerber Gunnar |
1972 |
BSC Robben |
|
25 m |
2:38.08 |
|
11 |
1362 |
Dever Frederick |
1965 |
District o |
|
25 m |
2:38.57 |
|
12 |
1648 |
Sturlaugsson Tomas |
1981 |
Styrmir. S |
|
25 m |
2:40.00 |
|
13 |
1397 |
Abalhadj Kaddouri Mohamed |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
2:48.00 |
|
14 |
1369 |
Ainslie Donald |
1966 |
Toronto Do |
|
25 m |
2:50.00 |
|
15 |
1380 |
Welch Steven |
1976 |
San Franci |
|
25 m |
2:50.00 |
|
16 |
1390 |
Alonso Ruben |
1977 |
Brussels G |
|
25 m |
2:50.00 |
|
17 |
1032 |
Smedinghoff Sam |
1984 |
DC Aquatic |
|
25 m |
2:53.25 |
|
18 |
1644 |
Moothart Alex |
1990 |
West Holly |
|
25 m |
2:59.99 |
|
19 |
1374 |
Kannegieser Robert |
1957 |
PHILADELPH |
|
25 m |
3:00.00 |
|
20 |
1408 |
Yeves Millán Joaquín |
1964 |
Halegatos- |
|
25 m |
3:00.00 |
|
21 |
1650 |
Cardoso Álvaro |
1984 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
3:00.00 |
|
22 |
1378 |
Murphy Aaron |
1963 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:02.00 |
|
23 |
1167 |
van Wanrooy Rob |
1982 |
GaySwimAms |
|
25 m |
3:09.45 |
|
24 |
1881 |
Kazmierczak Timothee |
1984 |
Paris Aqua |
|
50 m |
3:10.00 |
|
25 |
1212 |
Mcmanus Dane |
1974 |
Glamourhea |
|
25 m |
3:15.00 |
|
26 |
1403 |
Chamberlain Randall |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
3:18.83 |
|
27 |
1383 |
Stearns Brian |
1983 |
Making Wav |
|
25 m |
3:20.00 |
|
28 |
1404 |
Molecz Paul |
1957 |
|
|
25 m |
3:22.00 |
|
29 |
1405 |
Young Julius |
1946 |
united sta |
|
25 m |
3:23.00 |
|
30 |
1508 |
Reichel John |
1961 |
SLSV Start |
|
25 m |
3:27.00 |
|
31 |
1409 |
Larson Charles |
1952 |
West Holly |
|
25 m |
3:33.00 |
|
32 |
1410 |
Dickens Steven |
1965 |
District o |
|
25 m |
3:45.00 |
|
33 |
1256 |
Hanou Rob |
1943 |
PSV - Eind |
|
25 m |
3:53.00 |
|
34 |
1400 |
Traus Marius |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
3:55.00 |
|
35 |
1248 |
Kim David |
1975 |
San Franci |
|
25 m |
4:00.00 |
|
36 |
1411 |
Rotaeche Mikel |
1969 |
Downtown S |
|
25 m |
4:00.00 |
|
37 |
1698 |
Kuehl Martin |
1964 |
SLSV Start |
|
25 m |
4:00.00 |
|
38 |
1074 |
Nash Dawson |
1953 |
District o |
|
25 m |
4:05.00 |
|
39 |
1416 |
Wiener Neal |
1944 |
West Holly |
|
25 m |
4:14.88 |
|
40 |
1718 |
Dutton Bill |
1944 |
Northern W |
|
25 m |
4:40.00 |
|
41 |
1418 |
Bortman Henry |
1950 |
USF Master |
|
25 m |
5:00.00 |
|
42 |
1703 |
Mccabe Dermuid |
1974 |
Queensland |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|
55_S
Gren 55, 4X50m Freestyle Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2184 |
OTS 120 |
141 |
Out To Swi |
|
50 m |
2:19.00 |
|
2 |
1972 |
SC Janus Köln 191 |
191 |
SC JANUS C |
|
50 m |
2:32.00 |
|
3 |
2180 |
FVV 193 |
193 |
FVV |
|
50 m |
2:32.54 |
|
4 |
1898 |
Wärmer Bremen 158 |
158 |
Waermer Br |
|
50 m |
3:30.00 |
|
5 |
1989 |
OTS W.200 |
200 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
6 |
2181 |
Isarhechte 206 |
206 |
Isarhechte |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|
56_S
Gren 56, 4X50m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2048 |
Upstream 1 160+ |
160 |
Upstream A |
|
50 m |
1.52 |
|
2 |
2025 |
PA -1 163 |
163 |
Paris Aqua |
|
50 m |
1:51.00 |
|
3 |
1885 |
Team Oslo |
155 |
Lambertset |
|
50 m |
1:52.52 |
|
4 |
1996 |
TVL Nemos 1 145 |
145 |
TLV Nemos |
|
50 m |
1:55.00 |
|
5 |
2068 |
TLV Nemos 1 145 |
145 |
TLV Nemos |
|
50 m |
1:55.00 |
|
6 |
2027 |
PA - 2 124 |
124 |
Paris Aqua |
|
50 m |
1:56.50 |
|
7 |
1956 |
Glamourhead Sharks 120 |
120 |
Glamourhea |
|
50 m |
1:57.00 |
|
8 |
2020 |
PA - 3 141 |
141 |
Paris Aqua |
|
50 m |
1:58.40 |
|
9 |
2064 |
BGS 125 |
125 |
Bgs |
|
50 m |
2:00.00 |
|
10 |
1891 |
FVV 120 |
138 |
FVV |
|
50 m |
2:03.89 |
|
11 |
1879 |
Copenhagen Mermates |
115 |
Copenhagen |
|
50 m |
2:05.00 |
|
12 |
1970 |
Art A 200 |
200 |
Atlanta Ra |
|
50 m |
2:06.00 |
|
13 |
2046 |
Upstream 2 200 |
200 |
Upstream A |
|
50 m |
2:06.00 |
|
14 |
1979 |
HHZV Plons 6 |
203 |
HHZV Plons |
|
50 m |
2:07.00 |
|
15 |
1957 |
Glamourhead Sharks 160 |
160 |
Glamourhea |
|
50 m |
2:10.00 |
|
16 |
1959 |
Glamourhead Sharks 2 160 |
160 |
Glamourhea |
|
50 m |
2:10.00 |
|
17 |
2029 |
PA - 5 144 |
144 |
Paris Aqua |
|
50 m |
2:12.00 |
|
18 |
1901 |
Cobenhagen Mermates 2 |
206 |
Copenhagen |
|
50 m |
2:20.00 |
|
19 |
2019 |
PA - 6 135 |
135 |
Paris Aqua |
|
50 m |
2:20.00 |
|
20 |
2062 |
TLV Nemos 2 175 |
175 |
TLV Nemos |
|
50 m |
2:30.00 |
|
21 |
1955 |
Glamourhead Sharks 254 |
254 |
Glamourhea |
|
50 m |
2:43.00 |
|
22 |
2022 |
PA - 7 139 |
139 |
Paris Aqua |
|
50 m |
2:45.00 |
|
23 |
1981 |
Grunions B 207 |
207 |
Long Beach |
|
50 m |
2:50.00 |
|
24 |
2053 |
San Diego Swim Masters 228 |
228 |
San Diego |
|
50 m |
2:50.00 |
|
25 |
2063 |
GSA1 177 |
177 |
GAY SWIM |
|
50 m |
2:57.00 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|
57_S
Gren 57, 4X50m Freestyle Mixed |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2021 |
PA 1- 189 |
189 |
Paris Aqua |
|
50 m |
1:45.31 |
|
2 |
1945 |
Team Florida 201 |
201 |
Team Flori |
|
50 m |
1:59.00 |
|
3 |
1970 |
Art A 200 |
200 |
Atlanta Ra |
|
50 m |
2:06.00 |
|
4 |
1899 |
Wärmer Bremen |
157 |
Wärmer Bre |
|
50 m |
2:15.00 |
|
5 |
1976 |
HHZV Plons 2 200 |
200 |
HHZV Plons |
|
50 m |
2:28.00 |
|
6 |
2017 |
Düsseldorf Dolphins |
160 |
Düsseldorf |
|
50 m |
2:29.00 |
|
7 |
2121 |
Northen Wave 137 |
137 |
Northern W |
|
50 m |
2:30.00 |
|
8 |
2086 |
Philadelphia Fins 185 |
185 |
PHILADELPH |
|
50 m |
3:30.00 |
|
9 |
2189 |
Gray Swim A |
240 |
GSA |
|
50 m |
3:30.00 |
|
10 |
2072 |
Nat Utrecht 5 Mixed |
150 |
Nat Utrech |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|
58_S
Gren 58, 100m Backstroke Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
967 |
Eckler Amanda |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
1:13.97 |
|
2 |
968 |
Vucinich Elizabeth |
1980 |
West Holly |
|
25 m |
1:15.00 |
|
3 |
969 |
Davis Alex |
1981 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:15.00 |
|
4 |
970 |
Hansen Emma |
1982 |
Team New Y |
|
25 m |
1:18.00 |
|
5 |
971 |
Sandrine Fruchart |
1974 |
FSGL |
|
25 m |
1:20.00 |
|
6 |
972 |
Jiang Jess |
1986 |
Team New Y |
|
25 m |
1:21.00 |
|
7 |
973 |
Harris Janet |
1965 |
TNYA |
|
25 m |
1:23.00 |
|
8 |
974 |
Hemady Noura |
1986 |
District o |
|
25 m |
1:23.04 |
|
9 |
975 |
Hodgson Gillian |
1974 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:25.00 |
|
10 |
976 |
Wright Allison |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
1:30.00 |
|
11 |
977 |
Murphy Sinead |
1984 |
Northern W |
|
25 m |
1:30.00 |
|
12 |
978 |
van Dok Annette |
1968 |
MSV Zeemac |
|
25 m |
1:30.52 |
|
13 |
979 |
Carrera Patrizia |
1973 |
Gaysport Z |
|
25 m |
1:32.00 |
|
14 |
980 |
Krupiarz Patty |
1954 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:36.13 |
|
15 |
981 |
Krestina Yulia |
1975 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
1:40.00 |
|
16 |
982 |
Hermann Manuela |
1978 |
Waermer Br |
|
25 m |
1:40.00 |
|
17 |
983 |
Lawton Janice |
1966 |
London Out |
|
25 m |
1:45.00 |
|
18 |
984 |
Coquet Marie |
1979 |
Northern W |
|
25 m |
1:49.30 |
|
19 |
985 |
Rios Villegas Monica Maria |
1974 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:50.00 |
|
20 |
1722 |
Carbonnelle Nathalie |
1967 |
Rei(h)nspr |
|
25 m |
1:50.00 |
|
21 |
986 |
Archirel Nathalie |
1978 |
Frontrunne |
|
25 m |
2:00.00 |
|
22 |
987 |
Jacobus Anne |
1950 |
Long Beach |
|
25 m |
2:04.35 |
|
23 |
988 |
Gerlis Hilary |
1948 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:10.00 |
|
24 |
989 |
Schroot Simonet |
1958 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
2:16.30 |
|
25 |
965 |
Borgeson Hannah |
1972 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
26 |
966 |
Gonzalez Magnusson Iki |
1983 |
Stockholm |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|
59_S
Gren 59, 100m Backstroke Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
997 |
Diez Mendoza Luis Manuel |
1972 |
Club Depor |
|
25 m |
59.00 |
|
2 |
998 |
Barrett Patrick |
1981 |
District o |
|
25 m |
1:03.00 |
|
3 |
999 |
Junefelt Linus |
1992 |
Jönköpings |
|
25 m |
1:06.87 |
|
4 |
1000 |
Sucipto Adrian |
1990 |
london orc |
|
25 m |
1:07.00 |
|
5 |
1001 |
Dekker Stan |
1979 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:07.70 |
|
6 |
1002 |
Ludeke Charles |
1988 |
Team New Y |
|
25 m |
1:08.00 |
|
7 |
1003 |
Unsworth Chris |
1991 |
University |
|
25 m |
1:08.00 |
|
8 |
1004 |
Williams Neill |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
1:08.20 |
|
9 |
1005 |
Tennebø Kristian |
1975 |
Lambertset |
|
25 m |
1:08.50 |
|
10 |
1006 |
Jadestig Stefan |
1984 |
Stockholm |
|
25 m |
1:08.90 |
|
11 |
1007 |
Lindgren Claes |
1978 |
Stockholm |
|
25 m |
1:09.33 |
|
12 |
1008 |
Niiro Nicholas |
1986 |
SF Tsunami |
|
25 m |
1:10.00 |
|
13 |
1009 |
di Silvio Lorenzo |
1983 |
TNYA |
|
25 m |
1:10.44 |
|
14 |
1010 |
Damron James |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
1:11.00 |
|
15 |
1011 |
Williams Rhys |
1973 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:12.00 |
|
16 |
1012 |
Vaucher James |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
1:12.00 |
|
17 |
1013 |
Malcolm Jamie |
1974 |
TNYA |
|
25 m |
1:12.16 |
|
18 |
1014 |
Jeong Young |
1992 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
1:12.33 |
|
19 |
1015 |
Brandt Frédéric |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:13.00 |
|
20 |
1016 |
Lupp Federico |
1961 |
FVV |
|
25 m |
1:15.00 |
|
21 |
1017 |
Kaisinger Andreas |
1966 |
Abseitz St |
|
25 m |
1:15.00 |
|
22 |
1018 |
Ansell James |
1966 |
Different |
|
25 m |
1:15.00 |
|
23 |
1020 |
Florez Carlos |
1975 |
West Holly |
|
25 m |
1:15.00 |
|
24 |
1021 |
Ferris Michael |
1977 |
Team New Y |
|
25 m |
1:15.00 |
|
25 |
1022 |
Thompson James |
1983 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:15.00 |
|
26 |
1023 |
Grossi Geminio |
1969 |
Downtown S |
|
25 m |
1:15.00 |
|
27 |
1024 |
Garvin Brendan |
1980 |
DCAC |
|
25 m |
1:15.00 |
|
28 |
1025 |
Siegloch Roger |
1972 |
Abseitz St |
|
25 m |
1:15.10 |
|
29 |
990 |
Haeusler Peter |
1965 |
FVV Frankf |
|
50 m |
1:16.00 |
|
30 |
1026 |
Belt Michel |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:16.00 |
|
31 |
1027 |
Bolopion Ulysse |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:17.00 |
|
32 |
1028 |
Jekkel Balázs |
1982 |
Atlasz Spo |
|
25 m |
1:17.00 |
|
33 |
1029 |
Steinmetz Markus |
1987 |
Düsseldorf |
|
25 m |
1:17.02 |
|
34 |
1030 |
Weyhenke Robert |
1952 |
Upstream A |
|
25 m |
1:18.00 |
|
35 |
1031 |
Hogervorst Marco |
1970 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:18.50 |
|
36 |
1032 |
Smedinghoff Sam |
1984 |
DC Aquatic |
|
25 m |
1:18.74 |
|
37 |
1033 |
Mead Jeffrey |
1956 |
DCAC |
|
25 m |
1:19.00 |
|
38 |
1034 |
Sartor Arnd |
1973 |
SC Janus |
|
25 m |
1:19.00 |
|
39 |
1035 |
Tustin John |
1976 |
District o |
|
25 m |
1:19.00 |
|
40 |
1036 |
Pedraz Araujo Juan |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
1:19.00 |
|
41 |
1037 |
Valencia Paulo |
1970 |
DSC - Down |
|
25 m |
1:19.00 |
|
42 |
1038 |
Cinalli Carlos |
1970 |
PANTERES G |
|
25 m |
1:19.88 |
|
43 |
1039 |
Menchaca Abe |
1957 |
San Diego |
|
25 m |
1:20.00 |
|
44 |
1040 |
Espinosa Leo |
1960 |
ORCA |
|
25 m |
1:20.00 |
|
45 |
1041 |
Levy Idan |
1974 |
TLV Nemos |
|
25 m |
1:20.00 |
|
46 |
1042 |
Faas Huub |
1959 |
Gaysport Z |
|
25 m |
1:20.00 |
|
47 |
1658 |
Stone Jason |
1975 |
Orca Swim |
|
50 m |
1:20.00 |
|
48 |
1043 |
Korey Bill |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
1:20.02 |
|
49 |
1044 |
Doyle Michael |
1959 |
ASV Wien |
|
25 m |
1:20.04 |
|
50 |
1045 |
Groenheim Gary |
1968 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:20.31 |
|
51 |
1046 |
Dorsemagen Dirk |
1971 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:20.79 |
|
52 |
1047 |
Carson Charles |
1954 |
Team New Y |
|
25 m |
1:22.00 |
|
53 |
1048 |
Masurel Evertjan |
1956 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:22.26 |
|
54 |
1049 |
Fuhriman Sterling |
1975 |
QUAC |
|
25 m |
1:23.84 |
|
55 |
1050 |
de Groot Hans |
1959 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:24.00 |
|
56 |
1051 |
Vogel Christian |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
1:24.00 |
|
57 |
1052 |
Bray Tristan |
1985 |
Wett Ones |
|
25 m |
1:24.00 |
|
58 |
1053 |
Burt Chris |
1955 |
Team Flori |
|
25 m |
1:25.00 |
|
59 |
1054 |
Cole Brad |
1958 |
TNYA. METR |
|
25 m |
1:25.00 |
|
60 |
1055 |
Collins Philip |
1962 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:25.00 |
|
61 |
1056 |
Furger Roger |
1967 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:25.00 |
|
62 |
1057 |
Hernández Díaz Jonay |
1981 |
TodoTriTra |
|
25 m |
1:25.00 |
|
63 |
1058 |
Petersen Morten Henrik |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
1:25.00 |
|
64 |
1059 |
Martins Jack |
1975 |
Team New Y |
|
25 m |
1:27.00 |
|
65 |
1060 |
Maas Hans |
1965 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:28.28 |
|
66 |
1061 |
Zanders Stefan |
1961 |
Duesseldor |
|
25 m |
1:29.00 |
|
67 |
1062 |
Briffaerts Jan |
1971 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
1:30.00 |
|
68 |
1063 |
Kohanowski Scott K. |
1972 |
Team New Y |
|
25 m |
1:30.00 |
|
69 |
1064 |
Kranjcevic Batalic Tonci |
1974 |
qSPORT |
|
25 m |
1:30.00 |
|
70 |
1065 |
Breiler Scott |
1982 |
Orca Swim |
|
25 m |
1:30.00 |
|
71 |
1066 |
Rödiger Mark |
1985 |
Halegatos |
|
25 m |
1:30.00 |
|
72 |
1067 |
Nguyen Johnny |
1986 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:30.00 |
|
73 |
1068 |
Leclair David |
1967 |
Team Flori |
|
25 m |
1:30.19 |
|
74 |
1069 |
Kirvan David |
1964 |
West Holly |
|
25 m |
1:31.00 |
|
75 |
1070 |
Figueiredo Paulo |
1946 |
West Holly |
|
25 m |
1:32.00 |
|
76 |
1071 |
Axling Fredrik |
1963 |
Stockholm |
|
25 m |
1:32.00 |
|
77 |
1072 |
Mietzner Brun |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:32.02 |
|
78 |
1073 |
Baumann Christian |
1976 |
FVV Frankf |
|
25 m |
1:33.00 |
|
79 |
1074 |
Nash Dawson |
1953 |
District o |
|
25 m |
1:35.00 |
|
80 |
1075 |
Mansilla Frankin |
1960 |
Boston-LAN |
|
25 m |
1:35.00 |
|
81 |
1076 |
Hellwig Christian |
1949 |
San Franci |
|
25 m |
1:35.95 |
|
82 |
1077 |
Nicolas Yohann |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:37.01 |
|
83 |
1078 |
Vinken Wouter |
1964 |
Upstream |
|
25 m |
1:37.99 |
|
84 |
1079 |
Randerson Simon |
1957 |
Positive S |
|
25 m |
1:39.05 |
|
85 |
1080 |
Wilson Donald |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:40.00 |
|
86 |
1248 |
Kim David |
1975 |
San Franci |
|
25 m |
1:40.00 |
|
87 |
1081 |
Melgosa Borja |
1977 |
Halegatos |
|
25 m |
1:42.00 |
|
88 |
1082 |
Catala Alvaro |
1981 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:44.00 |
|
89 |
1083 |
Malcolm Tom |
1954 |
Team New Y |
|
25 m |
1:45.00 |
|
90 |
1084 |
Hernandez Marcus |
1976 |
West Holly |
|
25 m |
1:45.00 |
|
91 |
1085 |
Hansen Stanley |
1947 |
TNYA |
|
25 m |
1:45.00 |
|
92 |
1086 |
Naegele Roger |
1960 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:46.00 |
|
93 |
1087 |
Vartiainen Matti |
1951 |
Stockholm |
|
25 m |
1:55.00 |
|
94 |
1088 |
Lorenz Gert |
1965 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:57.00 |
|
95 |
1089 |
Parnes Barton |
1956 |
Long Beach |
|
25 m |
1:58.00 |
|
96 |
1090 |
Stevens Hans |
1963 |
Nat Utrech |
|
25 m |
2:00.00 |
|
97 |
1091 |
Davila-Jijon Pablo |
1970 |
Positive S |
|
25 m |
2:08.00 |
|
98 |
1092 |
Hart Neil |
1945 |
San Franci |
|
25 m |
2:10.00 |
|
99 |
1093 |
Schick Johannes |
1960 |
Abseitz |
|
25 m |
2:30.00 |
|
100 |
1094 |
Heard Ken |
1938 |
ORSO |
|
25 m |
3:30.05 |
|
101 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
102 |
992 |
Voorhaar Berend |
1961 |
SC AufRuhr |
|
50 m |
|
|
103 |
993 |
Frye Neil |
1979 |
San Franci |
|
50 m |
|
|
104 |
994 |
Quinn Brent |
1983 |
DCAC |
|
50 m |
|
|
105 |
995 |
Denizeaux Paul |
1989 |
Front Runn |
|
50 m |
|
|
106 |
996 |
Muehleman Kevin |
1993 |
District o |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|
61_S
Gren 61, 200m Medley Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1336 |
Bellinger Elizabeth |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:50.00 |
|
2 |
1701 |
Anderova Monika |
1989 |
Alcedo Pra |
|
25 m |
2:50.00 |
|
3 |
1422 |
Leclair Dale |
1969 |
Team Flori |
|
25 m |
2:54.33 |
|
4 |
974 |
Hemady Noura |
1986 |
District o |
|
25 m |
2:55.60 |
|
5 |
1339 |
Crasto Candace |
1986 |
DCAC |
|
25 m |
2:56.00 |
|
6 |
972 |
Jiang Jess |
1986 |
Team New Y |
|
25 m |
2:59.00 |
|
7 |
982 |
Hermann Manuela |
1978 |
Waermer Br |
|
25 m |
3:00.00 |
|
8 |
1720 |
Lockhoff Karin |
1975 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:00.00 |
|
9 |
1743 |
Hoffmann Christiane |
1978 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
3:05.00 |
|
10 |
1105 |
Marzullo Jennifer |
1976 |
Fins Aquat |
|
25 m |
3:10.00 |
|
11 |
1100 |
Watt Mariko |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
3:12.00 |
|
12 |
973 |
Harris Janet |
1965 |
TNYA |
|
25 m |
3:15.00 |
|
13 |
986 |
Archirel Nathalie |
1978 |
Frontrunne |
|
25 m |
3:15.00 |
|
14 |
1102 |
Gesthuysen Silke |
1976 |
Waermer Br |
|
25 m |
3:15.00 |
|
15 |
1101 |
Zidek Christine |
1962 |
TV Bitburg |
|
25 m |
3:16.41 |
|
16 |
979 |
Carrera Patrizia |
1973 |
Gaysport Z |
|
25 m |
3:18.00 |
|
17 |
1628 |
Meyer-baudeck Astrid |
1968 |
Artemis / |
|
25 m |
3:19.90 |
|
18 |
1744 |
Le Vagueres Chloe |
1980 |
FrontRunne |
|
25 m |
3:30.00 |
|
19 |
1438 |
Shu Pauline |
1973 |
TNYA |
|
25 m |
3:45.00 |
|
20 |
1114 |
Thirlby Lucille |
1964 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:45.68 |
|
21 |
1439 |
Sangel Sabine |
1969 |
Düsseldorf |
|
25 m |
4:00.00 |
|
22 |
1631 |
Marcon Caroline |
1981 |
frontrunne |
|
25 m |
4:00.00 |
|
23 |
1745 |
Pasternak Katarzyna |
1977 |
|
|
25 m |
4:00.00 |
|
24 |
985 |
Rios Villegas Monica Maria |
1974 |
Gay Sport |
|
25 m |
4:05.00 |
|
25 |
1702 |
Phillips Rose |
1960 |
Stockholm |
|
25 m |
4:30.00 |
|
26 |
1343 |
Vlecken Silke |
1960 |
Isarhechte |
|
25 m |
5:30.00 |
|
27 |
1746 |
Seyband Elke |
1965 |
Isarhechte |
|
25 m |
5:55.00 |
|
28 |
1334 |
Adams Cassandra |
1982 |
TNYA |
|
50 m |
|
|
29 |
1419 |
Strong Kate |
1965 |
H2O |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|
62_S
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1126 |
Schmelter Christian |
1971 |
|
|
25 m |
1:30.00 |
|
2 |
1555 |
Pompen Pim |
1972 |
Ketelbinki |
|
25 m |
2:00.00 |
|
3 |
1488 |
Quincy Paul |
1991 |
DCAC |
|
25 m |
2:12.63 |
|
4 |
1143 |
Jacobson Brian |
1973 |
IGLA Team: |
|
25 m |
2:15.36 |
|
5 |
1349 |
Chesson Win |
1983 |
TNYA |
|
25 m |
2:16.94 |
|
6 |
1351 |
Mortimer Steve |
1970 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
2:19.96 |
|
7 |
1146 |
Jordan Scott |
1986 |
Team New Y |
|
25 m |
2:20.00 |
|
8 |
1463 |
Rothenbaum Isaac |
1989 |
Team New Y |
|
25 m |
2:20.00 |
|
9 |
1149 |
Hovey David |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
2:25.00 |
|
10 |
1464 |
Mahoney Dan |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
2:25.74 |
|
11 |
1357 |
Hermanet Rj |
1970 |
Team New Y |
|
25 m |
2:28.80 |
|
12 |
1188 |
Forrest David |
1961 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:29.00 |
|
13 |
1312 |
Villegas Baltazar |
1971 |
Team NY Aq |
|
25 m |
2:29.94 |
|
14 |
1008 |
Niiro Nicholas |
1986 |
SF Tsunami |
|
25 m |
2:30.00 |
|
15 |
1373 |
Jeanneret Hervé |
1983 |
Gay Sport |
|
25 m |
2:30.00 |
|
16 |
1163 |
Heacox Neil |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
2:30.29 |
|
17 |
1005 |
Tennebø Kristian |
1975 |
Lambertset |
|
25 m |
2:30.50 |
|
18 |
1352 |
Sendecky Mark |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
2:31.00 |
|
19 |
1363 |
Garcia Oscar |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:32.56 |
|
20 |
1474 |
Wiederkehr Daniel |
1982 |
Team New Y |
|
25 m |
2:33.00 |
|
21 |
1150 |
Keizman Shachar |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
2:35.00 |
|
22 |
1353 |
Andersen Dag Audun |
1974 |
Lambertset |
|
25 m |
2:35.00 |
|
23 |
1509 |
Jonkhans Reto |
1988 |
Düsseldorf |
|
25 m |
2:35.00 |
|
24 |
1692 |
Ruusunen Mika |
1970 |
Helsingfor |
|
25 m |
2:35.00 |
|
25 |
1716 |
Solarte Kevin |
1986 |
USS Master |
|
25 m |
2:35.00 |
|
26 |
1384 |
Rigoni Stefano |
1986 |
Out To Swi |
|
50 m |
2:36.00 |
|
27 |
1068 |
Leclair David |
1967 |
Team Flori |
|
25 m |
2:36.41 |
|
28 |
1493 |
Jeter Robert |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
2:36.66 |
|
29 |
1153 |
Corcho Rodrigo |
1979 |
West Holly |
|
25 m |
2:36.98 |
|
30 |
1748 |
Machado Julio |
1969 |
Stockholm |
|
25 m |
2:37.02 |
|
31 |
1368 |
di Lorenzo Gaetano |
1962 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
2:37.91 |
|
32 |
1136 |
Ballano Israel |
1984 |
C.D. HALEG |
|
25 m |
2:38.00 |
|
33 |
1392 |
Cantrell Aaron |
1985 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
2:38.00 |
|
34 |
1477 |
Mongey Vivian |
1960 |
Aer Lingus |
|
25 m |
2:39.56 |
|
35 |
1158 |
Testagrossa Jean Alexandre |
1971 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
2:40.00 |
|
36 |
1175 |
Santell Nathan |
1977 |
WH2O |
|
25 m |
2:40.00 |
|
37 |
1478 |
Lefevre Bruno |
1972 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:40.00 |
|
38 |
1010 |
Damron James |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
2:41.00 |
|
39 |
1182 |
Chou Juin-Kai |
1987 |
Vorspiel S |
|
25 m |
2:42.00 |
|
40 |
1649 |
Zrucky Dean |
1972 |
Long Beach |
|
25 m |
2:42.85 |
|
41 |
1176 |
Webb Kodie |
1978 |
Glamourhea |
|
25 m |
2:43.27 |
|
42 |
1028 |
Jekkel Balázs |
1982 |
Atlasz Spo |
|
25 m |
2:45.00 |
|
43 |
1180 |
Borgstedt Marc |
1980 |
SC JANUS C |
|
25 m |
2:45.00 |
|
44 |
1192 |
Czander Eric |
1965 |
DCAC |
|
25 m |
2:45.00 |
|
45 |
1380 |
Welch Steven |
1976 |
San Franci |
|
25 m |
2:45.00 |
|
46 |
1554 |
Kunst Frederik |
1969 |
Upstream A |
|
25 m |
2:45.00 |
|
47 |
1151 |
Ting Tommy |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:45.06 |
|
48 |
1020 |
Florez Carlos |
1975 |
West Holly |
|
25 m |
2:45.25 |
|
49 |
1174 |
Torp Peter Rude |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
2:45.43 |
|
50 |
1183 |
Bricker Jason |
1978 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
2:45.68 |
|
51 |
1038 |
Cinalli Carlos |
1970 |
PANTERES G |
|
25 m |
2:47.31 |
|
52 |
1177 |
Ølberg Ståle |
1972 |
Lambertset |
|
25 m |
2:49.00 |
|
53 |
1185 |
Brunt Garth |
1966 |
Making Wav |
|
25 m |
2:49.33 |
|
54 |
1162 |
Weinberg Samuel |
1992 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:50.00 |
|
55 |
1170 |
Bermudez Jonathan |
1986 |
Team of Ne |
|
25 m |
2:50.00 |
|
56 |
1181 |
Druckman Ariel |
1982 |
TLV Nemos |
|
25 m |
2:50.00 |
|
57 |
1187 |
Gestsson Jón Örvar |
1984 |
Styrmir Ic |
|
25 m |
2:50.00 |
|
58 |
1366 |
O´donnell John |
1965 |
Team New Y |
|
25 m |
2:50.00 |
|
59 |
1376 |
Hooper Stephen |
1984 |
TNYA |
|
25 m |
2:50.00 |
|
60 |
1381 |
Chandeclair Arnaud |
1981 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:50.00 |
|
61 |
1651 |
Powers Richard |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
2:50.00 |
|
62 |
1704 |
Krüger Michel |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
2:50.00 |
|
63 |
1749 |
Raven Harry |
1994 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
2:50.00 |
|
64 |
1379 |
Cheung Casey |
1973 |
San Franci |
|
25 m |
2:52.00 |
|
65 |
1386 |
Given Michael |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
2:52.09 |
|
66 |
1507 |
Connors Dana |
1980 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
2:53.18 |
|
67 |
1039 |
Menchaca Abe |
1957 |
San Diego |
|
25 m |
2:55.00 |
|
68 |
1205 |
Seyde Paul |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:55.00 |
|
69 |
1171 |
Groisard Fabien |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:57.00 |
|
70 |
1035 |
Tustin John |
1976 |
District o |
|
25 m |
2:58.00 |
|
71 |
1706 |
Cruells I Pagès Pere |
1964 |
Club Espor |
|
25 m |
2:58.00 |
|
72 |
1411 |
Rotaeche Mikel |
1969 |
Downtown S |
|
25 m |
2:58.01 |
|
73 |
1142 |
Babeanu Jean-Victor |
1985 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:98.98 |
|
74 |
1040 |
Espinosa Leo |
1960 |
ORCA |
|
25 m |
3:00.00 |
|
75 |
1066 |
Rödiger Mark |
1985 |
Halegatos |
|
25 m |
3:00.00 |
|
76 |
1186 |
Karlsson Mattias |
1973 |
Stockholm |
|
25 m |
3:00.00 |
|
77 |
1249 |
Silva Antonio |
1973 |
R(h)einspr |
|
25 m |
3:00.00 |
|
78 |
1696 |
Pryor Keith |
1970 |
SQUID Swim |
|
25 m |
3:00.00 |
|
79 |
1731 |
Kas Mark |
1961 |
HHZV Plons |
|
25 m |
3:00.00 |
|
80 |
1750 |
Jabbar Adel |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
3:00.00 |
|
81 |
1751 |
Casazza Fabrizio |
1978 |
Lodnon Orc |
|
25 m |
3:00.00 |
|
82 |
1069 |
Kirvan David |
1964 |
West Holly |
|
25 m |
3:05.00 |
|
83 |
1193 |
Centella Rodriguez Jose Luis |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:05.00 |
|
84 |
1401 |
Massinen Juho |
1960 |
HSS |
|
25 m |
3:05.00 |
|
85 |
1398 |
Thodey Adam |
1974 |
SQUID - Co |
|
25 m |
3:05.04 |
|
86 |
1517 |
Schorn Reinhard |
1967 |
sc aufruhr |
|
25 m |
3:05.50 |
|
87 |
1516 |
Radcliffe James |
1977 |
Orca Swim |
|
25 m |
3:07.00 |
|
88 |
1536 |
Christie Charles |
1974 |
Squids |
|
25 m |
3:08.51 |
|
89 |
1036 |
Pedraz Araujo Juan |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
3:10.00 |
|
90 |
1084 |
Hernandez Marcus |
1976 |
West Holly |
|
25 m |
3:10.00 |
|
91 |
1217 |
Lace Edwin |
1959 |
Northern W |
|
25 m |
3:10.00 |
|
92 |
1250 |
Pritchard Kristopher |
1982 |
DC Aquatic |
|
25 m |
3:10.00 |
|
93 |
1400 |
Traus Marius |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
3:10.00 |
|
94 |
1513 |
Wicke Christian |
1969 |
Upstream A |
|
25 m |
3:10.00 |
|
95 |
1578 |
Whitley Michael |
1980 |
West Holly |
|
25 m |
3:10.00 |
|
96 |
1705 |
Lozano Hector Javier |
1965 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
3:10.00 |
|
97 |
1752 |
Poirot Laurent |
1973 |
Paris Aqua |
|
25 m |
3:10.00 |
|
98 |
1883 |
J. Knox Brendan |
1986 |
Melbourne |
|
50 m |
3:10.00 |
|
99 |
1248 |
Kim David |
1975 |
San Franci |
|
25 m |
3:13.28 |
|
100 |
1514 |
Davidson Jeremy |
1974 |
San Franci |
|
25 m |
3:13.30 |
|
101 |
1055 |
Collins Philip |
1962 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:15.00 |
|
102 |
1410 |
Dickens Steven |
1965 |
District o |
|
25 m |
3:15.00 |
|
103 |
1414 |
Martin Baptiste |
1989 |
MUST |
|
25 m |
3:15.00 |
|
104 |
1515 |
Ritter Steffan |
1982 |
Copenhagen |
|
25 m |
3:15.00 |
|
105 |
1707 |
Ouyang Zhan |
1988 |
Stockholm |
|
25 m |
3:15.00 |
|
106 |
1737 |
Dahl Jørgen |
1966 |
Copenhagen |
|
25 m |
3:15.00 |
|
107 |
1239 |
Schranckenmuller Frédéric |
1972 |
Le cerlce |
|
25 m |
3:18.39 |
|
108 |
1053 |
Burt Chris |
1955 |
Team Flori |
|
25 m |
3:20.00 |
|
109 |
1080 |
Wilson Donald |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:20.00 |
|
110 |
1199 |
Vlasblom Jan |
1961 |
HHZV Plons |
|
25 m |
3:20.00 |
|
111 |
1396 |
Chuang Mason |
1979 |
SF Tsunami |
|
25 m |
3:20.00 |
|
112 |
1399 |
Casado Osuna Carlos |
1978 |
GMADRIDSPO |
|
25 m |
3:20.00 |
|
113 |
1608 |
Cotton Spencer |
1965 |
Orca Swim |
|
25 m |
3:20.00 |
|
114 |
1670 |
Gifford Ben |
1964 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:20.00 |
|
115 |
1732 |
Schmid Andreas |
1973 |
Isarhechte |
|
25 m |
3:20.00 |
|
116 |
1405 |
Young Julius |
1946 |
united sta |
|
25 m |
3:23.00 |
|
117 |
1708 |
Hayden John |
1972 |
SQUID Swim |
|
25 m |
3:25.00 |
|
118 |
1271 |
Apanaev Murat |
1978 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
3:28.02 |
|
119 |
1406 |
Agö Bengt |
1953 |
Stockholm |
|
25 m |
3:30.00 |
|
120 |
1753 |
Eduardo Bahamon Luis |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
3:30.00 |
|
121 |
1083 |
Malcolm Tom |
1954 |
Team New Y |
|
25 m |
3:35.00 |
|
122 |
1267 |
Myers Charles |
1953 |
West Holly |
|
25 m |
3:40.00 |
|
123 |
1415 |
Chevalier Hugues |
1964 |
H2O Geneva |
|
25 m |
3:40.00 |
|
124 |
1594 |
Robert-kasper Frédéric |
1971 |
1 Dresdner |
|
25 m |
3:40.00 |
|
125 |
1593 |
Bouche David |
1981 |
Paris Aqua |
|
25 m |
3:41.00 |
|
126 |
1223 |
van Walt van Praag Marcel |
1975 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
3:42.00 |
|
127 |
1242 |
Helsted Jacob |
1972 |
Copenhagen |
|
25 m |
3:42.08 |
|
128 |
1079 |
Randerson Simon |
1957 |
Positive S |
|
25 m |
3:45.04 |
|
129 |
1669 |
Voelker Franz |
1961 |
Isarhechte |
|
25 m |
3:50.00 |
|
130 |
1582 |
Lonzynski Jürgen |
1959 |
SC Aufruhr |
|
25 m |
4:00.00 |
|
131 |
1658 |
Stone Jason |
1975 |
Orca Swim |
|
50 m |
4:00.00 |
|
132 |
997 |
Diez Mendoza Luis Manuel |
1972 |
Club Depor |
|
25 m |
4:02.00 |
|
133 |
1265 |
Ruiz Martín Pablo |
1988 |
CD Halegat |
|
25 m |
4:05.00 |
|
134 |
1689 |
Baker David |
1963 |
Brussels G |
|
25 m |
4:10.00 |
|
135 |
1595 |
Karsten Kees |
1958 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
4:25.00 |
|
136 |
1237 |
Lafianza Bernard |
1962 |
West Holly |
|
25 m |
4:30.00 |
|
137 |
1617 |
Veer Peter |
1956 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
4:30.00 |
|
138 |
1328 |
Aponte Julio |
1945 |
Cleveland |
|
25 m |
4:40.00 |
|
139 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
140 |
994 |
Quinn Brent |
1983 |
DCAC |
|
50 m |
|
|
141 |
996 |
Muehleman Kevin |
1993 |
District o |
|
50 m |
|
|
142 |
1395 |
Bonavia Aurelio |
1970 |
DCAC |
|
50 m |
|
|
143 |
1457 |
Mota Porta Francisco |
1982 |
Halegatos |
|
50 m |
|
|
144 |
1703 |
Mccabe Dermuid |
1974 |
Queensland |
|
50 m |
|
|
145 |
1747 |
Knightley Lee |
1970 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|
64_S
Gren 64, 800m Freestyle Women |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1337 |
Estrada Kris |
1983 |
San Franci |
|
25 m |
10:23.00 |
|
2 |
1625 |
Watkins Elizabeth |
1965 |
USMS (Oreg |
|
25 m |
10:43.68 |
|
3 |
1626 |
Woodburn Andrea |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
10:59.00 |
|
4 |
1420 |
Hofmann Elke |
1972 |
PHILADELPH |
|
50 m |
11:30.00 |
|
5 |
1701 |
Anderova Monika |
1989 |
Alcedo Pra |
|
25 m |
11:30.00 |
|
6 |
967 |
Eckler Amanda |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
11:54.24 |
|
7 |
1108 |
Possanza Amelia |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
12:07.12 |
|
8 |
1628 |
Meyer-baudeck Astrid |
1968 |
Artemis / |
|
25 m |
12:29.00 |
|
9 |
1786 |
Pagel Silke |
1976 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
12:30.00 |
|
10 |
1430 |
Fritz Britta |
1971 |
SC Janus K |
|
25 m |
12:36.00 |
|
11 |
1340 |
Hewitt Sara |
1980 |
DCAC |
|
25 m |
12:40.00 |
|
12 |
1632 |
Kars Eveline |
1968 |
Ketelbinki |
|
25 m |
13:44.00 |
|
13 |
1633 |
Bar Stav Liat |
1987 |
TLV Nemos |
|
25 m |
13:47.26 |
|
14 |
1629 |
Chong Emily |
1981 |
Glamourhea |
|
25 m |
14:00.00 |
|
15 |
1631 |
Marcon Caroline |
1981 |
frontrunne |
|
25 m |
14:00.00 |
|
16 |
1636 |
Min Nan |
1965 |
TNYA |
|
25 m |
14:00.00 |
|
17 |
1724 |
Gebert Agathe |
1968 |
SC Janus |
|
25 m |
14:30.00 |
|
18 |
1440 |
Gardner Meghan |
1983 |
PHILADELPH |
|
25 m |
14:53.56 |
|
19 |
983 |
Lawton Janice |
1966 |
London Out |
|
25 m |
15:00.00 |
|
20 |
1445 |
Reichkendler Gabriela |
1963 |
SC Diana |
|
25 m |
15:00.00 |
|
21 |
1635 |
Tobin Lara |
1986 |
Front Runn |
|
25 m |
15:00.00 |
|
22 |
1868 |
Pouliart Nicole |
1969 |
Active Com |
|
50 m |
15:00.00 |
|
23 |
984 |
Coquet Marie |
1979 |
Northern W |
|
25 m |
15:48.86 |
|
24 |
1702 |
Phillips Rose |
1960 |
Stockholm |
|
25 m |
16:00.00 |
|
25 |
1789 |
de Ruiter Ellen |
1966 |
Ketelbinki |
|
25 m |
17:34.00 |
|
26 |
1637 |
Zinoveva Irina |
1976 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
25:00.00 |
|
27 |
1334 |
Adams Cassandra |
1982 |
TNYA |
|
50 m |
|
|
28 |
1341 |
Gastreich-Rohr Steffi |
1966 |
SC AufRuhr |
|
50 m |
|
|
29 |
1419 |
Strong Kate |
1965 |
H2O |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|
65_S
Gren 65, 800m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1462 |
Genet David |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
8:32.00 |
|
2 |
1563 |
Campbell Malcolm |
1971 |
MELBOURNE |
|
25 m |
8:45.00 |
|
3 |
1694 |
Simbana Escobar David Napoleon |
1990 |
Paris Aqua |
|
50 m |
9:30.00 |
|
4 |
1642 |
Spires David |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
9:36.00 |
|
5 |
1717 |
Smith David |
1987 |
Team Color |
|
25 m |
9:40.00 |
|
6 |
1643 |
Nussbaumer André |
1971 |
Gay Sport |
|
25 m |
10:00.00 |
|
7 |
1650 |
Cardoso Álvaro |
1984 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
10:00.00 |
|
8 |
1647 |
Daporta-Mendez David |
1977 |
Out To Swi |
|
25 m |
10:05.00 |
|
9 |
1646 |
Splittgerber Gunnar |
1972 |
BSC Robben |
|
25 m |
10:14.08 |
|
10 |
1653 |
Clark Matt |
1956 |
TNYA |
|
25 m |
10:15.00 |
|
11 |
1490 |
Olsen Jonathan |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
10:15.52 |
|
12 |
1028 |
Jekkel Balázs |
1982 |
Atlasz Spo |
|
25 m |
10:20.00 |
|
13 |
1043 |
Korey Bill |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
10:20.08 |
|
14 |
1467 |
Haglund Anders |
1961 |
Simklubben |
|
25 m |
10:21.00 |
|
15 |
1346 |
Prins Steven |
1979 |
HHZV Plons |
|
25 m |
10:30.00 |
|
16 |
1648 |
Sturlaugsson Tomas |
1981 |
Styrmir. S |
|
25 m |
10:30.00 |
|
17 |
1365 |
Lourenzo Quatra Pablo |
1990 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
10:38.00 |
|
18 |
1468 |
Keemers Michel |
1969 |
Vorspiel S |
|
25 m |
10:38.12 |
|
19 |
1362 |
Dever Frederick |
1965 |
District o |
|
25 m |
10:39.23 |
|
20 |
1651 |
Powers Richard |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
10:40.00 |
|
21 |
1649 |
Zrucky Dean |
1972 |
Long Beach |
|
25 m |
10:40.75 |
|
22 |
1641 |
Frampton Andrew |
1986 |
DC Aquatic |
|
25 m |
10:45.00 |
|
23 |
1044 |
Doyle Michael |
1959 |
ASV Wien |
|
25 m |
10:59.01 |
|
24 |
1388 |
Graebner Kai |
1973 |
SC Janus |
|
25 m |
11:00.00 |
|
25 |
1659 |
Papas Zachary |
1984 |
Team New Y |
|
25 m |
11:00.00 |
|
26 |
1695 |
Wharton Joshua |
1989 |
Northern W |
|
25 m |
11:00.00 |
|
27 |
1408 |
Yeves Millán Joaquín |
1964 |
Halegatos- |
|
25 m |
11:11.00 |
|
28 |
1506 |
Anzuinelli Giulio |
1968 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
11:15.00 |
|
29 |
1512 |
Franz Craig |
1953 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
11:15.00 |
|
30 |
1531 |
O´brien David |
1956 |
USMS / NEM |
|
25 m |
11:15.00 |
|
31 |
1208 |
Larson Mark |
1963 |
TNYA Team |
|
25 m |
11:18.04 |
|
32 |
1500 |
Diaz Crespo Nacho |
1970 |
ELAIOS |
|
25 m |
11:20.00 |
|
33 |
1386 |
Given Michael |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
11:22.00 |
|
34 |
1668 |
Mair Matthew |
1966 |
WH2O |
|
25 m |
11:23.12 |
|
35 |
1537 |
Broker Buck |
1956 |
Vorspiel S |
|
25 m |
11:25.50 |
|
36 |
1657 |
Oosters Martin |
1972 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
11:29.00 |
|
37 |
1155 |
Horsford Jonathan |
1972 |
District o |
|
25 m |
11:30.00 |
|
38 |
1485 |
Hayes Lawrence |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
11:30.00 |
|
39 |
1670 |
Gifford Ben |
1964 |
Out To Swi |
|
25 m |
11:30.00 |
|
40 |
1655 |
Iff Thomas |
1978 |
Gay Sport |
|
25 m |
11:34.00 |
|
41 |
1172 |
Gaubert James |
1982 |
Out To Swi |
|
25 m |
11:50.00 |
|
42 |
1051 |
Vogel Christian |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
12:00.00 |
|
43 |
1063 |
Kohanowski Scott K. |
1972 |
Team New Y |
|
25 m |
12:00.00 |
|
44 |
1065 |
Breiler Scott |
1982 |
Orca Swim |
|
25 m |
12:00.00 |
|
45 |
1170 |
Bermudez Jonathan |
1986 |
Team of Ne |
|
25 m |
12:00.00 |
|
46 |
1383 |
Stearns Brian |
1983 |
Making Wav |
|
25 m |
12:00.00 |
|
47 |
1536 |
Christie Charles |
1974 |
Squids |
|
25 m |
12:00.00 |
|
48 |
1667 |
Honders Michel |
1969 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
12:00.00 |
|
49 |
1054 |
Cole Brad |
1958 |
TNYA. METR |
|
25 m |
12:10.00 |
|
50 |
1661 |
Niemansverdriet Henk |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
12:20.00 |
|
51 |
1059 |
Martins Jack |
1975 |
Team New Y |
|
25 m |
12:30.00 |
|
52 |
1409 |
Larson Charles |
1952 |
West Holly |
|
25 m |
12:30.00 |
|
53 |
1519 |
Ladiszlai Gabor Mark |
1978 |
Atlasz - B |
|
25 m |
12:30.00 |
|
54 |
1662 |
van de Steeg Richard |
1962 |
Upstream A |
|
25 m |
12:30.00 |
|
55 |
1664 |
Dehouck Bertrand |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
12:30.00 |
|
56 |
1666 |
van Heijst Ad |
1966 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
12:30.00 |
|
57 |
1794 |
Escobar Carlos |
1969 |
dsc |
|
25 m |
12:30.00 |
|
58 |
1546 |
Schulte Ralf |
1967 |
Isarhechte |
|
25 m |
12:35.99 |
|
59 |
1279 |
Napoli John |
1970 |
TNYA |
|
25 m |
12:41.56 |
|
60 |
1545 |
Brown Terrell |
1953 |
Minnesota |
|
25 m |
12:42.21 |
|
61 |
1299 |
Olson Jay |
1949 |
West Holly |
|
25 m |
12:45.00 |
|
62 |
1793 |
Nouwen Franklin |
1960 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
13:00.00 |
|
63 |
1247 |
Johnson Robb |
1962 |
Liquid Ass |
|
25 m |
13:10.50 |
|
64 |
1560 |
Kuan Bing-hua |
1970 |
Northern W |
|
25 m |
13:15.12 |
|
65 |
1058 |
Petersen Morten Henrik |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
13:30.00 |
|
66 |
1407 |
Varga Ernst |
1966 |
SC Diana |
|
50 m |
13:30.00 |
|
67 |
1698 |
Kuehl Martin |
1964 |
SLSV Start |
|
25 m |
13:30.00 |
|
68 |
1866 |
Petersen Ingo |
1965 |
Team Münch |
|
25 m |
13:30.00 |
|
69 |
1675 |
Smits Ferdi |
1980 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
13:38.16 |
|
70 |
1256 |
Hanou Rob |
1943 |
PSV - Eind |
|
25 m |
13:45.00 |
|
71 |
1677 |
Rantzau Christian |
1960 |
Glamourhea |
|
25 m |
13:52.00 |
|
72 |
1238 |
Kassing Volker |
1968 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
14:00.00 |
|
73 |
1550 |
Garcia Apolinar |
1968 |
DSC Toront |
|
25 m |
14:00.00 |
|
74 |
1562 |
Nielsen Henning Elkjær |
1960 |
Pan Idræt |
|
25 m |
14:00.00 |
|
75 |
1571 |
Winnerlöv Jonas |
1964 |
Stockholm |
|
25 m |
14:00.00 |
|
76 |
1680 |
Turnbull Gordon |
1952 |
Glamourhea |
|
25 m |
14:00.00 |
|
77 |
1791 |
Schuitemaker Johan |
1958 |
R(h)einspr |
|
25 m |
14:00.00 |
|
78 |
1557 |
Woodburn Scott |
1943 |
Team Flori |
|
25 m |
14:02.09 |
|
79 |
1771 |
Hahne Matthias |
1975 |
Leinebagge |
|
25 m |
14:15.00 |
|
80 |
1739 |
Bowsher Robert |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
14:26.56 |
|
81 |
1072 |
Mietzner Brun |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
15:00.00 |
|
82 |
1230 |
van der Geest Bas |
1967 |
Upstream |
|
50 m |
15:00.00 |
|
83 |
1395 |
Bonavia Aurelio |
1970 |
DCAC |
|
25 m |
15:00.00 |
|
84 |
1561 |
Santner Christian |
1966 |
SC Diana W |
|
25 m |
15:00.00 |
|
85 |
1566 |
Aarts Pieter |
1953 |
Upstream A |
|
50 m |
15:00.00 |
|
86 |
1569 |
Bell Alastair |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
15:00.00 |
|
87 |
1684 |
Gentry Greg |
1960 |
DCAC |
|
25 m |
15:00.00 |
|
88 |
1741 |
White Alan |
1971 |
LANES |
|
25 m |
15:00.00 |
|
89 |
1241 |
Merelo Rueda Fernando J. |
1972 |
G MADRID S |
|
25 m |
15:25.12 |
|
90 |
1324 |
John Robert |
1955 |
Out To Swi |
|
50 m |
16:00.00 |
|
91 |
1574 |
Dively Michael |
1938 |
Team Flori |
|
25 m |
16:35.41 |
|
92 |
1089 |
Parnes Barton |
1956 |
Long Beach |
|
25 m |
16:40.00 |
|
93 |
1612 |
Derbyshire Donald |
1958 |
Long Beach |
|
25 m |
17:50.00 |
|
94 |
1699 |
Arnaud Christophe |
1976 |
cercle du |
|
25 m |
18:00.00 |
|
95 |
1330 |
Donovan William |
1943 |
West Holly |
|
25 m |
19:00.00 |
|
96 |
1590 |
Ancher Martin |
1985 |
Copenhagen |
|
25 m |
20:00.00 |
|
97 |
1688 |
Lim Joseph |
1982 |
Team New Y |
|
25 m |
20:00.00 |
|
98 |
1094 |
Heard Ken |
1938 |
ORSO |
|
25 m |
24:01.81 |
|
99 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
100 |
1134 |
Lämsä Janne |
1979 |
HOT RY |
|
50 m |
|
|
101 |
1139 |
Reichert Moritz |
1991 |
Rosa Panth |
|
50 m |
|
|
102 |
1417 |
Philbrick William |
1961 |
Atlanta Ra |
|
50 m |
|
|
103 |
1455 |
Cronin James |
1978 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
104 |
1747 |
Knightley Lee |
1970 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
105 |
2058 |
Tanko Jure |
1986 |
Bgs |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|
66_S
Gren 66, 800m Freestyle Other |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
722 |
Reichert Moritz |
1991 |
Rosa Panth |
|
25 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
31 July 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
10:06 |
|